Miodowy Blond - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 21:31   #61
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

z tym ciemnym blondem to sie zgodze bo to prawda ze farby ciemne blondy wychodza brazowe ale po paru myciach sie wyplukuja, natomiast jesli chodzi o miodowy blond akurat mowie tutaj o miodowym blondzie z sayossa juz 2 razy nim farbowalam i nigdy nie wyszedl mi ciemny nawet jasniejszy niz na opakowaniu. Ostatnio tez nim robilam ale mialam w sumie wlosy jasny brazik z pasemkami i tam gdzie mialam pasemka brazowe potraktowalam wlosy pierw rozjasniaczem na 20 minut i potem sayoss miodowy blond od razu i wyszedl piekny blondzik taki lsoneczny i jasnniutki nawet duzo jasniejszy niz na opakowaniu :P
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 12:25   #62
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Miodowy Blond

Witam, zastanawiam się, czy warto położyć miodowy blond na włosy po wypłukanym Loreal Mango (w słońcu są jasnomarcherwkowe, bez słoneczka ciemniejsze i trochę nijakie)? Zależy mi jedynie na odświeżeniu obecnego kolorku, dodaniu blasku, jakby odrobinę rozjaśniło to w ogóle byłabym w niebie nie mam większej ochoty na kładzenie znowu mango, bo minie mi z miesiąc zanim znowu dojdę do jasnej pomarańczki. Czy ta farbka odżywi rudzielca, czy lepiej nawet nie kupować, bo pewnie nic nie złapie?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 16:54   #63
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Witam, zastanawiam się, czy warto położyć miodowy blond na włosy po wypłukanym Loreal Mango (w słońcu są jasnomarcherwkowe, bez słoneczka ciemniejsze i trochę nijakie)? Zależy mi jedynie na odświeżeniu obecnego kolorku, dodaniu blasku, jakby odrobinę rozjaśniło to w ogóle byłabym w niebie nie mam większej ochoty na kładzenie znowu mango, bo minie mi z miesiąc zanim znowu dojdę do jasnej pomarańczki. Czy ta farbka odżywi rudzielca, czy lepiej nawet nie kupować, bo pewnie nic nie złapie?
a mogłabys wrzucic jakas fotke wlosow z teraz? :P Było by mi latwiej okreslic czy miodowy ci zlapie, poniewaz ja robilam w sumie na wlosy blond bo wczesniej na ciemniejsze pasemka polozylam rozjasniacz wiec zanim nalozylam sayossa mialam wczesniej blond a w sumie miodowy troszke mi przyciemnil nie wiem natomiast jak zachowa sie farba polozona na ciemniejsze wlosy mi w sumie wyszly duzo jasniejsze niz na pudelku, ale bardzo watpie zeby ta farba troche ci rozjasnila wlosy, aby rozjasnic troche wlosy musialabys chyba kupic farbe ktora rozjasnia np o 2 tony
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 20:30   #64
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Miodowy Blond

W sumie to nie do końca chodzi mi o ich rozjaśnienie, jak będzie delikatne to się nie obrażę. Raczej mam ochotę na odświeżenie i ożywienie kolorku bez użycia mango, które z początku długo podchodzi pod czerwień
W pełnym słońcu załącznik 1, drugi tydzień temu, w domku za dnia, trzeci przy samej lampce bez flesza, choć raczej ostatnie aparat przyciemnił mocno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1360612783303.jpg (11,0 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hghh.jpg (18,4 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0009.jpg (15,0 KB, 61 załadowań)
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 08:13   #65
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
W sumie to nie do końca chodzi mi o ich rozjaśnienie, jak będzie delikatne to się nie obrażę. Raczej mam ochotę na odświeżenie i ożywienie kolorku bez użycia mango, które z początku długo podchodzi pod czerwień
W pełnym słońcu załącznik 1, drugi tydzień temu, w domku za dnia, trzeci przy samej lampce bez flesza, choć raczej ostatnie aparat przyciemnił mocno
hmm w sumie watpie zeby miodowy tutaj zlapal poniewaz miodowy to typowy blond wiec nie wiem, ale mozna sprobowac w sumie :P

dziewczyny a czy wy wiecie co to za kolor wlosow?

http://www.google.pl/imgres?start=30...19&tx=79&ty=57
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:11   #66
renia 1977
Przyczajenie
 
Avatar renia 1977
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Miodowy Blond

...ja mam zamiar plozyc miodowy blond na rozjasniane wlosy wellatonem 12/1 i troche sie boje czy nie wyjdzie jakis pomarancz..i czy wogole zlapie mi kolor..pomocy!!!!!
renia 1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:26   #67
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez renia 1977 Pokaż wiadomość
...ja mam zamiar plozyc miodowy blond na rozjasniane wlosy wellatonem 12/1 i troche sie boje czy nie wyjdzie jakis pomarancz..i czy wogole zlapie mi kolor..pomocy!!!!!
ja kladlam na rozjasnione wlosy joanna i polozylam miodowy blond i wyszedl ladny kolorek duzo jasniejszy niz na opakowaniu :P i ladnie mi zlapalo wiec ty tez nie powinnas miec problemu chociaz ja i tak stwierdzilam ze to nie dla mnie i polozylam sobie ciemny blond z sayossa ale pro nature i teraz mam ciemny blond/ jasny braz :P
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 11:08   #68
renia 1977
Przyczajenie
 
Avatar renia 1977
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez Czarnulka_90 Pokaż wiadomość
ja kladlam na rozjasnione wlosy joanna i polozylam miodowy blond i wyszedl ladny kolorek duzo jasniejszy niz na opakowaniu :P i ladnie mi zlapalo wiec ty tez nie powinnas miec problemu chociaz ja i tak stwierdzilam ze to nie dla mnie i polozylam sobie ciemny blond z sayossa ale pro nature i teraz mam ciemny blond/ jasny braz :P
wiesz..ja chcialabym tylko zeby ten kolor byl rownomierny dosyc.....teraz mam zolto biale...wiec najpierw fryzjer zetnie..pozniej w domku farbowanie i zobaczymy co wyjdzie...dosc rozjasnianiai niszczenia wlosow
renia 1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:39   #69
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez renia 1977 Pokaż wiadomość
wiesz..ja chcialabym tylko zeby ten kolor byl rownomierny dosyc.....teraz mam zolto biale...wiec najpierw fryzjer zetnie..pozniej w domku farbowanie i zobaczymy co wyjdzie...dosc rozjasnianiai niszczenia wlosow
ja tez mialam dosyc rozjasniania i niszczenia wlosow dlatego tez z blondu zmienilam na miodowy z kolei miodowy zmienilam na braz i efekt po farbowaniu wlosy o niebo lepsze juz w dotyku przy brazie masakra :P nienawidze blondu przez to w jakim stanie sa wlosy wystarczy tylk ozafarbowac na braz np i wlosy o niebo lepsze :P dziewne ale prawdziwe hehe
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 07:39   #70
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez Czarnulka_90 Pokaż wiadomość
ja tez mialam dosyc rozjasniania i niszczenia wlosow dlatego tez z blondu zmienilam na miodowy z kolei miodowy zmienilam na braz i efekt po farbowaniu wlosy o niebo lepsze juz w dotyku przy brazie masakra :P nienawidze blondu przez to w jakim stanie sa wlosy wystarczy tylk ozafarbowac na braz np i wlosy o niebo lepsze :P dziewne ale prawdziwe hehe

Hej , nie wiem czy unikniejsz rozjaśniania bo z tego co kojarzę miodowe blondy mają utleniacze 9%. Sama długo farbowałam nie świadoma złotymi/miodowymi blondami, robiłam też karmelową czekoladą i były w nich 9.

Przy ostatnim farbowaniu karmelową podmieniłam utleniacz z 9 na 6. Wyszło ok ale już nie wrócę do niej.

renia 1977 rozcieńcz na wszelki wypadek połowę utleniacza z wodą. W sensie pół wody pół utleniacza. Powinno wyjść równo. Pamiętaj, że na rozjaśnionych włosach (w razie wpadki :P) kolor schodzi szybciej.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:16   #71
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej , nie wiem czy unikniejsz rozjaśniania bo z tego co kojarzę miodowe blondy mają utleniacze 9%. Sama długo farbowałam nie świadoma złotymi/miodowymi blondami, robiłam też karmelową czekoladą i były w nich 9.

Przy ostatnim farbowaniu karmelową podmieniłam utleniacz z 9 na 6. Wyszło ok ale już nie wrócę do niej.

renia 1977 rozcieńcz na wszelki wypadek połowę utleniacza z wodą. W sensie pół wody pół utleniacza. Powinno wyjść równo. Pamiętaj, że na rozjaśnionych włosach (w razie wpadki :P) kolor schodzi szybciej.
Tak tez wlasnie ostatnio zauwazylam ze nawet nie ktore brazu maja wode 9%. Dlatego teraz tez zmienilam farbe i zafarabowalam na braz i byla tam woda 3%. I teraz zamierzam na razie jej uzywac, bo nie chce miec zniszczonych wlosow przez te blondy :/ chociaz troszkę krusza mi się wlosy ale mysle ze oleje mi w tym pomoga ehhs
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 09:40   #72
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez Czarnulka_90 Pokaż wiadomość
Tak tez wlasnie ostatnio zauwazylam ze nawet nie ktore brazu maja wode 9%. Dlatego teraz tez zmienilam farbe i zafarabowalam na braz i byla tam woda 3%. I teraz zamierzam na razie jej uzywac, bo nie chce miec zniszczonych wlosow przez te blondy :/ chociaz troszkę krusza mi się wlosy ale mysle ze oleje mi w tym pomoga ehhs
Hm...zazwyczaj jest tak, że farby do poziomu 7 mają wodę 6%, wiadomo brązy ciemniejsze i czernie będą miały 3%.

Nie bój się 6% wody, jeśli będziesz dobrze z niej korzystała, zadbasz o odpowiednią pielegnacje to nic nie powinno się dziać a uzyskasz fajny miodowy, karmelowy blond.

Ja sama farbuję tylko odrost, na koniec resztę farby rozcieńczam z wodą dzięki czemu oxydant też zmniejsza procent i kładę dosłownie na chwilę na reszte włosow aby odświeżyć kolor. W ten sposob na odroscie mam 6% a na reszcie moze 2-3? Moje włoski są w albumie nie kruszą się, nie rozdawajają, kolor mam równomierny.

Farbować trzeba z głową, dobrana i konsekwentna pięlęgnacja i wszystko będzie ok
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2013-02-25 o 09:42
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 14:48   #73
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hm...zazwyczaj jest tak, że farby do poziomu 7 mają wodę 6%, wiadomo brązy ciemniejsze i czernie będą miały 3%.

Nie bój się 6% wody, jeśli będziesz dobrze z niej korzystała, zadbasz o odpowiednią pielegnacje to nic nie powinno się dziać a uzyskasz fajny miodowy, karmelowy blond.

Ja sama farbuję tylko odrost, na koniec resztę farby rozcieńczam z wodą dzięki czemu oxydant też zmniejsza procent i kładę dosłownie na chwilę na reszte włosow aby odświeżyć kolor. W ten sposob na odroscie mam 6% a na reszcie moze 2-3? Moje włoski są w albumie nie kruszą się, nie rozdawajają, kolor mam równomierny.

Farbować trzeba z głową, dobrana i konsekwentna pięlęgnacja i wszystko będzie ok
W jaki sposob rozcienczasz farbe z woda?
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 15:51   #74
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez Czarnulka_90 Pokaż wiadomość
W jaki sposob rozcienczasz farbe z woda?
Do reszty farby, która mi zostaje w miseczce dolewam na oko wody z kranu
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 11:04   #75
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Miodowy Blond

Nie wiem, czy to miodowy, ale inaczej go nazwać nie umiem. Wyszedł taki po garnierze 8.0, miał być ciemniejszy

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:55
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 12:47   #76
Klaudysia650
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Miodowy Blond

Witam, mam mały problem i mam nadzieje ze ktoś w was mi pomoże, a mianowicie od 3 lat chodzę do tej samej fryzjerki, używam tej samej farby LONDACOLOR PROFESIONAL 12/1 z utleniaczem 9% i mam piękny miodowy blond. Stwierdziłam iż po co mam marnować czas i pieniądze jak mogę kupić tą farbę sama i sama pofarbować sobie włosy. Tylko teraz nie wiem ile dokładnie mam wlać utleniacza do farby, na instrukcji jest napisane ze w proporcjach od 1:1 do 1:2... zdawało mi się że moja fryzjerka robiła 1:1,5 ale nie jestem pewna. Naturalne włosy mam brązowe. Może pomożecie?

Edytowane przez Klaudysia650
Czas edycji: 2013-03-11 o 11:21
Klaudysia650 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 09:16   #77
karinaa23
Raczkowanie
 
Avatar karinaa23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Miodowy Blond

A to moje jakieś 2 miesiące temu, teraz już są bardziej platynowe... niestety...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosyy.jpg (88,4 KB, 169 załadowań)
karinaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 09:23   #78
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez karinaa23 Pokaż wiadomość
A to moje jakieś 2 miesiące temu, teraz już są bardziej platynowe... niestety...
śliczny kolor
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 15:24   #79
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie
 
Avatar CzasWrocicNaZiemie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie
Dot.: Miodowy Blond

Dziewczyny jak uzyskać taki odcień blondu,podejrzewam właśnie że jest to miodowy odcień,ładnie komponuje się z opalenizną
właśnie taki mi się marzy
Jak go uzyskać na włosach ciemny blond w ciepłej tonacji,boję sie że wyjdzie typowe żółtko.Zaznaczam że włosy to naturalki

Edytowane przez CzasWrocicNaZiemie
Czas edycji: 2013-03-25 o 15:07
CzasWrocicNaZiemie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 16:06   #80
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez CzasWrocicNaZiemie Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak uzyskać taki odcień blondu,podejrzewam właśnie że jest to miodowy odcień,ładnie komponuje się z opalenizną
właśnie taki mi się marzy
Jak go uzyskać na włosach ciemny blond w ciepłej tonacji,boję sie że wyjdzie typowe żółtko.Zaznaczam że włosy to naturalki
na moje oko 8,04 Loreal Majirel
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 08:17   #81
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez CzasWrocicNaZiemie Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak uzyskać taki odcień blondu,podejrzewam właśnie że jest to miodowy odcień,ładnie komponuje się z opalenizną
właśnie taki mi się marzy
Jak go uzyskać na włosach ciemny blond w ciepłej tonacji,boję sie że wyjdzie typowe żółtko.Zaznaczam że włosy to naturalki
Ja mam podobny kolor no może troszkę jasniejszy ale co prawda otrzymalam taki zupelnie przez przypadek poniewaz nie bylo dwoch takich samych odcieni farby wiec wzielam dwa inne zmieszalam :P

Moje pytanie do Was dziewczyny:

Jam mogę pozbyć się lub troche zniwelowac odcien miodowy na głowie bez farbowania? Nie moge juz patrzec na ten miodowy polysk zwlaszcza w sloncu a nie chcialabym farbowac co prawda farbowalam wlosy miesiac temu ale nie chce ich meczyc znowu farba bo chce zeby odpoczeły może jakies płukanki czy cuś. Pooomocy
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 09:25   #82
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez Czarnulka_90 Pokaż wiadomość
Ja mam podobny kolor no może troszkę jasniejszy ale co prawda otrzymalam taki zupelnie przez przypadek poniewaz nie bylo dwoch takich samych odcieni farby wiec wzielam dwa inne zmieszalam :P

Moje pytanie do Was dziewczyny:

Jam mogę pozbyć się lub troche zniwelowac odcien miodowy na głowie bez farbowania? Nie moge juz patrzec na ten miodowy polysk zwlaszcza w sloncu a nie chcialabym farbowac co prawda farbowalam wlosy miesiac temu ale nie chce ich meczyc znowu farba bo chce zeby odpoczeły może jakies płukanki czy cuś. Pooomocy
Może spróbuj szamponetek do następnego farbowania używać? Najlepiej te o nazwie naturalny blond, ciemny blond. Nie przyciemniają mocno włosów ale powinny przykryć odcień miodowy
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:25   #83
Czarnulka_90
Przyczajenie
 
Avatar Czarnulka_90
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 25
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Może spróbuj szamponetek do następnego farbowania używać? Najlepiej te o nazwie naturalny blond, ciemny blond. Nie przyciemniają mocno włosów ale powinny przykryć odcień miodowy

Dzięki bardzo, na pewno sprobuje szamponetek bo nie chce na razie farbowac wlosow a nie moge patrzec na ten miodowy kolor wlosow bleeeee...
__________________
Belissa, Drożdze, Nafta A+E, Olejek Rycynowy, WAX, Matrix odbudowa , Olej kokosowy, olej HEENARA, bez prostowania!!!

Cel : + 10 cm
Czarnulka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 13:09   #84
laluszka_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez CzasWrocicNaZiemie Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak uzyskać taki odcień blondu,podejrzewam właśnie że jest to miodowy odcień,ładnie komponuje się z opalenizną
właśnie taki mi się marzy
Jak go uzyskać na włosach ciemny blond w ciepłej tonacji,boję sie że wyjdzie typowe żółtko.Zaznaczam że włosy to naturalki

to chyba nie jest8.04
laluszka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:26   #85
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Miodowy Blond

czesc dziewczyny
szukuje sie na farbowanie wlosow na sredni/miodowy/miedziany blond. skoro wiekszosc z was jest blondynkami, mozecie polecic mi jakas farbe, ktora nie niszczy wlosow az tak, jak czesc farb?
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 23:09   #86
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Miodowy Blond

Ja mogę trochę napisać o miodowym blondzie sayoss'a, bo już stosuje go jakiś czas.. Włosy miałam wcześniej bardzo jasne, wielokrotnie rozjaśniane..Tak jak już ktoś wyżej wspominał o podobnym wyjściowym kolorze - na początku ta farba tylko lekko łapała mi włosy i szybko się zmywała, z czasem złapała odcień na dłużej, z tym że ja maluje je tylko od nasady, końcówki zostawiam. Fajnie to wygląda i nie ma dużego kontrastu..odcień podobny jest jak na opakowaniu..tylko dużo dużo jaśniejszy. Blondynki rozjaśniane na pewno zauważą różnicę, bo ze swojego doświadczenia wiem, że nawet drobne przyciemnienie dla nas jest widoczne Fakt, mam naturalniejszy wygląd włosów, ale to nie jest ten miodowy blond, który próbuje uzyskać już od dawna. Niestety nie ma takiej farby na rynku chyba... Swoją drogą producenci mogliby się wysilić w tym kierunku, żeby trochę paletę blondów zwiększyć ;p Kiedyś była taka fajna farba tylko szybko znikała z włosów miodowy blond też chyba castinga, ale nie wiedzieć czemu wycofali ją ;/

A i co do "zlewania" się to rzeczywiście ten odcień średnio pasuje do naturalnych "mysich" blondynek o jasnych oczach i lekko różowej skórze..bo twarz się robi jak można to tak określić trochę "mdła" i trzeba się mocniej malować,a przecież nie o to chodzi ;p

Edytowane przez Oliszyn
Czas edycji: 2013-04-18 o 23:12
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 09:33   #87
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie
 
Avatar CzasWrocicNaZiemie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie
Dot.: Miodowy Blond

też mi się wydaje że jednak nie,chciałabym coś z alfaparf,bo nie oszukujmy się sklepowe jakością nie powalają,nie wystarczy mi podobny kolor na próbniku,bo na moich włosach z pewnością taki sam nie wyjdzie,a nie po to schodziłam z żółtka przez 2 lata do naturalek żeby znowu sobie jakąś krzywdę zrobić. pomoże ktoś?
CzasWrocicNaZiemie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 20:32   #88
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Miodowy Blond

O, popatrzcie co znalazłam Jakie śliczne! http://pinterest.com/lacey_larae/orangered-levels-7-10/

mnie się marzy Level 9 - Very Light Copper Blonde! Majirel 8.3 wygląda ok, z tego, co podpowiedziały mi dziewczyny w innym wątku. Miedziany blond, cudo!
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 10:12   #89
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Miodowy Blond

Wygląda podobnie jak tzw. truskawkowy blond - bardzo ładny. To komentarz do zdjęcia Kaguyi.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 12:26   #90
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Miodowy Blond

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Wygląda podobnie jak tzw. truskawkowy blond - bardzo ładny. To komentarz do zdjęcia Kaguyi.
Dzięki, szybko się sprał Teraz mam prawie białe.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.