Jak pozbyć się popękanych naczynek? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-03, 21:44   #31
Anitaa22
Przyczajenie

Dot.: Jak się pozbyć cery mieszanej...?

Ale jakoś można to zamaskować? W sensie podkład jakiś czy puder mineralny. Mi po nałożeniu po jakiś 15 minutach nos się świeci i chciałabym chociaż jakoś go na jakieś pare godzin zmatowić. Także starać się rozwiązać problem pielęgnując cerę czy znaleźć dobry podkład i puder?
Anitaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 13:30   #32
Kleotka
Zadomowienie

Dot.: Jak się pozbyć cery mieszanej...?

Cytat:
Napisane przez Anitaa22 Pokaż wiadomość
Ale jakoś można to zamaskować? W sensie podkład jakiś czy puder mineralny. Mi po nałożeniu po jakiś 15 minutach nos się świeci i chciałabym chociaż jakoś go na jakieś pare godzin zmatowić. Także starać się rozwiązać problem pielęgnując cerę czy znaleźć dobry podkład i puder?
Ja po prostu nie mogę z Tobą kobieto!

Cery się nie pozbędziesz, ona taka już ZOSTANIE. Ale możesz sprawiać, by jej kondycja się nie pogarszała - odpowiednim oczyszczaniem i pielęgnacją. Owszem, pudry i podkłady problem zakryją, ale nic więcej. A jak dodatkowo dobierzesz złe, jeszcze stan pogorszą.
Kleotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:46   #33
danana
Zadomowienie

Red face pekające naczynka

hej dziewczyny.
Pisze z nadzieja ze cos mi doradzicie.Mam pękniete naczynko,tak naprawde dlugi czas nie domyslalam sie ze to to...myslalam ze to taki czerwony ślad po wyprysku : ( mało tego kolo niego peklo mi kolejne ale takie malusienkie naprawde no ale mam cere naczynkowa....a tyle czasu nie mialam z nia problemow jakby tego bylo mało pojawił sie trądzik co prawda nie jakis mega generalnie mam go tylko na prawym policzku i wlasciwie juz nic nowego sie nie pojawia odkąd stosuje na noc acnederm ale jednak te slady troche zostaly...
no ale chcialam was spytac co radzicie na naczynka?slyszalam o łykaniu wit.c i rutinoscorbinu i ze masz z kasztanowcem jest dobra. zeby to jedno zmniejszym i zapobiec nowym ? mam troche trudna sytuacje bo mam cere trądzikowa i jednoczesnie wrażliwa i pomyslec ze jakies ponad pół roku temu nie mialam szczególnych problemow z cera....
danana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:08   #34
AniaLB
Raczkowanie

Dot.: pekające naczynka

Cześć, Danana
Co do Twojego naczynka to najlepszym sposobem i moim zdaniem skutecznym będzie zabieg laserowy. Przy jednym naczynku koszt będzie niewielki, a przyniesie zdecydowanie najtrwalszy efekt z dostępnych metod. Jeśli chodzi o łykanie wit. C i rutyny troszkę pomaga, bo uszczelnia i wzmacnia naczynia od środka, zapobiega rozszerzaniu nowych, ale niestety nie sprawi, że już powstałe się wchłoną. Ważne, abyś w okresie jesienno-zimowym nakładała, oprócz kremu pielęgnacyjnego, podkład, który będzie dodatkową ochroną dla skóry i zabezpieczy delikatne naczynka. Poszukaj kremów, które będą zawierały miłorząb japoński, kasztanowiec, arnikę, oczar wirginijski, wit. C lub wyciąg z winogron.
Co do problemów trądzikowych to ważne, żebyś codziennie, rano i wieczorem, staranie oczyszczała twarz żelem myjącym i tonikiem. Tonik przywraca skórze równowagę i dzieki temu rzadziej pojawiają się na niej krostki i grudki. Jeśli źle reagujesz na wodę, to wybierz płyn micelarny ( po nim już nie musisz stosować toniku).

Edytowane przez AniaLB
Czas edycji: 2013-12-17 o 21:14
AniaLB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 10:37   #35
danana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AniaLB Pokaż wiadomość
Cześć, Danana
Co do Twojego naczynka to najlepszym sposobem i moim zdaniem skutecznym będzie zabieg laserowy. Przy jednym naczynku koszt będzie niewielki, a przyniesie zdecydowanie najtrwalszy efekt z dostępnych metod. Jeśli chodzi o łykanie wit. C i rutyny troszkę pomaga, bo uszczelnia i wzmacnia naczynia od środka, zapobiega rozszerzaniu nowych, ale niestety nie sprawi, że już powstałe się wchłoną. Ważne, abyś w okresie jesienno-zimowym nakładała, oprócz kremu pielęgnacyjnego, podkład, który będzie dodatkową ochroną dla skóry i zabezpieczy delikatne naczynka. Poszukaj kremów, które będą zawierały miłorząb japoński, kasztanowiec, arnikę, oczar wirginijski, wit. C lub wyciąg z winogron.
Co do problemów trądzikowych to ważne, żebyś codziennie, rano i wieczorem, staranie oczyszczała twarz żelem myjącym i tonikiem. Tonik przywraca skórze równowagę i dzieki temu rzadziej pojawiają się na niej krostki i grudki. Jeśli źle reagujesz na wodę, to wybierz płyn micelarny ( po nim już nie musisz stosować toniku).
dzieki za odp
tak,podkładu uzywam w zimie praktycznie zawsze,jesli chodzi o tonik tez używam a krem sobie kupiłam taki ochronny z flos leku na zime ma dobre opinie na kwc
niestety trudno znaleźć jakis sensowny krem bez parafinu oleju mineralnego,parabenow ; (
Stary 2013-12-19, 13:34   #36
AniaLB
Raczkowanie

Poszukaj kremu w sklepach zielarskich lub skomponuj sama. Jest wiele sklepów internetowych, gdzie możesz kupić komponenty do kremów i wkorzystać te składniki, które wymieniłam.
AniaLB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:09   #37
bernikula
mOLDerator

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
Pisze z nadzieja ze cos mi doradzicie.Mam pękniete naczynko,tak naprawde dlugi czas nie domyslalam sie ze to to...myslalam ze to taki czerwony ślad po wyprysku : ( mało tego kolo niego peklo mi kolejne ale takie malusienkie naprawde no ale mam cere naczynkowa....a tyle czasu nie mialam z nia problemow jakby tego bylo mało pojawił sie trądzik co prawda nie jakis mega generalnie mam go tylko na prawym policzku i wlasciwie juz nic nowego sie nie pojawia odkąd stosuje na noc acnederm ale jednak te slady troche zostaly...
no ale chcialam was spytac co radzicie na naczynka?slyszalam o łykaniu wit.c i rutinoscorbinu i ze masz z kasztanowcem jest dobra. zeby to jedno zmniejszym i zapobiec nowym ? mam troche trudna sytuacje bo mam cere trądzikowa i jednoczesnie wrażliwa i pomyslec ze jakies ponad pół roku temu nie mialam szczególnych problemow z cera....
Także mam cerę naczynkową. Kiedyś zrobiła mi się sieć pod okiem i miałam zabieg laserowy (3 razy w jedno miejsce). Pomogło- śladu nie ma. Od tamtej pory bardziej uważam na to, by twarz przed wyjściem z domu była zabezpieczona. Nie wychodzę bez podkładu (i na to pudru), nie wystawiam twarzy na słońce, codziennie łykam rutinoscrobin. Nowych sieci nie mam.
bernikula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:29   #38
PiszacDniem
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Także mam cerę naczynkową. Kiedyś zrobiła mi się sieć pod okiem i miałam zabieg laserowy (3 razy w jedno miejsce). Pomogło- śladu nie ma. Od tamtej pory bardziej uważam na to, by twarz przed wyjściem z domu była zabezpieczona. Nie wychodzę bez podkładu (i na to pudru), nie wystawiam twarzy na słońce, codziennie łykam rutinoscrobin. Nowych sieci nie mam.
Można spytać ile kosztowal cie taki zabieg ?

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 12:43   #39
bernikula
mOLDerator

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Można spytać ile kosztowal cie taki zabieg ?
Jejku, juz nie pamiętam, bo to było kilka lat temu i pewnie i tak ceny się zmieniły, więc nie pomogę, ale był bardzo skuteczny. Musiałabyś się u kilku kosmetyczek popytać i porównać. Ja miałam 3 zabiegi w jedno miejsce.
Stary 2013-12-20, 23:41   #40
Ameliv
Przyczajenie

Unhappy Jak pozbyć się naczynek?

Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem pękających naczynek wokół nosa. Niestety są one coraz większe
Wyglądam tragicznie, mam naście lat i jestem skłonna zrobić wszystko żeby się tego pozbyć. Szlag mnie trafia gdy widzę super cery bez skazy moich znajomych. Niestety nie mam budżetu aby wykonać zabieg laserem. Próbowałam już jakiegoś kremu z kasztana polecony przez panią z Hebe oraz teraz użytkuję kremu od Floslek. Niestety popraw nie widać a naczynka jak są tak są.

Wiem, że nie ma specyfiku który sprawi, że naczynka wyparują, znikną na dobre, ale czy znacie jakieś kremy (z aptek, drogerii.. obojętnie) które są na nie chociaż trochę skuteczne? Jestem zrozpaczona .

Edytowane przez Ameliv
Czas edycji: 2013-12-20 o 23:42
Ameliv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:38   #41
bernikula
mOLDerator

Dot.: Jak pozbyć się naczynek?

Myślę, że jednak jedyny i najbardziej skuteczny sposób to laser, bo też próbowałam przeróżnych kremów, ale bez skutku. Dopiero zabiegi laserowe pomogły, pozbyłam się sieci i nie mam nowej. Nie wychodzę bez zabezpieczenia twarzy (krem, fluid, puder), nie opalam twarzy.

Insta
Stary 2013-12-22, 22:35   #42
akusia1
Raczkowanie

Wiem, że nie ma specyfiku który sprawi, że naczynka wyparują, znikną na dobre, ale czy znacie jakieś kremy (z aptek, drogerii.. obojętnie) które są na nie chociaż trochę skuteczne? Jestem zrozpaczona .[/QUOTE]

Możesz by pewna, że żaden krem nie usunie rozszerzonych naczynek, kremy mają za zadanie zabezpieczać aby nie pojawiały się nowe zbyt szybko. Jedyne sposoby na usunięcie już powstałych to laser lub elektrokoagulacja, czyli usuwanie prądem, taki zabieg można wykonać u lekarza lub kosmetyczki. Warto łykać rutynę, która zabezpiecza naczynka przed pękaniem, np. Rutinoscorbin ale nie jednorazowo tylko codziennie.
akusia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 10:39   #43
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ameliv Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem pękających naczynek wokół nosa. Niestety są one coraz większe
Wyglądam tragicznie, mam naście lat i jestem skłonna zrobić wszystko żeby się tego pozbyć. Szlag mnie trafia gdy widzę super cery bez skazy moich znajomych. Niestety nie mam budżetu aby wykonać zabieg laserem. Próbowałam już jakiegoś kremu z kasztana polecony przez panią z Hebe oraz teraz użytkuję kremu od Floslek. Niestety popraw nie widać a naczynka jak są tak są.

Wiem, że nie ma specyfiku który sprawi, że naczynka wyparują, znikną na dobre, ale czy znacie jakieś kremy (z aptek, drogerii.. obojętnie) które są na nie chociaż trochę skuteczne? Jestem zrozpaczona .

Jak dziewczyny napisały - na już pęknięte naczynka niestety tylko laser. Żadnym kremem ich nie usuniesz.

Ja za to polecam serię Pharmaceris N do cery naczynkowej. Zapobiegawczo możesz też łykać rutinoscorbin.

kuki9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:37   #44
danana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Jejku, juz nie pamiętam, bo to było kilka lat temu i pewnie i tak ceny się zmieniły, więc nie pomogę, ale był bardzo skuteczny. Musiałabyś się u kilku kosmetyczek popytać i porównać. Ja miałam 3 zabiegi w jedno miejsce.
lepiej w klinice robic niz u kosmetyczki,w Łodzi podobno jakis dobry jest bo słyszałam ale niestety zapomnialam gdzie to
Stary 2014-07-29, 13:33   #45
togetherforever
BAN stały

dbać o nią w szczególny sposób, odpowiednie kosmetyki na pewno są konieczne, a żeby się ich pozbyć to nie wiem, czy jest jakiś inny bardziej skuteczny sposób niż zabieg
togetherforever jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
czerwone, krem, naczynka

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości