Chce sie zmienic-metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-11, 18:29   #1
maartus
Rozeznanie

Chciałabym w sobie cos zmienic, a wlasciwie to wszystko. Jak mam sie malowac bo do tej pory tego nie robilam na zdj tez jestem bez makijazu jaka fryzura by do mnie pasowala itd.
Licze na Was!!

to zdj. bylo akurat robione 2 lata temu , pozniej dolacze aktualniejsze.
Teraz mam troche krotsze wlosy i pocieniowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jaosdj.jpg (53,9 KB, 848 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaaa.jpg (3,3 KB, 393 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jazwezem.jpg (11,8 KB, 723 załadowań)

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2006-10-30 o 21:34
maartus jest offline  
Stary 2006-08-11, 20:33   #2
feVer87
Zadomowienie

Dot.: Chce sie zmienic-metamorfoza

Zmniejsz wielkosc w jakims programie np Adobe PhotoDeluxe
feVer87 jest offline  
Stary 2006-08-23, 15:33   #3
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie

GG do sylwusiaaniolek

hej nie masz jakiejs fotki zeby twarz byla prosto?

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline  
Stary 2006-08-23, 20:35   #4
lipiec7
Raczkowanie

Witaj!Kolor wlosow zostaw bo jest wyjatkowy...ale ciecie musi byc!Ale bez efektu mlynarza rzecz jasna ale grzywka ,dlugosc tak lekko kilkima pasmami wlosow za brode i taka grzywka lekko na bok rowniez z pewnym zacieciem nieregularnym,dobrze aby nie byly grzeczne w sportowym stylu .A jakby oko podkresklic kredka...pozdro
lipiec7 jest offline  
Stary 2006-08-23, 23:33   #5
maartus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lipiec7
Witaj!Kolor wlosow zostaw bo jest wyjatkowy...ale ciecie musi byc!Ale bez efektu mlynarza rzecz jasna ale grzywka ,dlugosc tak lekko kilkima pasmami wlosow za brode i taka grzywka lekko na bok rowniez z pewnym zacieciem nieregularnym,dobrze aby nie byly grzeczne w sportowym stylu .A jakby oko podkresklic kredka...pozdro

A co to jest ten efekt młynarza bo pierwszy raz słysze... Może byś dodała jakas fotke jak ta grzywka ma wygladac? No i jak mam te oczy malowac?

Wyjezdzam jutro nad morze więc będe na wizazu za kilka dni i mam nadzieje zobaczyc wiecej propozycji co do zmian
Jeśli chodzi o tym kolorystyczny to jestem raczej jesień.
maartus jest offline  
Stary 2006-08-24, 12:57   #6
gosiaska
Zadomowienie

Jelsi lubisz grzywki to uważam że ladnie by Ci było w takiej prostej, bo masz ładna pociagła twarz
na twarz jakis fajny fluid ( polecam z margaret astor natural fit- w ogole nie daje efektu maski jest bardzo delikatny i dlatego super dla kazdej mlodej buzi i nie tylko ) pod oczy korektorek rowniez odpowiednio dobrany odcien żeby twarzyczka zawsze wyglądała świezo.
na usta błyszczyk. + jakies fajne kolczyki moze najlepiej rozszerzające sie ku dołowi

Pozdrwiam !
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline  
Stary 2006-08-24, 15:24   #7
neska951
Zakorzenienie

moim zdaniem powinnaś wyregulować brwi masz b ładne oczy więc to jeszcze dodatkowo doda im uroku dodatkowo zauważyłam na pierwszym zdjęciu że masz farbowane włosy na przedziałku masz jaśniejsze odrosty moim zdanieł ładniej by ci było w jaśniejszym właśnie kolorku ten ciemny nie dodaje Ci uroku
pozdrawiam serdecznie
neska951 jest offline  
Stary 2006-08-29, 13:21   #8
maartus
Rozeznanie

WRÓCIŁAM!!! dzięki za odpowiedzi! tylko czemu ich tak mało ?

Cytat:
Napisane przez gosiaska
Jelsi lubisz grzywki to uważam że ladnie by Ci było w takiej prostej, bo masz ładna pociagła twarz
na twarz jakis fajny fluid ( polecam z margaret astor natural fit- w ogole nie daje efektu maski jest bardzo delikatny i dlatego super dla kazdej mlodej buzi i nie tylko ) pod oczy korektorek rowniez odpowiednio dobrany odcien żeby twarzyczka zawsze wyglądała świezo.
na usta błyszczyk. + jakies fajne kolczyki moze najlepiej rozszerzające sie ku dołowi

Pozdrwiam !
Do tej grzywki nie jestem przekonana nie wiem czy bylo by mi w niej dobrze? Fluid wyprobuje korektor tez kiedys urzywalam ale nie bylam z niego zbyt zadowolona. Jaki polecasz korektor? Kolczyki tez kupie
maartus jest offline  
Stary 2006-08-29, 13:34   #9
maartus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neska951
moim zdaniem powinnaś wyregulować brwi masz b ładne oczy więc to jeszcze dodatkowo doda im uroku dodatkowo zauważyłam na pierwszym zdjęciu że masz farbowane włosy na przedziałku masz jaśniejsze odrosty moim zdanieł ładniej by ci było w jaśniejszym właśnie kolorku ten ciemny nie dodaje Ci uroku
pozdrawiam serdecznie
Tez myslalam o regulacji brwi ale jakos boje sie wybrac do kosmetyczki... jeszcze mi za mocno wyreguluje albo cos... A jakbym tak sama sprobowala? tylko tez sie boje ze jakos sobie glupio zrobie . Wlosow nie mam farbowanych na przedziałku tylko kiedyś zrobiłam sobie pasemko blond i pewnie dlatego tak Ci się wydawało. Mam całe wlosy przefarbowac sobie na jasniejszy kolor? zastanawialam sie zeby zrobic sobie jakies z dwa jasniejsze pasemka z przodu , ale tez nie wiem jaki kolorek ...i czy by mi to dodalo"uroku" A na jaki dokladnie kolorek mam sobie przefarbowac wlosy? Wczesniej jakas dziewczyna mi pisala zebym nie zmieniala kolorku wlosow , wiec nie wiem teraz mam dylemat A co sadzi reszta wizazanek????
maartus jest offline  
Stary 2006-08-29, 14:43   #10
żurawinka
Zakorzenienie

Ja widzę Cię tak- włosy lekko za ramiona, postrzępione na końcach, lekko wygięte na zewnątrz, do tego grzywka trochę poza oko, tzn. dłuąsza, na jeden bok, kilka pasemek na niej w kolorze żyta - taki naturalny, nie słoneczny blond.
Makijaż- koniecznie wyregulować brwi, możesz je" narysować" na swoich i później depilować te które wyrastają poza wybrany przez Ciebie kształt. Moim zdaniem pasowałyby uniesione lekko zaokrąglone łuki, możesz je przyciemnić brązową henną. W makijażu postawiłabym na podkreślone czarnym lub brązowym eyelinerem górne powieki, wytuszowanie potem rzęs z zaznaczeniem zewn. kącika.
żurawinka jest offline  
Stary 2006-08-29, 15:00   #11
maartus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez żurawinka
Ja widzę Cię tak- włosy lekko za ramiona, postrzępione na końcach, lekko wygięte na zewnątrz, do tego grzywka trochę poza oko, tzn. dłuąsza, na jeden bok, kilka pasemek na niej w kolorze żyta - taki naturalny, nie słoneczny blond.
Makijaż- koniecznie wyregulować brwi, możesz je" narysować" na swoich i później depilować te które wyrastają poza wybrany przez Ciebie kształt. Moim zdaniem pasowałyby uniesione lekko zaokrąglone łuki, możesz je przyciemnić brązową henną. W makijażu postawiłabym na podkreślone czarnym lub brązowym eyelinerem górne powieki, wytuszowanie potem rzęs z zaznaczeniem zewn. kącika.

dzięki za rady
maartus jest offline  
Stary 2006-08-30, 00:00   #12
Irethh
Raczkowanie

Witam
Widac,że jesteś bardzo pogodną osobą dużo się uśmiechaj bo to czyni człowieka bardziej atrakcyjnym oto kilka moich rad ( do których absolutnie nie musisz się stosować
co mi się rzuciło w oczy? brewki-trzeba troszke wyskubać masz bardzo ładny,ciemny kolor włosów ja bym może brewki troszke przyciemniła henna lub kredką do brwi.

depilacja brwi tutaj:
http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_05/

Możesz włosy troszke przyciąć tak do ramion,co do grzywki to niekoniecznie a jeśli juz to może na skos ( ale taka dłuższa)

Masz malutkie oczka,powiększyłabym je przy użyciu kredki do oczu ( np. malując górną powiekę na 1/3 długości) i dobrego wydłużającego lub podkręcajacego tusz do rzęs.

modelowanie twarzy tutaj:
http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_04/

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57467

pozdrawiam
Irethh jest offline  
Stary 2006-08-30, 19:30   #13
maartus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Irethh
Witam
Widac,że jesteś bardzo pogodną osobą dużo się uśmiechaj bo to czyni człowieka bardziej atrakcyjnym oto kilka moich rad ( do których absolutnie nie musisz się stosować
co mi się rzuciło w oczy? brewki-trzeba troszke wyskubać masz bardzo ładny,ciemny kolor włosów ja bym może brewki troszke przyciemniła henna lub kredką do brwi.

depilacja brwi tutaj:
http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_05/

Możesz włosy troszke przyciąć tak do ramion,co do grzywki to niekoniecznie a jeśli juz to może na skos ( ale taka dłuższa)

Masz malutkie oczka,powiększyłabym je przy użyciu kredki do oczu ( np. malując górną powiekę na 1/3 długości) i dobrego wydłużającego lub podkręcajacego tusz do rzęs.

modelowanie twarzy tutaj:
http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_04/

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57467

pozdrawiam
dzięx
zastanawiam sie czy nie zalaczyc zdjecia oczu w przyblizeniu zebyscie mi dokladnie napisaly jak mam te oczka malowac i dobraly kilka makijazow oczu....
maartus jest offline  
Stary 2006-08-30, 21:48   #14
Irethh
Raczkowanie

wklejaj,wklejaj
Irethh jest offline  
Stary 2006-08-31, 00:10   #15
aprzybyla
Wtajemniczenie

GG do aprzybyla
Arrow Dot.: Chce sie zmienic-metamorfoza

Fajnie że to tu pytasz o porade bo na dobrą sprawe tylko tu mozna za darmo tyle sie o wiedziec, a póżniej zminiać

pierwsze co rzuca sie w oczy to fryzura Masz długie sliczne włosy które IMO ukrywasz spinając z tyłu, a przedziałek odbiera ci uroku...

co sądzisz o załaczonych fryzurach? Myślaaś o grzywce?
A jeśli nie grzywka to może asymetryzny przedziałek... w kazdym bądż razie - włosy na czoło

Makijaż powiniem ukrywać niedoskonałosci, a podkreślać walory - wiec IMO powinna ś postawić na podkreślenie ust, i delikate makijaże

Korektorem, ciemnym pudrem i rózem można modelowac twarz, ale to już na ten temat kinki dotałaś, wiec spróbuj to zastosować u siebie

co sądzisz o tym?!??!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fry1.jpg (8,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fry2.jpg (27,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fry3.jpg (29,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz1.jpg (60,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz2.jpg (20,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż3.jpg (47,4 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez aprzybyla
Czas edycji: 2006-08-31 o 00:35 Powód: już jest ok
aprzybyla jest offline  
Stary 2006-08-31, 10:14   #16
neska951
Zakorzenienie

co do regulacji brwi to kosmetyczka raczej nie powinna nic popsuć ale cóż wszystko jest możliwe hahahahhahahahaha możesz sama spróbować nie ma się czego bać na początku wyrwij pojedyńcze włoski które "wychodzą " poza resztę [ hmmmmmm nie wiem czy dobrze się wyraziłam hehehehehehale to uroki udzielania rad nja puiśmie] co do koloru jeśli to naturalny to może żeczywiście nie farbguj całości tylko zrób balejaż
pozdrawiam serdecznie
neska951 jest offline  
Stary 2006-08-31, 10:27   #17
Lovisa
Zakorzenienie

Popieram regulację brwi - to uwydatni spojrzenie i odsłoni oko. Co do włosów - wycieniowałabym je i zafarbowała na rudo, ładny złoty rudy, nie za jasny.
http://www.lorealparis.co.uk/makeover_expert/index.html Na tej stronie możez sprawdzic kolory włosów (trzeba się zarejestrować i potem przesac zdjecie, nastepnego dnia bedzie już przygotowane do sprawdzania kolorów włosów). Strona jest ok, choć kolor są "niewidoczne", coś jest w tej kwestii zepsute, ale po kliknięciu myszką, normalnie pojawiają się na włosach ze zdjęcia, więc da się to jakoś przezyc, choć troche trzeba się naszukać w ciemno
Stary 2006-08-31, 18:12   #18
maartus
Rozeznanie

No więc tak o zdjecie oczow postaram sie jak najszybciej , narazie jeszcze nie mam...

Dzieki za wszystkie rady
maartus jest offline  
Stary 2006-08-31, 18:33   #19
maartus
Rozeznanie

Do aprzybyla
Wloski mam krotsze niz na zdjeciu bo zdj byly robione 2 lata temu, ale innych nie mialam na kompie. Mam wycieniowane i przedzialek na bok. O grzywce myslalam , ale nie jestem chyba przekonana ze wzgledu na to ze moze mnie wkurzac a ja racze nie lubie jak mi cos wlatuje na twarz sprobowalam z tym przedzialkiem asymetrycznym i nawet mi sie ten pomysl spodobal. A czym bym mogla podreslic usta? Z fryzurek ktore dolaczylas podobaja mi sie 2 nawet,ale mi trudno byloby sie na jakas zdecydowac bo ja z natury jestem raczej niezdecydowana[/quote]

Moze byscie mi dopasowaly jakies fryzurki za pomoca PHOTOSHOPA? bo ja "głupia" sciagnalem program i wcale z niego nie skorzystalam, a gdy chcialam okazalo sie ze licencja zostala wyczerpana
maartus jest offline  
Stary 2006-08-31, 18:39   #20
maartus
Rozeznanie

Znaczy szybciej bym sie zdecydowala jakbym wiedziala jak bede wygladac w jakiejs fryzurce , wiec prosze Was o dopasowanie mi jakiejs za pomoca tego photoshopa. Zrobilabym to sama ale nie mam mozliwosci sciagniecia go na nowo...
maartus jest offline  
Stary 2006-08-31, 18:44   #21
maartus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neska951
co do regulacji brwi to kosmetyczka raczej nie powinna nic popsuć ale cóż wszystko jest możliwe hahahahhahahahaha możesz sama spróbować nie ma się czego bać na początku wyrwij pojedyńcze włoski które "wychodzą " poza resztę [ hmmmmmm nie wiem czy dobrze się wyraziłam hehehehehehale to uroki udzielania rad nja puiśmie] co do koloru jeśli to naturalny to może żeczywiście nie farbguj całości tylko zrób balejaż
pozdrawiam serdecznie

Tak kolor wlosow to moj naturalny , nigdy nie farbowalam, chyba ze ten pasemek ale to mi kolezanka zrobia jak sobie farbowala. A jaki balejazyk bo mozliwosci jest wiele. Kosmetyczka nie powinna raczej nic zepsuc ale kazda ma inny gust
maartus jest offline  
Stary 2006-08-31, 18:52   #22
maartus
Rozeznanie

Lovisa dzięki za stronkę ale jak probuje sie zalogowac to mi stale wyskakuje okienko 'this user name...ble ble ble" ... i nie wiem co jest?
maartus jest offline  
Stary 2006-08-31, 19:16   #23
Mysia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lipiec7
witaj. na poczatku juz zaznacze ze nie czytalam co dziewczyny pisaly, wiec wybacz jesli bede sie powtarzacw oczy rzucily mi sie brwi-mysle ze powinnas je wyregulowac. na prawde ladne brwi duzo daja, budzia zlagodnieje. co do makijazu, to ja zawsze stawiam na wymodelowanie buzi-podklad+bronzer. oczy- koniecznie podkresl rzesy, jest tyle tuszow, maskar, maluj je cienie?nie wiem czy lubisz sie malowac-nie musisz ich stosowac, choc fajnie by bylo na zwykly dzien:beze, brazy, szarosci, zielen. na jakies wieksze okazje-cos bardziej szalonego. tyle mam uwag do makijazu. co do wlosow-troszke moze skrocic?moze jakas grzywka, hm? a kolor-jest ladny ale jak masz pieniazki i chec na farbowanko, to podkreslilabym ich kolor, zeby stal sie glebszy pozdrawiam
Stary 2006-08-31, 19:19   #24
Mysia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maartus
Lovisa dzięki za stronkę ale jak probuje sie zalogowac to mi stale wyskakuje okienko 'this user name...ble ble ble" ... i nie wiem co jest?
pewnie za duze zdjecie masz? zmniejsz je w jakism programie np w photoshopie;]
Stary 2006-08-31, 19:30   #25
maartus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mysia_
witaj. na poczatku juz zaznacze ze nie czytalam co dziewczyny pisaly, wiec wybacz jesli bede sie powtarzacw oczy rzucily mi sie brwi-mysle ze powinnas je wyregulowac. na prawde ladne brwi duzo daja, budzia zlagodnieje. co do makijazu, to ja zawsze stawiam na wymodelowanie buzi-podklad+bronzer. oczy- koniecznie podkresl rzesy, jest tyle tuszow, maskar, maluj je cienie?nie wiem czy lubisz sie malowac-nie musisz ich stosowac, choc fajnie by bylo na zwykly dzien:beze, brazy, szarosci, zielen. na jakies wieksze okazje-cos bardziej szalonego. tyle mam uwag do makijazu. co do wlosow-troszke moze skrocic?moze jakas grzywka, hm? a kolor-jest ladny ale jak masz pieniazki i chec na farbowanko, to podkreslilabym ich kolor, zeby stal sie glebszy pozdrawiam

Hm no widac ze nie czytalas zreszta chyba wiekszosc dziewczyn wszystkiego nie czyta albo nieuwaznie , bo pisalam ze mam teraz pocieniowane wloski i krotsze i inaczej przedzialek(na bok)
Co to znaczy glebszy kolor? nadal zaznaczam ze bylabym wdzieczna za bardziej dokladne porady np. wklejac jakies fotki albo cos ale za takie tez dziekuje.
maartus jest offline  
Stary 2006-09-01, 09:39   #26
neska951
Zakorzenienie

co do balejażu to zależy czy zdecydujesz się przyciemnić czy rozjaśnić
ja Cię widzę w karmelowym blondzie lub w miedzi bo jesteś raczej ciepłym typem??? no nie??
neska951 jest offline  
Stary 2006-09-01, 15:16   #27
dziewczynaa18
Raczkowanie

neska951 ja wlasnie nie wiem jakim jestem typem pomozcie mi to okreslic bo ja chce zmienic wogle garderobe w szafie a nie wiem w jakich kolorach mi jest najlepiej. Siostra mi mowi ze jestesm "jesienia" kupilam sobie przedwczoraj brazowy sweterek i mi mowi ze dobrze w nim wygladam hmm... no ale w jaskrawej zieleni tez mi odbrze-tak mi mowi mama albo w zolci.. w rozu chyba nie za bardzo.. ale w pomaranczy wydaje mi sie ze ok , dalej nie bede wymieniac bo za duzo pisania.

Potrzebuje metamorfozy do pon.. Chcialam isc dzis za Waszymi radami do kosmetyczki na regulacje brwi ale nie poszlam z tego wzgledu ze dzis piatek a ja musze isc jeszcze dzis i jutro na zakupy no a jak moja siostra miala robione brwi u kosmetyczki to miala takie opuchniete i czerwone jak u "myszki-miki" . Zeszlo jej to po 1-2 dniach juz niepamietam.

Jutro bym wybrala sie do tego fryzjera ale tak mi namieszalyscie ze juz nie wiem co mam zrobic, farbowac czy nie farbowac? wycieniowane mam.... wlosy jak na zdjeciu mam naturalne nie farbowane . Dopasujcie mi jakas fryzurke za pomoca tego photoshopa please!! (grzywka raczej nie)

Kupilam sobie eyeliner i probowalam zrobic nim kreske ale wychodzily mi same kleksy (czemu mi nie powiedzialyscie ze do tego potrzeba wprawy? ) , potem probowalam kredka do oczu i tez mi zbytnio to nie wychodzilo , moze zle to robie? jak wy malujecie oczy kredka? bo u mnie to wygladalo tak : zamknelam jedno oko i probowalam wzdluz rzes narysowac ta kreske i jak otworzylam oko to ta kreska nie byla przy rzesach tylko troszke wyzej na powiece za ktoras proba udalo mi sie jakos blizej rzes ale mi za gruba krecha wyszla . A przy zamknietym oku wydawalo mi sie ze blizej rzes sie juz nie da bo ja wrecz po tych rzesach jechalam i i tak to potem tak wyszlo smiesznie.
dziewczynaa18 jest offline  
Stary 2006-09-01, 15:21   #28
maartus
Rozeznanie

holercia wyslalam przypadkiem z siostry konta . ale jakby co to ja to pisalam pod nickiem "dziewczynaa18"
maartus jest offline  
Stary 2006-09-02, 10:13   #29
maartus
Rozeznanie

przekonalam sie wlasnie ze nie mozna na nikogo liczyc.tylko na siebie
maartus jest offline  
Stary 2006-09-02, 14:08   #30
aprzybyla
Wtajemniczenie

GG do aprzybyla

Cytat:
Napisane przez maartus
przekonalam sie wlasnie ze nie mozna na nikogo liczyc.tylko na siebie
smutne swierdzenie, czemu tak piszesz?!
aprzybyla jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości