Pedicure - czy chodzicie do kosmetyczki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-30, 14:10   #1
sarenka178
Przyczajenie

Pedicure - czy chodzicie do kosmetyczki?

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu mam duże problemy ze stopami nie moge pozbyć się dwóch odcisków zastanawiam się czy pójść na pedicure.Czy korzystacie z tego zabiegu u kosmetyczek?Jeśli tak to czy jesteście zadowolone i czego ewentualnie moge się tam spodziewać.POzdrawiam
sarenka178 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 23:00   #2
agamazzi
Zadomowienie

Dot.: Pedicure czy chodzicie do kosmetyczki?

Witam,
Ja chodze i jestem zadowolona. Chodze 3-4 razy w roku zazwyczaj w lato ...Moja kosmetyczka zawsze usuwa mi wszystkie odciski i doprowadza stopy do porzadku ...Na poczatek moczy sie stopy ok 10 minut w wodzie z jakimis dodatkami, potem obcina sie paznokciei maluje (ja zawsze mowie zeby mi zrobila french i czasami ozdabiam panokcie), nastepnie usuwa sie wszelkie ubytki typu odciski czy stary naskorek, no a na koniec wklepuje sie roznego rodzaju kremy czy balsamy. Polecam szczegolnie na lato bo wtedy widac kazdy ubytek ...

Ale pedicure mozesz sobie spokojnie sama zrobic w domu, a jak masz jakies duze i bolace odciski to lepej je isc usunac do kosmetyczki (moj facet tak robi, idzie i tylko usuwa odciski) W gabinetach maja takie specjalne nozyki czy zyletki. Jak raz usuniesz to przez dlugi okres czasu masz swiety spokoj...
agamazzi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 23:33   #3
Hosenka*
Moderator KWC

Dot.: Pedicure czy chodzicie do kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez sarenka178
Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu mam duże problemy ze stopami nie moge pozbyć się dwóch odcisków zastanawiam się czy pójść na pedicure.Czy korzystacie z tego zabiegu u kosmetyczek?Jeśli tak to czy jesteście zadowolone i czego ewentualnie moge się tam spodziewać.POzdrawiam
może najpierw idź do dermatologa? skoro się nie goją szybko, to może lepiej to skonsultowac?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości