A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-02, 10:13   #211
kokietka8
Przyczajenie

Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Honey Dip Pokaż wiadomość
Możesz zrobić sobie zdjęcie swojej linii włosów i wysłać producentowi/fabryce. Narysuj sobie flamastrem na czole kształt i zrób zdjęcie

Zresztą, siateczka i supełki powinny zupełnie zniknąć, więc nawet jak jest prosta linia włosów, to powinno to wyglądać tak -> http://www.beyonceworld.net/gallery/...images/003.jpg

Gotowej fryzury raczej nie zamawiaj, zamów wszystkie włosy jednej długości i później idź do fryzjera z peruką
Dzięki wielkie za rady

A jeszcze pytanko odnośnie tego, co zakłądacie pod lace...stopkę?podkolonówk ę? czy rajstopę? jeżeli rajstopę, to którą część? tą, górną, tam gdzie brzuch? czy tam gdzie stopę się wkłada?
Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi Bo podobno te specjalne czepki niezbyt sie opłaca, bo one się często niszczą i to drogo wychodzi tak co chwile nowy...
kokietka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 14:21   #212
ninoh
Przyczajenie

Witajcie!
niedawno znalazłam pewną stronę, gdzie są nawet tanie lace wigi.
Nawet po 69.99$, a więc nie tak dużo, niektóre po 300$.

Mówię o stronie:
http://www.samsbeauty.com/

I na youtube można zobaczyć:
http://www.youtube.com/watch?v=TbIA8MOB8cU

Niedługo będę zamawiała peruke z tamtąd i jestem bardzo napięta.. .
Nawet wysłałam maila czemu mają tak niskie i konkurencyjne ceny, odpowiedzieli mi, że to dlatego bo mają własnych dostawców i nie muszą dodatkowo płacić.
ninoh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 06:32   #213
Honey Dip
Raczkowanie

ninoh to sa niestety lace wigi z wlosow syntetycznych.....
Honey Dip jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:42   #214
ninoh
Przyczajenie

Nie są to lace wigi z włosów syntetycznych... żle patrzyłaś.

Na stronie głównej klikasz zakładke "lace wig", potem wybierasz Human Hair i Ci pokazuje.

Do wyboru tam mamy: human hair, synthetic hair, remi lace wig i full lace wig, a więc sądzę, że human hair to co innego niż synthetic hair i jak sama nazwa wskazuje human hair - ludzkie włosy.

Te krótsze lace wigi są nieco tańsze ze względu na długość. Te dłuższe to już wachania 400$.
Jest to najpupularniejsza strona z lace wigami ponieważ gdy wpisałam w obcojęzycznej wyszukiwarce "yahoo.com" (drugiej na świecie po google) lace wig to ta strona była na pierwszym miejscu.

Edytowane przez ninoh
Czas edycji: 2010-04-03 o 21:46
Stary 2010-04-04, 02:49   #215
Honey Dip
Raczkowanie

Ninoh pozycja w wyszukiwarce zalezy od tego, jak dobrze sie reklamujesz Nie znaczy to o reputacji sklepu ani o niczym
Nie ma takiej opcji, żebyś zapłaciła $70 nawet za najkrótszą.
Peruka o długości 8 cali to mniej więcej $120.
Mogę Ci zagwarantować, że nie są to do końca takie peruki, o których mówimy.

Ahh, Właśnie obejrzałam ten klip na YT.
To jest lace FRONT wig, nie FULL LACE wig...

Zresztą spójrz na linie włosów,wygladaja bardzo sztucznie, tak jak przy klasycznych perukach.
Stary 2010-04-04, 02:55   #216
ninoh
Przyczajenie

a czym się różni front od full? przecież tam tak samo ta peruka wygląda jak te wasze oraz tak samo je się "instaluje" :P
Stary 2010-04-05, 01:22   #217
Honey Dip
Raczkowanie

Lace front ma lace, jak nazwa wskazuje, tylko na przodzie.
Będziesz mogła ją aplikować tylko na przodzie, nie ma możliwości spinania ich w jakikolwiek sposób, tylko rozpuszczone.
Poza tym włosy ułożone są w permanentny sposób, a full lace wig zachowuje się tak jak naturalne włosy, możesz robić z nimi wszystko tak jak z włosami prawdziwymi. Full lace wig "przykrywa" całą głowę.
Stary 2010-04-05, 10:12   #218
kokietka8
Przyczajenie

A powiedzcie mi czy jak mam tendencje do tego, że jak się rano budzę mam tzw. "gniazdko" z tyłu na czubku głowy, to przy lace wig też będzie mi się tak robiło ? Przy swoich włoskach radze sobie tak, że i tak musze zawsze rano być włosy, ale przecież lace chcialabym myć i sciągac raz w tygodniu....
Stary 2010-04-06, 19:45   #219
anmag0809
Przyczajenie

Do Honey Dip
Przeczytaj wiadomosci prywatne.
anmag0809 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 19:23   #220
kokietka8
Przyczajenie

Zamówiłam już sobie włoski...
Muszę zamówić jeszcze taśmy, bo te co dostanę "gratis" mogą się nie sprawdzić... Piszecie coś o tych derma tec niebieskich, ale które dokładnie?

http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=355 te szerokie?
http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=356 czy te cieńsze?
http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=337 a może w rolce?

http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=359 a te kółka do czego służą?

I jeszcze na tej stronie pisze że niektóre taśmy są "DO MOCOWANIA W UZUPEŁNIENIACH Z PU" a przy innych np "DO UZUPEŁNIENIA BEZ PU"

co to jest to PU?

aaaa, i czy zamawiać tą głowę styropianową? potrzebne to jest?
Stary 2010-04-27, 13:40   #221
Szalotka
Przyczajenie

: Te brawa to dla Orbsika. I moje wielkie podziękowania.
Kleju z włosów się pozbyłam. Moją full lace zainstalowałam Twoim rewelacyjnym sposobem. Moja wdzięczność nie zna granic a Twoje rady Orbsiku są bezcenne. Alicja
Szalotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:51   #222
Lola20
Rozeznanie

Dziewczyny, bardzo zainteresował mnie temat lace wig - dopiero dzieki Wam dowiedziałam sie co to takiego tylko nie do końca rozumiem jak wygląda sprawa z mocowaniem takiej "peruki". Na youtube obejrzałam taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=UrosL_UB0w0 . Wygląda to tak, jakby do zamocowania lace wig dziewczynie z filmiku wystarczyło przyklejenie siateczki z przodu, na linii włosów. Ponieważ słyszałam, że istnieje coś takiego jak Front lace wig i Full lace wig, wnioskuje, że na filmiku jest przedstawiona front lace wig. Ale czy to oznacza, ze włosy np. po bokach czy z tyłu głowy w ogole nie są mocowane? Przecież chyba nie wystarczy, że trzymają sie z przodu, prawda? Słyszałam, że takie włosy można nosić tylko rozpuszczone, ale i tak jakby np wiatr zawiał mocniej, albo odchyliło sie głowe do tyłu, bylo by widać, że lace zamocowana jest tylko na przodzie? Poza tym umocwanie na samym czole chyba nie gwarantuje, że włosy bedą sie trzymać tak długo (np tydzien)? Wy pewnie posiadacie głównie full lace wig - dajecie sobie rade z samodzielnym montażem czy ktoś musi Wam pomagać o przyklejeniu taśm/rozprowadzeniu kleju na całej linii włosów? Bede wdzieczna za rozwianie moich wątpliwości pozdrawiam

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-04-28 o 12:02
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:20   #223
bogusia20
Przyczajenie

mam do sprzedania perukę w okazyjnej cenie co prawda nie jest to full lace wig ale dla kogos kto chce sprobowac zaszalec albo szybko zmienic fryzurke rozwiazanie idealne peruka na czesciowej mikroskorze z naturalnym przedzialkiem ze sklepu medycznego http://www.allegro.pl/item1073387079...mi_luksus.html
bogusia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 23:10   #224
mementovita
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Mam pytanie do użytkowniczek lace wig z Poznania. Czy ktoś może polecić fryzjera do wystylizowania lace? Niedługo odbiorę swoje nowe włosy no i problem bo trzeba je dostosować a ja już od dłuższego czasu nie mam kontaktu z fryzjerem, moje liche włosy sama sobie przycinam.
mementovita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:00   #225
toeriis
Przyczajenie

wątek chyba umarł
toeriis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:44   #226
u.zymek
Raczkowanie

Dot.: Do bogusia20

Czy oferta sprzedaży jest jeszcze aktualna?
u.zymek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 09:46   #227
ziabka1990
Przyczajenie

niestety blond peruka jakies kilka dni temu się sprzedała posiadam tylko używaną full lace wig ze stretchem w środku w kolorze miedzianego brązu długość włosów 22 inch czyli długa włosy proste w razie pytań proszę na paziu@buziaczek.pl tylko czasami tu zaglądam pozdrawiam
ziabka1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 10:43   #228
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

a ja wlasnie kupilam sobie peruke na www.peruki.biz.pl fajne, duzo modeli do wyboru, tylko ja niestety bede musiala nosic ja na codzien bo nie mam swoich wlosow;( ale cierpliwie bede czekac az odrosna.
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:33   #229
jaxyz
Przyczajenie

q

Edytowane przez jaxyz
Czas edycji: 2017-04-28 o 21:08
jaxyz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:28   #230
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

przyzwyczailam sie nie jest tak zle, tylko trzeba strasznie dbac o wlosy, bo latwo je zniszczyc:P
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2010-11-24, 16:30   #231
evolme
Przyczajenie

Dziewczyny napiszcie jak nosi wam się lace, jesteście zadowolone ? Jestem właśnie przed zakupem, mam swoje włosy ale b. rzadkie, nie da się z nimi nic sensownego zrobić. Już się zdecydowałam na lace. Jestem bardzo podekscytowana tymi włosami po obejrzeniu filmików na you tube i wyczytaniu niemal wszystkiego na ten temat. To czego się obawiam to to że się rozczaruję gdyż nigdy nie widziałam tego na żywo. Napiszcie proszę o waszych odczuciach.
evolme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 00:39   #232
Kathleen71
Przyczajenie

Dziewczyny ratunku!
jest tam ktoś?
Prosze o pomoc. Zakupiłam swoje pierwszą lace na internecie ze Stanów, włosy piekne, długie o takich marzyłam.... ale po myciu zrobił się jeden wielki kołtun- nie mogę go rozczesać wyrwałam juz tyle włosów, że nie chcę już nawet myśleć. Wogóle chce mi się wyć
Jak to możliwe? Czy to normalne? Gdzie mój błąd. Włosy miały być dobrego gatunku
Czy moge je odratować? Wyglada to strasznie i grzebienia włożyc nie mogę;(
Kathleen71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 11:38   #233
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

evolme: Ogolnie to jestem zadowolona, moje wlosy maja 2 cm dlugosci, mam zamiar nosic peruke do czerwca. Moim zdaniem nie masz sie czego obawiac, ja zamowilam i wygladala jak na zdjeciu/filmikach.

Kathleen71: Wlosy takie sie koltunia;/ niestety, ja swoje kupilam 17 pazdziernika a juz sa do niczego.. Wlosy nie mozesz myc czesto, czesac je wylacznie trzeba grzebieniem z duzymi rozstawieniami. Ja juz nie mialam sily i zwiazalam warkocze. Bo zima, bo nie bede musiala "tego" czesac.. I mam zamiar wytrwac z tym do kwietnia, bo nie mam kasy, zeby co miesiac fundowac sobie nowa peruke.. I na wiosne kupie sobie nowa, potem znowu do czerwca jakos wytrwac i sciagam to cos. ogolnie jestem zadowolona, a jakbym miala mozliwosc kupowac ja co miesiac to byloby wspaniale..
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2010-12-08, 15:07   #234
Kathleen71
Przyczajenie

Do Orbsik:

Dziękuję bardzo za odzew- napisałam juz do ciebie. Prosze o odpowiedź.
Kołtun jest nie do rozczesania- zrobiła sie taka kula zbitych włosów jak sfilcowane coś;(:
Mam nadzieję, że mi pomożesz- tylko że nie wiem czy cokolwiek da się z tym zrobić....
jak to mozliwe? zapłaciłam niecałe 450$????Teraz to już wogóle nie wiem czy się zdecyduję na cokolwiek przeciez nie mogę tego nosić- poprostu sie nie da . Poza tym włosy tak sie poplatały, że pościągały całą bazę- ten stretch-nie wiem jak to opisać.
A u ciebie jak długo czeka sie na nową? i czy nie spotka mnie taki los jak w przypadku tej peruki?
Kathleen71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:03   #235
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Orbsik:
Umyje wloski na weekend, naloze maske z Matrixa zobacze czy stan sie poprawil, da sie je czesac, ale juz sa zniszczone.. a musze wytrwac z nimi do kwietnia, bo potem kupie nowa na cieple dni.
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2010-12-09, 14:18   #236
fetry
Przyczajenie

witajcie
Jestem tu nowa
Przymierzam się do nabycia lace wig. Nabrałam chęci po obejrzeniu filmików na youtube
Mam trochę pytań
Nie zamierzam pozbywać się swoich włosów a mam dość niskie czoło-jak sobie radzić w takiej sytuacji?
Czy smarowanie spirytusem skóry pod plastry (czy kle) j a potem zmywanie acetonem nie szkodzi skórze?
Poza tym moje włosy szybko się przetłuszczają i w zasadzie muszę je myć codziennie.
Poradźcie coś, proszę
pozdrawiam

Edytowane przez fetry
Czas edycji: 2010-12-15 o 22:29
fetry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:00   #237
beata_1
Przyczajenie

Czy któraś z was kupowała perukę w sklepie Omega w Katowicach?? prosze o opinie.
beata_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 09:04   #238
Mondello
Przyczajenie

pozdrawiam

Edytowane przez Mondello
Czas edycji: 2015-12-05 o 15:23
Mondello jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 00:32   #239
fetry
Przyczajenie

Orbsik
Dzięki

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie w Warszawie można zdobyć perukę bez grzywki? Syntetyczną
Moje baby hair są cudne i nie chcę ich maltretować stylizacją. Niech sobie spokojnie odrastają
Na razie nie zainwestuję w lace, chyba, że w taką ćwiczebną za max. 200-300 zł
Dzięki z góry za informacje

pozdrawiam wszystkich świątecznie
fetry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 10:16   #240
basiamalec
Przyczajenie

Wink Dot.: A może peruka??????

Hej,

polecam Hair Lab, mają świetne peruki. Sama mam jedną bo mam strasznie zniszczone włosy i ukrywam je pod nią

nie wiem czy mogę podać stronę ale wpiszcie w wyszukiwarce Hair Lab

pozdr,
basiamalec jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości