Pytanie o FIBERGLASS - Help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-08, 17:49   #1
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Question

Pytanie o FIBERGLASS - Help!

Witam wszystkich! Tak jak wiele osób właśnie ukończyłam kursy na pazurki Żel, Akryl i Fiberglass, manicure, pedicure i mam takie oto pytanie:
Co zrobić, żeby paznokcieć był ładnie półokrągły a nie płaski? Jak naklejam jedwab i utwardzam go klejem.... wywija mi się go góry na końcu i jest płaski... nie chce się ładnie uformować buuuu Nawet jak opiłuje paznokieć to choćby nie wiem jaki był wąski, wygląda jak łopata. Pomóżcie PLIZ!
...:::oblabobla:::... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:01   #2
Malattia_
Rozeznanie

Dot.: Pytanie o FIBERGLASS - Help!

Myślałam, że takie wiadomości zdobywa się właśnie na kursach...
Malattia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:12   #3
nicedream
Raczkowanie

Hmmm...Nic dziwnego, że paznokieć jest płaski skoro jak piszesz "utwardzasz jedwab klejem i opiłowujesz" Po pierwsze klej nie służy do utwardzenia, tylko do przyklejenia paska jedwabiu, po drugie do utwardzenia służy resina + aktywator. Po trzecie, żeby paznokieć miał odpowiedni kształt i gubość oraz był dobrze utwardzony, trzeba umiejętnie się resiną posługiwać. Dalej nie chce mi się pisać, bo o tym wszystkim mówią na kursie. Skoro piszesz, że jesteś po kursie skontaktuj się z instruktorką, ona wyjaśni Twoje wątpliwości, wirtualnie tego zrobić się nie da.

nicedream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:12   #4
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez Malattia_
Myślałam, że takie wiadomości zdobywa się właśnie na kursach...
Ty coś dzisiaj zaczepna jesteś
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:24   #5
Malattia_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ty coś dzisiaj zaczepna jesteś
Neeee, dzisiaj nie jestem Ale serio, zyłam w przekonaniu, że na kurs chodzi się po to, żeby posiąść wiedze, a nie przepuścić pieniądze.
Stary 2006-08-09, 01:10   #6
Mrs.Lara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Malattia_
Neeee, dzisiaj nie jestem Ale serio, zyłam w przekonaniu, że na kurs chodzi się po to, żeby posiąść wiedze, a nie przepuścić pieniądze.
Ale to nie jest wina tych co wybrali kurs Sama sie teraz wybieram i mam metlik w glowie. Nie chce skonczyc jak inne (((
Mrs.Lara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 02:28   #7
Malattia_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara
Ale to nie jest wina tych co wybrali kurs Sama sie teraz wybieram i mam metlik w glowie. Nie chce skonczyc jak inne (((
Mhmmm... Zamiast trząść portkami zrób wywiad środowiskowy, masz tu tylu fachowców na forum, że głowa mała.

Lepiej dwa razy sprawdzić i upewnić się, niż później zadawać podstawowe pytania, na które odpowiedzi powinno się otrzymać wraz z zapłatą za kurs.
Stary 2006-08-10, 00:40   #8
Mrs.Lara
Raczkowanie

Juz chyba wybralam. EF w moim miescie.Maja przystepna cene i duza temetyka nauki (chyba wiecie o co chodzi). Gdyby to nie EF to bylabym powaznie zaniepokojona niska cena. Ale jezeli wiekszosc z Was uwaza ze sa dobrzy do czemu nie.
Mam nadzieje ze tylko ten dystrybutor bedzie taki jak powinien byc
Mrs.Lara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 16:50   #9
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Unhappy Dot.: Pytanie o FIBERGLASS - Help!

Cytat:
Napisane przez nicedream
Nic dziwnego, że paznokieć jest płaski skoro jak piszesz "utwardzasz jedwab klejem i opiłowujesz" Po pierwsze klej nie służy do utwardzenia, tylko do przyklejenia paska jedwabiu, po drugie do utwardzenia służy resina + aktywator. Po trzecie, żeby paznokieć miał odpowiedni kształt i gubość oraz był dobrze utwardzony, trzeba umiejętnie się resiną posługiwać.
Wiem jak działa fiberglass Zapytalam tylko czy jest jakiś "myk" przy naklejaniu SAMEGO jedwabiu, żeby był możliwie jak najrówniejszy (przy dłuższym paznokciu wychodzi mi "fala") i półokrągły na samiutkim początku całego robienia. Bo wiadomo że trzeba później więcej roboty, żeby paznokieć wyglądał ładnie.
Wiem do czego służy RESIN. To, że się piłuje doskonale wiem i aż tak ciemna za jaką mnie masz nie jestem
A na kursie powiedzieli mi tyle:
"Taki defekt tych paznokci, że wychodzą płaskie.... " <---- dlatego pytam Troche wyrozumiałości proszę.
...:::oblabobla:::... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 20:13   #10
Natisss
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara
Juz chyba wybralam. EF w moim miescie.Maja przystepna cene i duza temetyka nauki (chyba wiecie o co chodzi). Gdyby to nie EF to bylabym powaznie zaniepokojona niska cena. Ale jezeli wiekszosc z Was uwaza ze sa dobrzy do czemu nie.
Mam nadzieje ze tylko ten dystrybutor bedzie taki jak powinien byc
ja tez byłam MILE zaskoczona ceną szkoleń I raczej jestem zdecydowana na nich! A co do innych kursów to dziwne jest dla mnie to że osoba która ukonczyła kurs ma czasem takie problemy... ja bym się kłucila wkoncu płacę za to! z tego co piszecie wynika że kolezanka nie wie dosyć podstawowych rzeczy, ja bym się kłuciła z instruktorem jesli po kursie miałabym takie watpliwosci...
Natisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 20:17   #11
Natisss
Przyczajenie

Nie znam się na tym JESZCZE ale widze co piszecie i nie wyglada to ciekawie, miałam taka sytuacje jak robiłam prawo jazdy, instruktor na placu zamiast tłumaczyc mi coś poszedł sobie kawe pić Zrobiłam niezła awanture i poskutkowało, gdyby nie to niewiem czy nauczyłabym się parkowac
Natisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 10:17   #12
nicedream
Raczkowanie

olabobla - wybacz jeśli Cię uraziłam, ale czytając Twoją wypowiedż odniosłam wrażenie, że nie bardzo wiesz o co chodzi. Szczególnie, że napisałaś iż "utwardzasz jedwab klejem i opiłowujesz". Na tym forum bardzo dużo jest postów od dziewczyn, które bez kursu chcą robić paznokcie.
Dziwnie Ci na kursie powiedzieli Że taki defekt tych paznokci Z tego co teraz piszesz wnioskuję, że po przyklejeniu pasku jedwabiu paznokieć lub sam jedwab wywija Ci się do góry? Nie wiem tylko jak to wszystko robisz, może żle cię nauczyli? No nic, napisz na gg, może jakoś spróbuję pomóc, choć wirtualnie to będzie trudne (7969339). Ciekawi mnie gdzie ten kurs robiłaś
Pozdrawiam

nicedream jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości