wygladam jak ufo ;o metamorfoza plz hlp!! :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-30, 19:37   #1
ufolka
Raczkowanie

wygladam jak ufo ;o metamorfoza plz hlp!! :P

Hej ;]
ostatnio schudlam ponad 10 kg no i chyba przyszedl czas zajac sie moim wygladem :P chce cos zrobic z wlosami nie wiem sama czy sciac czy nie a jak sciac to jak;/ dodam ze mam malo wlosow i sa cieniutkie niestety
chcialabym je rowniez pomalowac, naturalny kolor to ciemny blad ale nie chce takiego myslalam nad brazem takim cieplym albo sama juz nie wiem ;/ wczesniej myslalam nad blondem ale to chyba nienajlepszy pomysl chyba ze jakis odcien fajny mi podpowiecie bo chyba w jasnych to wygladam nieciekawie :P i oczy zupelnie nie wiem jak je malowac aby bylo je widac ;p no i jakim ja typem urody jestem opalam sie normalnie na poczatku lekko zaczerwieniona skora ale szybko staje sie brazowa tylko ze trudno mi sie opalic ;/ oczy mam niebieskie piegow zadnych no i kolor wlosow ciemny blad czekam na wasze opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0104.jpg (59,9 KB, 1097 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0153.jpg (58,6 KB, 821 załadowań)

Edytowane przez ufolka
Czas edycji: 2006-08-08 o 20:08
ufolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 21:45   #2
Ally83
Zakorzenienie

Dot.: wygladam jak ufo ;o metamorfoza plz hlp!! :P

Ja bym stawiała na lato
Ale mogę się mylić.
Na 1. zdjęciu masz jakiś szary/niebieski/fioletowy cień??? Bo nie bardzo mi się widzisz w takim makijażu, może jakieś beże, delikatne brązy, pudrowy róz, pastele, złoto? Masz jakieś zbliżenia oczu ?

A włosy masz podatne na układanie? Ja bym była za podcięciem ich do brody... A w brązie na głowie Cię nie widzę hmm
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:30   #3
ufolka
Raczkowanie

na zdjeciu mam wlasnie fioletowy cien;p ogolnie nie mam zdjatek oczu ale mam male raczej ciemne podkowy pod nimi no i opadajace luki brwiowe a jak obetne wlosy do brody to nie bedzie twarz wygladala okraglo? ;/ bo wlasnie mam taka okragla chyba bardziej a na glowe to wiesz co :P chyba czapka najlepiej tylko w jakim kolorze?
Stary 2006-07-30, 22:42   #4
Ally83
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ufolka
na zdjeciu mam wlasnie fioletowy cien;p ogolnie nie mam zdjatek oczu ale mam male raczej ciemne podkowy pod nimi no i opadajace luki brwiowe a jak obetne wlosy do brody to nie bedzie twarz wygladala okraglo? ;/ bo wlasnie mam taka okragla chyba bardziej a na glowe to wiesz co :P chyba czapka najlepiej tylko w jakim kolorze?
Fioletowy do niebieskich oczu nie bardzo, chyba, że mieszasz 2-3 kolory i wycieniujesz tym fioletem kawałek powieki (ja np. łączę fiolet z bładym żółtym/złotym). A z niezatuszowanymi cieniami to już w ogóle źle wygląda. Na cienie pod oczami polecam dermacol (poszukaj na wizażu watku o nim).
A co do włosów, to ja też mam cienkie, mam ich dużo, no ale takie chudzinki są Używam pianki zwiększającej objętość Taft Push-up Look, no i codziennie je traktuję wałkami, bo bym z domu inaczej nie wyszła hehe . Myślę, że dobrze by było je trochę wycieniować, by były łatwiejsze do układania (choć Ty chyba cieniowane masz ?). A co do buzi, to ja mam okrąglejsza, wierz mi . Jeśli już nie chcesz podcinać, to może bardziej na twarz jakieś pazurki ? I może przedziałek bardziej z boku i skośna grzywka...
Stary 2006-07-30, 23:19   #5
ufolka
Raczkowanie

no wlasnie kiedys mialam fryzurke do brody wycieniowana i ze skosna grzywka i super byla no ale heh stracilam kontakt z ta fryzjerka a takiej drugiej nie moge znalezc w Białymstoku myslalam o zachodowaniu dluzszych wlosow i wtedy po bokach wycieniowaniu ich no ale cienko z nimi wiec nie wiem czy to dobry pomysl
chce tez je pomalowac ale nie wiem na jaki kolor najpierw byl popielaty blond potem chcialam braz ale teraz nie wiem moze blond z jakims ciemnym?? co o tym myslisz?
a za rady i
Stary 2006-07-31, 09:35   #6
izanna
Raczkowanie

Wyglądasz jak 100%-owe lato. Po pierwsze nie widzę Cię w grzywce na czoło, jeżeli już to w dłuższej na bok. Powinnaś zapuścić włosy. Przy Twoim typie urody będą Ci pasować nawet jaśniutkie platynowe blondy. Po drugie musisz coś zrobić z brwiami, bo albo są zbyt wyregulowane, albo są tak jasne, że je słabo widać. W obu przypadkach trzeba je jakoś wyeksponować np. poprzez lekkie przyciemnienie szarą lub grafitową kredką. Po drugie nie jest Ci za dobrze w tej bluzce na pierwszym zdjęciu, powinnaś nosić delikatne, pastelowe barwy. Będzie Ci ładnie w różu. No i makijaż, nie wyzywający tylko delikatny. Też spróbuj z rozmytym różem, szarym i granatem, ale też minimalizm, bo w ostrym makijażu będziesz wyglądać wyzywająco. A w ogóle to jeżeli masz inne zdjęcia to je zamieść, bo możemy oceniać tylko na podstawie pierwszego zdjęcia, drugie jest zbyt ciemne. Pozdrawiam.
izanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:43   #7
mabro
Raczkowanie

Ja sie powolutku uczę jak poprawiać look (z wizażu oczywiście ) więc jakbym pisała głupoty to poprawcie mnie ale spróbuje coś od siebie poradzić . Ja jeśli chodzi o ubiór to postawiłabym na dekoldy bo masz ładny biuscik . Widzę jakieś kopertowe może bluzeczki o ciut bardziej jaskrawych kolorach (o dziwo... wyglądasz na fotce na lato ale cała fotka jest w szarościach więc może jednak wiosna? ), w paseczki jakieś czy coś . Mówisz że masz cienkie włosy, do tego okrąglejszą twarz wiec ja bym postawiła na króciutka fryzurke albo może falowany styling? . Jeśli nie miałaś rozjaśnianych włosów bo podobno się psują. A co do makijażu to oczka troche sie gubią na twarzy i myslę ża najlepiej byłoby malować je jasnymi cieniami, delikatnie (tylko rzęsy podkreśla normalnie) a eksponować usta, np jakimis letnimi, soczystymi kolorami
mabro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:46   #8
mabro
Raczkowanie

hehe, izanna mamy dokładnie odwrotnie proporcjonalne rady . Ale mną nie radziłąbym się za bardzo sugerować ufolka. Moge jakby co służyć photoshopem i zrobić metamorfzę próba na końcu
mabro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 10:04   #9
izanna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mabro
hehe, izanna mamy dokładnie odwrotnie proporcjonalne rady . Ale mną nie radziłąbym się za bardzo sugerować ufolka. Moge jakby co służyć photoshopem i zrobić metamorfzę próba na końcu
Nie szkodzi. Ja jednak optowałabym za długimi włosami, bo przy bardziej masywnej sylwetce z długimi włosami wygląda się kobieco, bardziej lekko i zwiewnie.
Stary 2006-07-31, 10:07   #10
margitta
Zakorzenienie

A ja z kolei byłabym za chłodnym brązem. Te jasne włosy źle wyglądają przy bladej cerze, zlewają ci się z twarzą. Jeśli już chcesz blond to jakiś intensywny. Powinnaś mieś jakiś wyraźny kolor, który ożywi twarz. No i koniecznie zrób coś z włosami. Wywijają ci się na zewnątrz co właśnie zaokrągla twarz. Powinny być chyba jednak do wewnątrz. Najlepiej jakieś mocno wycieniowane lub pazurki. Zapuszczać? Czemu nie?

Używasz kredek do oczu? To zawsze sprawia, że są wyraźniejsze, a wclae nie musi być mocne.

włosomaniaczka CG od 06.2012 moje włosy luty
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 17:18   #11
ufolka
Raczkowanie

dzieki ze wszystkie rady jestescie kochane no wlasnie o to chodzi ze moja twarz i wlosy zlewaja sie w jedno ;/ nie wiem wlasnie na jaki kolor malowac, dodam ze wczesniej mialam rozjasniane i balejaz a oczy podkreslam kredka ale albo nie wychodzi mi to albo juz sama nie wiem bo efekt jest mizerny a brwi sa w trakcie odrastania bo mi pani kosmetyczka za mocno wyskubala mam zamiar pomalowac je brazowa henna
tez mi sie wydaje ze jestem latem wiec jakie kolory wlosow mi pasuja?? bo podobno popielate blondy ale jak chce jakos uzyskac kontrast to chyba nie za bardzo
A dodatkowe fotki wysle jak bede miala jak

dziewczyny myslcie bo moj chlopak wraca we wrzesniu ze Stanow i chce go powitac w nowym wcieleniu
Stary 2006-07-31, 17:30   #12
Mirandzia :)
Przyczajenie

Dot.: ufo metamorfoza plz hlp!! :P

Rzeczywiscie ja tesh uwarzam ze powinnas zapuscic włoski I makijazyk to koniecznie jasniutki A ta bluzka na zdjeciu nie pasuje Ci , jesli dobrze widze to nawet troche postarza lepiej cos mlodziezowego. Takie jest moje zdanie D pozdrawiam
Mirandzia :) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:12   #13
izanna
Raczkowanie

Mając jasną karnację wcale nie trzeba wyglądać mdło w jasnych włosach. Poniżej parę przykładów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka1.jpg (34,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happy2.jpg (69,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium2.jpg (68,7 KB, 36 załadowań)
Stary 2006-07-31, 18:14   #14
izanna
Raczkowanie

i jeszcze....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ss_cimg4395.jpg (21,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg st11.jpg (5,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg st25.jpg (7,0 KB, 23 załadowań)
Stary 2006-07-31, 22:05   #15
Ally83
Zakorzenienie

A próbowałaś pudrów brązujących, najlepiej w kulkach ? Ja też bledziuch jestem straszny i opalam się wolniutko i na dodatek słabo, a kulki są wtedy bardzo pomocne .
Stary 2006-08-01, 16:02   #16
ufolka
Raczkowanie

pudrow brazujacych probowalam ale one nie nadaja sie dla mnie ;/ albo nie umialam ich stosowac wlasnie zdecydowalam sie na zapuszczenie wlosow i przedzialek z boku z grzywka na bok rowniez a stawiacie ze jestem latem czy wiosna?
Stary 2006-08-01, 16:06   #17
ufolka
Raczkowanie

a na zdjeciu jestem taka bladziutka bo bylam akurat tuz po ostrej anemii sprobuje zrobic inne i dac tutaj moze bedziecie mogly cos wiecej powiedziec
Stary 2006-08-01, 17:16   #18
feVer87
Zadomowienie

Ja chcialabym Ci zwrocic uwagę na wizytowkę czyli paznokcie Na fotce, nie wyglądają najlepiej... Moze kupilabys dobrą odzywkę dopiescila je trochę i zafundowala sobie jakis french manicure?? Moje pazokcie i skorki uratowala pomaranczowa odzywka Killy's i złota Sally Hansen nailgrowth.. Oraz moczenie w ciepłej oliwie z oliwek i cytrynce..
Faktycznie brwi wydają mi się za bardzo wyskubane.. i pomyslec,ze sama kosmetyczka tak je 'wyregulowala' Radzilabym kupic w aptece olejek rycynowy i codziennie na nie stosowac, podobnie jak na rzęsy.. brwi powinny się przyciemnic.. i staną się mocniejsze.. I niech sobie podrosną.. a pozniej wybrac się juz do bardziej zaufanej kosmetyczki..
Nie wiem, czy masz przekłote uszy czy tez nie?? Ale kolczyki są fajną ozdobą, więc moze pomyslem byloby przeklocie uszu?? Nic nie boli a mozna rozne świecidelka nosic...
Zgadzam się z dziewczynami,ze powinnaś eksponowac biuscik..Dlatego bluzeczki jak najbardziej lubiące głębokie dekolty[szeroki, owalny albo w serek]Unikaj natomiast obcislych topow pod szyje, golfow oraz klasycznych koszul...
Włosow napewno bym nie skracala, troszkę bym je zapuscila.. i zdecydowala się na jakis kolorek, ktory by je ozywil..
Zawsze jasniejsze wlosy optycznie powiększają twarz..Ja bym chyba postawila na brązik, rowniez dlatego, ze troszkę wlosy by odpoczęly.. i się zregenerowaly..Wiadomo, ze ciemniejsze farby nie niszczą az tak włosow, jak blondy..I wydaje mi się,ze byloby ci ładnie... I nie zapominaj o odzwykach do wlosow...
O do wrazenie na chłopaku, to moze jakiś uwodzicielski zapach perfum??
Koniecznie wyszperaj jakies inne fotki, najlepiej, jakies zblizenie na buzie, zeby bylo latwiej doradzic odnosnie makijazu...

Specjalistką nie jestem, ale wydaje mi się jestes latem..
feVer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:45   #19
Ally83
Zakorzenienie

ufolko - pudry brązujące da się okiełznać
fever - jak Ty tam paznokcie wypatrzyłaś ?
Stary 2006-08-02, 11:26   #20
feVer87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ally83
ufolko - pudry brązujące da się okiełznać
fever - jak Ty tam paznokcie wypatrzyłaś ?
Na drugiej fotce, gdzie ufolka sobie siedzi..
W ogole ufolko chcialam Ci pogratulowac tych zrzuconych kilogramow a co za tym idzie silnej woli... Makijaz jest wazną sprawą więc popieram Ally.. Jezeli nie lubisz się opalac, to moze jakis balsamik delikatnie brązujący???
feVer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 15:06   #21
ufolka
Raczkowanie

hehe dzieki ale jeszcze musze schudnac z 10 kg teraz juz mam 5 kg mniej od czasu robienia tego pierwszego zdjecia i zapisze sie do klubu fitness na cwiczenia zeby to cialo jakos ujedrnic normalnie to chodze na solarium bo na slonku nie mam czasu siedziec no i oczywiscie uzywam balsamow brazujacych ale na tym pierwszym zdjeciu to jestem po anemii i dlatego chyba tak blado wyszlam a anemia byla odpowiedzia na moje odchudzanie no ale mam nadzieje ze mam ja juz za soba a co do paznokci to heh zarabiam sobie na studia no i pracuje w firmie garmazeryjnej robie salatki wlasnie i surowki no i dziewczyny nie mam jak zadbac o paznokcie bo po prostu nie dam rady rozdwajaja mi sie bo musze wszystko robic w rekawiczkach no i ciagly kontakt z woda i dezynektantem jedynie na weekend moge je pomalowac i sprawic zeby wygladaly jak paznokcie a nie ... ale dzieki za info o tych odzywkach jak Ci pomogly to i ja je wybrobuje
postanowilam isc w sobote do fryzjera i wlosy pomalowac wlasnie jakims odcieniem brazu bo i tak mam zniszczone od tego ciaglego rozjasniania i chce zeby troszke odpoczely i chyba bede chodowac zetne je troszke koncowki i wystopniuje z grzywka na bok i przedzialkiem na boku sprobuje zaraz pstryknac sobie fotke z bliska tzn twarzy :P no i doradzcie mi czy braz czy jednak blad no i jak je sciac bo moze mam zly pomysl no i jakies fajne makijaze moze <marzycielka>
w ogole to jestescie kochane nie zaluje ze odwazylam sie zamiescic tu moje zdjecie i poprosic o rady bo naprawde straszliwie sie wstydzilam
Stary 2006-08-02, 15:18   #22
izanna
Raczkowanie

Na początek zrób sobie średni blond. Na jasnych włosach wyjdzie jak jasny brąz, ale szybko się zmywa, wtedy będziesz mieć skalę porównawczą w jakiej tonacji jest Ci lepiej. Jak zrobisz sobie od razu brązowe, to może się okazać, że zmiana jest zbyt duża i ciężej Ci będzie wrócić potem do blondu. Ewentualnie możesz sobie zrobić balejaż na tych włosach co masz teraz np. ciemny blond z brązem.
Stary 2006-08-02, 22:29   #23
ufolka
Raczkowanie

balejazy juz tyle mialam ze juz chyba nie chce wiecej za duzo ich bylo przyda mi sie chyba zmiana wrzucam moje zdjecie z przed miesiaca jakos myslalam o fryzurze tej krotkiej wycieniowanej i wlasnie pomalowaniu wlosow na jakis braz co o tym myslicie? bedzie mi pasowal? i moze macie jakies linki do przykladow makijazy conieco znalazlam na wizazu ale nie wszystko napewno :P

mabro a moze masz fryzury jakies do photoshopa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (48,1 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez ufolka
Czas edycji: 2006-08-08 o 20:36
Stary 2006-08-02, 22:53   #24
netka09
Raczkowanie

GG do netka09

Hm..ja też myślę,że powinnas wejsc moze w brąz ale w blondzie też Ci ładniutkoCo do sciecia to proponuje jakoś asymetrycznie,nowoczesnie Zamieszczam tu dwa zdjątka mysle ,ze mogłabys na nie zerknac przed pojsciem do fryzjeraTylko wszystko zalezy jakie masz włoski,bo jak masz mozliwosc prostowania to no problemMozesz stopniowac i szczepic i bedzie git Pozdrawiam
Załącznik 514320 Załącznik 514321

Antystenes
netka09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 22:07   #25
ufolka
Raczkowanie

netka to pierwsze mi sie podoba ;d chyba z zapuszczania wlosow zrezygnuje
Stary 2006-08-05, 11:20   #26
netka09
Raczkowanie

GG do netka09

Cytat:
Napisane przez ufolka
netka to pierwsze mi sie podoba ;d chyba z zapuszczania wlosow zrezygnuje
Mi też się bardzo podoba,dlatego wkleilam to zdjatko mam jeszcze kilka innych fajowych fryzurek,takich nowoczesnych i asymetrycznie cietych jak chcesz to moge jeszcze powklejac jakies a co do pierwszej fotki to kolorystyke tez ma niezla

Antystenes
Stary 2006-08-05, 18:19   #27
aisty
Przyczajenie

Dot.: ufo metamorfoza plz hlp!! :P

Jak udało cię się schudnąć 10 kilo? pozdziwiam i prosze o tą super diete
aisty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 02:06   #28
ufolka
Raczkowanie

netka to jak mozesz to wklej :P na pewno rezygnuje z zapuszczenia wlosow czas na zmiane jakas
aisty a co do chudniecia to hehe proste czaj jadlam polowe tego co zwykle i codziennie jezdzilam na rowerze treningowym 40 km :P najpierw ciezko bylo ale potem juz jak nie pojezdzilam to nie moglam zasnac;p a jak kondycja sie poprawila i wiesz co nie wiem czemu ale ciagle chudne chociaz juz nie jezdze ;] moze dlatego ze prawie nic nie jem bo mi sie nie chce jesli zrobisz to z glowa to Ci sie uda tylko nie chudnij za szybko i lykaj witaminy bo ja w zime stracilam 12 kg i mialam taka niedokrwistosc ze krew mi chcieli przetaczac tzn nie wiem czy to niedokrwistosc byla no ale nie mialam zelaza w kazdym razie no i teraz znow mam od maja jakos 5 kg mniej i ciagle leci w dol :P wolniej juz ale leci
Stary 2006-08-06, 15:34   #29
netka09
Raczkowanie

GG do netka09

A tu daje jeszcze pare fotek Niektóre sa z forum,ale i tak wkleiłamZałącznik 519719Załącznik 519720Załącznik 519721Załącznik 519722Załącznik 519723Załącznik 519724

Antystenes
Stary 2006-09-12, 02:07   #30
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to przedziałek. Ścięłabym na ukos grzywkę i układała włosy w ten sposób, by cała grzywka wywijała się w bok, jednak jeden bok, a nie w dwa. Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to opisałam (trochę późno już ). Spróbuję jeszcze znaleźć jakieś zdjęcie ... Masz okrągłą buzię i niepotrzebnie skracasz ją taką grzywką. Fajnie byłoby mocno wycieniować włosy, by troszkę odbić je od nasady na czubku głowy (to oprycznie ją wysmukli). A teraz szukam.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20.JPG (34,0 KB, 24 załadowań)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości