Moje w這ski - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-19, 11:01   #1
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 328

Moje w這ski

Cze嗆 dziewczynki, mam wielki k這pot Miesi帷 temu by豉m u mojej fryzjerki (do tej pory 軼ina豉 mnie 鈍ietnie) 瞠by troch wycieniowa w這sy i skr鏂ic grzywk. Lecz tym razem zmasakrowa豉 mi w這sy. Nie do嗆, 瞠 za kr鏒ko 軼ie豉 mi grzywk (tak ze skosa) to jeszcze podcie豉 tez do嗆 du穎 i mocno wycieniowa豉 tak, 瞠 pierwsza warstwa z g鏎y jest kr鏒ko wycieniowana, chyba wiecie o co chodzi. Min掖 miesi帷,w這sy troszk odros造, grzywka ju tez ma dobr dobr d逝go軼. Rozpuszczone w這sy si璕aj mi z ty逝(najd逝窺za warstwa) tak do 這patek, z
przodu kr鏂ej. Jednak wszystko nie wygl康a najlepiej, wcale si fajnie nie uk豉daj. I tu mam do was dziewczyny pro軸. Mo瞠cie polecic mi jakies kosmetyki, sposoby, czy co tylko macie i wiecie na uk豉danie mojej fryzurki? Nie pogardz te ciekawymi uczesaniam. Z g鏎y bardzo dzi瘯uj
Poradzcie co mam z nimi zrobi. Niestety nie mam fotki
mila17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-19, 11:47   #2
mila17
Zakorzenienie

Dot.: Moje w這ski

nie mam nikogo kto mo瞠 mi pom鏂?! Piszcie wizazanki...
Stary 2006-08-19, 12:12   #3
MINIUSIA
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

a Ty masz proste czy kercone wloski?? jesli masz krecone to prostuj sobie je a potem poprpstu troszke zelu na nie poloz zeby sie trzymalo w sumie to co napisalam to jest banalne ale takie banalne uczesania czy tylko ulozenie jest najlepsze bo nie ma co kombinowac za bardzo:P bardzo dobry jest fluid z welli ale niestety juz go chyba nie produkuja bo nigdzie go nie moge dostac ale naprawde wlosy sie dobrze ukladaja jak sie tym bierze. pozdrawiam
MINIUSIA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-19, 12:14   #4
kinga(kinia)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 120

Hm no to moze ja postaram sie pomoc. Powiem tylko ze ja mam podobnie wloski sciete i tez mi sie nie zbyt ukladaja (nigdy sie nie ukladaly, tak same z siebie), ale jestem (nawet) zadowolona. Pomimo ze za 2 tyg ide je podciac http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138133 no ale dosyc o mnie. Fakt faktem ze kosmetyki moga Ci pomoc, ale (Twoim zdaniem) zle ciecie zatuszuje jakies upiecie chloskow(spineczki, albo papiloty)<-- pierwsze 3 zdjatka. Albo, albo mozesz wziasc przyklad ze mnie i za jakis czas isc do fryziera i skrocic wloski. Moze cos takiego?(<-- zdj 4,5,6)
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg simpsona.jpg (19,8 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg reesew.jpg (47,6 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg charlizetheron.jpg (20,7 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg murphy.jpg (64,4 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ash.jpg (93,7 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (22,4 KB, 10 za豉dowa)
kinga(kinia) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-19, 12:29   #5
mila17
Zakorzenienie

Dziewczyny wielkie dzi瘯i za odpowiedzi Miniusia nie mam kr璚onych w這sk闚. Kinga (kinia) bardzo dzi瘯uje za te fryzurki s 鈍ietne! Szczeg鏊nie ostatnia przypadad豉 mi do gustu Tyle, 瞠 ja mam jeszcze chyba za kr鏒k grzywke do takiej fryzurki. A mo瞠cie poleci mi jakie fajne szampony, piaki itp? Jeszcze raz dzi瘯i
Stary 2006-08-19, 12:40   #6
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Wiadomo軼i: 14 563

je瞠li masz za mocno wyceniowane wlosy to mozliwe ze stracily nawet na objetosci.. jesli tak to polecam pianke Matrix Amplify

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-19, 12:42   #7
kinga(kinia)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 120

mila17 - prosze bardzo. Mnie tez sie ona strasznie podoba, ale nie wiem czy mi bedzie pasowac :/ moze teraz Ty cos doradzisz mi -->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138133
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-19, 13:05   #8
mila17
Zakorzenienie

noseknosek pianka na obi皻o嗆 super A mo瞠sz napisac o niej co wi璚ej? ile kosztuje i gdzie mo積a ja kupi??? Kinga (kinia) przed chwil na twoim watku ci odpisa豉m
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.