A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-26, 14:32   #241
fetry
Przyczajenie

Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez basiamalec Pokaż wiadomość
Hej,

polecam Hair Lab, mają świetne peruki. Sama mam jedną bo mam strasznie zniszczone włosy i ukrywam je pod nią

nie wiem czy mogę podać stronę ale wpiszcie w wyszukiwarce Hair Lab

pozdr,
Dzięki

A jakie mają ceny?
pozdrawiam
fetry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 17:55   #242
kasiunia30
Przyczajenie

Dziewczyny czy ktoras z was korzystala z usulg jakiegos fryzjera do stylizacji i strzyzenia swojej lace? Moja fryzjerka wyjechala za granice i nie potrafie znalezc zadnej fryzjerki ktora podjelaby sie zrobienia zwyklej grzywki :/ do salonu niestety sie nie udam
kasiunia30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 14:43   #243
fetry
Przyczajenie

Orbsik

czy to jest lace wig?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lace.jpg (81,0 KB, 174 załadowań)
fetry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:27   #244
dzbanecznik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasiunia30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was korzystala z usulg jakiegos fryzjera do stylizacji i strzyzenia swojej lace? Moja fryzjerka wyjechala za granice i nie potrafie znalezc zadnej fryzjerki ktora podjelaby sie zrobienia zwyklej grzywki :/ do salonu niestety sie nie udam
A w jakim miescie mieszkasz??

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez fetry Pokaż wiadomość
Orbsik

czy to jest lace wig?
A czemu ci to przyszło do głowy, ze to lace wig?? Raczej wygląda na naturalne włosy, a jesli to lace wig, to cholernie dobrze zrobiona. W kazdym razie zwykła za 2000-3000zł lace wig tak dobrze nie wygląda.
dzbanecznik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:49   #245
kasiunia30
Przyczajenie

[QUOTE=dzbanecznik;2423860 4]A w jakim miescie mieszkasz??

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

W Poznaniu...
kasiunia30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:31   #246
bogusia20
Przyczajenie

Jak zorientowąc się czy z lace wig nie wypada za dużo włosów? to normalne że przy czesaniu wychodzi taka malutka garstka? powiedzmy ok 20 włosów?wzmacniam supelki lakierem czeszę najpierw końcówki jednak przy dokładniejszym czesaniu na moje wychodzi ich sporo...nie widzę jeszcze dużych braków, ale nie wiem czy obcując na co dzien jestem w stanie to dostrzec . chyba że panikuję bo juz tyle razy moje lace wig się psuły gdyby jednak wychodziły za mocno można je jakos zagescic no i przde wszystkim to zahamowac? bo lapię sie na tym że sprawdzam w nocy czy nadal mam kitkę i stwierdzam że za cieńką xD
i jeszcze jakie cięcie będzie dobre dla lace wig żeby włosy nie były cięzkie , ale objętosciowo duze . mam teraz proste dlugie ale koncowki z czasem się wydluzaja , i całośc ciągnie do dołu. brak takiej lekkosci...da rade cos z tym zrobic?
bogusia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 10:06   #247
dzbanecznik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bogusia20 Pokaż wiadomość
Jak zorientowąc się czy z lace wig nie wypada za dużo włosów? to normalne że przy czesaniu wychodzi taka malutka garstka? powiedzmy ok 20 włosów?wzmacniam supelki lakierem czeszę najpierw końcówki jednak przy dokładniejszym czesaniu na moje wychodzi ich sporo...nie widzę jeszcze dużych braków, ale nie wiem czy obcując na co dzien jestem w stanie to dostrzec . chyba że panikuję bo juz tyle razy moje lace wig się psuły gdyby jednak wychodziły za mocno można je jakos zagescic no i przde wszystkim to zahamowac? bo lapię sie na tym że sprawdzam w nocy czy nadal mam kitkę i stwierdzam że za cieńką xD
i jeszcze jakie cięcie będzie dobre dla lace wig żeby włosy nie były cięzkie , ale objętosciowo duze . mam teraz proste dlugie ale koncowki z czasem się wydluzaja , i całośc ciągnie do dołu. brak takiej lekkosci...da rade cos z tym zrobic?
20 włosów to duużo. Ja mam włosy bardzo gęste i bardzo mocno wycieniowane, i jest chyba taki efekt o którym piszesz, ze bys chciała

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

[QUOTE=kasiunia30;24258359]
Cytat:
Napisane przez dzbanecznik Pokaż wiadomość
A w jakim miescie mieszkasz??

W Poznaniu...
a ja z południa kraju więc chyba na nic sie zda moj fryzjer
Stary 2011-01-11, 19:59   #248
bogusia20
Przyczajenie

no to mnie zmartwiłaś jak zwykle mam pecha...możesz przesłać swoje zdjęcie jak masz ywcieniowane te włosy? A wam jak średnio te włosy wychodzą po kilka na jedno czesanie? widzę że po 4 miesiącach musze się szykowac na nową, a tak o nią dbam nie wiem o co chodzi;/braków nie widać, ale skoro to dużo to pewnie zaraz będzie
bogusia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:25   #249
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Czesc, potrzebuje rady. Zamawiam sobie peruke, taki model http://www.peruki.biz/index.php?cPath=22_247 Juz taka mialam ale po miesiacu wygladala koszmarnie (opisywalam wczesniej). Chce sie zapytac jak pielegnowac ta peruke, by szybko nie ulegla zniszczeniu. Kupilam do tamtej peruki specjalny szampon ale odpada bo psuje wlosy szybko. Jak moge dbac o wlosy i ile razy w tyg je myc zeby byly piekne i szybko sie nie zniszczyly? Wlosy sa z wlosia sztucznego. Prosze o pomoc.
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:32   #250
ilmarab
Przyczajenie

Witajcie dziewczynki. Mam pytanie odnośnie niektórych wpisów na tym forum, dotyczacych kapieli włosków w cloroxie. Jak i w jakim celu się to robi. Clorox - chodzi o ten płyn do mycia podłóg? Jaki roztwór stosować i w jakich sytuacjach?
ilmarab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:23   #251
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

ja tez jestem wlasnie ciekawa..
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2011-02-20, 22:39   #252
angeells
Rozeznanie

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

JA chcę zamówić tą co o tym myślicie?

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:05   #253
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

przesliczna...
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2011-02-26, 22:44   #254
angeells
Rozeznanie

W koncu pdjełam decyzję i zamówiłam perukę... nie wiem czy to najlepszy mój pomysł pewnie nie raz nie dwa będe przeklinać sama na siebie że wydaam kasę i znajde mnóstw wad...

http://www.aliexpress.com/product-gs...olesalers.html

Taką wybrałam... ciekawe czy będzie sie zsuwać... i ciekawe czy te włosy z kanekalonu sprawdzą się w teście na imitację naturalnych włosów... 3 majcie kciuki całuje was

napewno napisze parę slów jak dojdą.. a kto wie może wstawię jakieś zdjęcie

Piję drożdże 01.02.12

Stary 2011-02-27, 08:24   #255
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

ladna, mam taka sama, ale tamta wczesniejsza byla ladniejsza...
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2011-02-28, 12:27   #256
angeells
Rozeznanie

No na razie wypróbuje taką jak mi się spodoba to z pewnością upoluje tą drugą Ścięłam włosy żeby odżyły ale stwierdzam że to był mój wielki błąd cholernie za nimi tęsknie a co najlepsze mój ukochany wymyślił że w sierpniu bierzemy ślub, więc muszę coś wymyślić do tej pory ^^

Piję drożdże 01.02.12

Stary 2011-03-02, 18:07   #257
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

a jakiej dlugosci teraz masz wlosy?
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2011-03-04, 10:39   #258
sylenka6
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

cześć dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was ma peruke lace wig?? powiedzcie jak to wyglada czy mozna wysko upiac wlosy zrobic kucyka i nic nie bedzie widac ze to nie moje wlosy?? czy to naprawde az tak naturalnie wyglada, prosze o szczera odpowiedz dziekuje
sylenka6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 18:12   #259
dzbanecznik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylenka6 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was ma peruke lace wig?? powiedzcie jak to wyglada czy mozna wysko upiac wlosy zrobic kucyka i nic nie bedzie widac ze to nie moje wlosy?? czy to naprawde az tak naturalnie wyglada, prosze o szczera odpowiedz dziekuje
to zależy jakie ktoś ma oczekiwania. Kucyka wysoko nigdy nie upinałam, bo to nie wygląda naturalnie. Poza tym nie odsłonisz całkowicie czoła, najwyżej przedziałek zrobisz i żeby włoski odchodziły na boki zasłaniając brzegi lace lub grzywke.
Stary 2011-03-05, 21:59   #260
sylenka6
Przyczajenie

z tego co widzialam na youtube to wyglada bardzo naturalnie, np beyonce w lace wyglada bardzo naturalnie w zyciu bym nie powiedziala ze to nie jej wlosy czyli w rzeczywistosci to tak nie wyglada jak pokazuja na fotkach czy filmikach?
Stary 2011-03-06, 09:05   #261
dzbanecznik
Przyczajenie

moje tak nie wyglądają.
Stary 2011-03-06, 18:16   #262
sylenka6
Przyczajenie

a ile za swoje zaplacilas? z tego co mi jedna firma przeslala materialy to niby jest wlasnie cos takiego jak ma beyonce, nie tylko na przedzialku ale mikroskora na calosci glowy

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

moze ktos sie orientuje gdzie mozna kupic sztuczne brwi? takie zeby przykleic jak ktos nie ma wogole swoich
Stary 2011-03-07, 09:32   #263
angeells
Rozeznanie

TakaJednaDziwnaOsoba może 5 cm także za szybko nie odrosną

Piję drożdże 01.02.12

Stary 2011-03-09, 09:38   #264
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Angeells to tak jak ja, idealnie 5 cm;( mam tego dosc normalnie, bez przesady, stercza na wszystkie strony, a nie chce ich scinac bo znowu trzeba bedzie zapuszczac.. a marza mi sie takie 60 cm..
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2011-03-09, 21:14   #265
angeells
Rozeznanie

TakaJednaDziwnaOsoba Boże nawet nie wiesz jak ja żałuje że ścięłam :/ co mnie cholerka podkusiło, a jeszcze wiadomość o tym ze biore ślub :/ zawsze chciałam na ślub miec piękne długie włosy a tu taki psikus :/ codziennie rano musze myć włosy przy długich myłam co 2, zawsze się wkurzam bo tak jak i tobie odstają mi z tyłu :/na szczęście z przodu mam dłuższe to daje się rade naturalnie włosy mi się podkręcają, wywijają więc czasem przy odrobinie szczęścia same się ułożą... ale jestem coraz bardziej załamana :/ Booziuuu żeby one szybko odrosły... Kochana trzeba przeczekać... niestety nic się nie poradzi :/ Czekam teraz na ta perukę może nie będzie taka zła to od czasu do czasu pozwolę sobie poprawić humor i ziścić marzenia długich włosach ehh czekam już pnad 2 tyg więc niedług powinna być ^^ ciekawość mnie pożera buziak dla Ciebie i nosek do góry jakoś to przeczekamy na przyszłość będziemy pamiętać żeby nie obcinać włosów

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

TakaJednaDziwnaOsoba pisalas że masz taką samą jak ja peruke i jak? Nie spełnia Twoich oczekiwań ? :P

Piję drożdże 01.02.12

Stary 2011-03-10, 07:29   #266
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

A kiedy wychodzisz za maz? i co planujesz na glowce zrobic? Wiesz, chodzilo mi o to, ze mam taki identyczny model lecz nie z tej samej firmy. Peruka spelnia moje oczekiwania, mam juz w sumie druga, bo jeden minus to to, ze sie szybko niszczy..niestety. Ta druga kupilam hm.. 14 lutego i juz sie widac zniszczenie.. zaczyna sie robic jeden wielki koltun. No i jak jest juz kryzysowa sytuacja to wlosy wkladam do bluzy i jakos daje rade. Przynajmniej nie widac tych koltunow. Oj, zebys wiedziala jaka z tym udreka No, ale bylam tego swiadoma jak wzielam do lapy maszynke i na zero Po prostu moja historia byla taka, ze moja kuzynka jest fryzjerka i oddalam jej sie w rece i chcialam, zeby zrobila mi fryzurke cos na podobienstwo Anety Zajac. No i zrobila...tylko, ze.. jakis KOSZMAR na mojej glowie. Wszystko bylo nie tak, wygladalam jak garnek. No i stwierdzilam, ze i tak nie bedzie gorzej, a z racji tego, ze chcialam sie pozbyc farbownych czarnych wlosow to zgolilam zeby zapuszczac juz swoje naturalne I tego nie zaluje, bo wiem jak sie meczylam z tymi klakami przez 5 lat. Chcialam powrocic do naturalnego, to fryzjerzy gadali, ze to psuje wlosy, ze lepiej z odrostami chodzic.. No bez przesady, a ja zawsze mialam piekny kolor naturalny, taki, hm.. ciemny braz, wiec jak bede miala te upragnione 60 cm to bede mogla spokojnie sie nimi chwalic. Tylko teraz czuje sie jak brzydula, tylko ta peruka mnie zmienia, diametralnie wygladam o niebo lepiej, zacznijmy od tego, ze mi krotkie wlosy nie pasuja;( MUSIMY TO PRZETRWAC KURCZE! a powiedz mi, masz juz krociotka grzyweczke, czy co? Bo mi chamy stoja do gory caly czas. I czy zamierzasz jakos uformowac ta fryzurke potem? Ja sobie obiecalam, ze chociaz bede wygladac jak malpa nie pojde nawet nadac jej ksztaltu, mam wstret do fryzjerow. Niech rosna same..
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2011-03-10, 09:43   #267
angeells
Rozeznanie

No to kochana poszalałaś powiem Ci że ja jak ścinałam wlsy też chciałam mieć coś w stylu Anety Zając pioruńsko mi się podoba, ale zapomniałam do fryzjerki wziąć jej jakieś foto a ona nie bardzo wiedziała jak teraz wygląda i zrobiła ze mnie pazia Może przesadziłam z 5 cm 5 to mam z tyłu a z przodu już dużo dłuższe http://nk.pl/profile/10975790/gallery/album/2/162 zobacz sobie szybko rosną na szczęście i nieszczęście bo po bcięciu jeszcze się sobie podobałam a teraz... hmm :/ a ta Twoja peruka naturalnie w miarę wyglądała? Jestem ciekawa co to mi przyjdzie a też miałaś z kanekalonu czy jakoś tak ;>?

Powiem Ci moja droga ślub planujemy na sierpień więc nie wiem co to będzie pewnie jeszcze odrosną bardziej, a mam w domku clip in'y więc dobra fryzjerka będzie potrafiła je doczepić, taką mam nadzieje ^^

A wiesz, że w sumie tez chciałam króciutko bo chciałam sie pozbyć ciemnych wlosów a mam tak samo jak Ty naturalne włoski koloru brąz/ciemny blond. Szczerze to już zapomniałam jak wygląda mój naturalny kolor :/ niestety jestem zmuszona jakoś przetrzymać odrosty ponieważ w przed sylwestrem fryzjerka sprawiła mi taka alergię na farby, że trafiłam 2 razy do szpitala z opuchlizna na całej głowie :/ a sylwestra i nowy rok spędziłam samotnie z partnerem w domu :/ grrrr

Ostatnie pytanko mam do Ciebie :P Zamawiałaś perukę z chin czy z Polski ? Całuje Cię mocno i nie bój nic szybko odrosną

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Nie no grubo przesadziłam z tyłu mam dobre 10 cm, ale nie martw się krótkie włoski szybko rosną więc póki co musisz sie posilić peruką mogla byś mi jakieś foto pokazać Akurat całe moje życie przeżyłam na kombinowaniu z włosami kiedy mi coś nie odpowiadało :P więc może i Tobie będę mogła jakoś pomóc, być może nie wyglądasz tak tragicznie jak Ci się wydaję

Piję drożdże 01.02.12

Stary 2011-03-10, 11:12   #268
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Normalnie sie zakochalam w Twoich wlosach! ;O jak ja marze, zeby miec taka dlugosc;( Peruke zamawialam ze strony peruki.biz wlosy syntetyczne, nic wiecej na ten temat nie wiem, szczerze to sie nie znam i zbyt leniwa jestem, zeby cos przeczytac hehe Jakas nienormalna ta fryzjerka;| Czyli zmierzasz do naturalnych wloskow? Wiesz dobry fryzjer nawet z tych doczepianych klipsow zrobi Ci taka fryzurke, ze hoho, nic nie bedzie widac. Ej, ale centralnie.. sliczne masz wlosy..ja mam cos takiego: http://mrw.blox.pl/2009/02/Kto-lubi-krotkie.html moze nawet jeszcze krotsze niz na tych zdj. ;// Wiesz probowalam duzo sposobow, guma, zelem i nic;( A chcialabym peruke sciagnac w czerwcu/ lipcu ale nie wiem czy mi odrosna wystarczajaco zeby moc sciagnac, jak myslisz? Hehe Twoj partner baaardzo przypomina mi mojego brata!
odchudzam się!

suwaczek
Stary 2011-03-10, 14:23   #269
angeells
Rozeznanie

no zmierzam właśnie do naturalnych włosów bo to jedyny sposób na piękne zdrowe włosy, ew. będę się wspierać odżywkami koloryzującymi które tak nie niszczą włosków bo szczerze powiedziawszy mój naturalny kolor włosów średni mi się podoba , ale póki co jestem młoda więc mam szanse jeszcze dożyć tych pięknych czasów kiedy moje włosy będą do pasa Ahhhh ^^ kochana średnio 1/2 cm rosną na miesiąc do wakacji myśle że spokojnie wolski podrosną wystarczając żeby dobrze się w nich czuć, a powiem Ci że taka fryzurka źle nie wygląda najgorsze początki kiedy tak jak mówisz włosy sterczą bo są króciutkie i nic się nie da zrobić musisz przecierpieć z myślą jak będą wyglądały za np 2 latka ^^

A powiedz mi ile dałaś za swoją perukę? Ponoć te z kanekalonu są w miarę dobre potrafią wytrzymać do roku czasu więc jestem dobrej myśli moje clipy mają juz rok i nadal wyglądają świetnie

Powiem Ci kochana, że ja już po prostu stwierdziłam że szkoda czasu na płacz i żałowanie trzeba się polubić i tyle mając tą świadomość że się poświeciło coś w imię wyższych celów hyhy BuZZial

Piję drożdże 01.02.12

Stary 2011-03-10, 14:37   #270
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie

Wiesz ja dalam 120 zl, a ile Ty? jak to w ogole zamowic, bo moze zamowie z tej samej stronki co Ty, bo co miesiac nie widzi mi sie tej peruki wymieniac;/
odchudzam się!

suwaczek
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości