Błagam o pomoc!! Szopa :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-16, 22:07   #1
fikcja_literacka
Przyczajenie

Unhappy

Błagam o pomoc!! Szopa :(

Mam ogromny problem z włosami wiec proszę o pomoc...
Z tym problemem w zasadzie borykam sie od bardzo dawna i nikt do tej pory nic sensownego mi nie doradzil, prosze Was o pomoc...

Otoz oczywiscie chodzi o fryzurke... Moim problemem jest zdecydowany 'nadmiar' wlosow na glowie, w dodatku trudno mi okreslic jakie one są... Powiedzialabym... do polowy proste, od polowy ... WYWIJANE (bo napewno nie kręcone),a w dodatku suche (ale to juz inna sprawa).
Generalnie uzyskuje efekt PARASOLKI,gdyz wlosy sięgają mi do ramion.
Przez pierwsze 5 minut od wyprostowania efekt jest SUPER, ale wystarczy kropla deszczu czy wiatr... Robi mi sie tragiczna szopa, wyglądam strasznie... ;(
Blagam doradzcie mi jakas fryzurke,z ktora nie mialabym klopotow ;(
Dodam jeszcze,ze mam grzywke gęsto opadającą na czoło,którą regularnie musze prostowac po kazdym myciu... Ale uwielbiam ją i dobrze się z nią czuje... Jedynie reszta włosow jest skazana codziennie na mocne związanie w koka,gdyz kucyk tez jest taki jakis... heh brzydki...
Ale mam juz dosc wiecznego spinania wlosow i marze o fryzurce,ktora pozwoli mi na komfort i jednoczesnie lepszy wygląd...
Liczę na Waszą pomoc,jesli macie jakies pomysly to piszcie
Z góry dziękuje za pomoc

Natalia
fikcja_literacka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:28   #2
fikcja_literacka
Przyczajenie

Dot.: Błagam o pomoc!! Szopa :(

czemu nie odpisujecie
Stary 2006-08-17, 16:32   #3
misia_bella
Zakorzenienie

a moze wkleisz fotke. Fryzurke dobiera sie raczej do buzi i pokaż te swoje włoski.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:54   #4
fikcja_literacka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez misia_bella
a moze wkleisz fotke. Fryzurke dobiera sie raczej do buzi i pokaż te swoje włoski.
Noo,gdybymiala fotke to bym odrazu ją wkleiła...
Chodzi mi o to czy takie wlosy lepiej mocno pocieniowac?? Czy bedzie jeszcze gorzej...
Czy są w ogole takie fryzurki,ktore... hmm... 'redukują' ilosc wlosow (tzn nie mysle o ZAPAŁCE czy czyms takim hehe,bo chyba wyrzuciliby mnie ze szkoly )

Buziaki
Stary 2006-08-17, 18:11   #5
misia_bella
Zakorzenienie

Podobno są jakieś zabiegi przerzedzania włosów, ale nic wiecej o nich nie wiem i nie słyczałam. Kiedys moj kolega sie takiemu poddał to wyglądał jakby łysiał miejscami
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 20:45   #6
Gaga78
Raczkowanie

Witaj Natalio!
Rozumiem Twój problem, mam identyczne włosy-po umyciu są idealne, bo się kręcą, wystarczy tylko pozwolić im samym wychnąć, ale gdy tylko wyjdzie się na zewnątrz to koniec.
Kiedyś miałąm długie włosy i było ok, tyle tylko,że nudziło mnie wieczne wymyślanie fryzur, z którymi wyglądałam mizernie z moimi ciężkimi i grubymi włosami, więc obcięłam na krótko, króciutko i w takich czułam się bardzo dobrze, tyle tylko że po 4 latach zachciało mi się długich i zapuszczam.

ale przejdzmy do konkretów, myślę,że idealną fryzurą dla nas jest półdługa i wycieniowana, potem nałożyć na to gumę,albo wosk+żel i gotowe. Myślę,że to pomoże zlikwidować efekt parasolki czy jak ja to nazywam fryzury ala Kopernik

a jeśli chodzi o prostowanie takich włosów to chyba walka z wiatrakami
Gaga78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 21:40   #7
fikcja_literacka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Gaga78
Witaj Natalio!
Rozumiem Twój problem, mam identyczne włosy-po umyciu są idealne, bo się kręcą, wystarczy tylko pozwolić im samym wychnąć, ale gdy tylko wyjdzie się na zewnątrz to koniec.
Kiedyś miałąm długie włosy i było ok, tyle tylko,że nudziło mnie wieczne wymyślanie fryzur, z którymi wyglądałam mizernie z moimi ciężkimi i grubymi włosami, więc obcięłam na krótko, króciutko i w takich czułam się bardzo dobrze, tyle tylko że po 4 latach zachciało mi się długich i zapuszczam.

ale przejdzmy do konkretów, myślę,że idealną fryzurą dla nas jest półdługa i wycieniowana, . Myślę,że to pomoże zlikwidować efekt parasolki czy jak ja to nazywam fryzury ala Kopernik

a jeśli chodzi o prostowanie takich włosów to chyba walka z wiatrakami
Dzieki bardzo Co do tego prostowania zgadzam sie...heh,a bez zelu to u mnie chyba faktycznie nie da rady
Stary 2006-08-18, 11:18   #8
Maaagdaaa
Raczkowanie

GG do Maaagdaaa

mozesz włoski wydegażować (przerzedzić) lepiej ich nie cieniuj bo zamiast parasolki bedziesz miec afro. mam ten sam problem ale moje wlosy siegaja polowy plecow. zawsze przed prostowaniem uzywam jakichs kosmetykow obciazajacych wlosy (odzywka bez splukiwania, zel, guma, wosk) do mycia wlosow stosoj szamponow wygladzajacych a pozniej odzywek np Timotej z wyciagiem z bambusa i shea. pozatym maska Zero Frizz. bylo juz wiele podobnych watkow do twojego. poszukaj
Maaagdaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:20   #9
Maaagdaaa
Raczkowanie

GG do Maaagdaaa

aha i niektorym dziewczynom pomoglo Serum Krystaliczne Renee Blanche ale kosztuje ponad 40zl
Maaagdaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 08:27   #10
green_tea
Raczkowanie

Mam na włosach lekką trwałą. Nie pielęgnuję skrętu, bo na nim mi nie zależy. Trwała dodaje moim włosom objętości, a o to mi chodziło. Jednak zawsze po myciu mam na głowie właśnie taką szopę. Pomaga mi wspomniane wyżej serum krystaliczne. Nakładam odrobinkę na dłonie, rozcieram i przesuwam po wilgotnych włosach. Efekt: są puszyste, ale nie szopiaste.
Stary 2006-08-24, 09:24   #11
Ninedin
Zakorzenienie

Pozbyłam się tego problemu poprzez odpowiedznie wycieniowanie włosów tez mam takie włosy, sterczące w kazdą stronę Teraz obciełam bardzo krótko wiec jest ok. Jednak gdy mam dłuzsze to uzywam prostownicy+ spray z Matrix. Świetnie się trzymają, nawet na drugi dzień Jeżeli masz suche włosy to musisz nawilżać, suche właśnie tak sterczą Dużo jest specyfików do nawilzania, wygładzania włosów.
Stary 2006-08-24, 12:29   #12
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie

Co do tych wywijajacych sie koncowek: nie dziw sie, ze sie wywijaja, skoro je non stop zwiazujesz, czy tam upinasz w kok... Przestan to robic i po jakims czasie zobaczysz efekty.. DO tego dobry fryzjer, ktory odciazy ci dol tych ciezkich wlosow i dobre kosmetyki wygladzajace i powinno byc ok...
Stary 2006-12-09, 17:14   #13
sabka06
Przyczajenie

oj znam wasze cierpienie. jak bylma mala to rodzice stale mnie zabierali do fryzjera na podcinanie wlosow"zebym miala piekne , zdrowe i nie liche jak inne dziewczynki wlosy" a teraz jest to tylko uciazeniem bo mam tak okropnie grube wlosy ze az mi glupio. jezcze tydzien temu bylam zadowolona z dlugimi wlosqami odpowiednio pocieniowanymi i bylay naprawde super ale cos mnie podkusilo i chccialm je jescze bardziej wycieniowac ale ne stety zamiast to zrobic fryzjerka najnormlaniej mi je sciela!! mam takiego okropnego grzyba ze myslalamz e sie zabije ale zaczynam gruntowne zapuszczanie orz pomocy olejku rycynowego i juz jest pewnien efekt. jedyny sposob: g\dlugie wycieniowane wloski
sabka06 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości