Makijaże Gwiazd !!!!!!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-23, 11:53   #151
oKarola
Raczkowanie

Dot.: Makijaże Gwiazd !!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez smileofangel
Krek ja sie z reguły nie wypowiadam w Twoich watkach jak zauwazyles bo jestem dobra dziewczyna ale mam slabe nerwy chcialam tutaj zwrocic uwage zebys zaczal starac sie ubierac wypowiedzi w inne slowa i bedzie si. Ja zrobilam cos na ksztalt Blu tak jak Ty Angeliny i sam widzisz ze nie zrobies kropka w kropke a jakos nie wypominam Ci co do mm jak jest kreska narysowana to po pierwsze po drugie nie podoba mi sie jak napisales ze "my" w sensie chyba dziewczyny bedace czesto na ramach MM beznadziejnie tuszujemy rzesy ze niby za duzo tuszu... moj drogi wszystko jest kwestia gustu a o nich sie nie dyskutuje prosze bardzo grzecznie abys zwrocil uwage na swoje wypowiedzi i zaczal je formowac w trybie "moim zdaniem" a nie "wszyscty sa feee ja jestem najlepszy" bo tak je odbieram...

rozumiem co chciales osiagnac przy tym makijazu z blyszczykiem i dlatego do rzes sie nie czepiam przyjelam do wiadomosci efekt osiagniety na pierwszym planie jest blysk oka...

ps. prosze nie odbierac tego jako atak etc. po prostu taka moja prośbo-sugestia, unikniesz tym nie raz spieć z wizazankami a to w wiekszosci kobiety wiec zapewne wiesz jak to z nami bywa...
wlasnie nie wiedzialam jak to ujac
popieram.
tylko bardziej podkreslone rzesy i tak bardziej by mi sie podobaly.

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:02   #152
krek
BAN stały

GG do krek

dałaś swój makijaż ale nie okresliłaś sie czy to jest kropka w kropke taki sam czy wzorowany. trzeba było sie określić ze jest zrobiony na wzór. napisalem tak bo kazda czepia sie tego ze słabo tuszuje rzesy i ze zawsze sa za słabe jak zrobiemakijaz w kotrym bedzie chodziło o rzesy to je zaakcentuje ostrzej. i nigdzie nie napisalem ze jest to beznadziejnie ale jak ja odbieram mocne tuszowanie rzes. i nigdy njie napisalem ze jestem najlepszy prawdziwa krytyke przyjmuje ale wkurza mnie jeśli ktos pisze ze przydało by sie mocne tuszowanie; jak w makiajzu rzesy nie sa istotne, w koncu wiekszosc jest tutaj wizazystkami i powinny o tym wiedziec ze jak stawiamy na kolor to mocno wytuszowane rzesy bedą ten efekt kryć nie prawda ??
krek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:03   #153
Kawuśka
Zadomowienie

kerk, skoro masz już ten błyszczyk to proszę o makijaz a'la ines sastre
Kawuśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:06   #154
krek
BAN stały

GG do krek

oKarola ... jak jesteś wizażystą powinnas znac pare zasad jeśli chodzi o makijaż. poogladaj sobie fotki ooo albo przeczytaj wszystkie książki KEvyn'a Aucoin'a albo Billego B. a dowiesz sie ze jezeli w zamyśle wizazysty było pokazanie koloru rzesy schodzą na niższy plan.

dziś to nie iwme cyz zdąze bo niedługo jade po nowe kosmetyki ale moze na jutro da rade
Stary 2006-08-23, 12:08   #155
haallka
Wtajemniczenie

prawda. ale Twoja modelka wyglada tak jakby nie miala wcale rzes... to nie zarzut, tylko dla mnie niweczy to caly zamysl makijazu, nawet najlepszego, zeby nie zaslaniac blysku powieki, rzesy moga nie byc np. zbyt mocno wywiniete, ale zaznaczone... brak mi ich, bo na fotkach wlasciwie sa niewidoczne, to nie krytyka, to moje zdanie, technicznie makijaz jest bez zarzutow, ale estetycznie brakuje mi tego wykonczenia, kobieta bez rzes, nie jest dla mnie w pelni kobieta i nawet w najlepszym makijazy bedzie dla mnie wygladala conajmniej zastanawiajaco
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:14   #156
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krek
oKarola ... jak jesteś wizażystą powinnas znac pare zasad jeśli chodzi o makijaż. poogladaj sobie fotki ooo albo przeczytaj wszystkie książki KEvyn'a Aucoin'a albo Billego B. a dowiesz sie ze jezeli w zamyśle wizazysty było pokazanie koloru rzesy schodzą na niższy plan.

dziś to nie iwme cyz zdąze bo niedługo jade po nowe kosmetyki ale moze na jutro da rade
Krek moja siostra mowi zawsze takie madre zdanie "zacznij swiat zmieniac od zmiany siebie" poszukaj moich pierwszych makijazy na MM to zobaczysz jak startowalam z baaaaaardzo niska, jestem 100% amatorka i maluje sie bo lubie (niektore kobiety tak maja) ale wiem ze jest mi bardzo daleko do idealu i profesjonalizmu. Nie powiedzilam ze mowisz ze jestes najlepszy ale tak odbieram niektore z Twoich wypowiedzi czy komentarzy makijazy dziewczyn. Zrozum, ze tu jest wiekszosc amatorek a nie zizazystek i dlatego, ze Ty amatorem nie jestes dziewczyny oczekuja po Tobie wecej tym bardziej, ze sam podajesz sie za bieglego w tej sztuce mowiac o szkole, ksiazkach itp. Nikt absolutnie nie mowi w tej chwili, ze nie potrafisz przyjac krytyki bo potrafisz po prostu zacznij traktowac MM z troszke wiekszym dystansem i bedzie si...

ps. ja kiedy chce wyeksponowac kolor na powiekach rzesy doslownie muskam tuszem takze absolutnie nie neguje Twojej wypowiedzi i jak napisalam cel zamierzony zostal osiagniety przez Ciebie bardzo fajnie

ps2. w koncu przyzwyczaimy sie do Twojego stylu po prostu w kazdym nowym makijazu jaki nam wykladasz opisz co i jak czyli np, nie tuszowalem rzes bo mial byc kolor, roz do policzkow zjadl aparat, dalem duzo rozswietlacza bo, malo bo itd.
Stary 2006-08-23, 12:19   #157
krek
BAN stały

GG do krek

to tez zalezy od ujęcia i zamysłu wizażysty. czesto zeby odmłodzić twarz modelki np. na wybiegu rozjaśnia sie jej rzesy albo maluje w kolorze makijarzu zeby były niewidoczne efekt ... buźka wygląda na młodszą.

moze akurat na tym zdjeciu rzesy są mało widaoczne bo ujęcie na wprost ale na inny są widoczne broązowo złote.

i czy o to nie chodzi ?? zeby wyglądało to ciekawie ?? miliony kobiet maluje sobie żęsy wszystkei kruczo czarne a tui idzie sobie laska z takim nie innym makijazem a rzeski jakby nie widoczne ... kontrasty bardzo zucają sie w oko i o to w tym chodzi.
Stary 2006-08-23, 12:19   #158
oKarola
Raczkowanie

krek - nie jestem wizazystka, ale jestem modelka. Mialam juz wiele charakteryzacji i pracowalam z naprawde dobrymi ludzmi z zagranicy, wiec duzo podpatrzylam. obserwuje to CO robia i JAK robia, bo mnie to interesuje i wiem, ze rzesy schodza na dalszy plan, ale nie tak daleki jak na zdjeciu, ktore zamiesciles.
jesli chodzi o smile, to logiczne, ze z takiego zdjecia nie jest w stanie zrobic kropka w kropke, tylko robi to na wzor.
Napisales tez, ze przyjmujesz krytyke, ale bardzo zle przyjales uwagi na temat rzes. Jesli zamieszczasz zdjecie na wizazu, logiczne, ze kazdy wypowie sie wg swojego gustu i powinno sie to szanowac. Napisales tez, ze chodzi o pokazanie koloru i nie zwracales uwagi na rzesy, wiec my tez to szanujemy.
a jesli chodzi o tuszowanie rzes przez wszystkich innych, ktorzy zamieszczaja tu zdjecia, to nie napisales doslownie, ze dla Ciebie jest to beznadziejne, ale o to chodzilo, tak to odebralam.

George Sand

Stary 2006-08-23, 12:25   #159
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

Cytat:
Napisane przez krek
w koncu wiekszosc jest tutaj wizazystkami
heh nie wiem skad to info, ale wiekszosc z nas jest wlasnie AMATORKAMI, w sensie, ze nie profesjonalne, wyszkolone wizazystki...bo jednak jakies tam doswiadczenie sie ma i nie wiem czy mozna tu mowic o amatorszczyznie
makijaze ktore tu sa prezentowane to w wiekszosci makijaze ktore dziewczyny robia sobie na codzien i wklejaja albo po to aby sie pochwalic albo zeby uslyszec krytyke i poprawic swoj warsztat do uzytku wlasnego

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:26   #160
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krek
to tez zalezy od ujęcia i zamysłu wizażysty. czesto zeby odmłodzić twarz modelki np. na wybiegu rozjaśnia sie jej rzesy albo maluje w kolorze makijarzu zeby były niewidoczne efekt ... buźka wygląda na młodszą.

moze akurat na tym zdjeciu rzesy są mało widaoczne bo ujęcie na wprost ale na inny są widoczne broązowo złote.

i czy o to nie chodzi ?? zeby wyglądało to ciekawie ?? miliony kobiet maluje sobie żęsy wszystkei kruczo czarne a tui idzie sobie laska z takim nie innym makijazem a rzeski jakby nie widoczne ... kontrasty bardzo zucają sie w oko i o to w tym chodzi.
i o to chodzi orginalonosc ok ale umotywowana wtedy urzeka amen :-*
Stary 2006-08-23, 12:26   #161
krek
BAN stały

GG do krek

no źle przyjmuje tą krytyke bo uwazam ja za niesłuszną. nie raz widziałem fotki gdzie rzes nie było widac i to robione zawsze przez profesjonalistów. chodzi tu o cała wizje makijazu i tego co mamy do przekazania ... osoba kotra patrzy sie na zdjecie zastanawia sie czemu te rzesy nie zostały zaakcentowane. i w tym momencie nie jest to makijaz zwykły jak kazdy inny tylko intryguje i oto w tym chodzi.
Stary 2006-08-23, 12:34   #162
oKarola
Raczkowanie

zrobilam juz troche pokazow i nie spotkalam sie z rozjasnianiem rzes, o ktorym wspomniales, ale moze po prostu nie trafilam.

"no źle przyjmuje tą krytyke bo uwazam ja za niesłuszną" krek... jak juz pisalam, to nie krytyka tylko moje/nasze zdanie. Wklejasz zdjecie pod opinie, to nie nastawiaj sie, ze kazdy bedzie sie zachwycal. po prostu dla nas nie ma rzes na zdjeciu i tyle. Moze profesjonalisci sie tym zachwyca, moze nie. jestesmy amatorkami takie jest nasze zdanie. wytlumaczyles dlaczego tak zrobiles i jaki efekt chciales uzyskac i dobrze. i koniec. juz po co to ciagnac.

George Sand

Stary 2006-08-23, 12:41   #163
krek
BAN stały

GG do krek

bo raczej te pokazy o kotrych mowie to są Pret'a'porte dla Diora, Armaniego, Chanel, D&G, Dony Karran, YSL, Burberry ... itd.
Stary 2006-08-23, 12:48   #164
oKarola
Raczkowanie

robilam pokaz dla jednego z tych klientow.

George Sand

Stary 2006-08-23, 13:07   #165
haallka
Wtajemniczenie

nie targujmy sie powiem jeszcze tylko, ze bardzo podoba mi sie w propozycji kreka przejscie czarnego akcentu z wewnetrznego kacika, ze spojowki, do wewnetrznego pod linia rzes, na dolnej powiece... piekne to przejscie, a jak z trwaloscia???... z autopsji wiem ze taka harmonijna linie najlatwiej zaburzyc... zdecydowanie latwiej nic cala przebiegajaca na spojowce...
Stary 2006-08-23, 13:13   #166
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

No to tak żeby rozładować nieco napięcie wklejam mój mejkap inspirowany na makijażu Alicji Keys. Tak się zastanawiałam czy to wystawić, bo kolor zjadł mi aparat i efekt polazł do lasu.No ale to tylko zabawa.
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:23   #167
haallka
Wtajemniczenie

perelko... slicznie, a byloby jeszcze lepiej, gdyby nie ten zarloczny aparat, ale tak to juz jest niestety
Stary 2006-08-23, 13:52   #168
aga_xy
Wtajemniczenie

GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

perelko

ja w innym miejscu
aga_xy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:50   #169
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Ehh ale te moje oczy to tak mi w dół lecą. Porwałam się z motyką na słońce, ale mi się ten makijaż tak podoba.
Stary 2006-08-23, 15:48   #170
haallka
Wtajemniczenie

bo jest sliczny i podejrzewam ze w rzeczywistosci bardziej zblizony do oryginalu
Stary 2006-08-23, 17:15   #171
krek
BAN stały

GG do krek

no karola raczej wątpie że robiłaś pokaz dla tych firm bo u nas w kraju takowych nie organizują i ani razu nie było bo nawet nie ma filii (porażka no ale cóz poradzic jestesmy zacofani). Najbliższe we francji no chyba ze zapraszają do francji byś organizowała pokazy w co też wątpie bo pokazami zajmują sie specjaloiści kazdego z domu mody
Stary 2006-08-23, 18:02   #172
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krek
no karola raczej wątpie że robiłaś pokaz dla tych firm bo u nas w kraju takowych nie organizują i ani razu nie było bo nawet nie ma filii (porażka no ale cóz poradzic jestesmy zacofani). Najbliższe we francji no chyba ze zapraszają do francji byś organizowała pokazy w co też wątpie bo pokazami zajmują sie specjaloiści kazdego z domu mody
a cz ona nie pisala ze jest modelka i w sensie "robila" ma na mysli leciala po wybiegu "dla" ktoregos w wymienionych projektantow w taki ukladzie raczej w polsce to sie nie musialo dziac
Stary 2006-08-23, 18:04   #173
oKarola
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez krek
Oj krek... Czy padlo z mojej strony stwierdzenie, ze robilam ten pokaz w Polsce? Nie musze ci niczego udowadniac, bo nie zalezy mi na twoim zdaniu i na twoim wierze-nie wierze. Pokaz robilam w Mediolanie a drugi w Paryzu. Rowniez na najblizszy fashion week sie tam wybieram, wiec nie mow jesli nie wiesz.

George Sand

Stary 2006-08-23, 18:08   #174
oKarola
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smileofangel
a cz ona nie pisala ze jest modelka i w sensie "robila" ma na mysli leciala po wybiegu "dla" ktoregos w wymienionych projektantow w taki ukladzie raczej w polsce to sie nie musialo dziac
Tak, mowiac "robilam" mialam na mysli oczywiscie wybieg.
dzieki Smile

George Sand

Stary 2006-08-23, 18:19   #175
prowokacja17
Zadomowienie

GG do prowokacja17

bardzo fajne makijaże czekam na więcej
Stary 2006-08-23, 20:36   #176
haallka
Wtajemniczenie

makijaz... ala(zeby nie bylo) angelina... mam nadzieje ze cos dojrzycie wiem wiem strasznie niewyrazne, za to z gory przepraszam

a bylam pewna ze to ten sam profil
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alaaj.jpg (52,6 KB, 844 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alaaj1.jpg (48,0 KB, 440 załadowań)
Stary 2006-08-23, 20:42   #177
Sweet_21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez haallka
makijaz... ala(zeby nie bylo) angelina... mam nadzieje ze cos dojrzycie wiem wiem strasznie niewyrazne, za to z gory przepraszam

a bylam pewna ze to ten sam profil

haalka
cudnie..bardzo fajnie Ci to wyszło!!I podobieństwo widać, szczególnie jesli chodzi o usta

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:43   #178
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Ale Ty śliczna jesteś. Ładniejsza niż Jolie moim zdaniem. Makijaż fajny, widać co to i podoba mi się
Stary 2006-08-23, 20:47   #179
anusia-87
Wtajemniczenie

Haallka, bardzo ładnie! Aleś Ty śliczna...
anusia-87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:48   #180
haallka
Wtajemniczenie

ciesze sie ze widac podobienstwo w makijazu strasznie ciezko zrobic taka mine trzeba sie niezle nagimnastykowac przed lustrem no i moglam troszke przymknac oczy... swoja droga ciekawe ile angelina cwiczy;P
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości