problem ze skora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-26, 16:43   #1
male_puchate
Przyczajenie

problem ze skora

moj problem jest nastepujacy:
od kilku lat chodze "owlosiona". Jedynym sposobem dla mnie jest golenie. Staram sie tego nie robic za czesto wiec niestety w zimie gole sie jakos raz na miesiac mozecie sobie wyobrazic jak wtedy wygladam i jak sie czuje lekarz powiedzial ze to moze byc nadwarazliwosc skory. Wosk i depilator odpadaja poniewaz od razu wyskakuja mi czerwone plamy i boli mnie skora przez nastepny tydzien. Pomijajac fakt ze sam zabieg depilacji jest nie do zniesienia. Podobnie jest z woskiem. Po depilacji wlosy odrastaja mi natychmiast. Rano sie gole a wieczorem juz skora juz nie jest gladka. Dodatkowo ostatnio nawet po goleniu mam zaczerwieniona skore ktora mnie dodatkowo piecze. Od kilku lat nie ubralam nic poza dzinsami. i stad tez moje pytanie. Czy myslicie ze jest na to jakis sposob ? Moze depilacja laserowa? moze znacie jakis gabinet depilacji laserowej gdzie szukaja krolikow doswiadczalnych?
male_puchate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:32   #2
aniielica
Zakorzenienie

Dot.: problem ze skora

A kremy depilujące? Próbowałaś? W ostateczności można rozjaśnić te włosy specjalnym rozjaśniaczem do włosów na ciele. Depilacja laserowa jest baaardzo droga.
aniielica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:54   #3
x2x
Przyczajenie

GG do x2x

hmm powiadasz depilacja laserowa droga a czy nie warto ? ile godzin tracicie na depilacje na ile kasy na woski czy inne kremy? przecież to sie zwraca w około rok? a laserowa jest trwalsza podobno ponad 3 lata ;] wiec chyab sie uzbiera wiec nie wiem czy to było by drogie przeliczajac że krem lub wosk kosztuje do 30zł (albo i wiecej nie znam sie na tym) mniej wiecej niech krem starczy na tydzień daje nam to 30zł x 52 tyg. = 1560zł a ile kosztuje taki zabieg pewnie coś koło 1000zł ... czysta kalkulacja ;] i dopiero wtedy mówmy co sie opłaca co nie )
i ty mozesz pomagać innym...

"Nikt nie jest tak doskonały
by mówić o nim że jest
najlepszy!"
S.Gasior
x2x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:29   #4
male_puchate
Przyczajenie

tak jak ja sobie wyliczylam to niestety bylaby to kwota rzedu 6000 zl :/ co do kremow do depilacji to niestety ale nawet po wydluzonym czasie trzymania go na nogach nie daja prawie zadnego rezultatu a z tymi kremami do rozjasniania jak jest? bo kiedys sie ionteresowalam i pytalam w drageriach i aptekach ale niestety nikt nie potrafil mi nic powiedziec
male_puchate jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości