Profesjonalne farby do w這s闚 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-28, 15:34   #61
niewidzialna24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
Dot.: Profesjonalne farby do w這s闚

Farba L`oreal Professionnel Majirouge- zastanawiam si nad t farb. skoro piszecie, 瞠 mo積a zakupi profesjonalne farby bez licencji fryzjerskiej to postanowi豉m si w t farb zaopatrzy
konkretnie chodzi mi o ognist mied. orientuje si kt鏎a jaki rozja郾iacz musia豉bym do tej farby kupi?

PS. co do tej hurtowni- to prowadzi sprzeda detaliczn. kupuj w niej wszystkie produkty potrzebne do stylizacji paznokci.
poza tym- kobieta sprzeda豉 mi inn farb, nazwa豉 j p馧profesjonaln, mimo 瞠 kupowa豉m tylko jedn tubk i jeden rozja郾iacz.
tak瞠 nie wiem o co chodzi.

wobec tego spr鏏uj w innej hurtowni albo zam闚i przez interent.

a czy kt鏎a u篡wa豉 mo瞠 farb goldwell professional?

Edytowane przez niewidzialna24
Czas edycji: 2009-06-28 o 15:42
niewidzialna24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-29, 21:01   #62
Mbronek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Przez jakis czas fryzjerka farbowala mi wlosy w salonie farbami profesjonalnymi z Goldwella. By豉m bardzo zadowolona- farbowalam na bardzo jasna zlota miedz z naturalnego ciemnego brazu. Goldwell ma bardzo fajna wedlug mnie palete, nie niszczy wlosow. Niestety przeprowadzilam sie i nikt w obecnym miejscu zamieszkania nie pracuje na Goldwellu, a szkoda mi troche pieniedzy na zamowienie tubki farby i calego 1000 ml rozjasniacza, jezeli potrzebuje tylko 60 ml.

Mam ochote pofarbowac Kolestonem i tu pojawia sie pytanie. Moj naturalny kolor-ciemny braz, obecnie na glowie dosyc jasna miedz-juz wielokrotnie farbowane, stan wlosow-cienkie. Chcialabym osiagnac sredni cieply braz-czy ktos kto pracuje z Kolestonem moglby zasugerowac jakis kolor z palety, tak zeby po prostu nie wyszly bardzo ciemne i procent kremu rozjasniajacego?
Mbronek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-30, 10:18   #63
agusiamyszka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 255

jesli chodzi o sprzedaz detaliczna to po napisaniu mojej odp, chcialam zadzwonic do hurtowni fryzjerskiej (w ktorej sie zaopatrywalam) jednak numer byl nieprawidlowy (nie ma takiego numeru) nie chcialam jechac specjalnie bo to kawalek drogi (i godzina w autobusem z glowy we 2 strony) wiec
znalazlam na internecie inna hurtownie zaopatrujaca fryzjerow i kosmetyczki gdzies jakos w centrum i zadzwonilam tam i powiedziala ze prowadza sprzedaz detaliczna chociaz przyznala ze mozna sobie kuku zrobic.
agusiamyszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-02, 15:34   #64
Angel28
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720

ja uzywam emmebi prownywalna do loreala ale tansza a z lorealem mam same przykre doswiadczeni a zw豉szcza z platinum i tym podobnymi dziecmi tej firmy wella jest super emmebi joanna do podstawowej koloryzacji woda 6% nawet do mocnego raozjasniana np do balejazu jak robie to tez 6% pomimo ze nikt o tym chyba nie wie ale to najmocniej rozjasniajaca woda ktora nie niszczy jezeli rozja郾iacz to blondor welli mam z nim mile doswiadczenia
Angel28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-03, 17:54   #65
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927
profesjonalne farby JULIEN&JULIEN

WItam Serrdecznie.

moje wlosy byly rozjasniane dwa razy, z ciemnego br您u na sredni blond. Jednak nie moge si przyzwyczaic do jasnegokoloru i chce wrocic na naturalny. W hurtowni u mnie widzialam farby julien&julien. czy ktoras uzywala jej? chcialabym wiedziec czy sa trwale ? pom騜cie jesli mozecie.
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-05, 21:19   #66
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927
Dot.: profesjonalne farby JULIEN&JULIEN

up up nikt nie pomoze??
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-08, 23:55   #67
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: profesjonalne farby JULIEN&JULIEN

Nigdy nie s造sza豉m o takich farbach, od siebie z profesjonalnych polecam Loreala z farb Majirela, z szampon闚 Richesse. Wella Koleston jest tez ponoc dobra, ale sama nie uzywalam
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-21, 07:26   #68
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

A u篡wa kto farby Lecher? Pono fajna jest. Nie wiem tylko czy maj lini bez amoniaku.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-08, 17:09   #69
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Dziewczyny mam pytanko co do farby z goldwella je郵i chodzi o br您y. Od lat farbuje w這sy tymi farbami, ale widze, 瞠 mo積a kupi ju samemu farb i zafarbowa. Tylko nie wiem jak wode moge u篡
Czy musze kupi z tej samej firmy czy moge inn i jaki procent
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-08, 17:15   #70
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanko co do farby z goldwella je郵i chodzi o br您y. Od lat farbuje w這sy tymi farbami, ale widze, 瞠 mo積a kupi ju samemu farb i zafarbowa. Tylko nie wiem jak wode moge u篡
Czy musze kupi z tej samej firmy czy moge inn i jaki procent
Jak farbujesz na kolor ciemniejszy/taki sam jak Twoje naturalne to 3% i mo瞠 by z innej firmy
a btw. to na allegro i w niekt鏎ych sklepach fryzjerskich mo積a kupi zestawy z odmierzon ilo軼i oksydantu
Stary 2011-04-08, 18:21   #71
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
Jak farbujesz na kolor ciemniejszy/taki sam jak Twoje naturalne to 3% i mo瞠 by z innej firmy
a btw. to na allegro i w niekt鏎ych sklepach fryzjerskich mo積a kupi zestawy z odmierzon ilo軼i oksydantu

dzi瘯uje Ci za odpowied a je瞠li farbuje na ciemny br您 a w這sy odrost mam ja郾iejszy to te wod 3% czy w tedy ju 6%

a to co btw.
przepraszam, ale jestem zielona je郵i chodzi o takie farby
Jak kupowa豉m to wszystko ju razem by這
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-05, 23:21   #72
Neptune
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Co do farb Goldwell - kupi豉m sobie w hurtowni farb i zesz豉 mi po ok. 2 tygodniach...
Neptune jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-12, 12:13   #73
elisss_21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Cool Dot.: Profesjonalne farby do w這s闚

Od鈍ie瘸m temacik

Na dzie dzisiejszy, kt鏎a farba jest najbardziej godna polecenia z tych dost瘼nych w hurtowniach fryzjerskich?
Mianowicie chodzi mi o intensywno嗆 kolor闚, czas wyp逝kiwania (oby jak najd逝窺zy) i w miar ma陰 inwazyjno嗆 dla w這s闚 - s ju do嗆 popalone i si krusz

Dodam, 瞠 zakupi豉m teraz farb Loreal Majirel (ale po zakupie gdzie przeczyta豉m, 瞠 szybko si wyp逝kuje, ale by這 ju za p騧no).

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2012-12-12 o 12:14
elisss_21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-12, 18:24   #74
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Obecnie farbuje na blond z wlosow na poziomie 6. Woda 9 proc. Efekt poziom 8-9.
Dobra farba profesjonalna to dla mnie jest Koleston Perfect - wlosy sa w dobrej kondycji, aplikacja nieuciazliwa, smordek nieznaczny, efekt bardzo przewidywalny.
Wczesniej uzywalam Intercosmo Voila, ktora jest rownie dobra i polecana, ale slabo u mnie dostepna.
Obydwie ladnie sie trzymaja, mocno nie zolkna, co jest istotne przy blondach.

Z tonerow polecam Color Touch Welli - idealny dla osob, ktore nie chca walczyc z odrostami i jedynie podbarwiaja wlosy. Mozna uzyskac ciekawe odcienie na wodzie 2 proc. Comiesieczna aplikacja nie niszczy wlosow, ale wystarczy co 2 miesiace, jesli kolor sie jeszcze nie wyplukal.

O Goldwell slyszalam, ze odcienie sa ciemniejsze, niz zamierzone, moze to wynika z innej przyjetej numeracji i nazywania 'jasnym' tego, co u innego producenta jest 'srednie' lub 'ciemne'. W Skandynawii, polski sredni blond jest postrzegany jako braz, np.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.