Kosmetyki firmy Shiseido - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-26, 16:14   #601
Reese
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez akissi Pokaż wiadomość
Właśnie porównałam I00 oraz O00 i faktycznie wydaje mi się, iż I w porównaniu do O na mojej skórze wpada lekko w róż, naczynka tego nie lubią A poza tym O jest jakby sporo jaśniejsze. I pojawia się problem. I00 kupię w PL, a O00 widziałam tylko na truskawce, która jest dla mnie czarną magią
Chociaż może to tylko moje wrażenie, spowodowane obsesją
I jest tonacją różową Jeśli masz problem z naczynkami to zdecydowanie brałabym tonację O

Może to coś pomoże http://mymakeupreviews.blogspot.com/...eup-stick.html
Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:34   #602
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Luminizing nie powinien wysuszyć ci skóry, jest to puder lekko rozświetlający, dobry do poprawek w ciągu dnia bo sam w sobie dużego krycia nie daje. Kolor L1 jest bardzo jasny, prawie biały, odpowiada pudrowi Kanebo. Ze swojej strony polecam, miałam kiedyś właśnie L1, teraz mam L3, świetne są te pudry. Kanebo również mam i jestem bardzo zadowolona
Jaka jest dla Ciebie roznica miedzy L1 a L3?
Bardzo widoczna?
Ponoc te pudry sa niewidoczne? Wiec L1 nie powinien bielic jak maka jesli ktos ma ciut ciemniejsza karnacje? A L3 nie powinien sie odcinac i postarzac jesli bedzie ciut ciemniejszy od skory? Mam karnacje tak pomiedzy tymi dwoma i nie wiem sama co wybrac?
Czy to prawda, ze L3 jest polecany na naczynka? A L1 na co? Daje leciutko rozowy odcien?
Ajsun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 01:06   #603
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Bardzo widoczna?
Ponoc te pudry sa niewidoczne? Wiec L1 nie powinien bielic jak maka jesli ktos ma ciut ciemniejsza karnacje? A L3 nie powinien sie odcinac i postarzac jesli bedzie ciut ciemniejszy od skory? Mam karnacje tak pomiedzy tymi dwoma i nie wiem sama co wybrac?
Czy to prawda, ze L3 jest polecany na naczynka? A L1 na co? Daje leciutko rozowy odcien?
Miałam oba te pudry, więc mogę spróbować porównać L1 z wyglądu jest rzeczywiście prawie biały, ale na twarzy raczej transparentny. Oczywiście jeśli się go więcej nałoży, będzie widoczny zwłaszcza na ciemniejszej karnacji. L3 też jest transparentny, ale w jego przypadku raczej trudno przedobrzyć, to znaczy nawet jak nałożyć go za dużo, to puder raczej się nie odcina. Ja mam bardzo jasną karnację, ale jednak L1 mnie trochę bielił, L3 jest idealny jako puder wykańczający makijaż albo do poprawek w ciągu dnia. Jeśli masz odcień skóry pomiędzy tymi dwoma kolorami, na twoim miejscu stawiałabym raczej na L3, jest bardziej uniwersalny
Stary 2009-04-06, 20:02   #604
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Miałam oba te pudry, więc mogę spróbować porównać L1 z wyglądu jest rzeczywiście prawie biały, ale na twarzy raczej transparentny. Oczywiście jeśli się go więcej nałoży, będzie widoczny zwłaszcza na ciemniejszej karnacji. L3 też jest transparentny, ale w jego przypadku raczej trudno przedobrzyć, to znaczy nawet jak nałożyć go za dużo, to puder raczej się nie odcina. Ja mam bardzo jasną karnację, ale jednak L1 mnie trochę bielił, L3 jest idealny jako puder wykańczający makijaż albo do poprawek w ciągu dnia. Jeśli masz odcień skóry pomiędzy tymi dwoma kolorami, na twoim miejscu stawiałabym raczej na L3, jest bardziej uniwersalny
Dzieki za odpowiedz.
Wlasnie nie widzialam ich na zywo jeszcze, ale ogolnie uzywam jasnych podkladow, kiedys tez stawialam na ciemniejsze bo mi sie wydawalo, ze bede wygladac ladnie, niby lekko opalona, ale mnie poprostu postarzaly.
Aktualnie uzywam Estee Lauder Double Wear w jasnych odcieniach, niedostepnych w Polsce, a karnacje mam chyba przecietnej Polki, nie za jasna, nie za ciemna, myslisz, ze L3 byloby ok?
Ajsun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:28   #605
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Dzieki za odpowiedz.
Wlasnie nie widzialam ich na zywo jeszcze, ale ogolnie uzywam jasnych podkladow, kiedys tez stawialam na ciemniejsze bo mi sie wydawalo, ze bede wygladac ladnie, niby lekko opalona, ale mnie poprostu postarzaly.
Aktualnie uzywam Estee Lauder Double Wear w jasnych odcieniach, niedostepnych w Polsce, a karnacje mam chyba przecietnej Polki, nie za jasna, nie za ciemna, myslisz, ze L3 byloby ok?
Myślę, że będzie dobry. Te pudry ogólnie same w sobie nie dają widocznego koloru, no może minimalnie, ale tak jak pisałam wcześniej, ja kolor bardziej widziałam przy L1 bo bielenie łatwiej zauważyć. L3 jest naprawdę bardzo naturalny i jeśli nawet w opakowaniu wydaje ci się za ciemny, to na żywo na pewno taki nie będzie. Jest to puder do wykańczania makijażu, daje efekt takiego woalu na twarzy, lekko matuje jednocześnie rozświetlając twarz. Myślę, że będziesz z niego naprawdę zadowolona
Stary 2009-04-06, 23:23   #606
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Bardzo widoczna?
Ja się nie wypowiem o L3 ale mam jasną cerę, zwłaszcza po zimie, i dla mnie jest on idealny. zakochałam się w tym pudrze i chyba przy tym prasowańcu zostanę. Aczkolwiek nie wiem, jak się sprawdzi jak się trochę opalę. Teraz w każdym razie ani ciuteńkę nie wybiela, czego trochę się bałam w momencie kupowania. W końcu stwierdziłam, że nawet jeśli będzie za jasny - zawsze lepiej w tę stronę przegiąć bo na to można dać puder brązujący i będzie git, a jednak z rozjaśnianiem jest potem problem. No i kupiłam jedynkę i jestem mega zadowolona. Plusy za ZAPACH (taka pudernica, hihi, lubię jak puder tak właśnie pachnie), EFEKT (rozświetlenie jest naprawdę subtelne, nie żadna bombka, trzeba się go wręcz doszukiwać, ale jest!), MATOWIENIE (u mnie matuje na długi czas) i własnie za KOLOR! jedyne zastrzeżenie mam do opakowania, bo trochę szkoda że lusterko jest pod spodem, pod miejscem na pędzelek - jakoś mi się niewygodnie to otwiera. Co do produktu - nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Naprawdę jestem zadowolona.
To jeszcze sypaniec Kanebiak i wsio!
Dzięki Dziewczyny za pomoc!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 08:40   #607
abar18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

a zna ktoś tę nową maskarę Shiseido perfect

http://www.sca.shiseido.com/index.cf...fm?product=452

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-12-07 o 08:44
abar18 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:29   #608
hola ola
Zakorzenienie

Czy któraś z Was ma kompakt Shiseido Perfect Smoothing Compact Fundation? jak się sprawuje? na kwc ma świetne opinie?
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:46   #609
majula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma kompakt Shiseido Perfect Smoothing Compact Fundation? jak się sprawuje? na kwc ma świetne opinie?
wlasnie mi sie konczy i zmuszona jestem kupic ponownie
a ja ajestem z niego zadowlona ladnie sie stapa ze skora dosc dobrze kryje nawet sie trzyma skora jest taka gladka po nim jedynie moglby lepiej matowac ale i taj jest jednym z lepszych kosmetykow
majula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:36   #610
agnieszka1970
Zadomowienie

Bardzo prosze o rade - aktualnie uzywam Dual Balancing, latem Liquid Sun Foundationa....aktualnie wykończyłam zapasy i muszę kupić fluid. Zastanawiam się nad Lifting F. lub Cream F. (cera mieszana). Czy one nie sa zbyt ciężkie? Czy cera nie swieci się za bardzo? Czy nadają się na filtry? Proszę o opinie...
agnieszka1970 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 13:07   #611
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
wlasnie mi sie konczy i zmuszona jestem kupic ponownie
a ja ajestem z niego zadowlona ladnie sie stapa ze skora dosc dobrze kryje nawet sie trzyma skora jest taka gladka po nim jedynie moglby lepiej matowac ale i taj jest jednym z lepszych kosmetykow

Pieknie dziękuję za odpowiedź, czaje sie na niego, ma takie dobre opinie na KWC. tylko pozostaje kwestia koloru...
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 13:46   #612
paradiso perduto
Zakorzenienie

Chciałabym sobie kupić podkład Sun Protection, Liquid sPF40, ale nie bardzo wiem w jaki kolor uderzyć, bo oczywiście nie ma jasnych kolorów w Sephora czy Douglas.
Używam EL Double Wear Light 1.0 (za ciemny i tak dla mnie) lub LRP Unifiance podkład korygujący kolor najjaśniejszy 11. Czy SP10, 20 czy 30 będzie najlepsza?
Buźka wpada mi w róż, dość intensywny, a szyja w żółć.
Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam
paradiso perduto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 13:55   #613
majula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o rade - aktualnie uzywam Dual Balancing, latem Liquid Sun Foundationa....aktualnie wykończyłam zapasy i muszę kupić fluid. Zastanawiam się nad Lifting F. lub Cream F. (cera mieszana). Czy one nie sa zbyt ciężkie? Czy cera nie swieci się za bardzo? Czy nadają się na filtry? Proszę o opinie...
a jak sie spisuje dual? bo ja sie na dnim zastanawiam od dluszczego czasu ? mialam w kompacie ale sie nadm zastanwiam
Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Chciałabym sobie kupić podkład Sun Protection, Liquid sPF40, ale nie bardzo wiem w jaki kolor uderzyć, bo oczywiście nie ma jasnych kolorów w Sephora czy Douglas.
Używam EL Double Wear Light 1.0 (za ciemny i tak dla mnie) lub LRP Unifiance podkład korygujący kolor najjaśniejszy 11. Czy SP10, 20 czy 30 będzie najlepsza?
Buźka wpada mi w róż, dość intensywny, a szyja w żółć.
Bardzo dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam
hmm kolorki z I nie wpadaja w roz bo sa to raczej do naczyniowej cery i polecam z oznaczeniem O bo sa to najasniejsze w danej gamie kolorystycznej ale i tak najlepiej popros o probki w douglasie czy sephorze
majula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 13:27   #614
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Lubię kolorówkę Shiseido, od wielu lat używam kompaktów wpierw Purenses teraz z lini Sun Care.
Zainteresowały mnie podkłady Shiseido, konsultantka poleciła mi Lifting Foundation I40, który aktualnie testuję.

Cera niezbyt jasna, raczej średnia, ze skłonnością do naczynek, a jednak lepiej się czuję w tonacjach różowych, myślę, że seria O za bardzo by się różniła a tak odcień fluidu się stapia z moim.

Będę wdzięczna za więcej opinii na temat Lifting Foundation, jak się sprawdza na dłuższą metę, opinii na KWC nie ma za dużo

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:40   #615
brzozka88
Zadomowienie

witam. Z firmy shiseido miałam/ mam stycznosc tylko z 3 kosmetykami.
- bibułki matujace (b.dobre)
- roz w kamieniu
- pianka oczyszczajaca
do tego ostatniego produktu mam male zastrzezenie.
Co prawda, twarz naprawde wyglada na oczyszczoną(jedna z nielicznych, ktora daje taki efekt), ale strasznie szybko przetłuszcza mi sie skora.
Najbardziej na nosie.
Umyje twarz rano, potem tonik, krem nawilzajacy i make up.
Chyba nigdy tak nie miałam. Z reguły zawsze leciutko przetłuszczał mis ie nos. Jedna bibułka w ciągu dnia i naprawde było ok.
ale teraz?
Tragedia
ma ktos podobne doswiadczenia z ta pianka?

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2010-09-15 o 19:42 Powód: dopisek
brzozka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:08   #616
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

piszesz o tej piance Pureness takiej jasnoniebieskiej?
Miałam kiedyś i mnie strasznie ściągała i była tępa.
Może jest za agresywna dla Twojej skóry i reaguje ona na nią wzmożoną produkcją sebum

Stary 2010-09-20, 12:07   #617
brzozka88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
piszesz o tej piance Pureness takiej jasnoniebieskiej?
Miałam kiedyś i mnie strasznie ściągała i była tępa.
Może jest za agresywna dla Twojej skóry i reaguje ona na nią wzmożoną produkcją sebum
tak. dokładnie ta pianka. Na bank jest za agresywna do mojej skóry.
teraz wyczaiłam nowy sposób uzywania.
uzywam jej tylko wieczorem.
rano stosuje zel do skory suchej, potem tonik rowniez do suchej i make up.
(przypominam, ze mam skore mieszana)
jest duzo lepiej

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2010-09-20 o 13:24
brzozka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 16:03   #618
PannaEwelina
Zakorzenienie

Ktos używał/używa może różu Luminizing Satin Face Color ??? Jak się spisuje?
PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:31   #619
afro89girl
Przyczajenie

GG do afro89girl

Witam Was serdecznie dziewczyny miałam tu już jakoś wcześniej chyba konto jednak nie pamiętam loginu :P

Używałam przez 2 lata podkładu firmy Shiseido z serii white lucent, gdyż dostałąm go w prezencie. Okazał się idealny. Teraz niestety mi się skończył i zupełnie nie wiem co mam sobie kupić. Shiseido kosztują sporo kasy na co teraz mnie nie stać i tu moje pytanie do Was, czy znacie jakiś niezły kosmetyk o zbliżonych cechach do wyżej wymienionego jednak w cenie do 100zl? Ewentualnie czy któraś z Was ma info gdzie można tanio nabyć ten kosmetyk?

link do zdjęcia podkładu ->
http://cdn2.asteroid.pl/c8/a.swistak...701807_400.jpg
afro89girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:14   #620
abar18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny możecie podpowiedzieć o co chodzi w tych tonacjach przy numerach tzn. nr. 0 , I lub B?
abar18 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 07:26   #621
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie podpowiedzieć o co chodzi w tych tonacjach przy numerach tzn. nr. 0 , I lub B?
zero to na pewno żółta tonacja - Ochre, I Ivory - tonacja kości słoniowej i chyba różowe podtony, B Beige - neutralna

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 20:06   #622
agnieszka1970
Zadomowienie

Bardzo lubię fluid dual balancing. Aktualnie mam wersję z spf 17 i właśnie mi sie kończy. Zauważyłam, że na Truskawie jest zarówno wersja spf 15 jak i 17.
Czy któraś z Was wie może jaka jest różnica (oprócz wielkości filtra oczywiście) między nimi? Np. w trwałości, "kremowości" itp?
agnieszka1970 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 17:12   #623
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

odświeżam zapomniany wątek.
kto już testował nową szminkę Shiseido - lakier do ust?

Stary 2012-12-15, 14:07   #624
kasiaj85
Moderator

Cytat:
odświeżam zapomniany wątek.
kto już testował nową szminkę Shiseido - lakier do ust?
ja ja! mam fuksję!
fajna, nie działa jak stain, to bardziej coś w typie Chanelkowych szminek w płynie Rouge Allure Laque, intensywny kolor, a do tego fajnie pielęgnuje usta

Mój beauty blog
Stary 2012-12-18, 20:18   #625
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja ja! mam fuksję!
fajna, nie działa jak stain, to bardziej coś w typie Chanelkowych szminek w płynie Rouge Allure Laque, intensywny kolor, a do tego fajnie pielęgnuje usta
a masz gdzieś fotki tej fuksji na ustach?
no właśnie nazwa jest myląca, lakier do ust powinien działać jak YSL a tutaj faktycznie typowa szminka w płynie

podoba mi się bardzo kolor portrait RD203 ale testy mnie póki co rozczarowały

Stary 2012-12-21, 15:41   #626
zochawks
Zakorzenienie

Dziewczyny macie ten pędzel shisedo do nakładania podkładu?

Kusi mnie i z chęcią bym go kupiła podczas promocji w S
Stary 2012-12-22, 05:07   #627
themaggies
Raczkowanie

zaciekawilas mnie tym pedzlem, chetnie go obejrze
a jaka jest jego cena ?
themaggies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 12:38   #628
kasiaj85
Moderator

Cytat:
a masz gdzieś fotki tej fuksji na ustach?
no właśnie nazwa jest myląca, lakier do ust powinien działać jak YSL a tutaj faktycznie typowa szminka w płynie

podoba mi się bardzo kolor portrait RD203 ale testy mnie póki co rozczarowały
mi sie wydaje że tu chodzi o to, że masz jednym pociągnięciem krycie jak porządna szminka i połysk jak lakier do ust. W sumie nawet na stronie producenta w opisie nie piszą nic o przedłużonej trwałości.

słocze załączam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1280811.jpg (36,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1280816.jpg (40,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1280820.jpg (42,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1280824.jpg (44,3 KB, 2 załadowań)

Mój beauty blog
Stary 2012-12-22, 18:16   #629
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
zaciekawilas mnie tym pedzlem, chetnie go obejrze
a jaka jest jego cena ?
Koło 100zł. Taka z niego mała pytka ale jest mega mięciuteńki
Stary 2012-12-23, 09:03   #630
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mi sie wydaje że tu chodzi o to, że masz jednym pociągnięciem krycie jak porządna szminka i połysk jak lakier do ust. W sumie nawet na stronie producenta w opisie nie piszą nic o przedłużonej trwałości.

słocze załączam
Kasia, jakie piękne usta i ten kolor, cudny! Jaki to numer / nazwa?

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości