~GOLD DUST by BERRY:)~ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-06, 13:24   #31
Sathi
Zakorzenienie

Dot.: ~GOLD DUST by BERRY:)~

Na górną powiekę nałożyłabym bazowy cień jasnobeżowy a potem to złoto, i troszkę mniej go w wewnętrzym kąciuki.
Natomiast wizualnie bardzo ładnie, pasuje ci złoto

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 13:37   #32
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sathi
Na górną powiekę nałożyłabym bazowy cień jasnobeżowy a potem to złoto, i troszkę mniej go w wewnętrzym kąciuki.
Natomiast wizualnie bardzo ładnie, pasuje ci złoto
Sathi, bardzo dziekuje za rady .

BERRY21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 13:41   #33
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez haallka
pieknie wygladasz, jak prawdziwa hinduska, ten mnakijaz podkreslil Twoja orientalna urode, swietnie, bardzo mi sie podoba
podpisuje się pod tym
Stary 2006-08-06, 15:28   #34
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Fajnie, że pokazałas nam twarz.
Masz opadającą powiekę i powinnas ją tuszować poprzez wyciąganie cienia do góry. Ten makijaż jest dość oszczędny, ogranicza się do nałożenia złotego cienia na powiekę... PRzynajmniej na fotach tak to wyszło. TO złoto wyglądałoby ładnie/szlachetnie gdybyś je połączyła z jakimś innym kolorem, zrobiła jakąś mieszankę...

Ładny uśmiech.
Zgodze sie z Pomadka - trzeba mocniej podkreslic zew. kaciki ciemniejszym cieniem i rozetrzec do gory.
Musze Ci wyznac, ze swietnie, idealnie wygladasz w tym zlocie, teczowki jakies takie wyszly przy nim....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 15:30   #35
maja55
Zakorzenienie

Mimo tego, że kreska na dole ciągnie oko trochę w dół, podoba mi się
Lubię takie połączenia kolorystyczne.

Chętnie zobaczyłabym Cię w makijażu, gdzie kreska jest tylko na górnej powiece, lekko wymodelowane policzki i czerwone usta
Stary 2006-08-06, 15:44   #36
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ryba82
Zgodze sie z Pomadka - trzeba mocniej podkreslic zew. kaciki ciemniejszym cieniem i rozetrzec do gory.
Musze Ci wyznac, ze swietnie, idealnie wygladasz w tym zlocie, teczowki jakies takie wyszly przy nim....
Rybko: .
Bardzo dziekuje za komplement .

Maja, brak kreski na dolnej powiece- z tym chyba dam sobie rade , z policzkami moze byc gorzej, bo nie do konca potrafie je wymodelowac, ale czerwone usta- ja okropnie wygladam w czerwieni (przynajmniej tak mi sie wydaje ).
Zachecilas mnie do eksperymentu i bede sie starala znalezc czerwony blyszczyk w odcieniu, ktory bedzie do mnie pasowal .

Dziekuje Ci !

Stary 2006-08-06, 16:29   #37
mi.a
Zakorzenienie

Witaj
masz bardzo ciekawą, egzotyczną urodę, którą można podkreślać na wiele sposobów
makijaż ładny, choć oszczędny...moim zdaniem powinnaś nakładać troszkę cienia na zewnętrzne strony powiek aby wyciągnąć trochę oczko do góry (mam ten sam problem, trudno jest to zrobic idealnie równo), kreseczka u górry zamiast u dołu i będzie miodzio, pozatym masz bardzo ładny uśmiech

obiecaj mi, że zrobisz makijaż z czerwonymi ustami i jedynie lekką kreseczką na górnej powiece!! myślę, że wyglądałabyś super!

edit: maju wybacz nie chciałam ściągnąć Twego pomysłu nie czytałam innych komentarzy:P ale to jest najlepszym dowodem na to, że BERRY będzie wyglądać super w takim makijazu

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 16:50   #38
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mi.a
Witaj
masz bardzo ciekawą, egzotyczną urodę, którą można podkreślać na wiele sposobów
makijaż ładny, choć oszczędny...moim zdaniem powinnaś nakładać troszkę cienia na zewnętrzne strony powiek aby wyciągnąć trochę oczko do góry (mam ten sam problem, trudno jest to zrobic idealnie równo), kreseczka u górry zamiast u dołu i będzie miodzio, pozatym masz bardzo ładny uśmiech

obiecaj mi, że zrobisz makijaż z czerwonymi ustami i jedynie lekką kreseczką na górnej powiece!! myślę, że wyglądałabyś super!

edit: maju wybacz nie chciałam ściągnąć Twego pomysłu nie czytałam innych komentarzy:P ale to jest najlepszym dowodem na to, że BERRY będzie wyglądać super w takim makijazu

Dziekuje Ci Mi.a za wszystkie pomysly i rady (no i mily komplement) !

A czy ten makijaz "czerwone usta i kreska " moze byc z jakims cieniem na gornej powiece? Jesli tak, to napiszcie dziewczyny w jakim kolorze najlepiej.
Bo ja kresek nie umiem jeszcze malowac ...

Stary 2006-08-06, 16:52   #39
dissolved__girl
Zadomowienie

masz cudowną,orientalną urode poszalej troche z kholami,czarnymi kredkami, wyraźnymi kolorami cieni i pokazuj nam sie tutaj złoto jak najbardziej Ci pasuje
a potem lizać bąble

dissolved__girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 17:04   #40
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl
masz cudowną,orientalną urode poszalej troche z kholami,czarnymi kredkami, wyraźnymi kolorami cieni i pokazuj nam sie tutaj złoto jak najbardziej Ci pasuje
Ojej, ale mi milo .
Dziekuje bardzo !

Khol jest chyba za ambitnym wynalazkiem dla mnie, ale moze kiedys sie skusze i kupie .

Musze cwiczyc te krechy, a to kurcze latwe nie jest .

Stary 2006-08-06, 17:35   #41
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BERRY21

Maja, brak kreski na dolnej powiece- z tym chyba dam sobie rade , z policzkami moze byc gorzej, bo nie do konca potrafie je wymodelowac, ale czerwone usta- ja okropnie wygladam w czerwieni (przynajmniej tak mi sie wydaje ).
Zachecilas mnie do eksperymentu i bede sie starala znalezc czerwony blyszczyk w odcieniu, ktory bedzie do mnie pasowal .

Dziekuje Ci !

Cieszę się, że nie odrzuciłaś mojej propozycji. Błyszczyk/pomadka wcale nie musi byc czerwnona, to była tylko sugestia, gdybyś czuła się "blado" bez kreski na dole. Taki akcent na ustach może by Ci zrekompensował
Stary 2006-08-06, 17:45   #42
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BERRY21
Dziekuje Ci Mi.a za wszystkie pomysly i rady (no i mily komplement) !

A czy ten makijaz "czerwone usta i kreska " moze byc z jakims cieniem na gornej powiece? Jesli tak, to napiszcie dziewczyny w jakim kolorze najlepiej.
Bo ja kresek nie umiem jeszcze malowac ...
przyznam szczerze, że nigdy w życiu nie robiłam kresek nie mialam eyelinera, ani nic takiego, bo poprostu boję się użyć fajtłapa ze mnie jak nic i zaraz bym se w oko wsadziła ale Tobie napewno pójdzie lepiej
ja sobie dorysowuję delikatną kreseczke czarną kredką i rozcieram tak, zeby byla prawie niewidoczna, a jednak oko lekko się wyciąga w górę...możesz rownież zastosować np. czarny cień po zewnętrznej stronie i mocno rozetrzeć trzeba próbować! ja nie umiem się posługiwać eyelinerami więc kombinuję z cieniami i kredkami
Pozdrawiam

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 20:10   #43
BERRY21
Zadomowienie

Maja, dobrych propozycji sie nie odrzuca . Czerwony ma tyle odcieni, ze moze jednak znajde jakis dla siebie .

Cytat:
Napisane przez mi.a
przyznam szczerze, że nigdy w życiu nie robiłam kresek nie mialam eyelinera, ani nic takiego, bo poprostu boję się użyć fajtłapa ze mnie jak nic i zaraz bym se w oko wsadziła ale Tobie napewno pójdzie lepiej
ja sobie dorysowuję delikatną kreseczke czarną kredką i rozcieram tak, zeby byla prawie niewidoczna, a jednak oko lekko się wyciąga w górę...możesz rownież zastosować np. czarny cień po zewnętrznej stronie i mocno rozetrzeć trzeba próbować! ja nie umiem się posługiwać eyelinerami więc kombinuję z cieniami i kredkami
Pozdrawiam
Mi.a, ale masz teraz seksowny avatar . Tamten tez byl ladny, ale w tym masz swietny makijaz i te wlosy- super wygladasz na tym zdjeciu .

Co do kredek, to jak najbardziej probuje robic tak, jak piszesz. Problem w tym, ze niewazne jak mocno je naostrze, to i tak krechy sa grube, wiec nadmiar scieram wacikiem.

Mona mi radzila wlasnie zeby czarnym cieniem malowac cienka kreske przy rzesach. Musze tylko kupic cieniutki pedzelek do tego, bo moimi kobylami tego nie da rady zrobic .

Stary 2006-08-06, 20:31   #44
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

kolory stworzone dla Ciebie, ale technicznie się przyczepię przez zaakcentowanie mocniej dołu Twoje oko wygląda smutno, jak oko mopsa przy takim dole nie zostawiaj lżejszej góry- podnieś zewn. kącik

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 20:37   #45
BERRY21
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
kolory stworzone dla Ciebie, ale technicznie się przyczepię przez zaakcentowanie mocniej dołu Twoje oko wygląda smutno, jak oko mopsa przy takim dole nie zostawiaj lżejszej góry- podnieś zewn. kącik
Haha, ale fajne porownanie .
Dziekuje Ci Agus za szczera opinie, bede pamietala zeby bardziej podkreslac gore .

A Twoim zdaniem powinnam w ogole zrezygnowac z kredki na dole czy moge troche podkreslic kreska?
Bo dziewczyny raczej pisaly zeby dol zostawic "goly".

Stary 2006-08-07, 09:32   #46
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez madie
Chociaż mogłabym pomarudzić o technicznej stronie makijażu to tego nie zrobię a to dlatego że pomimo iż nie podciągnęłaś kreski na górnej powiece do góry to nie widzę by to jakoś "posmuciło" Twoje spojrzenie Jesteś taka uśmiechnięta że nawet tego nie widać. W tym makijażu i kolorystyce wyglądasz tak cudnie że napatrzeć się nie mogę
To złoto podkreśla Twoją egzotyczną urodę. Jestem zachwycona

ps. może spróbuj też z ciemniejszym (mniej żółtym) złotem i ceglastym kolorem na oczach? Przy śniadej cerze powinnaś wyglądać w takich kolorach świetnie
zgadzam się troche racji ma też Pomadka, trochę ciepłego brązu uszlachetniłoby te odcienie złota.
Efekt bardzo przyjemny
Pozdrawiam
Stary 2006-08-07, 09:43   #47
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Masz opadającą powiekę i powinnas ją tuszować poprzez wyciąganie cienia do góry. Ten makijaż jest dość oszczędny, ogranicza się do nałożenia złotego cienia na powiekę... PRzynajmniej na fotach tak to wyszło. TO złoto wyglądałoby ładnie/szlachetnie gdybyś je połączyła z jakimś innym kolorem, zrobiła jakąś mieszankę...

Ładny uśmiech.
zgadzam sie np fiolet, braz, stare zloto, zlotybraz mieszac mieszac i tez jestem zdania ze ten makijazyk podkresla opadajace kaciki
Stary 2006-08-07, 13:18   #48
Emilia1
Zakorzenienie

troszkę przyciemniłabym zewn kacik .bardzo ładnie!
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:51   #49
BERRY21
Zadomowienie

Madziunia, Smile, Aniolekandrzejka- BARDZO Wam dziekuje !

Stary 2006-08-07, 18:07   #50
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Napisane przez Pomadka

Ładny uśmiech.

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:12   #51
kroofk@
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mona1978
Za Madie

I za Moną .

kroofk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:17   #52
Aphrodisyack
Zadomowienie

Masz ciekawą urodę i moim zdaniem, ten makijaż pasuje do Ciebie ładnie w nim wyglądasz. Od strony technicznej... chyba jest ok - piszę chyba, bo żaden ze mnie specjalista

Aphrodisyack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 22:17   #53
BERRY21
Zadomowienie

Rei, Kroofk@- dzieki sliczne .

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości