Olejki, balsami, itd. zamiast oliwki do opalania! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-29, 11:03   #1
magda_madzia
Raczkowanie

Olejki, balsami, itd. zamiast oliwki do opalania!

Od jakichs 2 wakacji opalam sie na oliwke dla dzieci Bambino. Sposob ten przejelam od siostry, ktora zawsze sie nia smarowala i zawsze miala piekna brazowa opalenizne. Ja tez mialam az do czasu, kiedy w tym roku wyjechalam nad morze i pomimo tego ze nie moge narzekac na bladosc, to sie przerazilam- ja jestem zolta! Dziewczyny chodzace po plazy mialy ciemno brazowy odcien opalenizny, a ja sraczkowaty. Znacie moze jakies produkty do opalania (dobrze by bylo z filtrami), ktore w bardzo szybkim tepie daja CIEMNO brazowa opalenizne? Moga byc olejki, bo juz sie przyzwyczailam do tlustej konsystencji oliwki.
magda_madzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 12:34   #2
magda_madzia
Raczkowanie

Balsamy, olejki, itd. zamiast oliwki do opalania!

Od jakichs 2 wakacji opalam sie na oliwke dla dzieci Bambino. Sposob ten przejelam od siostry, ktora zawsze sie nia smarowala i zawsze miala piekna brazowa opalenizne. Ja tez mialam az do czasu, kiedy w tym roku wyjechalam nad morze i pomimo tego ze nie moge narzekac na bladosc, to sie przerazilam- ja jestem zolta! Dziewczyny chodzace po plazy mialy ciemno brazowy odcien opalenizny, a ja sraczkowaty. Znacie moze jakies produkty do opalania (dobrze by bylo z filtrami), ktore w bardzo szybkim tepie daja CIEMNO brazowa opalenizne? Moga byc olejki, bo juz sie przyzwyczailam do tlustej konsystencji oliwki.
Stary 2006-07-29, 12:37   #3
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Balsamy, olejki, itd. zamiast oliwki do opalania!

Cytat:
Napisane przez magda_madzia
produkty do opalania z reguły mają filtry

na KWC jest sporo takich produktów --> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/kategoria.php?kat=131

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 12:43   #4
magda_madzia
Raczkowanie

"produkty do opalania z reguły mają filtry"

oliwka bambino natomiast nie ma zadnego
Stary 2006-07-29, 13:04   #5
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

Tylko że oliwka bambino nie jest produktem do opalania
Stary 2006-07-29, 13:06   #6
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez magda_madzia
"produkty do opalania z reguły mają filtry"

oliwka bambino natomiast nie ma zadnego
bo to nie jest produkt do opalania...

margaryna czy olej tez nie mają filtrów

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:25   #7
alufa
Zakorzenienie

Dot.: Olejki, balsami, itd. zamiast oliwki do opalania!

a mi sie wydaje ze to zalezy od skory :/ moj siostrzeniec ma 7 lat. po wyjezdzie nad jezioro jest pomaranczowy zawsze myslalam ze pomaranczowi sa ci co chodza na solarium a to prosze... poszukaj na wizaz.pl w wyszukiwarcie: przyspieszacze opalania, albo do opalania czy jakos tez. tez szukalam. masz od razu gotowe recencje. ja np. po kosmetykach z beta-karotenem jestem sraczkowata pomaga mi jednak jakis tam dodatek masla kakowego. moze tego sprobuj?
alufa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 14:22   #8
Sovilo
Zakorzenienie

Czytałaś wątek o oliwce i słońcu? Ja przeczytałam i się przeraziłamja opalałam się w ruchu(czyszceznie dywanów) na masło kakaowe Ziaji(tylko tył ciała) i słonko złapało mnie nawet przez spodenki mam brazową pupę, tylko od stinrów paski nigdy się tak ładnie nie opaliłam, ale przodu ciała nie opalam, bo się boje przebarwień.
Stary 2006-08-02, 20:18   #9
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Czytałaś wątek o oliwce i słońcu? Ja przeczytałam i się przeraziłamja opalałam się w ruchu(czyszceznie dywanów) na masło kakaowe Ziaji(tylko tył ciała) i słonko złapało mnie nawet przez spodenki mam brazową pupę, tylko od stinrów paski nigdy się tak ładnie nie opaliłam, ale przodu ciała nie opalam, bo się boje przebarwień.
Ja nic o tym nie wiem ! Wtajemnicz mnie !
Stary 2006-08-02, 21:36   #10
Sovilo
Zakorzenienie

Opalanie na oliwkę, olej, masło, itp tłuste rzeczy: np. tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=opalanie, http://www.wizaz.pl/forum/showthread...palanie+oliwka tylko tyle znalazłam na poczekaniu I duzo jest w //mementum dla fenek opalania''czy jakos podobnie Pozdrawiam
Stary 2006-08-04, 14:53   #11
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Opalanie na oliwkę, olej, masło, itp tłuste rzeczy: np. tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=opalanie, http://www.wizaz.pl/forum/showthread...palanie+oliwka tylko tyle znalazłam na poczekaniu I duzo jest w //mementum dla fenek opalania''czy jakos podobnie Pozdrawiam
Dziękuję bardzo ...już zabieram się do czytania .. jeszcze raz dzięki .....
Stary 2006-08-04, 21:16   #12
Sovilo
Zakorzenienie

Nie ma za co Szczególnie uważaj jesli bierzesz pigułki antykoncepcyjne I ogóleni ze słoneczkiem ostroznie Powiem tyle, że ja maniaczką filtrów nie jestem, po prostu nie opalam się nagminnie, a jesli juz stosuje na nogi, tóre trudno łapia słońce jakis przyspieszacz opalania, ala namiejsca bardzioej widoczne, typu twarz, dekolt- wysoki filtr, ba, nawet bloker
Stary 2007-03-23, 07:36   #13
ariva
Wtajemniczenie

Pewnie niepotrzebnie odgrzebuje watek,ale juz niedlugo zaczyna sie sezon opalania,wiec moze do tego teatu powrocimy?Ja z przyspieszaczy moglabym polecic:Soraya-ultranawilżający przyspieszacz opalania z wyciągiem z orzecha włoskiego-ok13-14zł
Ziaja-SopotSun-aktywator opalania z terazyną
Ziaja-masło kakaowe-spray przyspieszający opalanie
Mariza-Active Sun-olejek przyspieszajacy opalanie.
Wszystkie te produkty sprawdzily sie na mojej skorze.Zdne nie przekraczaja 20 zl.Polecam

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości