Farba Alcantara- próbowałyście?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-09, 23:21   #1
lea88
Zakorzenienie

Farba Alcantara- próbowałyście??

Widziałam na Allegro farbę Alcantra. Bardzo mi sie podobały jej kolory na zdjeciach. Chciałam sie dowiedziec, czy mialyscie juz jakies doswiadczenia z ta farba? Gdzie mogę znaleźć jej wzornik odcieni?? bo tam na Allegro nie do końca to widać, który jest który
lea88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 23:35   #2
cynada
Raczkowanie

Dot.: Farba Alcantara- próbowałyście??

Farba jest bardzo w porządku. Farbuję kolorem platynowy beż - jest bardzo ładny, jasny z chłodnym odcieniem. Nie uzyskałam takiego odcienia przy pomocy żadnej innej farby. Niestety co do próbników o to jest ciężko, sprzedawca może Ci przyśle dodatkowe zdjęcia ale nie licz też na czytelność.Moja fryzjerka oceniła tę farbę bardzo dobrze . Ogólnie uważam że to fajna farba za rozsądne pieniądze.
Stary 2007-10-16, 22:52   #3
lirio
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Widziałam na Allegro farbę Alcantra. Bardzo mi sie podobały jej kolory na zdjeciach. Chciałam sie dowiedziec, czy mialyscie juz jakies doswiadczenia z ta farba? Gdzie mogę znaleźć jej wzornik odcieni?? bo tam na Allegro nie do końca to widać, który jest który
Witam,
farby Alcantara używamy w zakładzie od sierpnia zeszłego roku. My jesteśmy z nich zadowolone i klientki również. Mają bardzo dużą paletę barw, włosy mają ładny koloryt, nie są sztywne a poza tym farby są niedrogie. Pan który je sprzedaje na Allegro jest bardzo komunikatywny i chętny do pomocy, posiada również palety kolorów. Współpracujemy z nim już tak długo i chwalimy sobie tę współpracę.
lirio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 00:14   #4
°Alchemia
Zadomowienie

Farba koloryzuje dobrze, jest łagodna, ale nietrwała i to bardzo. Miałam jasnobrązowe włosy. Zafarbowałam się czernią z Alcantary z oxydantem 6%. Wyszła piekna, wręcz granatowa czerń. Po 4 myciach byłam brązowa, średni brąz, zero czarnego. Wszystko się zmyło. Niestety, mimo obietnic pana z allegro, trwałość Alcantary jest znikoma. Próbowałam też rudości i kasztanów z palety. Zawsze ten sam efekt. Jeśli ktos chce nietrwałej zmiany, to polecam, ale w innym wypadku zdecydowanie nie.
°Alchemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:25   #5
black_sun
Rozeznanie

niestety muszę się podpisać pod tą wypowiedzią, o nietrwałości farb alcantara przez jakiś rok lub półtora roku farbowałam nimi na blond. fakt, że nie niszczy jakoś szczególnie włosów. blondy, jasne, wychodzą ładnie i w ogóle tu wszystko ok, ale jak chciałam przyciemnić o ton lub dwa - masakra. po tygodniu farby na długości nie było, nietrwała bardzo.
ale polecam do rozjaśniania
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości