Jak skorygować nos makijażem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-10, 18:48   #121
*arielka*
Rozeznanie

Dot.: Jak zatuszować szeroki nos podczas uśmiechu?

Cytat:
Napisane przez Dinulka
a czy nie bedzie widac,że nos jest mocniej pomalowany?
raczej nie, to zalezy jaki wybierzesz odcień, wystarczy o ton ciemniejszy
*arielka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:03   #122
Bianka19
Raczkowanie

Red face jak optycznie zmniejszyć duży nos?

Pytanie jak w temacie.
Mam duży nochal, czas skończyć z użalaniem sie nad sobą trzeba nauczyć się go tuszować no przynajmniej na tyle, na ile to jest możliwe
(wspomnę że z przodu wygląda całkiem normalnie, ale z profilu... i do tego ta wystająca broda, mogłabym swobodnie grac czrownicę w przedstawieniu dla dzieci, jednym słowem
Może ktoś z Was ma taki sam problem?

P.S: nigdzie nie znalazłam podobnego wątku, jeśli się myle to krzyczeć, ale nie za głośno
Bianka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:01   #123
gocha06_75
Raczkowanie

GG do gocha06_75
Dot.: jak optycznie zmniejszyć duży nos?

Mam spore doświadczenie w tuszowaniu nosa , więc podpowiem. Po pierwsze: rozpoznanie. Musisz wiedzieć dokładnie co trzeba zmienić: długość nosa, szerokość, kształt końcówki nosa itp. Potem trzeba dobrać albo róż albo podkład o ton lub dwa (to już ryzykowne) ciemniejszy od karnacji. Ostatni etap to eksperymenty: normalny podklad w kolorze cery rozprowadzasz na całej twarzy, ten ciemniejszy nakładasz tak, żeby zatuszować niedoskonałości nosa. Ja np. róż nakładam na garb nosa i po bokach czubka nosa, aby go wyszczuplić. Osoby, które nosa mają zbyt szeroki ciemniejszy kolor kłada wzdłuż nosa po bokach. Oczywiście granice między podkładami muszą być niewidoczne!!! Po nałożeniu dwóch kolorów należy granice rozetrzeć. Próbujesz aż osiągniesz oczekiwany efekt.
Druga wskazówka:
Oprócz gry kolorów (jasne powiększa, ciemne pomniejsza) można posłuzyć się grą: blask - mat. To co chcemy powiększyć rozświetlamy a to co zatuszować matujemy. Przykład: na swój nos ZA ŻADNE PIENIĄDZE nie nałożę rozświetlającego pudru - ale na powieki i kości policzkowe owszem.
Trzecia wskazówka:
Odwracamy uwagę od nosa: ja mam zawsze powalający makijaż oczu - nie wyjdę z domu bez ciemnego pudru na nosie (oczywiście ciemny w moim przypadku to po prostu ciemniejszy od mojej trupiej karnacji) i bez tuszu na rzęsach. Cień od biedy mogę nałożyć np. będąc już w pracy. Oczy akurat mam najlepsze w całej twarzy, więc je eksponuję. Ty znajdź w sobie swoją mocną stronę.
I na koniec: Fryzura. Zdecydowanie sprawdziły mi się krótkie, nastroszone włosy, koniecznie z puszystą grzywką. Rzadne fryzury be zgrzywki, lub z gładką grzywką "pod linijkę" - to od razu wydobywa z twarzy zbyt duży nos. Najlepiej widac to na zdjęciach - te z profila w moim wypadku najlepiej wyglądają gdy mam napuszoną, dobrze wycieniowaną grzywkę (żadne domowe cięcia i degażówka!) i krótkie, włosy. Im włosy leżą bliżej głowy tym nos bardziej wysuwa się na pierwszy plan. Oczywiście - wszystko z umiarem. Widuję często Panią (też ma duży nos) - bardzo szczupłą i niską - z fryzurą tak natapirowaną i uniesioną na lakier, że właściwie widac jej tylko głowę. A przecież nie o to nam chodzi, no nie?

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłam
gocha06_75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:03   #124
ewa make-up
Raczkowanie

a więc pamiętaj o jednej zasadzie a pójdzie gładko:to co chcemy cofnąć,zwężyć malujemy ciemniejszym podkładem/0 ton/a to co chcemy uwypuklić jaśniejszym
Stary 2006-08-04, 12:22   #125
Bianka19
Raczkowanie

Ogromne dzięki
Bianka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:44   #126
Nalvena
Przyczajenie

Garb na nosie

Ja jestem teraz w 3 klasie gimnazjum i mój garb na nosie cały czas rośnie teraz mam średni ale pójde po ojcu i będe miała ogromny boje się tego,boje się czasu i boje sie tego że nie będe miała przyjaciół i to że zaden chłopak nie będzie chciał sie ze mna spotykać.Ja chyba zamkne sie w domu żeby mnie ludzie nie oglądali i nie oceniali nienawidze się za ten nos.Mysle tylko o tym żeby jak najpredzej ukończyć 18 i zrobic se operacje.
Nalvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 18:43   #127
Candy Supcio
Zadomowienie

Dot.: Garb na nosie

Dziewczyny,ja tez mam garbka na nosie i wydaje mi sie,ze psuje mi on moj profil,ale znalazlam sposob,jak wyleczyc sie z tego kompleksu.Jest pare znanych gwiazd filmu,wiele modelek z niezbyt zgrabnymi noskami,ale mimo to,sa to naprawde piekne kobiety!Po prostu poszukajcie w necie,popatrzcie na zdjecia tych pieknych nie do konca idealnych i zobaczycie,ze z czasem zaczniecie lubic swoje oryginalne nosy!Jedna z takich gwiazd,a moja ulubiona aktorka jest Penelope Cruz,co prawda zauwazylam,ze coraz mniejszy tej jej nosek(czyzby operacja plastyczna?).Uwazam,ze to nieziemsko piekna kobieta,a jej nosek nie jest malutki i filigranowy.Moze zacznijmy wklejac tu fotki modelek i gwiazd z oryginalnymi nosamiJak znajde cos to wkleje!
Candy Supcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:10   #128
yuffie
Przyczajenie

Unhappy Jak zamaskować duży nos??!!

Pomóżcie mi wybrać jakąś fryzurę i triki, które mogą chociaż trochę optycznie zmniejszyć duży i szeroki nos (+ ta cofnięta dolna szczęka... ) Please!!
yuffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 23:04   #129
Ally83
Zakorzenienie

Dot.: Jak zamaskować duży nos??!!

Duży nos można optycznie zmniejszyć używając bronzera - nałóż go na czubek nosa.
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 23:11   #130
Nemezja
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5

Nałóż ciemniejszy puder lub podkład na boki nosa, a jaśniejszy na środek od dołu do góry.

Nemezja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 23:44   #131
BaByCaKe
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Tak jak mówi Nemezja.
Dla ułatwienia daje rysunek, który pokaże CI jak to zrobić z nosem, a także z całą buzią.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modelatwarzy2.JPG (6,9 KB, 466 załadowań)
Stary 2006-09-19, 16:56   #132
yuffie
Przyczajenie

wielkie dzięki macie jakies pomysly na fryzurę?
yuffie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 16:33   #133
Marcysia666
Raczkowanie

ukrycie dużego nosa

no więc mój problem polega na tym że mam poprostu duzy nos.jest taki kartoflowaty no i jeszcze żeby tego było mało jest troche garbatyoperacja plastycznie nie wchodzi w gre.czy znacie jakieś sposoby na zamaskowanie tego nosa aby był mniej widocznymoże jakis makijarz albo fryzura odciagająca uwage od nosaczy grzywka uwydatnia nos??barzdo prosze o odpowiedzii za wszystkie z góry dziękuję
Marcysia666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:08   #134
pAtiŚ
Zakorzenienie

Dot.: ukrycie dużego nosa

Ponawiam pytanko! Ja też mam duży nos... Ale nie garbaty, tylko taki prooosty, ale duży... poradźcie nam!

pAtiŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:12   #135
zawszeboska
Zakorzenienie

Po pierwsze, wyszukiwarka. Jakiś czas temu był wątek o identycznej tematyce .

A po drugie... Nie jestem specjalistką w tej dziedzienie, ale wydaje mi się, że duzy nos mozna ukryć za pomocą umiejetnego nałożenia ciemniejszego podkładu na nosek. Ale poczekajmy na wypowiedź specjalistek w tym temacie .
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:12   #136
iziaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Marcysia666 Pokaż wiadomość
no więc mój problem polega na tym że mam poprostu duzy nos.jest taki kartoflowaty no i jeszcze żeby tego było mało jest troche garbatyoperacja plastycznie nie wchodzi w gre.czy znacie jakieś sposoby na zamaskowanie tego nosa aby był mniej widocznymoże jakis makijarz albo fryzura odciagająca uwage od nosaczy grzywka uwydatnia nos??barzdo prosze o odpowiedzii za wszystkie z góry dziękuję

Tez mam duzy nos,zeby go optycznie zmniejszyc mozesz go wymodelowac brązerem,po bokach i na czubku,tylko pamiętaj zeby kolory ładnie przechodziły jeden w drugi.
Grzywka to nie jest zły pomysł,bo na "gołej" twarzy widac wszystko ja na dłoni a gdy jest grzywka,najlepiej na bok, to lepiej to wygląda(wiem z doswiadczenia).
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 17:24   #137
zawszeboska
Zakorzenienie

Znalazłam pare wątków na ten temat:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...highlight=nosa

Pozdrawiam .
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 16:18   #138
Cyna30
Przyczajenie

Makijaż a nos

Mam długi i nos i szczupłą buzię. Jak się malować żeby zamaskować i troszkę optycznie zmniejszyć nos?
Cyna30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:20   #139
rzyrafka
Zakorzenienie

Dot.: Makijaż a nos

jeśli nos byłby zbyt szeroki to wtedy dajemy pół tonu ciemniejszy podkład na jego boki, ale jeśli jets za długi to nie wiem- moze te boki rozjasnić a sam koniuszek przyciemnić
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:59   #140
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Jeżeli nos jest za długi to na koniuszek nosa nakłada się ciemniejszy puder,to optycznie skraca nos
Stary 2007-01-17, 16:00   #141
kaczorka
Wtajemniczenie

za długi nos skracam malując sam koniuszek ciemniejszym pudrem
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 23:37   #142
beat(k)a
Przyczajenie

Unhappy POMOCY- mam duzy nos;(;(

Hej! Mam bardzo duzy nos, z profilu wygladam jak kretynka na razie nie mam zdjec, wiec nie moge Wam pokazac. Jednak, czy macie jakies pomysly jakbym mogla przynajmniej minimalnie zatuszowac moj "nosek" ? :/
Z gory dziekuje za wszystkie rady.
beat(k)a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 23:42   #143
fado19
Przyczajenie

Dot.: POMOCY- mam duzy nos;(;(

No z profilu to trudno zaretuszowac. Moze gestsze wlosy? To niewiele pomoze.

Nazbieraj na operacje plastyczna i bedziesz happy
fado19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 08:49   #144
Agatin-K
Zadomowienie

Ja mam duży nos, i z doświadczenia mogę powiedzieć, że żadnych grzywek, żadnych przedziałków na środku głowy i bardzo pożądane cieniowania oraz odwrócenie uwagi, np. na ładne oczy albo zmysłowe usta... pokombinuj
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:04   #145
201704240951
Konto usunięte

Przesuwam na Pytania do wizażystki
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:27   #146
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Cytat:
Napisane przez beat(k)a Pokaż wiadomość
Hej! Mam bardzo duzy nos...wygladam jak kretynka
Rozwaliłas mnie tym tekstem Mój z profilu jest albo wydaje mi sie ze jest troszeczke za długi ale kazdy mi mówi ze nie i ze powinnam sie leczyc. Moze za duzo kłamie... Jedynym wyjsciem jest operacja albo pójscie do dobrego fryzjera, który sie na tym zna i bedzie potrafił Ci pomóc.

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 22:52   #147
Marcysia666
Raczkowanie

znma ten ból...mój nos nie dość że z profilu wyglada jka u czarownicy to jeszcze jest taki rozklapciany jka kartofel....prubowałąm już wszystkiego..jeśli twój nos jest za gruby to po bokach jego nakładaj róż (na zasadzie jasne-wypukłe, ciemne-wklęsłe)..a na długi nos nie da sie nic poradzić..chociażpodobno taka kropka lub plamka z różu pomaga..ale wątpie..ja już się pzryzwyyczaiłąm do głupich docinków na ulicy..nie smuci ani nie denerwuje mnie juz to-wyglad nie jest najwazniejszy..koniec i kropka;pozdrawiam
Marcysia666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 16:25   #148
malutka 166
Rozeznanie

ja mam nieco za duży nos-przypomina ten który maiała
Kayah przed operacją i mały garbek..no i mam śniada karnację..boki staram sie malowac ciemniej nieco, a na garbek nie nakładam jasnego
((na zasadzie jasne-wypukłe, ciemne-wklęsłe)..--nie zawsze się sprawdza) . na za duży czubek można położyc nieco ciemniejszego podkładu lub matowego cienia (lepiej się rozprowadza i używa) i modeluję nieco koncówkę..ale nie codziennie tylko raczej jak naprawdę mi zalezy na ładnym wyglądzie..a tak to się nim praktycznie nie przejmuję (choć mam drobna buzię i raczej małe usta przez co wygląda na większy jeszce i tak nieco razi w niej). Tylko czasami przez ten garbek to jakos niefajnie mi ise siedzi na wykładach i myślę, "co ona się tak gapi ?? " ale spuszcze nieco włosy na buzię, lub podepre się reka i pochylę mocno głową..dale jakis rezultat trzymaj się, najwazniejsze że masz się sobie podobać, reszta jest znacznie mniej ważna..(oprócz TŻ )
Stary 2007-05-19, 22:59   #149
_fraise_
Raczkowanie

A jak malować sie w wypadku kiedy jest on dlugi i nie wiem czy bedzie to trafne okreslenie ale przypominajacy trojkat prostokatny ( jak wiec go skrocic)a przy tym troche szeroki? Czy musze wtedy wybierac miedzy jego skroceniem a pomniejszeniem? Czy da sie polaczyc obydwie korekty? Namieszalam troche ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.
_fraise_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:44   #150
malenstwo89
Raczkowanie

a jak moj jest dłuuugi i krzywy, ale dosc wąski? :P to nakładac ciemniejszy na te kosc na nosku, tak? dobry wątek
malenstwo89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
nos makijaż puder kształt, nosy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości