Pytanie o w這sy :) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-06, 21:29   #1
adam1234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Pytanie o w這sy :)

Po pierwsze mam pytanie czy to forum jest tylko dla kobiet czy mezczy幡i te mog zadawa pytania... bo j瘰li tak i uzyskam odpowied to chcia豚ym sie dowiedzie czy je郵i mam kr鏒kie w這sy i chcia豚ym je zapusci na cos takiego http://www.gazette.uwo.ca/2004/decem...m%20brody).jpg musze chodzi do fryzjera 瞠by je podci帷 lub co innego ? prosze o odpowiedz pozdrawiam adam
adam1234 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-06, 23:04   #2
TheCuteOne
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 339
Dot.: Pytanie o w這sy :)

z tego co wiem to faceci tez moga zadawac pytania, i raczej nic ci za to nie zrobia po pierwsze chcialabym ci pogratulowac swietnego wyboru bo adam brody jest fajny, jego fryzura tez wg. mnie musisz zapuszczac wlosy, do momentu kiedy beda mniej wiecej tej dlugosci, potem isc do fryzjera, i kazac uksztaltowac sobie fryzure jak na zdjeciu. jesli bedziesz np. zle sie czul w polowie zapuszczania to mozesz chodzic do fryzjera zeby od poczatku robil ci jakis zarys na glowie, i z tego co pamietam to musisz miec tez wlosy podatne do krecenia bo on ma w tej fryzurze jakies loczki albo cos takiego?
jesli chcesz zeby wlosy szybciej rosly wcieraj w nie przed myciem olejek rycynowy
TheCuteOne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-07, 00:01   #3
mila1658
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171
Dot.: Pytanie o w這sy :)

nie martw sie na pewno ci nic nie zrobi nie jeden mezczyzna zadawa pytanie na tym forum, fryzurka bardzo fajnano musisz zapuscic w這ski a potem do fryzjera
mila1658 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.