zafarbowane paznokcie od lakieru - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-09, 14:38   #31
Sorbet
Zadomowienie

Dot.: Zafarbowane paznokcie ;/

Kup preparat na zabarwione paznokcie. Taki "wybielacz" płytki. Chyba Paloma ma taki (firma dostępna w drogerii Natura), ale głowy nie dam.
Stary 2011-08-10, 14:51   #32
alinka90
Przyczajenie

Dot.: Żółte paznokcie! Co jest nie tak?

Paznokcie przebarwiają się po kolorowych lakierach więc trzeba nakładać pod nie specjalną baze lub choćby zwykły bezbarwny lakier. Żeby pozbyć się przebarwień należy na jakiś czas odstawić kolory i paznokcie malować delikatnymi, jasnymi, naturalnymi kolorami. Zeby przyspieszyc proces można wypróbować "zmywania" paznokci sokiem z cytryny lub po prostu zmywaczem o właściwościach rozjaśniających.
alinka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 23:42   #33
hallen
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
zawsze mam z tym problem. uwielbiam niebieskie paznokcie, ale mimo używwania bazy pod lakier kolorowy, paznokcie po zmyciu są sino-niebieskie
Mam dokladnie tak samo po tym odcieniu :/. Znalazlas jakis sposob?
hallen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 09:41   #34
hallen
Raczkowanie

Dziewczyny, cos ucichlysmy ;p a mnie nurtuje jedno pytanie , czy ktoras z Was brala tabletki na cellulit wodny? Niestety musze sie zastanowic nad taka metoda, gdyz masazu nie moge wykonywac z powodu pajaczkow, ktore mi wyskoczyly

Sorry za pomylke, nie ten watek

Edytowane przez hallen
Czas edycji: 2013-05-02 o 09:42
hallen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 19:24   #35
koshka
Raczkowanie

Dot.: zafarbowane paznokcie od lakieru

Mam dokładnie ten sam problem. Do tej pory używałam bazy tylko pod czerwony (strasznie farbuje na żółto) i czarny. Niedawno pomalowałam paznokcie żółtym lakierem jakiejś okropnej firmy (nie wiem nawet jakiej, ale mała buteleczka była w drogerii za jakieś 2,-) i niestety się przebarwiły. Do tej pory z jasnymi kolorami nie było problemu. No cóż, człowiek uczy się na błędach - od tego czasu kładę bazę pod każdy lakier. No i czekam aż mi odrosną... (Jeszcze tylko połowa!)
koshka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 08:24   #36
Sorbet
Zadomowienie

Ja wczoraj zmyłam niebieski lakier Isa Dora Blue Lagoon (bazę obowiązkowo nakładam) i mam trupio sine, smerfne paznokcie... Wyglądają jakby mi się nie chciało dokładnie zmyć. Wiele razy umyłam dłonie wodą i mydłem + raz naczynia i już barwnik trochę zlazł. Lubię ten lakier, kolor jest śliczny, ale ten paskudny blue efekt jest okropny. Nie chcę zamalowywać innym lakierem, żeby to ciulstwo nie wchłonęło się na stałe. Dobrze, że do ludzi w ten weekend nie wychodzę...
Stary 2013-08-09, 11:00   #37
vogue1313
Przyczajenie

1. Zawsze używaj lakieru bazowego
Co prawda, gdy się spieszymy jest to dodatkowa warstwa lakieru, którą należy wysuszyć, jednak dobrej jakości bazy szybko wysychają. Korzyści wynikające z ich stosowania to przede wszystkim ochrona przed przebarwieniami i odżywianie paznokci. Rozważając plusy i minusy warto więc jednak zaopatrzyć się w tego typu produkt.
2. Kup dobrej jakości zmywacz do paznokci
Jak się okazuje zmywacz zmywaczowi nie równy. Często kierując się dobrem paznokci wybieramy produkty bezacetonowe, jednak wskazaniem do ich stosowania jest noszenie sztucznych paznokci. Oczywiście istnieją dobre bezacetonowe zmywacze, które szybko i sprawnie usuwają lakier, jednak ich acetonowe odpowiedniki wcale nie wpływają dużo gorzej na płytkę naturalnego paznokcia. Dobry zmywacz powinien radzić sobie z każdym kolorem lakieru, nie wymagając przy tym długiego tarcia i nie powodując rozmazywania lakieru na palcach i dłoniach.
Wiele zmywaczy posiada dodatkowo składniki pielęgnujące, zwłaszcza oleje, można więc dodatkowo zwrócić na to uwagę podczas wyboru zmywacza dla siebie.
3. Cytryna Twoim przyjacielem
Pod warunkiem, że jest świeża i mamy wystarczająco dużo cierpliwości by wbić w jej miąższ paznokcie i poczekać około 5-10 minut. Właściwości wybielające soku z cytryny, a konkretnie kwas w niej zawarty rozjaśnia przebarwienia i kondycjonuje płytkę paznokci.
4. Wybielająca pasta do zębów
Jeśli powyższe metody nie zadziałały i przebarwienia nadal są widoczne spróbuj natrzeć płytkę paznokci wybielającą pastą do zębów i pozostaw ją tak na ok. 5 min. Następnie wyczyść paznokcie szczoteczką i wysusz.
5. Dawka uderzeniowa - papka z sody oczyszczonej, oliwy oliwek i cytryny.
Najsilniej działającą domową metodą, po którą sięgam w awaryjnych sytuacjach jest papka wybielająca. Zmieszaj łyżkę sody oczyszczonej z łyżeczką oliwy z oliwek i łyżeczką soku z cytryny. Zanurz w powstałej mieszance i pozwól i daj jej ok 5-10 minut na zadziałanie. To powinno ostatecznie rozwiązać problem przebarwień po lakierach do paznokci.
vogue1313 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości