Jak wrócić do naturalnego koloru? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-13, 20:22   #1
Szpulka
Przyczajenie

Unhappy

Jak wrócić do naturalnego koloru?

Użyłam rozjaśniacza Garnier(tego ostatnio reklamowanego w telewizji), no i niestety zamiast jasnego blondu(takiego jaki widać na opakowaniu) wyszedł mi lekko rudy Rozjaśniacz użyty był na naturalny kolor włosów.Jestem średnią blondynką i nigdy nie zauważyłam u siebie wcześniej żadnego rudego połysku.Dodam, że nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, więc rozjaśniacz nie miał prawa sie pomieszać z innym barwnikiem. Czy można to jakoś odbarwić? Jeśli tak, to czym? Błagam - pomóżcie!!!
Stary 2006-08-13, 20:30   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru?

Pytanie- nadal chcesz uzyskac jasny blond jak rozumiem.Dwa- jak długo trzymałaś rozjaśniacz na głowie, z zasady przy ciemniejszym kolorku należy trzymac maksymalnie długo ( odnośnie czasu zalecanego , a nawqet nieco go przekroczyc jesli włosy sa w dobrej kondycji) Jesli teraz masz lekko żółtawy a nadal chcesz jasny kolor doradzam użycie na całość farby blond rozjasniającej ( np takiej jak Garnier Natea) i kontrolowanie kolorku w trakcie zabiegu. Te farby ładnie rozjasniają nawet ciemniejsze włosy a z jasnymi radzą sobie bardzo dobrze, przy tym sa o wiele mniej inwazyjne niz rozjaśniacz. oczywiście bez problemu mozesz wrócic do naturalnego koloru nakładając farbe w odpowiednim kolorze. Jesli jednak zdecydujesz się na jasny blond doradzam na przyszłośc używanie płukanki, która ładnie zniweluje żółtawe odcienie. I nie martw się z doświadczenia wime, że nawet jesli masz teraz kurczaka totalnego , po kilku farbowaniach farbami blond rozjaśniajacymi -jesli nie po jednym-( oczywiscie zachowując odpowiedni odstep czasu) i używaniu płukanek uzyskasz ładny blondzik.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości