SEXY LOOK- nowa seria Bielendy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-10, 18:36   #241
Mary_Q
Zakorzenienie

Dot.: SEXY LOKK- nowa seria Bielendy

dzieki maxi no tak ale jak sie podnosi to od gornej czesci tez seie robi kraglejszy?a nie tlyko do spodu? ze spodem jest ok i bokami ale od gry sa hmm takie w gole nie uniesione jakby spadaly :/ bardzo mi sie to nie podoba! takie czasem jakby byly trojkatne?no nie moze przesadzam ale tak to czasem odnosze ze tylko jak jest zimno i wiecie no :P to sie okragle robia moze dlatego ze mam dopiero 17 lat i sie jescze zmienia?bu ale starsznie mnie to wkurza i ;( :P

olenka a mow co z daxem!
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 21:46   #242
maxi82
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1
maxi ja mam mały biust,ale piersi są okrągłe jak by je ktoś cyrklem narysował
W takim razie jesteś szczęsciarą Jak pisałam wiele zależy od genów (dostałaś w spadku mały, ale za to ładny biust ) Ja taki okrągły miałam kiedy mi piersi jeszcze rosły, a teraz jest trochę inny, ale też fajny

Mary_Q z Twojego opisu wynika, że masz biuścik podobny do mojego. Z drugiej srony jeżeli masz 17 lat to może on się jeszcze zmienić. Ale to normalne że większość naturalnych biustów nie jest idealnie okrągła. Wystarczy przyjrzeć się biustom modelek w gazetach (one mają raczej naturalne biusty). Sama kiedyś tym się martwiłam, ale widząc te wszystkie biusty w pismach, nie mówię oczywiście o tych typu CKM , ale kobiecych pozbyłam się kompleksów. Biustu nie mam wielkiego, ale jestem z niego dość zadowolona. Pewnie, jak pojawia się jakaś nowość która może ujędrnić , powiększyć (w co raczej nie wierzę) biust to czemu nie, za rozsądną cenę można spróbować Może to banał, ale spróbuj się wyprostować i zobaczysz że biust robi się od razu bardziej krągły i ma ładniejszy kształt. Wcześniej tego nie doceniałam, ale odkąd staram się chodzić wyprostowana jak modelki z wciągniętym brzuchem to naprawdę sylwetka i biust wyglądają o wiele lepiej. Także ja radzę dobry kremik (sama ciągle coś nowego testuję) ćwiczenia i prosta sylwetka. To nic nowego co napisałam, ale daje efekty
maxi82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 21:54   #243
Mary_Q
Zakorzenienie

ohh maxi ale mnie pocieszylas! hehe jak od malego dziecka bo dposyc szybko mi zaczal rosnac mialam totalnego dolka na jego punkcie :/ a zwalszcza na braku "kreski" hahahahaha myslam ze tylko ja mam taki ksztalt :/ z czasem powoli siebie akceptuje i widze ze nie wsyztkie kobiety maja ogromne i ogragle :P ale mimo wszytko czasem mnie bolkuje przy niektorych ubrankach i kontaktach damsko-meskich :P hmma o tych cwiczeniach cos bylo ze pozycja jak do klekania no nie??czyli o samo co sciskanie agrafki w sumie tak? to od dzis robie to regularnie
pzdr
Stary 2006-07-11, 10:23   #244
maxi82
Zadomowienie

No to cieszę się że chociaż trochę pomagłam Jeżeli chodzi o ubranka to wierz mi, podstawą jest dobry stanik. Mi udało się znależć taki typ, dzięki któremu mój biuścik wygląda na całkiem spory. To jest push-up, ale nie jest bardzo gruby (chodzi o miseczkę z gąbki), za to obie miseczki są bardzo blisko siebie. Chodzi o to żeby nie były te miseczki rozdzielone kawałkeim materiału, ale od razu jedna przy drugiej zszyte. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam A zresztą dołączę zdjęcie. Ja mam dokładnie taki biustonosz (a nawet w kilku kolorach) i jestem mu wierna już bardzo długo A co do relacji damsko - męskich to zakochanemu, czy zauroczenemu facetowi będzie podobało się w Tobie wszystko. Serio Jeżeli chodzi o ćwiczenia to świetne są te o których wyżej wspomniała któraś wizazanka. Trzeba złożyć ręce jak do modlitwy, gdzieś na wysokości oczu (podobno wtedy są najlepsze efekty) i przyciskać dłonie do siebie przez około minutę. Powiedziała mi kedyś o tym sposobie babka od aerobiku. Także: głowa do góry, brzuch wcągnięty, pierś wypięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21007_D lilly.jpg (66,7 KB, 49 załadowań)
Stary 2006-07-11, 14:08   #245
Mary_Q
Zakorzenienie

hehe dzieki maxi no wiem o jaki Ci chodzi stanik ale ja mam odstep i dlatego msuze brac szerokie pod biustem a czesto i tak fiszbiny wychodza i stanik jest to wyrzucenia :P hehe mam starszny problem z dostaniem na siebie dobrego :/, no co do ubranek wiem...ale wiesz tak sobie postatnio pomyslam no tak jak to nie problem tylko ze tak jak zloze to taki efekt a pozniej jak sie rozbiore przed facetem zeby sie nie rozczarowal hahahaha :P a co myslisz o tych "przklejanych"silikonowyc h?cos tam bra :P nie pamietam nazwy,ale strasznie mnie to korcilo
aha mowilas ze wyprobowalas duuzo kremikow co nie? jaki mi polecasz? tak do 50zl wiecej nie wydam :P u nas w naturze sexy look kosztuje 26 zl wiec narazie sie wstrzymalam,ze moze zmaoie go na allegro albo kupuje atw lub norela...co mi doradzasz?
Stary 2006-07-11, 15:00   #246
olenkaaa_1
Raczkowanie

jest lepiej

Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:38
olenkaaa_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 16:16   #247
Mary_Q
Zakorzenienie

a ktory masaz? mi sie tezmarzy kreseczka hahaha
Stary 2006-07-11, 16:52   #248
Maggie_90
Wtajemniczenie

O Dżizas, Wy tu mówicie o niewielkich biustach, a co ja mam powiedzieć? Jak ktoś coś wynajdzie, to bedę w siódmym niebie, ja niestety nie mam czego wypinać, na załączonym zdjęciu jestem prawdę mówiąc wypięta, robione dwa lata temu, ale nic się nie zmieniło.
Wymiary aktualne: 77 cm pod, 82 cm w biuście. Na zdjęciu przy jakichś 165 cm wzrostu, waga 55kg, teraz 168 cm, waga 60 kg. Specjalnie przytyłam myśląc, że może jestem za chuda do 65 kg, ale wymiary na górze pozostały te same, na dole nie.
I co ja mam robić? Mnie już żaden stanik nie pomoże ani Bielenda czy dax. Na mnie staników usztywnianych z takimi wymiarami po prostu nie produkują.

Olenka- ile go uzywasz? Możesz powiedzieć coś więcej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg płaska.JPG (10,5 KB, 82 załadowań)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post47604606
Maggie_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 19:00   #249
Mary_Q
Zakorzenienie

Maggie a probowalas to (daje linka do wszytskich bo sie roznia cenowo):
http://allegro.pl/search.php?string=...rom=&price_to=

mnie to korci ale oczywiscie z wyjatkiem tego z sutkami hahaha :P
Stary 2006-07-11, 19:58   #250
$Zuza$
Raczkowanie

Napisane przez olenkaaa_1
dziewczyny!!!
kupiłam Daxa i on...naprawdę działa!
po prostu niesamowite

Ale co to znaczy działa? Powiększyły Ci się piersi, czy ujędrniły?? No i po jakim czasie?

NO WŁAŚNIE....:0
$Zuza$ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:54   #251
Maggie_90
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
Maggie a probowalas to (daje linka do wszytskich bo sie roznia cenowo):
http://allegro.pl/search.php?string=...rom=&price_to=

mnie to korci ale oczywiscie z wyjatkiem tego z sutkami hahaha :P

No pewnie, tylo żeby to założyć, trzeba 'coś' mieć,niestety :/.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post47604606
Maggie_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 16:58   #252
maxi82
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
hehe dzieki maxi no wiem o jaki Ci chodzi stanik ale ja mam odstep i dlatego msuze brac szerokie pod biustem a czesto i tak fiszbiny wychodza i stanik jest to wyrzucenia :P hehe mam starszny problem z dostaniem na siebie dobrego :/, no co do ubranek wiem...ale wiesz tak sobie postatnio pomyslam no tak jak to nie problem tylko ze tak jak zloze to taki efekt a pozniej jak sie rozbiore przed facetem zeby sie nie rozczarowal hahahaha :P a co myslisz o tych "przklejanych"silikonowyc h?cos tam bra :P nie pamietam nazwy,ale strasznie mnie to korcilo
aha mowilas ze wyprobowalas duuzo kremikow co nie? jaki mi polecasz? tak do 50zl wiecej nie wydam :P u nas w naturze sexy look kosztuje 26 zl wiec narazie sie wstrzymalam,ze moze zmaoie go na allegro albo kupuje atw lub norela...co mi doradzasz?
Mam taki silikonowy staniczek. Zamówiłam go na allegro za jakieś 20zł Jestem z niego całkiem zadowolona, chociaż efektu aż tak powiększającego jak na załączanych zdjęciach nie ma. Ale fakt, można nałożyć bluzkę bez normalnego stanika i wygląda fajnie. Jak będziesz zamawiała to naprawdę nie warto wybierać tych drogich bo nie są niczym lepsze. Strasznie droga ta bielenda w Naturze Ja swoją kupowałam w hipermarkecie Carrefour i bez promocji zapłaciłam 20zł bez kilku groszy.
Załączam zdjęcia kremików które mi przypadły do gustu. Są w dość przystępnej cenie od 10 do 20zł. Ja z tych byłam zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (22,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (25,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w2.jpg (68,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w3.jpg (44,9 KB, 22 załadowań)
Stary 2006-07-12, 17:24   #253
Mary_Q
Zakorzenienie

dzieki ,spoko wezme tanszy hehe zauwazylamz e nicvzym sie nie roznia,a co do natury to cos im stuknelo...teraz nawet evelinka kosztuje jakies 16 czy 18 zl!horror :/
Stary 2006-07-13, 16:25   #254
201707171556
Konto usunięte

Mam pytanie, nie wiedzialam gdzie je zadać wiec wybrałam ten wątek - otóż ponoć piersi rosną do 5 lat po dostaniu pierwszej miesiączki, w moim przypadku pięć lat już minęlo i rzeczywiście zauważyłam, że biust od dawna już mi się nie powiększa (od jakichś 3 lat), ale znowu od jakichś 3 tygodni moje piersi są jakby obrzmiałe, brodawki powiekszone i bolące - czy to objaw, że może zaczynaja znowu rosnąć? Dodam, że gdy byłam mała i biust zaczynał mi rosnąc nic mnie nie bolało, ani nie swędziało, a w tej chwili nie używam też żadnych kremów na biust typu powiekszający czy ujędrniajacy...Więc czy możliwe, że coś się ruszyło i znów mi rośnie?
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 21:37   #255
maxi82
Zadomowienie

Durga, a może przyjmujesz jakieś hormony? Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Myślę że najlepiej jakbyś poszła do ginekologa
Stary 2006-07-13, 22:55   #256
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Dopiero co wydatkowalam sie na serie ATW .. a tu znowu takie cuda... lol
Czy te zele, masci cuda nie odbija sie na naszej skorze w przyszlosci ?
jutro lece do drogerii ...
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 12:30   #257
Mary_Q
Zakorzenienie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!co o tym myslicie??
http://www.polki.pl/?page=uroda_i_st...cmn_id=8222046

www.beautybuilders.pl
Stary 2006-07-17, 12:33   #258
Mary_Q
Zakorzenienie

co o tym myslicie?
www.beautybuilders.pl

hm...jak sie pojawi druga odp to przepraszam za dubel ale wysylalam a tu nic nie ma...moze pomylilam watki?ojej ;P
Stary 2006-07-17, 14:09   #259
Apiska
Zakorzenienie

chyba zakupię sobie jakiś kremik, ten z Body Special, bo i na rozstepy pomoze :d
Ślub
: 28.09.2013r

41/40
Apiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:41   #260
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maxi82
Mam taki silikonowy staniczek. Zamówiłam go na allegro za jakieś 20zł Jestem z niego całkiem zadowolona, chociaż efektu aż tak powiększającego jak na załączanych zdjęciach nie ma. Ale fakt, można nałożyć bluzkę bez normalnego stanika i wygląda fajnie. Jak będziesz zamawiała to naprawdę nie warto wybierać tych drogich bo nie są niczym lepsze. Strasznie droga ta bielenda w Naturze Ja swoją kupowałam w hipermarkecie Carrefour i bez promocji zapłaciłam 20zł bez kilku groszy.
Załączam zdjęcia kremików które mi przypadły do gustu. Są w dość przystępnej cenie od 10 do 20zł. Ja z tych byłam zadowolona
A tobie on się nie odkleja? Bo moja mama kupiła B ale okazalo sie ze jest za mały, na mnie też był za mały no i odklejał się trochę :/ to znaczy, nie trzymał się jakoś super. Nie tak żeby mi spadał, ale mam wrażenie jakby sie zaraz odkeił :/
olik04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:28   #261
maxi82
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olik04
A tobie on się nie odkleja? Bo moja mama kupiła B ale okazalo sie ze jest za mały, na mnie też był za mały no i odklejał się trochę :/ to znaczy, nie trzymał się jakoś super. Nie tak żeby mi spadał, ale mam wrażenie jakby sie zaraz odkeił :/
Mój się nie odkleja. Co prawda miałam go dopiero kilka razy.Może to jest kwestia odpowiedniego nałożenia albo faktycznie rozmiaru. Początkowo miałam z tym kłopoty i próbowałam go układać/nakładać na różne sposoby. Niby sposób nakładania jest jeden, ale na fotkach widać wyrażnie że każda ma nałożony stanik w inny sposób. No i na pewno nie podnosi i nie powiększa aż tak jak widać to na fotkach. Ale jak na 20zł to jest OK.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg StraplessSiliconBra.jpg (93,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 850.jpg (40,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unbraprzedpo.jpg (18,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sili1.jpg (55,6 KB, 29 załadowań)
Stary 2006-07-31, 11:33   #262
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maxi82
Mój się nie odkleja. Co prawda miałam go dopiero kilka razy.Może to jest kwestia odpowiedniego nałożenia albo faktycznie rozmiaru. Początkowo miałam z tym kłopoty i próbowałam go układać/nakładać na różne sposoby. Niby sposób nakładania jest jeden, ale na fotkach widać wyrażnie że każda ma nałożony stanik w inny sposób. No i na pewno nie podnosi i nie powiększa aż tak jak widać to na fotkach. Ale jak na 20zł to jest OK.
Teraz widze po tych zdjęciach że tamten rzeczywiscie był dla mnie za mały :/

Hm, dziewczyny dziś lub jutro kupie ten powiększacz ust i zobaczymy co z tego będzie.
olik04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:49   #263
maxi82
Zadomowienie

Ja kupiłam kilka dni temu "powiększacz" ust i szczerze to ...jest do bani Efekt ma być widoczny po chwili. Mrowienie czuć, owszem, ale nic poza tym sie nie dzieje. Próbowałam go ja i moja siostra i efekt ten sam, czyli zerowy. Do tego słoiczek z kolagenem jest maleńki. Stosując go kilka razy dziennie (zgodnie z zaleceniami) to na długo nie starczy. Kupiłam go w Intermarche za 14.99zł (to była stała cena, o promocji nic nie napisali). Inne kosmetyki też tyle kosztowały. Za tą cenę mozna spróbować, ale to tylko kolejny bajerek do kolekcji.
Stary 2006-07-31, 16:54   #264
ajali
Wtajemniczenie

A ja chcę pochwalić preparat do pośladków. Na mnie dziala Pupcia jest podniesiona, cellulit się cofa, jest super Niedlugo wystawiam recenzję... tylko zastanawiam się nad oceną :/
ajali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 23:17   #265
klaudynka4
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Bielenda - SEXY LOOK - PERFEKCYJNE USTA

Możecie tutaj przeczytać o tym produkcie http://www.bielenda.pl/prod.php?what...66fffe3614f1d8 . Ciekawi mnie to czy rzeczywiście działa, mam na niego ochotę ale nie zwykłam kupować kosmetyków jeśli nie znam czyjejś opinii nt. tego
Niestety na KWC sie jeszcze nie pojawił..
A tak mi się chce powiększonych usteczek
Jeśli ktoś próbował to proszę stukać..
A i jeszcze jeśli ktoś ma taką fotkę przed nałożeniem kosmetyku i po, to już by było optymalnie...
Stary 2006-08-12, 09:06   #266
joyka
Raczkowanie

Dot.: Bielenda - SEXY LOOK - PERFEKCYJNE USTA

klaudynka, skorzystaj z wyszukiwarki. O ile się nie mylę, na temat serii Sexy Look był bardzo rozbudowany wątek
joyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:07   #267
Emilia1
Zakorzenienie

wiec tak : nie oczekuj od tego specyfiku że bedziesz miała usta o 100% większe i dokładnie nie ma tego producent opisanego, ale szczerze mówiąc to sciema. jak patrzę na skłąd (chociaż dokładnego nie podali ) to ma to powiększać przez wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych. w składzie zauważyłam mikrokolagen , on stymuluje komoorki do produkcji glikozaminoglikanów czy właśnie kolagenu.pamietaj że sam kolagen ma zbyt duże "cząstki" i nie przenika do skóry (wszystkie te "cudowne" kremy z kolagenem), za to mikrokolagen ma wielkość zbliżoną do budowy skóry (pomniejszona ok 300 razy )przez co ma większe zdolności penetracji. nie napisali czy jest to ODWODNIONY mikrokolagen (który znajduje w skórze wodę i powoduje pecznienie )I faktycznie jeśli chodzi tu o wypełnienie ust to poprzez wypełnienie faktury skóry , nawilżenie jej . kosmetyk ten ma wygładzić zmarszczki i przez to usta mają stać się wydatniejsze , właśnie przez odzyskaną gestość w skórze , jędrnoć, napiecie.. ztego co przedstawili nei zauważyłam żadnego składnika bezposrednio powiększającego usta czy to naturalnego (np. cynamonu , wyciagu z pieprzu, papryczka chili...) czy chemicznych powoduących puchniecie. więc efekt powiększenia poprzez wygładzenie zmarszczek - inaczej nie w tym kremie, czyli większe efekty zobaczą te panie które straciły jedrność .

mozesz domowo i pewnie taniej powiększyć sobie usta (dodaj kilka kropel olejku cynamonowego do błyszczyka) , sprawdź najpierw czy nie masz uczulenia na niego.
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:00   #268
bąbelek_82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
mozesz domowo i pewnie taniej powiększyć sobie usta (dodaj kilka kropel olejku cynamonowego do błyszczyka) , sprawdź najpierw czy nie masz uczulenia na niego.
Szczerze powiedziawszy pierwszy raz o tym słyszę, brzmi ciekawie

bąbelek_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:24   #269
bąbelek_82
Rozeznanie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117083

bąbelek_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 17:05   #270
klaudynka4
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Cóż, z wyszukiwarki skorzystałam, tylko jeśli ktoś w tamacie wpisał "sexy lokk" a nie "sexy look" no to nie trudno się domyślić dlaczego nie znalazłam tego tematu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości