Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy warto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-05, 20:32   #1
Judyta~
Raczkowanie

Arrow

Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy warto

Cześć, dziewczyny. Zastanawiam sie nad paletkami Ruby Rose, ale nie chodzi mi o te duże zestawu 24, 48 cieni, a o 9-kolorówki kształtem przypominające cienie Diora albo tarcze, wydaje mi się, że te cienie są lepsze jakościowo niż te większe.

A może któraś z Was ma palety H&M.

Jak się sprawują, czy warto kupić?
Judyta~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:35   #2
Ally83
Zakorzenienie

Dot.: Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy warto

O cieniach RR wątki już były, można było tam zapytać. Co do jakości, to w ogóle ostatnio produkowane cienie RR są lepsze jakościowo od np. tych zeszłorocznych - mają przyjemniejszy zapach i bardziej nasycone kolory (choć i tak większośc z nich na oku wyglada inaczej niż w palecie). Jeśli chcesz odpowiedzi od osób, które maja paletkę a la Dior, może popytaj mailem ludzi, które zakupiły ją na allegro .
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 10:08   #3
Pulcia150
Przyczajenie

Dot.: Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy w

ja gorąco polecam, super cena do jakości, podobno skład dużo lepszy niż np. Maybelline czy Inglot co potwierdza również praktyka, także polecam,
Pulcia150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:17   #4
Caramelli
Raczkowanie

Dot.: Małe paletki Ruby Rose a la Dior czy tarcze - jak się sprawują? Doradźcie czy w

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny. Zastanawiam sie nad paletkami Ruby Rose, ale nie chodzi mi o te duże zestawu 24, 48 cieni, a o 9-kolorówki kształtem przypominające cienie Diora albo tarcze, wydaje mi się, że te cienie są lepsze jakościowo niż te większe.

A może któraś z Was ma palety H&M.

Jak się sprawują, czy warto kupić?
Mam paletę H&M, nie polecam. Zainwestuj w paletę Sleeka. Nie warto wydawać kasy na produkt słabszej jakości.

KEEP GOING, DON'T STOP.

Caramelli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 08:30   #5
Bolusia
Przyczajenie

Cześć dziewczyny, ja Ruby Rose używam od lat i gorąco polecam. Teraz są nowe matowe paletki. Cienie bardzo dobre i niedrogie. Podobno niedługo będzie można kupić w Drogerii Natura.
Bolusia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości