Jak skorygować nos makijażem - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-21, 16:35   #241
wizaz20
Przyczajenie

Optycznie wyszczuplić nos - co do tego użyć?

Witam Obejrzałam ostatnio filmiki na youtube jak optycznie wyszczuplić nos. Trzeba zaznaczyć ciemniejszym odcieniem kontury nosa. Tu pojawia się problem. Mam jasną karnacje (używam podkładu Revlon Colorstay Soft Flex, kolor Buff) i nie wiem czego użyć do zaznaczenia konturów tak aby nos nie wyglądał na brudny (spróbowałam użyć do tego podkładu siostry, również z Revlona ale o kolorze Natural Tan i wyszedł mi właśnie efekt brudnego nosa ). Spróbowałam też koloru Golden Beige ale nie wyglądało to zbyt fajnie - wyszły pomarańczowe kreski. Nie wiem czy lepszy do tego będzie podkład czy puder? Może coś zaproponujecie? tak aby ciemniejszy odcień dobrze wyglądał z jasną karnacją. Czego użyć? aaa i jeszcze jedno: chodzi o to aby w dziennym świetle taki makijaż dobrze się prezentował bo w sztucznym to wiadomo - zawsze ładnie wygląda

Podaje linki:

1. http://www.youtube.com/watch?v=kHfYS...atu re=related
2. http://www.youtube.com/watch?v=jQg2eo04HAU

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-08-26 o 09:56 Powód: przywrócenie usuniętej wiadomości
wizaz20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:53   #242
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Optycznie wyszczuplić nos - co do tego użyć?

Wiesz co w obu filmikach jest mowa o matowych cieniach, a nie o podkładach (choc wiem ze cos takiego sie tez podkładami i korektorami robi). Moze sprobuj wiec z tymi cieniami . Tylko musisz to potem wszystko ładnie rozetrzec zeby kresek nie było.

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:28   #243
k8k
Przyczajenie

Jak ukryć niedoskonałość nosa

Witam, moj nos jest tragiczny, nie zwracalam na to uwagi do czasow gimnazjum(teraz jestem w lo), odtego czasu zaczeło mi to przeszkadzać. Rzecz w tym, że nie mam wciecia międzi początkiem nosa a czolem, znaczy jest ale takie male, że prawie jakby go nie było.. do tego ten nos jest taki troche długi. Mam pociągła twarz i nos mi ja dodatkowo wydłuża.
Jest jakiś sposob, żeby nie rzucało się to tak w oczy, jakiś makijaż etc. ?
Czy muszę się już z tym pogodzić i udawać, ze nie ma problemu..?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
k8k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:10   #244
_Emi_
Zakorzenienie

Dot.: Jak ukryć niedoskonałość nosa

Cytat:
Napisane przez k8k Pokaż wiadomość
Witam, moj nos jest tragiczny, nie zwracalam na to uwagi do czasow gimnazjum(teraz jestem w lo), odtego czasu zaczeło mi to przeszkadzać. Rzecz w tym, że nie mam wciecia międzi początkiem nosa a czolem, znaczy jest ale takie male, że prawie jakby go nie było.. do tego ten nos jest taki troche długi. Mam pociągła twarz i nos mi ja dodatkowo wydłuża.
Jest jakiś sposob, żeby nie rzucało się to tak w oczy, jakiś makijaż etc. ?
Czy muszę się już z tym pogodzić i udawać, ze nie ma problemu..?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Tak bardzo się nie znam ale tez mam problem z nosem więc akcentuję oczy żeby odwrócic uwagę od nosa
_Emi_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:07   #245
vanes
Wtajemniczenie

GG do vanes
Dot.: Jak ukryć niedoskonałość nosa

gdybys wkleila tu swoje zdjecie to latwiej byloby ci cokolwiek doradzic

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:28   #246
xkurdex
Przyczajenie

Dot.: Garb na nosie. JAK GO ZAMASKOWAĆ?????

ja też mam taki malutki. :c strasznie mi żal tego ładnego i malutkiego noska.. teraz też jest niby mały.. ale ten ` garbek `. :c spróbuję z tym pudrem.
xkurdex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:07   #247
sylwia78
Raczkowanie

Znalazłam na internecie:

"Czasami profil nosa, a dokładnie jego grzbiet jest nierówny. Możesz zatuszować ten defekt stosując kilka makijażowych sztuczek. Do modelowania kształtu nosa będziesz potrzebować dwóch odcieni podkładów.

1. Podkład o ton jaśniejszy - kolor eksponujący.
2. Podkład o ton ciemniejszy - kolor modelujący.

Patrz na rysunek:

Kolorem ciemniejszym pokryj wszystkie odstające ponad linie grzbietu partie nosa. Dokładnie rozetrzyj granice, aby nie było widać granic i przejść. Kolorem jaśniejszym pokryj koniuszek nosa i jego nasadę. Dokładnie rozetrzyj granice.
Rozjaśniając nasadę nosa można pokierować "wyjaśnianie" do wewnętrznych kącików oka."
sylwia78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 17:49   #248
MisiaTosia
Przyczajenie

Dot.: jak optycznie zmniejszyć duży nos?

ja również mam okropny nos ;(. okropnie się czuję, już ryczę ...cały czas...nie mogę wytrzymac,pomocie mi,prosze...wiem ze to jest przedawniony temat ale innego nie mogę znalezc...
czy ktos jest mi w stanie pomoc?prosze,odpiszcie!ws zystko wam wytłumaczę...
MisiaTosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:41   #249
Kora13
Przyczajenie

Dot.: ukrycie dużego nosa

Witam!
Też mam okropny nos...Jest wielki i na końcu lekko przechylony do dołu.Żyć z nim to koszmar i największemu wrogowi bym go nie życzyła.Przykro mi jest gdy idę a ludzie się dziwnie patrzą!Gdy jestem w szkole na lekcji staram się go zasłaniać włosami lub ręką,ale wiadomo,że nie mogę tak ciągle!Staram się także nie stać do ludzi bokiem,ale to trudne bo w szkole jest 400m osób;(Beczę o kontach i szczerze mówiąc nie ma już chyba nadziei poza operacją plastyczną...gdybyście miały jakieś specjalne porady dotyczące lekkiego make-up aby go zkryć proszę odpowiedźcie!
Kora13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:46   #250
Silbia
Zadomowienie

Dot.: ukrycie dużego nosa

Ja myślę, że Twoim problemem nie jest nos, tylko straszny brak wiary w siebie połączony z nadmiarem czasu na wpatrywanie się w niego Trochę luzu, życie nie kończy się na nosie
Silbia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:16   #251
paulinqa91
Przyczajenie

Hej! Mam do was taka wieeelką prośbę.. Mam raczej owalną twarz nie zbyt niskie czolo, i jakby długi i szeroki nos!Mam zrobiona farbe 'palona kawa' wlosy do ramion.Ogólnie mam teraz grzywke na boku, ale prostą i chyba nie bardzo mi w niej dobrze! ;/ Prosze doradźcie mi jaka fryzura bedzie dla mnie odpowiednia, zeby ten nos nie zucal sie w oczy? Ilekroc popatrze w lustro to mam coraz wieksze kompleksy, az sil sie nie ma Wspomne, ze mam bardzo rzadkie włosy (sa bardzo cienkie) i musze myc codziennie gdyz sie szybko przetluaszczaja poniewaz i cerę mam tłustą. Po kilku godzinach mi sie juz swieci, a wiecie ze wlosy na przetluszczonej skorze np przy czole sie przetluszczaja zaraz;/Prosze doradzcie mi! Boje sie isc z wlasnym pomyslem do fryzjera bo nigdy od niego nie wychodze zadowolona a wyjaz na wakacje juz za 2 tygodnie!
paulinqa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:59   #252
Maciejewska
Przyczajenie

Smile Dot.: Garb na nosie. JAK GO ZAMASKOWAĆ?????

jak garb może być piękny,ej.
Maciejewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:23   #253
zo0nk
Przyczajenie

Gorszego od mojego nie znajdziecie : ( : ( : (

http://www.photoblog.pl/#zo0nk/69509239/fot-olga-w.html
http://www.photoblog.pl/#zo0nk/61657462
http://www.photoblog.pl/#zo0nk/60865811
http://www.photoblog.pl/#zo0nk/64095962

Mam tam dużo zdjęć... możecie pooglądać ; /
zo0nk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:05   #254
Martyna_1991
Raczkowanie

Dot.: Jak optycznie zmniejszyć nos???

generalnie żeby zwężyć nosek to na skrzydełka i boki noska powinnaś nakładać ciemniejszy kolor podkładu a na grzbiet jasniejszy... Ostatnio też wyczytałam gdzieś ze skrzydełek nosa nie powinno się rozświetlać, czyli uważajmy czym go malujemy zeby skrócić za długi nos jego czubek musimy musnąć bronzerem lub nałożyć na niego ciemniejszy podkład, uważaj zeby nie był zbyt ciemny i nie odcinał sie od reszty skory bo to tylko zwróci uwage na niego

Edytowane przez Martyna_1991
Czas edycji: 2011-01-07 o 13:11
Martyna_1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:35   #255
Rachelte
Przyczajenie

jak optycznie zmniejszyć duży i szeroki nos ?

Mam duży, długi i szeroki na całej długości nos. Coś takiego jak na tym pierwszym zdjęciu : http://www.cosmetic.pl/pro/grafika/2...1181815120.jpg
Próbowałam metody z ciemniejszym i jaśniejszym podkładem na nosie, i wyglądało to dosyć komicznie.
Są jeszcze jakieś inne sposoby ?
Rachelte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:04   #256
sikorka1408
Rozeznanie

Dot.: jak optycznie zmniejszyć duży i szeroki nos ?

te zdjecie to jak przed operacja i po. taz kombinowalam z podkladem ale zle to wyglada ja mam tylko szeroki czubek nosa i skrzydelka wiec smiesznie to wyglada z ciemnym podkladem. podbijam
moze ktos cos doradzi
sikorka1408 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:49   #257
eyo
Zakorzenienie

po prostu trzeba użyć bronzera i najlepiej nałozyć go pędzelkiem do cieni - żeby było precyzyjnie
da na pewno bardziej naturalny efekt niż mieszanie podkładów (chociaż ja widziałam takie numery z podkładem które wyglądały świetnie więc może po prostu zbyt nienaturalny odcień ciemny sobie dobrałyście?)

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 22:25   #258
NattiTt
Wtajemniczenie

W filmikach MichellePhan na yt często widzę takie zmniejszanie nosa, ale za pomocą brązowych i cielistych, matowych cieni

-7kg
NattiTt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:41   #259
dziaadziaa
Przyczajenie

ja również mam z tym problem i właśnie korzystam z bronzera używając pędzla do różu nakładam go tylko na skrzydełka nosa i efekt wmiare dobry zazwyczaj mam jeszcze dośc mocno podkreslone oczy dzięki czemu duży nos jest niewidoczny
dziaadziaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 13:26   #260
herbata saga
Raczkowanie

Jak ukryć ten mankament makijażem?

Mam okropnie wielki nos , duży i długi.Czy sa jakieś makijażowe triki, ktore pomogą go optycznie zmniejszyc? Dopiero wkraczam w świat makijażu, i na to pytanie nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. Pomoże ktoś?
herbata saga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 14:14   #261
MdM
in love with life

Dot.: Jak ukryć ten mankament makijażem?

mozesz konturowac nos. na you tube jest sporo takich filmikow. poszukaj u michelle phan http://www.youtube.com/user/MichellePhan
Z tego co pamietam miedzy innymi ona robila taki filmik
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:49   #262
herbata saga
Raczkowanie

dziękuję
Stary 2011-04-06, 17:41   #263
Arrianna
Zakorzenienie

Prosta grzywka trochę skraca nos ale to tylko jeśli masz twarz do której pasuje prosta grzywka :P
Plus jak pisała koleżanka konturowanie
Arrianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 14:47   #264
Vitanni
Przyczajenie

Moja koleżanka ma brzydki nos, ale w ogóle tego nie widać, bo pięknie maluje sobie oczy i mocno je podkreśla. Kiedyś, kiedy zobaczyłam ją bez makijażu to aż się zdziwiłam, że ma taki brzydki nos Tak więc mocny makijaż oka daje bardzo dobre efekty, odciąga uwagę
Vitanni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 14:55   #265
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Prosta grzywka trochę skraca nos ale to tylko jeśli masz twarz do której pasuje prosta grzywka :P
Plus jak pisała koleżanka konturowanie
grzywka tylko podkreśla nos- twarz się skraca o 1/3 długości i wielki nos zaczyna dominować nad twarzą, skupiając na sobie całą uwagę. a z profilu już w ogóle wygląda tu idiotycznie- grzywka i wyrastający spod niej długi nochal.

makijażem owszem można optycznie zwęzić nos, ale na długość się nie poradzi. zresztą efekty konturowania są mizerne wg mnie

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Vitanni Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma brzydki nos, ale w ogóle tego nie widać, bo pięknie maluje sobie oczy i mocno je podkreśla. Kiedyś, kiedy zobaczyłam ją bez makijażu to aż się zdziwiłam, że ma taki brzydki nos Tak więc mocny makijaż oka daje bardzo dobre efekty, odciąga uwagę
racja. ładne i/lub umiejętnie podkreślone oczy, usta, policzki, brwi sprawiają, że nos przestaje być dominującym elementem
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:23   #266
warzywniak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
grzywka tylko podkreśla nos- twarz się skraca o 1/3 długości i wielki nos zaczyna dominować nad twarzą, skupiając na sobie całą uwagę. a z profilu już w ogóle wygląda tu idiotycznie- grzywka i wyrastający spod niej długi nochal.

makijażem owszem można optycznie zwęzić nos, ale na długość się nie poradzi. zresztą efekty konturowania są mizerne wg mnie

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

racja. ładne i/lub umiejętnie podkreślone oczy, usta, policzki, brwi sprawiają, że nos przestaje być dominującym elementem

Z tą grzywką to nie do końca tak. Mam niskie czoło i duży nos. Przez całe życie wszyscy mi mówili, że grzywka nie dla mnie, więc nigdy jej nie miałam. ostatnio potrzebowałam zmian, poszłam do fryzjera. pani doradziła mi prostą grzywkę przykrywającą brwi. miałam wątpliwości, ale zaufałam. to była świetna decyzja. mój nos optycznie się zmniejszył, sama to widzę, ale też słyszę mnóstwo komplementów na ten temat od innych.
warzywniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 18:17   #267
selena85
Wtajemniczenie

Ciekawe jakby tak porownac nasze nosy to czy by sie nie okazalo ze wcale takich duzych nie mamy.. =]
Zróbmy zdjęcia i porównajmy :P
selena85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:40   #268
herbata saga
Raczkowanie

oo jestem za zdjęciami..mi już ręce opadaja jak patrze lusterko...widze w nim tylko wielgachny nochal...;/
Stary 2011-05-18, 20:10   #269
Solciuchna
Zakorzenienie

O, ja też bym chętnie się przyjrzała, co robicie, żeby nos wyglądał lepiej

W dzieciństwie miałam swój nos dwukrotnie złamany, ale że nie było potrzeby nastawiania go (dało się oddychać), to został niestety jak został I teraz mam lekkiego garbka na górze, a od garbka nos jest ustawiony pod innym kątem do twarzy niż był I trochę "spłaszczył", poszerzył się

W ogóle to jest asymetryczny - z jednej strony nieco dłuższy na czubku niż z drugiej, ale zauważyłam, że to chyba normalne, wiele osób tak ma

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Filmik
Dziewczyna przed i po wykonaniu makijażu jest nie do poznania
Stary 2011-05-21, 10:30   #270
Czarna14
Wtajemniczenie

a ja mam problem z końcówką nosa... z profilu wygląda elegancko, ale niestety końcówka jest za duża i za szeroka, dodatkowo leci mi do dołu (tzn. jest kompletnie niezadarta do góry )

Tagi
nos makijaż puder kształt, nosy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości