~ SMOKY? 1sza PROBA BERRY:) ~ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-05, 12:37   #31
BERRY21
Zadomowienie

Dot.: ~ SMOKY? 1sza PROBA BERRY:) ~

Cytat:
Napisane przez anew
Hm, Przeglądałam sobie Twój wątek....Fajny temacik
Podobała mi się pierwsza wersja oczka, choć ja bym ją roztarła palcami, nie wacikiem-później się będzie jego nadmiar zbierał w załamaniu, mimo podkladu (złośliwość cieni). Razem z cieniem zbierać będziesz bazę.
Dziewczyny dobrej rady Ci udzieliły. Ja też bym go roztarła, ale tylko z najciemniejszej strony-ku skroniom. Żeby ładnie się wtopił.
Druga twoja wersja to dla mnie make up po kilku godzinach. Nie, drugi mi jakoś mniej odpowiada.
Przesyłam kilka fotek ściągniętych z netu i połaczonych. Są to dymki znanych firm kosmetycznych. Można sobie coś podpatrzeć
A dwa ostatnie załcznikczki to moje smoky w odcieniu stalowym. Teraz zrobiłabym je troszkę cieplejsze-ociepliłabym czernią (niestety mi się skończyła )
Wow, Twoj smoky jest naprawde sliczny .
Dziekuje Ci bardzo za zdjecia- zaraz je sobie zapisze .

Fajnie, ze napisalas swoja opinie i dziekuje za rady .
Cien rozcieralam pacynka, bo stwierdzilam, ze wacikami bedzie ryzykownie .
Ladny smoky to jednak duza sztuka, ale bede probowac .

BERRY21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 12:41   #32
BERRY21
Zadomowienie

Haallka- dziekuje .
Zdjec calej buzi nie bylo . Eksperymentowalam z jednym okiem tylko .

Stary 2006-08-05, 12:47   #33
anew
Raczkowanie

Berry dziekuję. Masz idealne oko do smoky -zwłaszcza ciemna oprawę oka. Ja niestety, jak swoich henną nie pociągnę, to żaden tusz mi nie pomoże-niestety widac na fotkach.
Do swojego uzyłam kredki Clarins 19Gris Profond,
Białą kredkę YR
Cienie szare-Inglot ( w tym jeden z dronbinkami) i cień biały Arcancil
Czarny e-liner Maybelline
tusz (nie lubię go, ale chcę "zmordować")Rimmel exagerate
Masz jeszcze jakieś swoje zdjęcia. Chętnie obejrzę
anew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 12:55   #34
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anew
Berry dziekuję. Masz idealne oko do smoky -zwłaszcza ciemna oprawę oka. Ja niestety, jak swoich henną nie pociągnę, to żaden tusz mi nie pomoże-niestety widac na fotkach.
Do swojego uzyłam kredki Clarins 19Gris Profond,
Białą kredkę YR
Cienie szare-Inglot ( w tym jeden z dronbinkami) i cień biały Arcancil
Czarny e-liner Maybelline
tusz (nie lubię go, ale chcę "zmordować")Rimmel exagerate
Masz jeszcze jakieś swoje zdjęcia. Chętnie obejrzę
A to mnie zaskoczylas, ze te cienie to INGLOT. Ja mam szary Sprint z drobinkami- ladny, ale chyba lepiej wyglada z niebieska teczowka.

A tu mam makijaz i zdjecia calej buzi- jesli masz jeszcze jakies rady dla mnie, to ja bardzo chetnie poczytam .

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134674

Stary 2006-08-05, 13:20   #35
anew
Raczkowanie

OK. Juz sobie przejrzałam i sie przyjrzałam. Na Twoim miejscu kładłabym wiekszy nacisk na usta-masz śliczne!!! a nie oczy. Są lekko skośne i kąciki opadają w dół. Staraj się je tak malować-podciągać kreską, aby kąciki szły w górę. Podoba mi się kolor, który na nie położyłaś. Ładnie i swierzo wygląda, nawet zmęczonym doda taki kolorek blasku.
Nosek śliczny, prościutki. Jednak wydłuża optycznie i tak pociągłą twarz-ja sobie nakładam highliter, żeby twarz wydłużyć. Tobie proponuję odwrotnie. WYMATOWIĆ NOS! A zwłaszcza końcówkę. Jak poziomka na łodyżce. (przepraszm, ale to pierwsze moje skojarzenie).
Trzeba go ciut optycznie skrócić, aby buzia zyskała idealny kształt. Możesz także spróbować położyć cienie w "poprzek twarzy"-to tez ją skraca.
Usta są cudne! Śmiało na nie kładź kolorek! Zęby ideał! PODKREŚL TO!!! W każdym kolorku będzie dobrze. Nie obrysowusuj ich ciemniejszą konturówką-to dodać może lat.
Myslę, że i ja dzis się poddam waszym ocenom. Mam wątpliwości co do fioletu na swoich powiekach. Jesli możesz, to zajrzyj później do mojego tematu i proszę daj mi opinię.
Stary 2006-08-05, 14:24   #36
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anew
OK. Juz sobie przejrzałam i sie przyjrzałam. Na Twoim miejscu kładłabym wiekszy nacisk na usta-masz śliczne!!! a nie oczy. Są lekko skośne i kąciki opadają w dół. Staraj się je tak malować-podciągać kreską, aby kąciki szły w górę. Podoba mi się kolor, który na nie położyłaś. Ładnie i swierzo wygląda, nawet zmęczonym doda taki kolorek blasku.
Nosek śliczny, prościutki. Jednak wydłuża optycznie i tak pociągłą twarz-ja sobie nakładam highliter, żeby twarz wydłużyć. Tobie proponuję odwrotnie. WYMATOWIĆ NOS! A zwłaszcza końcówkę. Jak poziomka na łodyżce. (przepraszm, ale to pierwsze moje skojarzenie).
Trzeba go ciut optycznie skrócić, aby buzia zyskała idealny kształt. Możesz także spróbować położyć cienie w "poprzek twarzy"-to tez ją skraca.
Usta są cudne! Śmiało na nie kładź kolorek! Zęby ideał! PODKREŚL TO!!! W każdym kolorku będzie dobrze. Nie obrysowusuj ich ciemniejszą konturówką-to dodać może lat.
Myslę, że i ja dzis się poddam waszym ocenom. Mam wątpliwości co do fioletu na swoich powiekach. Jesli możesz, to zajrzyj później do mojego tematu i proszę daj mi opinię.
O kurcze, dzieki Anew, ze Ci sie chcialo tak mnie przeanalizowac .
BARDZO, BARDZO DZIEKUJE !!!

Ale dziwnie, ze podobaja Ci sie moje usta- sa waskie i male . Nigdy bym nie pomyslala zeby je akcentowac.

No wlasnie, mam podluzna twarz, swojego nosa nie cierpie .
Juz ostatnio kombinowalam z przyciemnianiem czubka nosa zeby go optycznie skrocic.

Kreske na gornej powiece bede jeszcze cwiczyc .

Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje .

Czekam z niecierpliwoscia na Twoj watek, bo sadzac po avatarze jestes sliczna dziewczyna, ktora potrafi sie malowac .

Stary 2006-08-05, 14:35   #37
anew
Raczkowanie

Hej! Nie ma sprawy. Lubię oglądać zdjęcia-w ciągu roku, robię to non stop-studiuję sztukę...
Na avatarku "trochę się postarzyłam". Na fotkach, trochę gorzej wychodzi mój pyszczek...
A i malowanie samego czubka noska-to błąd. Musisz przeciągnąć od połowy długości matem Wtedy będzie lepiej. Sama kuleczka nie jest duża, wręcz przeciwnie!
A i zamieściłam juz fotki, teraz czekam na Twoją recenzję i pomoc.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135616
Stary 2006-08-05, 15:22   #38
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziunia80
Ty to masz oczyska jak na pierwszy przydymiony nie jest źle, szczególnie, że zastosowałaś rady dziewczyn i roztarłaś później cień. Jak pisała Mona (z którą znowu sie zgadzam ), teraz tylko obrysować oczko i podkreślić bardziej zdecydowanie rzęsy i Kochana rządzisz!!!
Pozdrawiam
Tak jest, madziunka ma racje

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 15:29   #39
BERRY21
Zadomowienie

Dzieki Rybko za opinie .

Stary 2006-08-05, 15:46   #40
anew
Raczkowanie

Przesyłam Ci jeszcze kilka dymków. Niestety nie wszystkie przeszły
Stary 2006-08-05, 16:06   #41
Sathi
Zakorzenienie

Podoba mi sie i to bardz, masz piekne ciemne oczka, i taki makijaż ci bardzo pasuje.
Cudnie jest

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 16:11   #42
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sathi
Podoba mi sie i to bardz, masz piekne ciemne oczka, i taki makijaż ci bardzo pasuje.
Cudnie jest
Dziekuje Ci Sathi, naprawde sie ciesze, ze Ci sie spodobalo !

Anew, pewnie reszta zdjec byla za duza, ale dzieki za te. Tego pierwszego jeszcze nie widzialam.

Stary 2006-08-05, 17:53   #43
smileofangel
Zakorzenienie

tak jak dziewczyny pisaly rozcierac rozcierac przydymiony to jeszcze dla mnie tez wyzasza polka
Stary 2006-08-05, 17:55   #44
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez smileofangel
tak jak dziewczyny pisaly rozcierac rozcierac przydymiony to jeszcze dla mnie tez wyzasza polka
Smile, dzieki . Mi sie bardzo podobaja Twoje makijaze .

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości