Opakowanie Meteorytów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-18, 10:58   #31
marsi11
Zakorzenienie

Dot.: Opakowanie Meteorytów

Cytat:
Napisane przez psycha
okropny? Zapach meteorytow byl jedyna rzecza ktora utrudniala mi ich psychiczny proces pozbywania sie..
Kuleczki są drogie i jakosci tych bazarkowych (moim zdaniem).. ale ich zapach mnie uzaleznil... Kulek juz nie mam(uff) ..ale zapach pamietam co do szczegolu Najpiekniejszy zapach kosmetyku kolorowego jaki dotad poznalam.. podobnie uzaleznia zapach rozu divinora
z tym uzaleznieniem od zapachu to cos musi byc, dla mnie meteortytki pachna cudnie, ale niestety jest zla bo u mnie nie widac efektu (beige chic).
No ale zapach przekladam nad efekt ;-) jak uzywalam diorskina tez nie podobal mi sie efekt, a zapach mnie tak kreci,ze nie moge sie rozstac z tym puderkiem do dzis
marsi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:02   #32
VioletJewel
Raczkowanie

GG do VioletJewel

CzarnyElf, spray,RosesAreRed - dzięki dziewczyny!!!! W takim razie oleję meteoryty, juz lepiej za tą kasę kupić sobie dobre cienie albo perfumy. Bardzo wam dziękuję, naprawdę, ocaliłyście moje 150zł!
VioletJewel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:10   #33
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez VioletJewel
CzarnyElf, spray,RosesAreRed - dzięki dziewczyny!!!! W takim razie oleję meteoryty, juz lepiej za tą kasę kupić sobie dobre cienie albo perfumy. Bardzo wam dziękuję, naprawdę, ocaliłyście moje 150zł!
Zawsze mozesz isc do sklepu i wymazac sie testerami wtedy zobaczysz o czym mowa Moze akurat tobie sie spodoba
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:22   #34
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed
Zawsze mozesz isc do sklepu i wymazac sie testerami wtedy zobaczysz o czym mowa Moze akurat tobie sie spodoba

Tak byłoby najlepiej .U mnie Beige Chic są tak delikatne,ale ujednolicają karnację,zresztą wystarczy poczytać KWC,dziewczyny tam piszą,że użytkowniczka jako tako nie widzi efektów,za to osoby postronne jak najbardziej .U mnie na twarzy połączenie Beige Chic i Pink Fresh daje niesamowity,widoczny dyskretnie efekt .A żeby uzyskać bardziej intensywny efekt można używać samego pyłku z kulek .
Stary 2006-08-18, 13:32   #35
Noor
Przecudnej urody hrabina Von Mi Stąd

Cytat:
Napisane przez VioletJewel
Well...są też i inne opinie na temat Meteorytów - ja na przykład jestem zadowolona.
Noor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 14:34   #36
VioletJewel
Raczkowanie

GG do VioletJewel

No to teraz Wam powiem, że jednak kupiłam sobie Winter Radiance- i jestem bardzo zadowolona Ładnie rozświetlają twarz, a jednocześnie matują. Rzeczywiscie efekt jest leciutko różowawy, ale wlaściwie to perłowo- śnieżny. Zapach- nie najgorszy, ot, taki sobie Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością machnięć pędzlem, bo można rzeczywiście stworzyć efekt choinki.
VioletJewel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości