A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-19, 18:59   #91
Madia
Zakorzenienie

Dot.: A może peruka??????

mp_84 super Ci w tej peruce, piękny kolor i bardzo naturalnie wygląda

Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 15:17   #92
Ktulu
Przyczajenie

No... dokladnie... jesli ktos ze wzgledow chorobowych decyduje sie na peruke albo chce nosić codzienne to tylko peruki na "mikrosiateczce" ... lace wig wygląda kompletnie naturalnie -> Beyonce, Tyra Banks. Bez problemu trzymac naturalne włosy pod spodem
Jesli komus zalezy to wydatek 900-1000 zł na lace wig na półtorej roku, to chyba nie tak strasznie
No i w sumie jeśli ma się wystarczajaco wysokie czoło, bo trzeba kleić
Ktulu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:45   #93
aklina
Rozeznanie

Ja niedawno kupiłam sobie peruke,bo uznałam,że fajnie bedzie sie zabawic w zmiane imagu. Skusilam sie na wlosy do lopatek,blond,od polowy krecone. Oczywiscie tylko ja przymierzyłam... Teraz chcę ją sprzedać i kupić sobie kasztanowe proste. Tak to jest jak się nie przemysli swojej decyzji...
Aha -moja peruka jest wykonana z kanekalonu i po założeniu nie daje sztucznego efektu,tylko włosy rzeczywscie wygladaja jak prawdziwe. Mysle,ze ten kanekalon to dobra alternetywa prawdziwych wlosow,dla osob,ktore po prostu chca nosic peruke od czaus do czasu i nie wydac zbyt duzo kasy na nia.
aklina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:51   #94
Princess Lolita
Raczkowanie

Ja mam podobną peruę do Umy Thurnan z Pulp Fiction! ale moja była taka tania, za 40 zł kupiona tylko do zdjęć, choć powiem, że kilka osob pytało mnie dlaczego obcięłam włosy - niby widać ze sztuczne ale dali się nabrać
Mogę wrzucić zdjęcie, teraz właściwie jużbym mogła ją wymienić na inną...
Zamieni się ktoś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020690cm.jpg (24,7 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020710c6.jpg (53,2 KB, 479 załadowań)
Stary 2009-09-17, 10:08   #95
Pimpolinka
Raczkowanie

GG do Pimpolinka
Peruka

Hej dziewczyny
Mam wloski straszne,tragiczne,wypada jace ogolnie mam ich dosc... zanim wyjde z domu musze nad nimi posiedziec z godzine,aby nie odstawaly kazdy w inna strone i wogole jednym slowem MASAKRA .
Ostatnio zdecydowalam sie na zakup peruki... zamowilam na allegro jeszcze nie przyszla... kupilam taka http://allegro.pl/item734618096_pros...ki_treska.html srodkowy kolor....

Tylko teraz nasuwaja sie pytania... Czy ta peruka nie spadnie? Nie obsunie sie? Jak sie ja zaklada? Na czym ona sie trzyma? Macie jakies doswiadczenia? I czy peruka ktora zamowilam wyglada w miare naturalnie????

Dziewczyny poradzcie cos,miala juz ktoras z was na glowie "sztuczne wlosy"

09.07.2009

Edytowane przez Pimpolinka
Czas edycji: 2009-09-17 o 11:23 Powód: dopisanie pytania
Pimpolinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:31   #96
KATona
Raczkowanie

No będziesz czuła się jak w czapce to Ci gwarantuję, mimo wszystko włosy mogą wyglądać sztucznie i nienaturalnie...no i pamiętaj, że częste noszenie peruki osłabi Twoje naturalne włosy...sama za kilka dni jadę oglądać sobie perukę, ale kupuję ją tylko na imprezy i dla żartów raczej, pozdrawiam
Stary 2009-09-17, 23:40   #97
Pimpolinka
Raczkowanie

GG do Pimpolinka

A nosilas juz kiedys peruke??? Bo ja juz naprawde nie wiem wiem,ze znajomi napewno beda widziec,ze to nie naturalne wlosy,ale jak zobaczy mnie na ulicy obca osoba to czy ona to zauwazy???

09.07.2009
Stary 2009-09-18, 12:07   #98
Pimpolinka
Raczkowanie

GG do Pimpolinka

A ile kosztuje taka peruka?? I moglabys wstawic swoje zdjecie w tych wloskach,bo jestem bardzo ciekawa jak to wyglada

09.07.2009
Stary 2009-09-19, 13:24   #99
Pimpolinka
Raczkowanie

GG do Pimpolinka

Cytat:
Napisane przez orbsik Pokaż wiadomość
Hej, Podaj maila to ci prześlę zdjęcia. Lace wig to cos takiego jak nosi Jennifer Lopez Beyonce i duza częśc znanych osób. Swietne rozwiazanie, bardzo naturalnie wyglądające no i z włosów naturalnych. Całośc kosztuje mnie ok. 2000 (razem z cłem i przesyłką)włosy najlepszej jakośc, długie no i VIRGIN- zaopatruję się bezpośrednio u producenta, więc dlatego cena jest atrakcyjniejsza. Ale znam też wiarygodne sklepy z Usa, gdzie wcześniej się zaopatrywałam i moge polecić. Pozdrawiam
wyslalam Ci prywatna wiadomosc z moim meilem

09.07.2009
Stary 2009-09-20, 01:46   #100
Ktulu
Przyczajenie

Ja tez nosze lace wig od 2 lat, wiec tez moge doradzic
Ale 2000 zł? Rowniez kupuje bezposrednio z chinskich fabryk i nigdy nie zaplacilam wiecej niz $450, a zawsze kupuje bardzo dlugie wlosy. A 2000 zł to ok. $700 Nawet za wlosy virgin
Za $700 i za inne smiesznie wysokie ceny wystawiają odsprzedawcy... a jakosc wcale nie lepsza, wiec kupuje bezposrednio
Ktulu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 17:59   #101
Pimpolinka
Raczkowanie

GG do Pimpolinka

Cytat:
Napisane przez klaudi00 Pokaż wiadomość
jak macie az tak dosyc swoich wlosow to moze sprobujecie taka fryzure? ale trzeba miec "ladna glowe"
http://www.banzaj.pl/Lyse-kobiety-cz...sexy-2234.html
Ja bym sie bała tak obciąć włosy
Za żadne skarby bym tego nie zrobiła

09.07.2009
Stary 2009-09-26, 19:55   #102
Rogalia
Raczkowanie

Sylwia a skad ty jestes? Nie mam pojecia co jest za peruka i jak to sie nosi , ale mam problem w wlosami od 2 lat, lysieje i obawiam sie ze peruka mnie czeka jak nie zatrzymam wypadania w najblizszych tygodniach.bo mam juz przeswity. Jak to sie zaklada? Ile moga kosztowac wlosy takie do ramion, brazowe, moga byc z pasemkami. Jestem wykonczona tym wypadaniem
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Lanessa, ale jak się oduczysz, przecież z peruki też możesz włosy wyrywać? Oduczyć to się musisz psychicznie a nie fizycznie przede wszystkim
Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
to i ja się pokażę w nowo zakupionej perucekupilam na allegro i jestem bardzo zadowolona.mysalam ze peruka bedzie niewogodna i bedzie sztucznie wygladala, ale chcialam zobaczyc jakby mi bylo w ciemniejszych wlosach.pekura jest bardzo wygodna, ma siateczke i w ogole nie jest w niej goraco. nie jest za bardzo " błyszcząca" , dzieki czemu wyglada bardzo naturalnie. a fryzura- marzenie! dlugie wloski, pocieniowane swietnei wystylizowane musze powiedziec ze robi wrazenie i przyciaga wzrok. nie zdecyduje jednak na zafarbowanie wlosow,ale dobrze miec peruke i od czasu do czasu przejsc zmiane na pierwszym zdjeciu w moich wloskach blond, 2 nasteopne zdjecia w peruce

Bardzi mi sie podobasz w tej peruce, wyglada bardzo naturalnie
Rogalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:42   #103
anuusiaaa
Przyczajenie

Ja nosze od dwoch miesięcy lace wig ,kupiłam na naszym allegro,ale naszukałam się bo były pod nazwą second hair,więc troszkę się nakombinowałam,aby znalezc.Wybrałam dziewicze włosy europejskie,bo wcześniej miałam własnie ze stanow cos takiego kupione na e bayu i dosc szybko mi sie włosy zniszczyly.Po tych widąc od razu,że sa to najprawdziwsze włosy od człowieka.Trochę musiaam poczekać,bo włosy robili mi na pełne wymiary,ale się doczekałam i przynajmniej obyło sie bez stresu ze włosy przyjda z kartką z urzędu celnego z anpisem P E R U K A,bo tak mi ostatnio ze Stanów własie przyszly.Myslalam ze sie spale ze wstydu,a kurier byla taki przystojny....ummmmm
anuusiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 13:50   #104
Lolly77
Przyczajenie

**Do Orbsik: podam Ci mojego maila, czy mozesz mi podesac jakies fotki takich peruk? Jestem zainteresowana dlugimi wlosami, moga byc z grzywka.
PS. to naprawde 100% ludzkie wlosy???az dziwne zeby ktos tak tanio sprzedawal swoje wlasne wlosy
gosia_barna@hotmail.com
z gory dzieki

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez anuusiaaa Pokaż wiadomość
Ja nosze od dwoch miesięcy lace wig ,kupiłam na naszym allegro,ale naszukałam się bo były pod nazwą second hair,więc troszkę się nakombinowałam,aby znalezc.Wybrałam dziewicze włosy europejskie,bo wcześniej miałam własnie ze stanow cos takiego kupione na e bayu i dosc szybko mi sie włosy zniszczyly.Po tych widąc od razu,że sa to najprawdziwsze włosy od człowieka.Trochę musiaam poczekać,bo włosy robili mi na pełne wymiary,ale się doczekałam i przynajmniej obyło sie bez stresu ze włosy przyjda z kartką z urzędu celnego z anpisem P E R U K A,bo tak mi ostatnio ze Stanów własie przyszly.Myslalam ze sie spale ze wstydu,a kurier byla taki przystojny....ummmmm
Anusiaaaa a moge wiedziec ile zaplacilas za taka lace wig robiona na wymiary? i jak ma kolor?
Dzieki z gory
Lolly77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:12   #105
slon
Przyczajenie

halo anuuusiaaa jesli mozesz to powiedz prosze jak te wlosy zachowuja sie na glowie,czy widac ze sa przyklejane?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

orbsik podaje swojego maila i jesli mozesz to przeslij mi swoje zdjecia w tych wlosach.sporo o nich czytalam ,ale chcialabym sie dowiedziec jak one sie zachowuja od kogos kto jest ich uzytkownikiem.mam jeszcze sporo pytan ,moze bedziesz mogla mi pomoc? magol@vp.pl z gory dziekuje i czekam na fotki
slon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 17:13   #106
hankaskakankadwakije
Raczkowanie

A ta lance-wig sie kupuje jedna za te 2000 i mozna nosic az nam sie znudzi, czy tak jak mowilas, ze tydzien i sciagasz? :P

Wymianka.
Ciuszki S/M/L
Kosmetyki

Prosze o odpisywanie w mowim watku, z gory slicznie dziekuje

hankaskakankadwakije jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:48   #107
Robaczywka
Rozeznanie

GG do Robaczywka

Do osób, które miały do czynienia z Lace Wig

Czy chodzi o coś takiego?
http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=14150074

I czy zakłada się je w taki sposób, jaki prezentuje ta kobieta?
http://www.youtube.com/watch?v=K5m48GnkZDU

Tzn. włoski znajdują się na siateczce, którą zakłada się na głowę, a potem przód głowy (skórę) smaruje się klejem i przykleja się tasiemkę do skóry?

I jeszcze jedno... Piszecie, że śpicie w tych włoskach, że je myjecie, pływacie w nich... Jeśli są klejone, to nie "odlecą" po takich zabiegach?

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2009-11-04 o 19:51
Robaczywka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:43   #108
Honey Dip
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez orbsik Pokaż wiadomość
Ja osobiście wolę stronić od chińskich sprzedawców. Jeśli zaopatruję się u amerykańskiego sprzedawcy mam pewność ze włos jest wyselekcjonowany i sprawdzony. Moja znajoma kupiła 2 lace wig z Chin i jedna była w miarę w porządku a drugiej włosy kołtuniły sie i platały jak zwariowane i wyłysiała w mig. Ja stawiam na jakość.
Wiadomo, że kupując od odsprzedawcy, amerykańskich czy europejskich, nie bierzesz całej odpowiedzialności na siebie, to oni mają zadbać, że wszystko będzie w porządku, węzełki będą rozjaśnione itd.
Wystarczy znaleźć profesjonalną fabrykę, której można ufać. Bo tak właśnie kręci się biznes amerykańskich sprzedawców, zresztą jakichkolwiek dystrybutorów, znajdują takową fabrykę, kupują z niej peruki do $350 czy tam do $450 (jeśli jakość naprawdę pierwszorzędna) i nakładają swoje marże i odsprzedają je za 1,5-2 razy więcej (choć oczywiście mają do tego prawo). No naprawdę za więcej fabryki nie produkują tych peruk !!!!
Więc co, lepiej wydać parę stów więcej niż porozglądać się na internetowych rynkach typu alibaba.com, zrobić samemu dokładny research i kupić bezpośrednio?
Za $700, 2000 zł, spokojnie możnaby dostać perukę z rosyjskich czy tam innych europejskich włosów i to nie nawet taką krótką, to ogromna kwota jest.
Zresztą, bez przesady, tych chińskich fabryk lace wig nie jest jak mrówek, amerykańscy odsprzedawcy trzymają po prostu w sekrecie, od kogo kupują, w końcu można dotrzeć do źródła.

Dla zainteresowanych: forum.blackhairmedia.com/forum_posts.asp?TID=20663 8 - tu jest spora lista chińskich dostawców (ogółem, jedni lepsi, drudzy gorsi, wiadomo, trzeba samemu zrobić śledztwo ). Ze względu na moją pracę, miałam okazję rozmawiać bezpośrednio z kilkoma sprzedawcami peruk w Stanach, bo społeczność jest ta naprawdę mała, także generalnie zna się wszystkie sklepy. Od jednej kobiety zakupiłam lace wig, która była świetna jakościowo (zresztą ona sama nie może się , że miała szczęście, by znaleźć takiego dobrego dostawcę) i co, sama zdradziła, że koszt jej peruk to nie więcej niż $450 (włączając azjatyckie virgin/dziewicze, wiadomo, że dziewicze rosyjskie czy jakieś inne słowiańskie lub brazylijskie cena wzrasta 2-krotnie a nawet 3-krotnie). A sprzedaje za ponad $600 właśnie

Moja ostatnia, produkt remyhairhere.com i jestem ZA-CHWY-CO-NA, długość 66 cm, a koszt $350.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Do osób, które miały do czynienia z Lace Wig

Czy chodzi o coś takiego?
http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=14150074

I czy zakłada się je w taki sposób, jaki prezentuje ta kobieta?
http://www.youtube.com/watch?v=K5m48GnkZDU

Tzn. włoski znajdują się na siateczce, którą zakłada się na głowę, a potem przód głowy (skórę) smaruje się klejem i przykleja się tasiemkę do skóry?

I jeszcze jedno... Piszecie, że śpicie w tych włoskach, że je myjecie, pływacie w nich... Jeśli są klejone, to nie "odlecą" po takich zabiegach?
Dokładnie... z tym, że skoro chcesz takiego mocnego trzymania, musiałabyś się zaopatrzyć w mocny klej... Endurabond (choć na mojej głowie osobiście trzymał się 1 dzień , ale większość ludzi jednak sobie chwali) albo Perma Rite 1+ lub Perma Rite 14, choc sa bardzo drogie, +1 to chyba $100 a za to drugie płaciłam $81 razem z przesyłką

Orbsik zdradź mi koniecznie jaka taśma ci tak trzyma!!!!! ;O Ja obecnie nie mam wolnych środków na import kleju, a zgubiłam mój super trzymający taki i kupiłam taśmę na rokoko.com.pl za jakies 40 zl i jestem bardzo niezadowolona (((

Edytowane przez Honey Dip
Czas edycji: 2009-11-05 o 17:45
Honey Dip jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:50   #109
Robaczywka
Rozeznanie

GG do Robaczywka

Cholercia, narobiłyście mi ochoty
Tak się składa, że cierpię na łysienie androgenowe () i póki co nie ma żadnych efektów mojej kuracji, tj. włosy lecą na potęgę. Już mam prześwity i zakrywam je opaską, ale niedługo nawet opaska nie pomoże
Cóż, zaczynam zbierać na te "second hairy", kleje, taśmy i inne szmery bajery
Naoglądałam się na you tubie i rzeczywiście... te włoski wyglądają bardzo naturalnie Problem w tym żeby dobrać sobie odpowiednią fryzurkę, bo wydając 3 czy 4 tysiaki za taki bajer, szkoda wyrzucić pieniądze w błoto
Można je gdzieś najpierw poprzymierzać?
Stary 2009-11-07, 10:58   #110
Honey Dip
Raczkowanie

Kup sobie może jakąś tanią krótką tak dla praktyki
Stary 2009-11-08, 18:38   #111
Robaczywka
Rozeznanie

GG do Robaczywka

Postanowione, czekam do 1 stycznia kontynuując kurację na moich włoskach, a jeśli nie uzyskam żadnych satysfakcjonujących efektów, zamówię sobie sztuczne/naturalne włoski
Dowiedziałam się dziś, że po nowym roku będzie możliwość obejrzenia na żywo tych włosków i dokonania przymiarek, więc się wstrzymam...
Bo wydać 3 tysiące i wyglądać jak nie powiem kto...
Stary 2009-11-15, 16:54   #112
slon
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ktulu Pokaż wiadomość
No... dokladnie... jesli ktos ze wzgledow chorobowych decyduje sie na peruke albo chce nosić codzienne to tylko peruki na "mikrosiateczce" ... lace wig wygląda kompletnie naturalnie -> Beyonce, Tyra Banks. Bez problemu trzymac naturalne włosy pod spodem
Jesli komus zalezy to wydatek 900-1000 zł na lace wig na półtorej roku, to chyba nie tak strasznie
No i w sumie jeśli ma się wystarczajaco wysokie czoło, bo trzeba kleić
witaj Ktulu. czy moglabys mi udzielic iformacji gdzie i w jaki sposob kupilas swoja lace wig?z gory dziekuje i pozdrawiam
slon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 06:47   #113
magducha27
Przyczajenie

Hej
ja rowniez kupilam lace wig narazie na nia czekam ale ma przyjsc z poczatkiem grudnia zaplacilam okolo3000 zl za dlugos 45 cm
oczywiscie wloski europejskie, jasny brązik
i tu pytanie do dziewczyn ktore juz nosza
jak sie sprawuje na codzien?? ile taka peruczka wytrzyma?? czy ktos pozna ze to nie moje wlosy?? czy mi to z glowy nie spadnie nie poprzesuwa sie?? czytalam na ten temat ale zawsze lepiej jak ktos nosi i poradzi
pozdrawiam
magducha27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:21   #114
Honey Dip
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magducha27 Pokaż wiadomość
Hej
ja rowniez kupilam lace wig narazie na nia czekam ale ma przyjsc z poczatkiem grudnia zaplacilam okolo3000 zl za dlugos 45 cm
oczywiscie wloski europejskie, jasny brązik
i tu pytanie do dziewczyn ktore juz nosza
jak sie sprawuje na codzien?? ile taka peruczka wytrzyma?? czy ktos pozna ze to nie moje wlosy?? czy mi to z glowy nie spadnie nie poprzesuwa sie?? czytalam na ten temat ale zawsze lepiej jak ktos nosi i poradzi
pozdrawiam
Nie ma jak spaść, bo się ją przykleja... (klej/taśmy zakupione? ;>)
Jeśli masz włosy virgin, dziewicze, nie poddane żadnym procesom (choć za 3000 zł pewnie dziewicze europejskie) to wytrzymają z rok, półtora. Z tym że żywotność peruki można przedłużyć kąpielami w Cloroxie (tak, wybielaczu ) i amoniaku.

Nikt nie pozna, że nie twoje, jeśli masz rozjaśnione supełki i naturalnie zrobioną linię włosów.

Choć jeśli za 3000 zł, 1000 dolarów dostajesz perukę o długości raptem ponad 16 cali, to to musi już być pierwszorzędna produkcja, więc nie powinnaś się niczym martwić.
Stary 2009-11-18, 08:52   #115
magducha27
Przyczajenie

dzieki za odpowiedz
no sa to wloski europejskie, sprawdzone (nie przeze mnie) i podobno dziewczyna nosi je juz ponad 2 lata, zaczyna 3 rok, supełki sa rozjasnione, nie wzielam silk topu niestety;/ ale nawet nie wiem czy mieli w ofercie
chcialam tylko lekkie pasemka dorobic sobie na tych wloskach
kurcze ejzeli by to wytrzymalo 2 lata to super, ale na rok 3000 to troche duzo:/ przetestuje i bede pisac na biezaco
aha w wybielaczu???? masakra, nie zniszcza sie???
jak ogolnie odczucia z noszenia?? nie uweiraja te tasmy w glowe??
moje wloski przydja za 1,5-2 tygodnie, i juz sie doczekac nie moge
pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

aha tasmy dostalam gratis, tak samo klej i szcotke do czesania
Stary 2009-11-18, 22:07   #116
alliyah120606
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
to i ja się pokażę w nowo zakupionej perucekupilam na allegro i jestem bardzo zadowolona.mysalam ze peruka bedzie niewogodna i bedzie sztucznie wygladala, ale chcialam zobaczyc jakby mi bylo w ciemniejszych wlosach.pekura jest bardzo wygodna, ma siateczke i w ogole nie jest w niej goraco. nie jest za bardzo " błyszcząca" , dzieki czemu wyglada bardzo naturalnie. a fryzura- marzenie! dlugie wloski, pocieniowane swietnei wystylizowane musze powiedziec ze robi wrazenie i przyciaga wzrok. nie zdecyduje jednak na zafarbowanie wlosow,ale dobrze miec peruke i od czasu do czasu przejsc zmiane na pierwszym zdjeciu w moich wloskach blond, 2 nasteopne zdjecia w peruce
wygladasz slicznie w tych wlosklachdo twarzy ci w grzywce i w tym kolorku i wcale nie pomyslalabym ze to sztuczne wloskipozdrawiam
alliyah120606 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 06:59   #117
magducha27
Przyczajenie

Hej Orbsik to mnie nastraszylas, z tymi supełkami;/ no coz zobacze jak to w praktyce ebdzie wygladalo pewnie to nie bedzie moja ostania lace, najwyzej nastepna kupie z silk topem, nie wiem czy w ofercie mieli;/ rudno
a moglabys napisac jak Ci sie to nosi?? w ogole jak wrazenia??szcerze powiem ze ja juz sie tych wloskow doczekac nie moge
mam zamiar zgolic swoje hihi, mam rzadkie a marze jednak o dluzszych
pozdrawiam
Stary 2009-11-19, 14:14   #118
Honey Dip
Raczkowanie

Cytat:
Hej Orbsik to mnie nastraszylas, z tymi supełkami;/ no coz zobacze jak to w praktyce ebdzie wygladalo pewnie to nie bedzie moja ostania lace, najwyzej nastepna kupie z silk topem, nie wiem czy w ofercie mieli;/ rudno
a moglabys napisac jak Ci sie to nosi?? w ogole jak wrazenia??szcerze powiem ze ja juz sie tych wloskow doczekac nie moge
mam zamiar zgolic swoje hihi, mam rzadkie a marze jednak o dluzszych
pozdrawiam
Ja zamawiam rozjaśnione supełki... nic nie robię sama...
Moim zdaniem odbarwienie supełków powinny być podstawą dla szanującej się fabryki

Ja bym zastrzegła u sprzedawcy, że za 3000 to LEPIEJ żeby wytrzymały min. 2 lata hehe
Niemniej... ja naprawdę na twoim miejscu, jeśli miałabym jedną nosić codziennie, zaoszczędziłabym na drugą, niekoniecznie od razu, po paru miesiącach... i je nosiła na zmianę, wtedy obie zostaną ci na 3-3,5 roku...

Magda... a gdzie kupowałaś swoją? Jakiś polski sprzedawca, Second Hair np.?

Ja też popełniam grzech golenia DDD ale nie widzę powodu, bym kiedykolwiek zrezygnowała z lace wig to daje Ci obraz, jak fajnie się to nosi
Stary 2009-11-19, 16:38   #119
magducha27
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Honey Dip Pokaż wiadomość
Ja zamawiam rozjaśnione supełki... nic nie robię sama...
Moim zdaniem odbarwienie supełków powinny być podstawą dla szanującej się fabryki

Ja bym zastrzegła u sprzedawcy, że za 3000 to LEPIEJ żeby wytrzymały min. 2 lata hehe
Niemniej... ja naprawdę na twoim miejscu, jeśli miałabym jedną nosić codziennie, zaoszczędziłabym na drugą, niekoniecznie od razu, po paru miesiącach... i je nosiła na zmianę, wtedy obie zostaną ci na 3-3,5 roku...

Magda... a gdzie kupowałaś swoją? Jakiś polski sprzedawca, Second Hair np.?

Ja też popełniam grzech golenia DDD ale nie widzę powodu, bym kiedykolwiek zrezygnowała z lace wig to daje Ci obraz, jak fajnie się to nosi
Hej
jak to grzech golenia
ja mam swoje tak marne i paskudne ze to zaden grzech tylko cud ze mozna miec dlugie wlosy a ze nie moje:P kto dzis caalkiem naturalny jest
no mi rozjasnia tam, to jest polska firma ale oni sprowadzaja z usa, znaczy tam robie i czeka sie miesiac i wloski sie ma
maja tez w ofercie indyjskie, oczywsicie tansze
no wlasnie ja mam zamiar sprobowac ta jedna, a potem jak ponosze dorobic sie drugiej, coby miec na zmiane i jak glowe zgole coby sie juz nie bac ze jej sie cos stanie np ale wiadomo, pieniazki musze uziberac, a z moja marna pensyjka to pewnie potrwa
chyba ze uda mi sie prace lepsza znalezc
Honey a jak dlugo Ty juz nosisz??
mialas jakies ze tak powiem przeboje z tym?? poczatki pewnie bywaja trudne pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Hej
jak to grzech golenia
ja mam swoje tak marne i paskudne ze to zaden grzech tylko cud ze mozna miec dlugie wlosy a ze nie moje:P kto dzis caalkiem naturalny jest
no mi rozjasnia tam, to jest polska firma ale oni sprowadzaja z usa, znaczy tam robie i czeka sie miesiac i wloski sie ma
maja tez w ofercie indyjskie, oczywsicie tansze
no wlasnie ja mam zamiar sprobowac ta jedna, a potem jak ponosze dorobic sie drugiej, coby miec na zmiane i jak glowe zgole coby sie juz nie bac ze jej sie cos stanie np ale wiadomo, pieniazki musze uziberac, a z moja marna pensyjka to pewnie potrwa
chyba ze uda mi sie prace lepsza znalezc
Honey a jak dlugo Ty juz nosisz??
mialas jakies ze tak powiem przeboje z tym?? poczatki pewnie bywaja trudne pozdrawiam
aha to zadna reklamujaca sie firma, ktora narzuca gigantyczna marze to znajoma ktora zamawiala dla siebie kiedys i w koncu wyblgala firme ktora jej to robila , ze teraz mozna u niej zamawiac ona nosi swoje 2 lata teraz 3 idzie i jest zadowolona
wiesz ja wole cos pewniejszego niz tak zupelnie w ciemno, a na handsom men czy second hair zwyczajnie nie mam pieniazkow;/ z reszta nie zaplacilabym ponad 10tys za wlosy;/ jak moge miec taniej
Stary 2009-11-19, 16:41   #120
Mondello
Przyczajenie

spam

Edytowane przez Mondello
Czas edycji: 2015-12-05 o 16:54
Mondello jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości