ni to proste ni kręcone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-20, 11:47   #1
diana_an
Raczkowanie

ni to proste ni kręcone

Dziewczyny bardzo prosze Was o poradę. Mam włoski za szyję wystopniowane i kiedys bardzo kręcone po porodzie wyprostowały mi sie . Nie sa zupełnie proste ale nie są tez kręcone taskie fale wiszące. Nie mam zdjęcia zeby wkleic. Dziewczyny w prostych całkiem włoskach wyglądam koszmarnie co teraz zrobic jak układac włoski. Ciągle je traktuję tak jakby były kręcone daje preparat do stylingu włoskó kręconych i ugniatam i susze suszarką z dyfuzorem ale efekt jest conajmniej marny???Jak mam teraz układac swoje włoski skoro sa nijakie żeby nie były całkiem proste???Może modelowac na szczotkebo równiez chciałabym aby były puszyste. Bardzo proszeWas o radę. Może macie propozycje fryzurek z takich włosków. Będe ogromnie wdzięczna
diana_an jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:33   #2
aneczkaa90
Rozeznanie

Dot.: ni to proste ni kręcone

moja kolezanka tez miala takie wlosy poradzilam jej zeby je podciela i to dalo oczekiwany efekt. wlosy zaczely ladnie sie krecic. moze i w Twoim przypadku podciecie/wystopniowanie pomoze

aneczkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości