~Ocean Breeze- niewypal~ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-03, 23:55   #1
BERRY21
Zadomowienie

~Ocean Breeze- niewypal~

Mial byc przyjemny makijaz w niebieskawej tonacji, a wyszedl: potworek .
Nie wiem czy to moja zla technika czy te kolory sa po prostu nie dla mnie? W kazdym razie nie wyszlo to ciekawie .

Wyglada na to, ze turkusowe i niebieskie cienie sa dla niebiesko- ew. zielonookich.

Uzylam:
podkladu Lovely a'la baze,
sypkiego pudru MB,
czarnej kredki Miss Sporty magic,
bialego cienia INGLOT,
3 odcieni niebieskiego RR,
bialego cienia RR polyskujacego na niebieski,
zalotki (wczesniej rzesy wytuszowane tuszem Avon daring curves).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ocean breeze.JPG (41,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ocean breeze1.JPG (62,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ocean breeze2.JPG (57,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ocean breeze3.JPG (48,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ocean breeze4.JPG (39,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ocean breeze5.JPG (38,7 KB, 26 załadowań)

BERRY21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 00:12   #2
tutusia
Rozeznanie

Dot.: ~Ocean Breeze- niewypal~

Mi się wydaje, że właśnie do brązowych oczu pasują niebieksie cienie, tylko u Ciebie jest go za dużo. Spróbuj nałożyć ten niebieksi ytlko w kącik oka, a resztę powieki pokryć czymś mniej błyszczącym.. Efekt powinien być dużo lepszy. Ale specjalistka ze mnie żadna, więc mogę się mylić
tutusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 00:17   #3
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tutusia
Mi się wydaje, że właśnie do brązowych oczu pasują niebieksie cienie, tylko u Ciebie jest go za dużo. Spróbuj nałożyć ten niebieksi ytlko w kącik oka, a resztę powieki pokryć czymś mniej błyszczącym.. Efekt powinien być dużo lepszy. Ale specjalistka ze mnie żadna, więc mogę się mylić
Faktycznie cieni nalozylam sporo, glw. dlatego, ze moj aparat zjada kolory i chcialam zeby bylo cos widac.

Ale kolejnej proby chyba sie nie podejme, bo w ogole sie sobie nie podobam w tych kolorkach.

Adze BJ na przyklad slicznie w niebieskich i turkusach, a ma niebieskie oczy, wiec juz sama nie wiem .

Stary 2006-08-04, 00:20   #4
BERRY21
Zadomowienie

Wklejam zdjecie makijazu, ktory bardzo mi sie podoba. Szkoda, ze nie mam takich odcieni niebieskiego, moze wyszloby lepiej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marine.JPG (88,9 KB, 155 załadowań)

Stary 2006-08-04, 00:32   #5
tutusia
Rozeznanie

Ja jetsem niebieksooka i mi niebieksi nie pasuje ani trochę. Ewentualnie turkus w połączeniu z innym kolorem, a najlepiej to wogóle jako akcent. A niebieksi sam w sobie na mnie wygląda tragicznie. Także nie generalizuj Sądzę, że dziś już za późno na makijażowe sztuczki, ale spróbuj kiedyś jescze z niebieskim, bo mi się wydaje, że pasuje Ci. ale mówię to widząc tylko oczka.
tutusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 00:39   #6
BERRY21
Zadomowienie

Hmm, no moze jesli potraktuje niebieskim tylko dolna powieke, to nie bedzie to tak zle wygladac.

Jednak karnacja, oprawa oczu jest wazna w doborze kolorowki, wiec rzeczywiscie odcien teczowki to nie wszystko.

A opory w zwiazku z niebieskim mam tez dlatego, ze niebieski na powiekach i roz na ustach, to byl trend lat 80tych, ktorych nie cierpie .

Stary 2006-08-04, 06:23   #7
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Ja mam brązowe oczy i czasem się maluję na niebiesko
Ale u mnie to jest taki niebieski połączony z szarym, bardziej przygaszony - może spróbuj takiego połączenia?
Stary 2006-08-04, 07:45   #8
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Na podstawie samego oka cięzko ocenić czy pasuje czy nie - ogólnie ten niebieski wydobywa kolor tęczówki ale uważam, że jest za zimny
Z technicznych : bardziej wyciągnęłabym cień pod brwi. Jeżeli decydujesz się na położenie cienia powyżej załamanie powieki to także górna powieka - powinna być lekko zaznaczona cieniem - niekoniecznie niebieskim, może byc cielisty beżyk -tak by nie była widoczna granica żadnego z połozonych tam cieni (mówimy o makijażu dziennym ) Inaczej będzie to wyglądało jak plama i niedokładny makijaż pomimo Twoich starań
Dołożyłabym jakiś granat przy linii rzęs w zewnętrzym kąciku oka
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 08:38   #9
aga_xy
Wtajemniczenie

GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Szkoda,że nie ma zdjęcia całej buzi, samo oczko wygląda ciekawie i ładnie, a nie jak niewypał Technicznie dużo napisała Mona i musze się z nią zgodzić.
Wklejaj tą całą buzię!

ja w innym miejscu
aga_xy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:01   #10
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez mona1978
Na podstawie samego oka cięzko ocenić czy pasuje czy nie - ogólnie ten niebieski wydobywa kolor tęczówki ale uważam, że jest za zimny
Z technicznych : bardziej wyciągnęłabym cień pod brwi. Jeżeli decydujesz się na położenie cienia powyżej załamanie powieki to także górna powieka - powinna być lekko zaznaczona cieniem - niekoniecznie niebieskim, może byc cielisty beżyk -tak by nie była widoczna granica żadnego z połozonych tam cieni (mówimy o makijażu dziennym ) Inaczej będzie to wyglądało jak plama i niedokładny makijaż pomimo Twoich starań
I na co mi przyszło, tylko się ciągle z Moną zgadzam

i za ten niewypał... jeszcze tylko powiem Ci, ze chcę całą buzię w tym makijażu zobaczyć, bo to nijak sie nie da ocenić, tylko po oczku.
Pozdrawiam i czekam na więcej "Pocahontas"
Stary 2006-08-04, 09:29   #11
apsik9
Raczkowanie

Masz piękny kolor oczu, ale faktycznie ten odcień niebieskiego gasi trochę to piękno. Jak na moje oko, to cień jest zbyt perłowy i zbyt jasnoniebieski. Ktoś juz napisał, że mógłby być niebieski złamany szarością - podpisuję się obiema łapami Alno granatowy matowy
apsik9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:43   #12
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

oczywiścię się zgadzam z moną i dziewczynami

I moja prośba.. dodawaj choć jedno zdjęcie twarzy (no może trzy )
Bo masz piekną buzie i fajnie będzie się zdjęcia oglądało

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:08   #13
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Same oczka to za mało Chce wiecej! Hehe Makijaż ładny tylko te rzęsy jakieś nie tages ale to chyba zasługa mascary z Avon'u - one wszystkie są do *** ekhm...

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:34   #14
ruda7816
Zakorzenienie

tak jak juz pisaly dziewczyny,same oko niewiele daje.
Byc moze gdybys pokazala cala bużke efekt bylyby inny niz sie Tobie wydaje.
Mi się podoba ten kolor i technika wykonania.
Stary 2006-08-04, 11:29   #15
La Monica
La Moderatoiure

No szkoda że buźki nie ma Ale same oczko bardzo mi się podoba....

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 12:05   #16
nAtaL!a
Zakorzenienie

a mi sie bardzo podboa ten kolorek w polaczeniu z Tw. oczkiem

pzdr
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 12:09   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

a ja się wyłamię widziałabym Cię w bardziej nasyconym odcieniu niebieskiego czy granatu. Masz zdecydowany koloryt naturalny i taki jasnoniebieski czy stalowy zginie.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:17   #18
BERRY21
Zadomowienie

Gothic_Daisy- w szarym chyba jednak mi lepiej, ale jakos nie moge sie przelamac do chlodnych makijazy .

Cytat:
Napisane przez mona1978
Mona, bardzo dziekuje za kolejna fajna rade- chyba za duzo tego niebieskiego napackalam, ale potem rozcieralam solidnie zeby nie bylo znowu plamy- sie nie udalo .
Chcialabym kiedys zobaczyc sie w granacie. Szkoda, ze nie mam ladnego odcienia .

Aga_xy, Madziunia- bardzo dziekuje .

Apsik9- masz racje, za bardzo perlowe te cienie (w koncu to RR ). Rzadko maluje sie matowymi cieniami, bo lubie polysk, ale jednak co za duzo, to niezdrowo .

Rei- sliczna buzie to Ty masz zdecydowanie, ja ciagle mam opory, zwlaszcza, ze fatalnie wychodze na zdjeciach .

Tapcia, ten tusz Avonu jest faktycznie do . Moje rzesy sa krotkie i jakos nie inwestuje w tusze, a moze powinnam zaczac?

Ruda, La Monica, nAtaL!a- bardzo Wam dziekuje za opinie.

Aga, zgadzam sie z Toba . Dziekuje za opinie .

Mi tez ten makijaz nadal sie nie podoba, to nie byla zadna prowokacja z tym "niewypalem". Zle sie czuje w chlodnych kolorach i dlatego tak napisalam .

Stary 2006-08-04, 21:24   #19
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Makijaż sam w sobie nie jest zły i na podstawie jednego oka twierdzę, że wyglądałabyś dobrze w takim makijażu. Niebieski ładnie wydobywa ciemne tęczówki oczu. Natomiast sam kolor jest okropnie zdradliwy i bardzo łatwo z nim przesadzić, poza tym że ja nie lubię za bardzo niebieskiego w makijażu, bo mało komu w nim ładnie, a przede wszytskim mało kto umie się tym kolorem dobrze wymalować.

TO zrobiłam wykład jak trzeba i żałuję, że nie mogłam zobaczyć jak na całej buzi leży ten makijaż. Szkoda... MOże się jeszcze kiedyś skusisz i pokażesz nam całą siebie w niebieskim malunku.
Stary 2006-08-04, 21:31   #20
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Makijaż sam w sobie nie jest zły i na podstawie jednego oka twierdzę, że wyglądałabyś dobrze w takim makijażu. Niebieski ładnie wydobywa ciemne tęczówki oczu. Natomiast sam kolor jest okropnie zdradliwy i bardzo łatwo z nim przesadzić, poza tym że ja nie lubię za bardzo niebieskiego w makijażu, bo mało komu w nim ładnie, a przede wszytskim mało kto umie się tym kolorem dobrze wymalować.

TO zrobiłam wykład jak trzeba i żałuję, że nie mogłam zobaczyć jak na całej buzi leży ten makijaż. Szkoda... MOże się jeszcze kiedyś skusisz i pokażesz nam całą siebie w niebieskim malunku.
Pomadko, dzieki za obiektywna opinie .

Niebieski rzeczywiscie jest zdradliwy, na dodatek ja nie mam wprawnej reki i czesto albo przeholuje albo wrecz odwrotnie- wychodzi make-up "no make-up".

Stary 2006-08-04, 21:55   #21
apsik9
Raczkowanie

Berry: Za perłowe w błękicie. Jestem pewna, że w innych "błyskotkach" będzie Ci ślicznie! L'oreal robi takie wspaniałe złotości. A Joko brązy
apsik9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 22:03   #22
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez apsik9
Berry: Za perłowe w błękicie. Jestem pewna, że w innych "błyskotkach" będzie Ci ślicznie! L'oreal robi takie wspaniałe złotości. A Joko brązy
Zlotych i brazowych blyskotek mam sporo . Nawet dzisiaj nie moglam sie opanowac i kupilam sypki cien Sephory, zloto-brazowy. Mocno sie blyszczy .

A L'oreala podpatrze, chociaz przesadzam z tym zlotym- to jakas moja mania mala .

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości