Drag Queen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-25, 14:41   #1
krek
BAN stały

GG do krek

Drag Queen

Nie jest to pełny makijaż jaki robią sobie prawdziwe Drag Queen ale spokojnie mozna go do nich zaliczyć.

Podkład revlon
Cienie zimowa paleta Artdeco
pomadka Chanel Rouge
tusz <lol> fatalny wybór rozwalił cały efekt nie wiem czy stary czy tandetny volume expres
kredka biała Gosh i czarna Lancry
Puder Avon
krek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:45   #2
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978
Dot.: Drag Queen

Kurde ten róż na polikach jest chyba za nisko - podobają mi się usta , za to rzęski wcale nie są dokładnie wytuszowane - obszar przy nosku
Reszta o.k
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:46   #3
krek
BAN stały

GG do krek

wiem wiem ten tusz porażka kompletna pomalowałem zewnętrzne rzeski i kurde albo on jest taki tandetny albo stary albo mi sie porostu trafiuł taki paskudny

aha coi do różu to połozony był pod kości policzkowe zeby jeszcze mocniej zaakcentowac kości.
Stary 2006-07-25, 15:03   #4
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

WOW drag queen jak ta lala...buzię to Ty masz krek dziewczęcą, nie ma co...
Pozdrawiam
Stary 2006-07-25, 15:04   #5
aga_xy
Wtajemniczenie

GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Miło Cię zobaczyć Kreku!!! Prawdziwe drag Queens mają o wiele mocniejszy makijaż, nieprawdaż? Tu wersja soft....

ja w innym miejscu
aga_xy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 15:29   #6
krek
BAN stały

GG do krek

czy taka dziewczeca to nie wiem <?> kiedyś mi powiedzieli ze bardzo plastyczna

wiem wiem ze to nie jest w 100% make-up drag queen napisalem ze niepelny brakuje dzęsek akurat nie mialem ale to nic, i dlatego makijaz byl troszke mniej wyzywający

A tutaj to nie masz na co patrze :p to tylko makijaz jak chcecie to moge swoje zdjątka gdzieś wzucic

kułde nie moge przeboleć tego trefnego tuszu
Stary 2006-07-25, 16:33   #7
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Nie podoba mi się. Makijaż jest rodem z lat 80-tych gdzie królował kicz, różowe cienie i plastikowe kolczyki. Wcale nie przypomina mi makijażu Drag Queen.

Zdjęcia są prześwietlono-różowe. Jest zbyt dużo różowego cienia w kącikach oczu. Modelka, czy to ty jesteś-nie wiem, ma głęboko osadzone oczy, brwi są zapuszczone, nie podkreślone-co gra ważną rolę w makijażu dragów. Brakuję sztucznych rzęs... A twoje nawet nie są dobrze wytuszowane!
Widziałam kilka makijażu Drag, ale ten jest po prostu nackanym i totalnie nieprzemyślanym zabiegiem.

Prosiłam Cię już wcześniej-zacznij załączac zdjęcia do postu. NIE wklejaj ich w post. Dodaj je jako załącznik!

Stary 2006-07-25, 16:45   #8
krek
BAN stały

GG do krek

jak nie wiesz makijaz drag jest swobodnym makijazem nie obowiazuja w nim zadne zasady ma byc tylko przerysowany nie wazne czy jest z lat 80, 90 czy 40. Napisalem ze nie mialem sztucznych rzes jak równiez dorwalem w łapki trefny tusz.

dodaje je jako załacznik. klikam w ten spinacz wgrywam fotki a potem klikam insert all
Stary 2006-07-25, 16:52   #9
haallka
Wtajemniczenie

nie no calkiem Ci dobrze w tych kolorkach podobaja mi sie usta... ladnie podkreslone o rzesach juz bylo...
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 16:57   #10
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez krek
jak nie wiesz makijaz drag jest swobodnym makijazem nie obowiazuja w nim zadne zasady ma byc tylko przerysowany nie wazne czy jest z lat 80, 90 czy 40. Napisalem ze nie mialem sztucznych rzes jak równiez dorwalem w łapki trefny tusz.
Wiem jak wygląda makijaż Drag wiem, że jest to swobodna wizja Queen kiedy robi sobie make-up, np. na scenę.

U ciebie jest to po prostu "żaden" makijaż, rozumiesz? Jakbyś się po ciemku, bez lusterka wymalował się tym co CI w ręce wpadło. Sorry, ale naprawdę nie spodobał mi się.

Cytat:
dodaje je jako załacznik. klikam w ten spinacz wgrywam fotki a potem klikam insert all
Wiem jak dodajesz zdjęcia, a ja CIę proszę o dodanie ich jako załącznika.
Stary 2006-07-25, 17:07   #11
krek
BAN stały

GG do krek

to moze napiszesz mi jak sie dodaje jako załacznik ? a nie nawijasz zebym dodawał w ten nie inny sposób.

a propos make-up'u nie przywykłem do malowania sam siebie wiec też weź to pod uwage jedyna rzecz do jakiej sie ograniczam przy makijażu mojej twarzy to podkład i puder i to tez w znikomych ilościach by był niewidoczny. ciezko mi malowac samego siebie.
Stary 2006-07-25, 17:09   #12
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez krek
wiem wiem ten tusz porażka kompletna pomalowałem zewnętrzne rzeski i kurde albo on jest taki tandetny albo stary albo mi sie porostu trafiuł taki paskudny

aha coi do różu to połozony był pod kości policzkowe zeby jeszcze mocniej zaakcentowac kości.

No właśnie - bo sam widzisz , że zdjęcie nie objęło całości twarzy - się zaczynałam domyślać czort wie czego W Twoje zdolności nie wątpię
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 17:16   #13
Aribeth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez krek
... jedyna rzecz do jakiej sie ograniczam przy makijażu mojej twarzy to podkład i puder i to tez w znikomych ilościach by był niewidoczny. ciezko mi malowac samego siebie.
Hmm... Malujesz sie na co dzien?
Aribeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 17:23   #14
haallka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aribeth
Hmm... Malujesz sie na co dzien?
najwyrazniej

dodam jeszcze tylko ze za blisko noska konczy sie cien przynajmniej jak dla mnie i ze brakuje mi w calosci mocniejszej kreski przerysowanej i brokatu tak mi sie kojarza tego typu makijaze
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 17:33   #15
Babygia
Zadomowienie

Matulu,dziewczyny,czemu tak bardzo zgryzliwie?Po pierwsze-jesli dobrze zrozumialam-to proba i wariacja na temat Drag-Queens.Po drugie-nikt sie mistrzem nie urodzil.Jak sobie przypomne wlasne raczkowanie makijazowe-pozaluj boze,co to za ciapanina byla.Poza tym teraz jest moda na lata 80-te,i wlasnie te wszelkie roze,i inne wyraziste kolorki sa jak najbardziej in.Krek,troszke wyreguluj brwi i wywal ta stara mascare-sprouj rzeczywiscie ze sztucznymi rzesami,calosc nabierze wyrazistosci.usta-bomba.zrob zdjecie calej buzi-ale mnie sie i tak podoba!
Buzka
Babygia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 17:43   #16
ryba82
Zakorzenienie

Fajnie, ze zdecydowales sie ujawnic nam .
Makijaze Drag Queen kojarza mi sie z kiczem, pod tym wzgledem Ci wyszlo.
Jest zarowiascie i przesadziscie. Jednak: nalezaloby podkreslic brwi, rzesy wymalowane kiepsciutko (wiem wiem - miales trefny tusz do rzes), dziwnie nalozony roz, cieniowanie oka specjalnie mi sie nie podoba. Ale rozumiem, ze nie masz wprawy w malowaniu siebie, no poza tym fluidem i pudrem . Pozdrawiam.

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 17:58   #17
krek
BAN stały

GG do krek

nie maluje sie na codzień tylko na jakieś specjalne wyjścia nakładam tylko podkład + puder

nie zrozumiałem aluzji z ujawnieniem sie, jesli chodzilo ci o to czy jestem drag queen to nie. jestem normalnym facetem. Dla mnie grzechem nie jest nakładanie podkładu przez facetów coraz większa ich ilośc zaczyna dbać o siebie i chce wygladać lepiej.

czemu taki pomysł ?? jestem szalony kocham malować wiec czemu nie mam prezentować makijaży od czasu do czasu na sobie. modelek nie mam na wyłaczność wiec zawsze czasu nie mają a siebie mam non stop
Stary 2006-07-25, 18:05   #18
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krek
nie maluje sie na codzień tylko na jakieś specjalne wyjścia nakładam tylko podkład + puder

nie zrozumiałem aluzji z ujawnieniem sie, jesli chodzilo ci o to czy jestem drag queen to nie. jestem normalnym facetem. Dla mnie grzechem nie jest nakładanie podkładu przez facetów coraz większa ich ilośc zaczyna dbać o siebie i chce wygladać lepiej.

czemu taki pomysł ?? jestem szalony kocham malować wiec czemu nie mam prezentować makijaży od czasu do czasu na sobie. modelek nie mam na wyłaczność wiec zawsze czasu nie mają a siebie mam non stop
Z ujawnieniem się, chodzilo mi o pokazanie swojej twarzy na lamach mm, ale wyszlo faktycznie niejednoznacznie.

Dobrze, ze jestes koles z jajem, potrafisz sie umalowac i pochwalic swoja praca.

Co do uzywania przez mezczyzn podkladow i pudrow...hmm... mysle, ze to kwestia indywidualna i nie ganie Cie za to, chociaz i nie pochwalam. Jednak to forum mm, nie plotkowe, wiec pozostawie te kwestie w spokoju. Pozdrawiam.

Stary 2006-07-25, 18:12   #19
Aribeth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez krek
...
Dla mnie grzechem nie jest nakładanie podkładu przez facetów coraz większa ich ilośc zaczyna dbać o siebie i chce wygladać lepiej.
No coz mam odmienne zdanie na ten temat. Tak z ciekawosci sie zapytalam.
Stary 2006-07-25, 18:15   #20
luxoria
Raczkowanie

GG do luxoria

super! uwielbiam kulture drag queen i drag king, ciesze sie ze ktos odwazyl sie pokazac w koncu taki makijaz. Wcale nie uwazam, ze jest za malo "drag", czy nieprzemyslany. Na ile znam te kulture (ekspertką nie jestem) to wydaje mi sie, ze taki makijaz powinien byc troche karykaturalny - chodzi przeciez o ukazanie "hiprekobiecosci", "kobiecosci" przerysowanej, a przez to osmieszenie podzialu na tzw. "prawdziwa meskosc" i "prawdziwa kobiecosc".
Wracajac do samego makijazu : ten intensywnie rozowy cien z wew. kacika oka dalabym jednak w zewnetrznym+sztuczne rzesy i troche brokatu na powieki .
pozdrawiam
Again and again and again..."

luxoria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 18:21   #21
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Nie podoba mi się. Makijaż jest rodem z lat 80-tych gdzie królował kicz, różowe cienie i plastikowe kolczyki. Wcale nie przypomina mi makijażu Drag Queen.

Zdjęcia są prześwietlono-różowe. Jest zbyt dużo różowego cienia w kącikach oczu. Modelka, czy to ty jesteś-nie wiem, ma głęboko osadzone oczy, brwi są zapuszczone, nie podkreślone-co gra ważną rolę w makijażu dragów. Brakuję sztucznych rzęs... A twoje nawet nie są dobrze wytuszowane!
Widziałam kilka makijażu Drag, ale ten jest po prostu nackanym i totalnie nieprzemyślanym zabiegiem.

Prosiłam Cię już wcześniej-zacznij załączac zdjęcia do postu. NIE wklejaj ich w post. Dodaj je jako załącznik!

nic dodac nic ując

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 18:30   #22
krek
BAN stały

GG do krek

jeżeli kobiety mogą sie malować i pięknie wygladać to czemu mężczyźni nie mogą uzywac chocby samych podkładów ?? w polsce jest mało tolerancyjne społeczeństwo więc tego nie akceptuja ale coraz czesciej sie z tym spotykamy to już norma ze bizmesmeni wielkich koncernów czy wielkich przedsiębiorstw sie malują i to nowościa nie jest. w innych krajach europy i USA to norma.

wiesz "ryba82" przeciez tu na avatarze to też ja :p wiec wiesz :p ujawniłem sie od samego początku
Stary 2006-07-25, 18:36   #23
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krek
jeżeli kobiety mogą sie malować i pięknie wygladać to czemu mężczyźni nie mogą uzywac chocby samych podkładów ?? w polsce jest mało tolerancyjne społeczeństwo więc tego nie akceptuja ale coraz czesciej sie z tym spotykamy to już norma ze bizmesmeni wielkich koncernów czy wielkich przedsiębiorstw sie malują i to nowościa nie jest. w innych krajach europy i USA to norma.
Nie podążam ślepo za modą, a to co mi sie podoba badz nie - uzalezniam od wlasnych podgladow i spostrzezen na daną kwestię. Tym bardziej obce jest mi spogladanie na zachowania i postawy bizmesmenów wielkich koncernów innych krajów Europy oraz USA oraz nasladowanie ich. Wolę sięgać do własnej głowy i odczuć.

Cytat:
Napisane przez krek
wiesz "ryba82" przeciez tu na avatarze to też ja :p wiec wiesz :p ujawniłem sie od samego początku
No fakt, nie jestem spostrzegawcza.

Stary 2006-07-25, 18:47   #24
krek
BAN stały

GG do krek

no wiesz ja tez na to nie patrze ale stwierdzam fakt i to co sie dzieje dookoła nas. używam podkładu kryolan dermacolor light PERFECT MATT fajny podkład który dobrze kryje oraz wysusza i tak dosyć tłustą moją skórę oraz zabezpiecza przed jakimiś syfkami
Stary 2006-07-25, 18:58   #25
ewkaa
Zadomowienie

GG do ewkaa

Cytat:
Napisane przez haallka
nie no calkiem Ci dobrze w tych kolorkach podobaja mi sie usta... ladnie podkreslone o rzesach juz bylo...

Cytat:
Napisane przez krek
to moze napiszesz mi jak sie dodaje jako załacznik ?
patrz załącznik

so are you game?

nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:01   #26
Kaja-ja
Wtajemniczenie

GG do Kaja-ja

Na temat makijażu się nie wypowiem, bo wszystko zostało powiedziane... Jedno co mnie zaciekawiło... widział Cię ktoś w tym?? Bo jeśli tak to musiał mieć niezłą minę
Co do używania podkładów przez mężczyzn... Wydaje się to dziwne, ale przecież na przykład w show-biznesie (czyt.w tv) jest to na porządku dziennym. Bez tego każdy w telewizji świeciłby jak lampa.
Kaja-ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:17   #27
Aribeth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez krek
Tu nie chodzi o tolerancje. Gdybym nie byla tolerancyjna to inaczej bym zareagowala. Uwazam, ze uzywanie podkladu czy pudru przez mezczyzn poprostu nie dodaje im uroku, a moze wlasnie dodaje takiego delikatnego kobiecego, ktory u mezczyzn razi. Przynajmniej mnie. I wcale nie jest wyznacznikiem dbania o siebie.
Stary 2006-07-25, 19:42   #28
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez krek
to moze napiszesz mi jak sie dodaje jako załacznik ? a nie nawijasz zebym dodawał w ten nie inny sposób.
NIE NAWIJAM tylko cię proszę! Taka moja wredna rola na tymże forum...

Ewkaa już ci pokazała na załączniku co trzeba zrobić, aby dodac zdjęcie.

Cytat:
a propos make-up'u nie przywykłem do malowania sam siebie wiec też weź to pod uwage jedyna rzecz do jakiej sie ograniczam przy makijażu mojej twarzy to podkład i puder i to tez w znikomych ilościach by był niewidoczny. ciezko mi malowac samego siebie.
Myślałam, że skoro malujesz innych i idzie ci to jakoś, to tym bardziej potrafisz siebie umalować-łatwiej. Zresztą nieistotne...
Stary 2006-07-25, 19:50   #29
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez madziunia80
WOW drag queen jak ta lala...buzię to Ty masz krek dziewczęcą, nie ma co...
Pozdrawiam
no no!
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:52   #30
candibar
Zakorzenienie

mnie się podoba, drag queen wyglądają klałniasto, a ten makijaż jest staranny i nieprzesadzony
candibar jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości