Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-24, 21:57   #31
twister_male
BAN stały

Dot.: Damski Angel na facecie

Wiec jest już 5:3 . Zwolennicy Angela dopiszcie się żeby było 6:3 i.... wygramy tego seta..
twister_male jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:59   #32
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Piekne podsumowanie perfum, ale Ty masz talent, nikt nie potrafi tak poetycko, jednocześnie profesjonalnie opisać zapachu...

czysta magia:czarodzie
Dreamerku, święte słowa
Czytanie postów Toccaty to uczta dla zmysłów
homyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:02   #33
szaja
BAN stały

Cytat:
Napisane przez homyk
Dreamerku, święte słowa
Czytanie postów Toccaty to uczta dla zmysłów
I kuszenie w najczystszej i najpiękniejszej postaci
szaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 15:58   #34
twister_male
BAN stały

Wiec Angel na facecie stał się realny. Od wczoraj jestem dumnym posiadaczem 25 ml gwieździstej buteleczki...
Stary 2006-07-30, 17:32   #35
mango bzik
Zadomowienie

Gratuluje
Kobiety kiedys nie mogly nosic spodni
mango bzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:41   #36
twister_male
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mango bzik
Gratuluje
Kobiety kiedys nie mogly nosic spodni
Dziekuje
Stary 2006-07-30, 23:51   #37
Dalissime'80
Raczkowanie

Co nie zmienia faktu, ze w niekórych spodniach niektóre pupy wyglądają tak, ze dech zapiera
Mam tylko nadzieję, że przetestowałeś Aniołka przed zakupem i masz pewność, że nie tworzycie razem połączenia groteskowego. Możemy przyjąć, że wszyskie perfumy to unisexy, tylko, zeby ludzie z Twojego otoczenia nie pomyśleli, że zgarnąłeś flaszkę żony. Generalnie nie jestem przeciwna Angelowi na facecie o ile nie rozpoznam na pierwszy rzut nosa, że to Angel
Dalissime'80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 05:41   #38
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

Jeśli chodzi o mnie- nie widzę przeciwskazań, żeby mężczyzna nosił Angela
Nie ma co oceniać, jeśli nie powąchało się go na konkretnej skórze.

PS. Mój rodzony tato używał swego czasu damskich perfum... a nigdy, przenigdy nie kojarzył się nikomu z transwestytą, gejem- wprost przeciwnie, to człowiek o poglądach bardzo konserwatywnych...
Stary 2006-07-31, 21:35   #39
twister_male
BAN stały

Cytat:
Napisane przez eiri
Jeśli chodzi o mnie- nie widzę przeciwskazań, żeby mężczyzna nosił Angela
Nie ma co oceniać, jeśli nie powąchało się go na konkretnej skórze.

PS. Mój rodzony tato używał swego czasu damskich perfum... a nigdy, przenigdy nie kojarzył się nikomu z transwestytą, gejem- wprost przeciwnie, to człowiek o poglądach bardzo konserwatywnych...
No właśnie i oto chodzi. Ja niestety jestem bardzo liberalny, ale poglądy polityczne chyba nie zmieniają zapachu perfum , no chyba ze robi mi sie goraco jak słucham tych z LPR-u
Stary 2006-07-31, 22:00   #40
novakia
Zakorzenienie

a wąchałaś rzeczywistego meskiego angela? roznica jak dla mnie niewielka ja wiele razy spotykalam sie z tym ze kobiety uzywaja meskich a faceci damskich.wyszla nawet specjalna linia c.k. ktora nie byla skierowana do konretnej pleci-czyli do uzytku damskiego i meskiego, wg woli
novakia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 22:49   #41
twister_male
BAN stały

jest 6:3, 1:0 dla zwolenników Angela
Sety tenisowe. Heh. Uwielbiam Marte Domachowska. Kupiłybyście perfumy markowane jej nazwiskiem???
Stary 2006-07-31, 23:19   #42
Dalissime'80
Raczkowanie

Marta Domachowska? Energiczna, wysportowana, ładna, ambitna dziewczyna. Myślę, że byłby to zapach prosty cytrusowy i z jakimś delikatnym kwiatem. Nie kupiłabym, bo ja lubię lekką nutkę dekadecji
Dalissime'80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 13:36   #43
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio
Angel EDP femme - Na mężczyźnie ?

Zakładam ten wątek, ponieważ bardzo mnie zaciekawiły uwagi niektórych wizażanek na różnych wątkach o Angelu Thierriego Muglera.
Szczególnie ciekawe są momenty w których piszecie, iż na mężczyźnie ten zapach mógłby się wydawać interesujący .
Ja przyznam, iż ten zapach jest niesamowicie seksowny na mojej TŻ, ale posiada pomimo całej tej czekolady, praliny i karmelu, bliżej nieokreślone męskie nutki (to moja prywatna opinia). Nie wiem może to ta paczula.
Czasem po prostu mam nieodpartą pokusę wypróbować go na sobie, ale jeszcze brak mi na tyle odwagi. Piszcie najdroższe, co o takim eksperymencie sądzicie
Santorio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 13:47   #44
rachela
Zakorzenienie

Dot.: Angel EDP femme - Na mężczyźnie ?

Santorio

Połączyłam Twój wątek z poprzednim, w którym dziewczyny (i nie tylko) wypowiadały się na ten temat.

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:04   #45
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Dzieki bardzo !!!
Stary 2007-06-17, 17:46   #46
ishtar4
Rozeznanie

Ta męska nuta w Angelu to może być kumaryna w bazie (obecna również np. w męskich Jean Paul Gaultier czy Gaultier do kwadratu). Kumaryna czyli zapach schnącego siana Ponoć w pocie meżczyzn zawarta jest ta substancja, gdzieś to czytałam, ale nie pamiętam.
Stary 2007-06-18, 10:33   #47
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
Ta męska nuta w Angelu to może być kumaryna w bazie (obecna również np. w męskich Jean Paul Gaultier czy Gaultier do kwadratu). Kumaryna czyli zapach schnącego siana Ponoć w pocie meżczyzn zawarta jest ta substancja, gdzieś to czytałam, ale nie pamiętam.
Wiesz Ishtar, coś może w tym jest. Te fizjologiczne zapachy w perfumach, to nawet temat na nowy wątek.
Ja ostatnio czytałem, chyba na basenotes, o limitowanej serii unisexów Muglera z 2006 roku i jeden z nich o nazwie Orgie, ma ponoć w bazie wyczuwalną mocno nutę Spermy .
To nie zmienia faktu, iz Angel bardzo mnie intryguje, ale sądząc po wcześniejszych postach, szczególnie Dreamera, to ciągle ryzyko.
P.S. Dzięki Dreame4r za te fotki .
Stary 2007-06-18, 12:52   #48
Katty_p13
Piers do przodu

Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Rodzynek się zgłasza
(np. takie Safari jest praktycznie u nas nieznane), z tych popularnych używam raczej mocniejszych, kadzidlanych, które nie są mega kobiece np. BC, Smok, Must de Carter, choć kilka razy zgorszyłem forumowiczów, deklarując, że czasami perfumuję się Organzą Indecence lub Amarige.
Taaaak damskie Safari na moim TŻ jest tak apetyczno męskie, ze normalnie do schrupania ... długo śledzilam go, czym się tak pachoni aż się dopatrzyłam, że sięga do mojej toaletki - bo mu się tak podobał zapach więc potwierdzam, na mężczyźnie pachnie zupełnie inaczej niż na kobiecie - a niby nie unisex .....
Stary 2007-06-18, 17:20   #49
ishtar4
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Santorio Pokaż wiadomość
Wiesz Ishtar, coś może w tym jest. Te fizjologiczne zapachy w perfumach, to nawet temat na nowy wątek.
Ja ostatnio czytałem, chyba na basenotes, o limitowanej serii unisexów Muglera z 2006 roku i jeden z nich o nazwie Orgie, ma ponoć w bazie wyczuwalną mocno nutę Spermy
Czyżby to była ta słynna enigmatyczna "nuta S" użyta w Cologne? O nie
Stary 2007-12-21, 09:02   #50
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Cytat:
Zakładam ten wątek, ponieważ bardzo mnie zaciekawiły uwagi niektórych wizażanek na różnych wątkach o Angelu Thierriego Muglera.
Szczególnie ciekawe są momenty w których piszecie, iż na mężczyźnie ten zapach mógłby się wydawać interesujący .
Ja przyznam, iż ten zapach jest niesamowicie seksowny na mojej TŻ, ale posiada pomimo całej tej czekolady, praliny i karmelu, bliżej nieokreślone męskie nutki (to moja prywatna opinia). Nie wiem może to ta paczula.
Czasem po prostu mam nieodpartą pokusę wypróbować go na sobie, ale jeszcze brak mi na tyle odwagi. Piszcie najdroższe, co o takim eksperymencie sądzicie
No więc uroczyście oznajmiam, że wczoraj w ramach urodzinowego szaleństwa (i przypływie odwagi ), postanowiłem na wieczorna kolację i kino z TŻ uraczyć siebie damską wersja tego arcydzieła perfumiarstwa i odpadłem. Ta paczula i kumaryna mnie obezwładniły. Już kiedyś coś pisałem o tym zapachu w wątku fenomen Angel. Teraz już wiem, że kolejna flaszka w planach, zaraz po Avignon będzie, któraś z gwiazdek mistrza Muglera. Będzie sie ładnie komponować z Amenem na jednej półeczce .

Stary 2007-12-21, 14:06   #51
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

To ja kiedyś wyniuchałam Angela na instruktorze tańca. Najpierw sądziłam, że skoro to facet, to pewnie męska wersja, ale tak mi zalatywało damskim Angelem, że stwierdziłam, iż widocznie wersja męska i damska są bardzo podobne. Niewykluczone jednak, że mój nosek mnie nie zawiódł - ale jesli to był damski A., to powiem, że pachniał genialnie...
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 14:20   #52
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Niewykluczone jednak, że mój nosek mnie nie zawiódł - ale jesli to był damski A., to powiem, że pachniał genialnie...

Aggie125 chadzasz na kursy tańca? (może salsy).
W takim razie mam pytanie czy zainteresowała byś się facetem tak pachnącym? Moja TŻ była co prawda zaskoczona, ale sądząc po reakcji niezwykle miło ....

Stary 2007-12-21, 14:23   #53
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Aggie125 a zainteresowała byś się facetem tak pachnącym? Moja TŻ była co prawda zaskoczona, ale sądząc po reakcji niezwykle miło ....
Biorąc pod uwagę że masz juz TŻ-tę i jesteś z nia najwyraźniej szczęsliwy to powiem szczerze, że TAK. Na tym facecie Angel pachniał obłędnie, a nie był to jakiś super przystojny facet - drobny, szczupły (chyba jeszcze szczuplejszy ode mnie). Ale poruszał się z kocim wdziękiem (tancerz!), miał duże poczucie humoru i ujmujący styl bycia. Angel pachniał na nim niezwykle egzotycznie... i pociągająco Może to kwestia tego, że kobiety przez lat przyzwyczajone były do męskich zapachów typu Brutal i Aniołek może być w pierwszym momencie szokiem... ale jak już minie, to się musi podobać
Stary 2007-12-21, 14:28   #54
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Dzięki, dodałaś mi powyższym postem poczucie pewności siebie. Chociaż chyba nie jestem osamotniony sądząc po wypowiedziach w tym, wątku (np. Dreamer).

Stary 2007-12-21, 14:33   #55
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Dzięki, dodałaś mi powyższym postem poczucie pewności siebie. Chociaż chyba nie jestem osamotniony sądząc po wypowiedziach w tym, wątku (np. Dreamer).
Myślę, że na tym forum ludzie ogólnie mają szersze horyzonty dotyczące zapachów. Tzn. jednemu podoba się to, a drugiemu nie, ale nie ma ogólnego zgorszenia typu "co Ty, baba jesteś?".

Angel jak dla mnie to zapach faceta romantycznego, ale i poszukiwacza przygód, odważnego, łaknącego nowych wrażeń i z otwartym umysłem. Niekoniecznie dla kogoś, kto trzyma się sztywno konwenansów, Angelem powinien pachnieć rzeźbiarz, malarz, tancerz, fotografik - innymi słowy ktoś kto ma w sobie trochę uduchowienia i fantazji. A skoro zgodziłeś się z moim zgadywanym opisem dotyczącym Ciebie jako artysty z bohemy, to Angel powinien Ci pasował jak uszyty na miarę Zresztą Twoja TŻ-ta jest na tak, więc to już chyba przesądzone

A tak z ciekawości - gdzie pracujesz? Nie chodzi mi o namiary na firmę tylko ogólnie o zawód, charakter pracy. Przyszło mi do głowy takie zapytanie po tym, jak opisywałeś wwąchiwanie się w 24 Faubourg pani prezes...
Stary 2007-12-21, 14:41   #56
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Wiesz moja praca nie jest za bardzo twórcza, zajmuje sie sprzedażą nieruchomości w dość dużej firmie developerskiej w moim kochanym mieście.
Obejmuje ona co prawda podstawy architektury itp. i sporo w niej kontaktu z ludźmi (dlatego po części obawiam się o reakcję klienteli). Natomiast interesuje się sztuką, planowałem nawet kiedyś drugi fakultet historię sztuki, podobnie modą, literaturą i fotografią.
Więc może coś mam z natury i duszy artysty?

Stary 2007-12-21, 14:48   #57
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Aggie125 chadzasz na kursy tańca? (może salsy).
Nie, nie chodzę na modną salsę chodziłam parę miesięcy na zwykły taniec towarzyski - walc angielski i wiedeński, tango, cha-cha, samba, rumba, jive i jeszcze parę innych.
Cytat:
Natomiast interesuje się sztuką, planowałem nawet kiedyś drugi fakultet historię sztuki, podobnie modą, literaturą i fotografią.
Więc może coś mam z natury i duszy artysty?
Myślę, że tak. Bo to nie chodzi o zaszufladkowanie typu: pracujesz w banku, to jesteś nudny. Księgowy - lubisz cyferki, czyli poukładany i bez fantazji. Można sobie być bankowcem czy księgowym, a wracając do domu zapatrzeć się na fasadę domu czy rzeźbione gargulce i westchnąć z żalem, że sie nie ma przy sobie aparatu, aby uwiecznić ten fragmenty architektury na zdjęciu. Coś takiego jest dla mnie artystyczną duszą, a nie tylko praca, kasa, dorabianie się, samochód, rodzina, dzieci, telewizja.

No ale jeśli ktoś z zapałem zgłębia tajniki perfumeryjnego świata, to MUSI mieć artystyczną duszę.
Stary 2007-12-21, 14:55   #58
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nie, nie chodzę na modną salsę chodziłam parę miesięcy na zwykły taniec towarzyski - walc angielski i wiedeński, tango, cha-cha, samba, rumba, jive i jeszcze parę innych.
Czyżby jakieś przymiarki do nowej edycji tańca z gwiazdami? Nowa Edyta Herbuś, ja mogę być nowym Maserakiem - uwielbiam taniec .

Cytat:
Myślę, że tak. Bo to nie chodzi o zaszufladkowanie typu: pracujesz w banku, to jesteś nudny. Księgowy - lubisz cyferki, czyli poukładany i bez fantazji. Można sobie być bankowcem czy księgowym, a wracając do domu zapatrzeć się na fasadę domu czy rzeźbione gargulce i westchnąć z żalem, że sie nie ma przy sobie aparatu, aby uwiecznić ten fragmenty architektury na zdjęciu. Coś takiego jest dla mnie artystyczną duszą, a nie tylko praca, kasa, dorabianie się, samochód, rodzina, dzieci, telewizja.

No ale jeśli ktoś z zapałem zgłębia tajniki perfumeryjnego świata, to MUSI mieć artystyczną duszę.
A za to pogrubione masz .

Stary 2007-12-21, 17:16   #59
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Angel na facecie? czemu nie.

To nie jest zapach jakies kwiatki-sratki, on ma cos w sobie... jest trudny i piekny wiec i faceta w nim widze.

Moj facet uzywa B*men i ten zapach po rozwinieciu, tak juz blisko bazy na nim pachnie niemal jak moj Angel.
Dodam, ze poczatkowo Tz mojego Angela nie trawil, pozniej polubil, teraz oboje sie uzupelniamy.

Ja ostanio pachnialam sobie jego B*menem w domowych pieleszach (do pracy nie mam odwagi) i bylo extra wiec czemu facet nie moglby siegnac po Angela.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 18:23   #60
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Angel na facecie? czemu nie.

To nie jest zapach jakies kwiatki-sratki, on ma cos w sobie... jest trudny i piekny wiec i faceta w nim widze.

Moj facet uzywa B*men i ten zapach po rozwinieciu, tak juz blisko bazy na nim pachnie niemal jak moj Angel.
Dodam, ze poczatkowo Tz mojego Angela nie trawil, pozniej polubil, teraz oboje sie uzupelniamy.

Ja ostanio pachnialam sobie jego B*menem w domowych pieleszach (do pracy nie mam odwagi) i bylo extra wiec czemu facet nie moglby siegnac po Angela.

Dzięki Hecate. To mnie utwierdza w przekonaniu że jednak mogę. Zreszą dla mnie wszystkie dzieci Muglera to arcydzieła, no może z wyjątekim Aliena - ten jaśmin. Ale Amena, Bmena i Cologne uwielbiam i używam z wielką przyjemnością.
Nie mogę się przekonać do Ice mena.
Teraz do tej męskiej anielskiej rodziny dołączy Angel klasyk - jednak już inne nie wchodzą w grę (z serii ogródkowej czy Innocent) te już pozostawiam kobietom i nie roszczę sobie do nich żadnych praw .

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości