Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-24, 09:57   #1
ropuszka
Zakorzenienie

Czy tez tak macie?

Mam nadzieje, ze nie bylo jeszcze takiego watku...
Czy macie na swojej liscie MUST HAVE takie zapachy, ktore Wam sie podobaja i chcecie je koniecznie kupic, ale zawsze wychodzi tak, ze kupujecie cos zupelnie innego?
Ja taka przypadlosc u siebie odkrylam. Od wielu lat moja miloscia sa takie dziwne zapachy: L'eau d'Issey, Dalissime i... pewnie jeszcze jakies dwa, ktorych teraz nie pamietam Za kazdym razem, kiedy wchodze do perfumerii mijam te perfumy z zainteresowaniem, ale z reguly wole oszczedzic nadgarstki na testowanie czegos nowego, czegos, czego nie znam. I konczy sie na "nowej milosci", ktora mija rownie szybko jak przychodzi, a flakonow przybywa, nie ubywa
Jak juz chce kupic ktorys z moich idealow, to okazuje sie, ze nie wypada albo nie ma kasy
Zakup ktorych perfum odwlekacie tak jak ja?
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:01   #2
Nakretka
Raczkowanie

Dot.: Czy tez tak macie?

Brzmi znajomo
Moja "lista życzeń" nieustannie rośnie, są nie niej pozycje, co do których już sobie w zasadzie od lat obiecuję, że to będzie następny zakup.
I za każdym razem kupuję coś innego i lista rośnie....
Nakretka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:04   #3
szaja
BAN stały

Odkładam Eau de Soir
Są i w Quality i na Allegro sie trafią nieco taniej. Ale tak jak u Ciebie ta miłość przychodzi i wycisza sie kiedy nastaje czas nowych zakupów.
Zawsze kiedy już sobie obiecuję, że będą moje wychodzę z
Quality z...czymś zupełnie innym. A na Allegro aukcje z tym zapachem zawsze mam w "Obserwowanych" i...na tym koniec. To nie jest kwestia ceny, raczej coś co mnie podświadomie powstrzymuje
A potem marzę o Eau de Soir przed wyjsciem do opery czy teatru...
I obiecuję sobie, że w tym miesiącu to napewno, na 100%....
szaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:10   #4
homyk
Zakorzenienie

Ja przez dobre pięć lat planowałam zakup kolejnego flakonika LouLou Cacharel. Udało się dwa tygodnie temu Znów mam je w swojej kolekcji i to całą setkę
homyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:42   #5
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Tez tak mam Ide po co innego a wychodze z czymś innym. Ale nastepnym razem to po to co miałam kupic wysyłam meza by znów nie kupic cos innego.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 14:20   #6
Anastazja#
Zakorzenienie

Ja ostatnio zastanawiałam się nad 5 różnymi zapachami (kombionwałam który by tu wybrać- są to zapachy które mi się już od dłuższego czasu podobają) A jak przyszło co do czego to kupiłam coś zupełnie innego
Anastazja# jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:33   #7
Meriamon
Rozeznanie

Smile Dot.: Czy tez tak macie?

Moja lista Must have jest dośc obszerna (niestety) ale juz od dłuzszego czasu prym wiodą Obsession Night i Glamourous i ni w ząb mi z nimi po drodze... zawsze wybieram coś przed tym,ostatnio jak już wspominałam w innym watku wybrałam z listy Laure i nacielam sie na jej nieświeżość...brrr...
Ale z jednej rzeczy "prawie" się wyleczyłam mianowicie zakupy w ciemno...
Są chyba 3 zapachy,kt. mnie kuszą,ale jestem silna...
Teraz zanim cos kupie muszę miec porzadnie przetestowane...
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 22:10   #8
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Mam nadzieje, ze nie bylo jeszcze takiego watku...
Czy macie na swojej liscie MUST HAVE takie zapachy, ktore Wam sie podobaja i chcecie je koniecznie kupic, ale zawsze wychodzi tak, ze kupujecie cos zupelnie innego?
Ja taka przypadlosc u siebie odkrylam. Od wielu lat moja miloscia sa takie dziwne zapachy: L'eau d'Issey, Dalissime i... pewnie jeszcze jakies dwa, ktorych teraz nie pamietam Za kazdym razem, kiedy wchodze do perfumerii mijam te perfumy z zainteresowaniem, ale z reguly wole oszczedzic nadgarstki na testowanie czegos nowego, czegos, czego nie znam. I konczy sie na "nowej milosci", ktora mija rownie szybko jak przychodzi, a flakonow przybywa, nie ubywa
Jak juz chce kupic ktorys z moich idealow, to okazuje sie, ze nie wypada albo nie ma kasy
Zakup ktorych perfum odwlekacie tak jak ja?
Mam to samo. Ale kupiłam wreszcie odwlekaną od długiego czasu Mahorę edp, bo przeczytałam ,że już nie produkują

Kupiłam tez od trzech lat odlekaną Woman Vrsace.

Ale ciagle czekają :

Crystal Noir
The Parfum by Charles Jourdan

i ostatnie " miłości "
Alien
BLV

W międzyczasie kupiłam nieplanowane: Magot Etro , Hipnotic Poison ,La Basier , Smoka , coś tam Montany

W ramach samodyscypliny i zmniejszania stanu posiadanie sprzedałam troche zapachów. Miałam szczytny cel zejsćia do 10. Ale juz z powrotem jest 15
Za chwile znowu będę miała problem czym pachniec , z powodu nadmiaru .....
Stary 2006-07-26, 11:28   #9
ropuszka
Zakorzenienie

Skoro juz mowa o tym ILE czasu zajelo Wam odwlekanie zakupu, to ja sie przyznam, ze z Dalissime jestem chyba rekordzistka Nie powiem dokladnie ile czasu, ale chyba z 10 lat, serio
Zaczelo sie od tego, ze Dalissime miala kolezanka mojej siostry. A ze zakochala sie w tym zapachu moja siostra, to mama kupila jej miniaturke. Perfumy byly u nas zawsze priorytetem kosmetycznym i musialy byc dobre, markowe itd. Nigdy nie pojawilo sie u mnie w domu pelnowymiarowe opakowanie Dalissime, chociaz juz pare razy siostra sie do nich przymierzala. Raz nie bylo kasy, raz wypatrzyla cos nowego. A ja wowczas bylam za smarkata na wlasne perfumy i tylko podkradalam czasem miniaturke
2 lata temu wypatrzylam Dalissime w Sephorze, gdzie obiecalam sobie, ze w koncu kupie. Skonczylo sie na testach. Pare miesiecy pozniej odwiedzilam znow perfumerie i pamietam, ze moja mama nawet juz wsadzala Dalissime do koszyka, kiedy ja powstrzymalam, bo napadlo mnie na cos innego ech
Potem znow w wakacje o maly wlos nie kupilam D.
Minelo chyba z 10 lat od kiedy kraze wokol tyc perfum i zdazylam kupic chyba z 50 flakonikow w tym czasie, a tego akurat nie Czy to nie straszne?
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 21:51   #10
Hvid
Zakorzenienie

Uwielbiam to forum . Oczywiscie ze tak mam. Do tej pory nie kupilam sobie Angela. Ale Lalique, Hermesa Rouge, le Baiser du Dragon - tak. Bo tu sa niedostepne. Dzieki forum zmienila mi sie rowniez moja ``wish list``, i wiem, ze niepredko kupie sobie pewne zapachy.

Jest w tym wszystkim jedno ``ale``. Przekroczylam juz liczbe 30 flakonow pelnowymiarowych, i kiedy teraz cos kupuje, to mniejsze pojemnosci. Zapalilo sie u mnie czerwone swiatelko. Tym bardziej, ze moj ukochany TZ zaczal ostatnio sie martwic o to, kiedy to wszystko zuzyje. Wymyslil nawet, ze najlepiej bedzie niektore zapachy wlozyc do lodowki. Jest przekochany
Hvid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 13:45   #11
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Mam to samo. Ale kupiłam wreszcie odwlekaną od długiego czasu Mahorę edp, bo przeczytałam ,że już nie produkują

Kupiłam tez od trzech lat odlekaną Woman Vrsace.

Ale ciagle czekają :

Crystal Noir
The Parfum by Charles Jourdan

i ostatnie " miłości "
Alien
BLV

W międzyczasie kupiłam nieplanowane: Magot Etro , Hipnotic Poison ,La Basier , Smoka , coś tam Montany

W ramach samodyscypliny i zmniejszania stanu posiadanie sprzedałam troche zapachów. Miałam szczytny cel zejsćia do 10. Ale juz z powrotem jest 15
Za chwile znowu będę miała problem czym pachniec , z powodu nadmiaru .....
Matko, dalej czekają ale kupiłam jeszcze w tym tygodniu uzywana NINĘ i najnowszą Lempicką "L" . Oba testowałam , jedną w Daouglasie a drogą dzięki koleżance , która przywiozła próbki ze Szwajcarii.
I jeszcze Serpentine Roberto Cavalli. Cała półroczna nagroda poszła na perfumy. Było wyjątow dużo interesujących mnie rzeczy w ostatnim czasie
Powinni przenisc Douglasa na drugi konic miasta, mam za blisko po pracy. Jakbym mniej testowała to może bym mniej kupowała.
Jakiś ban na allegro tez by sie przydał.

Juz mam nadmiar
Z powrotem 20 flakonów licząc z tymi , które dotra

Stanowczo, rzucanie palenia to pestka przy próbie ograniczenia nałogu zapachowego.
Stary 2006-07-30, 14:07   #12
twister_male
BAN stały

Ja od zawsze kupuje Ermenegildo Zegne Z, ale jakoś jak mam pieniadze to zawsze kupuje cos innego.
twister_male jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 14:41   #13
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

Nie mam tak. Jeśli omijam uparcie jakiś zapach, to oznacza, że tak naprawdę nie jest dla mnie, dlatego bez żalu wyrzucam go z listy zakupów
Stary 2006-07-30, 19:16   #14
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eiri
Nie mam tak. Jeśli omijam uparcie jakiś zapach, to oznacza, że tak naprawdę nie jest dla mnie, dlatego bez żalu wyrzucam go z listy zakupów
Eiri i może masz rację, może coś w tych "nie przeznaczonych " nam zapachach jest nie dla nas

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości