pytanko... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 10:45   #1
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 122

pytanko...


Hej dziewuszki Mam taki maly problem. Zazywam od jakiegos czasu tabletki drozdzowe i dzieki nim nie mam problemow z cera, jakie mialam wczesniej. Ale ostatnio mama powiedziala mi, ze jak tak bede brac te tabletki to mi pozniej wszystko wyjdzie, jak je odstawie. Wg niej wszystko (tzn. pryszcze) musi wyjsc, tzn ze te tabletki tylko to opuzniaja, ale nie zaponiegna tradzikowi. Wydaje mi sie glupie to co mowi, ale jednak zasialo ziarenko niepokoju Jak to jest naprawde kochane wizazanki? Mam nadzieje, ze nie zamotalam zbyt mocno i wiecie o co mi chodzi
martusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 10:54   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: pytanko...

A jakie konkretnie tabletki z drożdżami łykasz? Ponoć co 3 miesiące nalezy przerywac kurację drożdżami na miesiąc a potem jesli się chce mozna zaczac od nowa - nie wiem czy w ciągu tego miesiąca przerwy "wszystko wyjdzie" i boje się tego bo za niecałe 3 tyg. musze zrobic tą przerwe, ale zobaczymy. Myślę, że drożdże zapobiegają trądzikowi - tzn. wpływają na ładniejszy wygląd cery...Nie moga opuźniac trądziku bo przeciez nie jest powiedziane, że każdy człowiek w jakimś tam wieku musi miec pryszcze - wielu ludzi wogóle ich nie ma i nigdy nie miało, nie bedzie mieć - maja po prostu szczeście.
Co do tego, że pryszcze muszą kiedysc wyjśc to rzeczywiście jeśli ma się tradzik i zacznie się brac drożdze to przez jakis czas można mieć wysyp bo cera się oczyszcza.
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 10:59   #3
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 122
Dot.: pytanko...

Biore Dromin i wlasnie mialam miesieczna przerwe, w czasie ktorej wszystko bylo ok. Wiec pomyslalam, ze nie bede brac, moze juz bedzie dobrze. Ale minelo kilka dni i bum! Zaczelam brac znow. Boje sie, ze jak je odstawie na dobre to problemy wroca
martusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 11:03   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: pytanko...

Ja tez własnie Dromin biore...to mnie teraz wystraszyłaś... Może nie odstawiaj na dobre tylko zmniejsz dawke.
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 11:38   #5
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 122
Dot.: pytanko...

Ja i tak biore zawsze dziennie 6 tabletek, bo to minimalna dawka. A nie wiem czy beda efekty jesli bede brac np tylko 3-4. Ale chyba zmniejsze mimo wszystko.
martusienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 16:45   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 927
Dot.: pytanko...

wpływa na polepszenie stanu skóry - to prawda. jeśłi chodzi o to czy wyskoczą to sprawa czysto indywidualna. moja koleżanka żazywała przez 3 mies 1 tabl dziennie, zrobiła przerwę ale nie całkowitą- co 3 dni zażywała 1 tabletkę,nic jej nie wyskoczyło. skóry są spersonalizowane więc ciężko przeiwdzieć czy będziesz miała wysyp po odstawieniu
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.