Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-20, 13:23   #1
_Nika_
Przyczajenie

Poszukiwana bardzo dobra brązowa farba.

Potrzebuje naprawdę bardzo pilnie dobrej brązowej farby. Stosowałam już różne farby (np. Garnier 100% color) ale wszystkie się zmywają bardzo szybko i znowu widać mi rozjaśnione od słońca włosy (prawie że blond) których za nic w świecie nie udaje mi się pozbyć... Z góry dziękuję
_Nika_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:48   #2
kallinka1
Raczkowanie

Dot.: Poszukiwana bardzo dobra brązowa farba.

Proponuję Loreal Casting!! Nie jest to co prawda farba, tylko szampon, ale mnie utrzymuje się już 2 miesiace i nie zapowiada się na to, że kiedykolwiek się zmyje Dodam, że miałam włosy rozjaśniane kilka razy gęstymi pasemkami i myślałam, że niczym nie uda mi się ich zakryć. Najpierw kupiłam farbę Schwarzkopf ciemny blond, bo wydawało mi się, że farba jest trwalsza i lepiej przykryje pasemka niż jakikolwiek szampon. I pudło. Mialam okropny nijaki kolor i wyrazne przeswity jasnych wlosow (z odrostami) . Okropnosc. Kupilam Loreal Casting kolor jasny brąz i wyszlo super. W ogole nie widac pasemek, wlosy nie sa zniszczone, a kolor jest naprawde ladny. Uwaga: na poczatku wyszedl ciemniejszy niz sie spodziewalam, ale po kilku myciach "spral" sie do tego oczekiwanego Podobno zawsze wychodzi troszke ciemniej, a pozniej jest ok Polecam jeszcze raz!
kallinka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 18:49   #3
trine
Raczkowanie

Nika mam dokladnie ten sam problem ostatnio używałam wella decore ale ta farba niestety tez mi zeszla
Stary 2006-08-20, 20:57   #4
magdziaS
Podróżniczka

Polecam z Joanny Naturie, bardzo dobre farby, ktore nie splukuja sie szybko i maja ladne odcienie brazu i mojej ukochanej czekolady

mikroREKLAMA
Moje paznokciowe królestwo
Zapraszam do siebie :)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 649 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
magdziaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 08:18   #5
czuczenka
Zakorzenienie

tak Joanna Naturia dobre farby sama sie caly czas nimi farbuje paloną kawa

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 09:06   #6
CAMILLA11
Raczkowanie

Bezapelacyjnie Loreal Casting-jest najlepszy !!!! i co wazne, kolor jest naturalny,super długo trzyma sie na włosach,bez zmian.Przerobiłam juz chyba wszystkie farby na rynku i ta daje mi 100% satysfakcji.Włosy niezniszczone i błyszczące,świetna odżywka.Używam ciemny brąz,wychodzi bardzo ciemny.W Rossmanie płacę ok 15 zł.Polecam.
CAMILLA11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:59   #7
_Nika_
Przyczajenie

Dziekuje bardzo za doradzenie
Stary 2006-08-21, 13:32   #8
Mysia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez CAMILLA11
Bezapelacyjnie Loreal Casting-jest najlepszy !!!! i co wazne, kolor jest naturalny,super długo trzyma sie na włosach,bez zmian.Przerobiłam juz chyba wszystkie farby na rynku i ta daje mi 100% satysfakcji.Włosy niezniszczone i błyszczące,świetna odżywka.Używam ciemny brąz,wychodzi bardzo ciemny.W Rossmanie płacę ok 15 zł.Polecam.
Hm nie slyszalam o tym Lorealu. mozecie cos wiecej poiedziec o nim?jakie sa brazy?
Stary 2006-08-21, 14:55   #9
a-kuku!
Raczkowanie

A ja proponuje palette ciemna czekolada (24 mycia ale ja myje włosy codziennie a i tak kolor nie blednie tylko musze farbowac odrosty co miesiac bo mi szybko wloski rosna ) albo palette ciemny braz (farba) u mnie wychodza bardzo ciemne prawie czarne a mam trudne wlosy (brazowe naturalne ale zawsze jak zafarbowalam inna farba to mi sie robily rude po 2 tyg.) wiec twoje tez sie powinny zafarbowac. pozdro
a-kuku! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:22   #10
Prozerpina
Przyczajenie

Używam Safiry firmy Wella jest świetna, niestety dość droga, ale nie kosztuje znowu tak wiele! I co najważniejsze jeśli zależy Ci na długotrwałym blasku to najlepsza farba dla Ciebie! Przetestowałam wiel różnych farb do włosów L'Oreala, Wella Decore, Wella Welaton, Garniera, Palette, Brilliance Schwarzkopfa, jednak od ponad roku używam tylko Safiry! Świetnie łapie, kolor wychodzi jednolity, nie zmywa się no i jest odświeżacz, chociaż i bez niego włosy długo się błyszczą!
Prozerpina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 12:16   #11
_Nika_
Przyczajenie

Zdecydowanie ani wella wellaton ani garnier nie sa dla mnie Zaraz sie "spiera" i zamiast brazowych wlosow mam prawie ze blond :/ Po tylu wymienionych przez was farb bede musiala sie zdecydowac na konkretna ale przynajmniej dzieki wam mam juz jakies rozeznanie w najlepszych brazowych farbach Napewno kiedy wybiore napisze czy jestem zadowolona
Stary 2006-09-18, 22:09   #12
majka_mw
Rozeznanie

L'oreal ale prefference
bardzo dobre fary - deliatne dla włosa,a kolorek wyhodzi jak na opakowaniu.
no i nie wspomne juz o odzywce -megapaka i extra, dla samej odzywki sie oplaca
cena okolo 20zl

majka_mw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 07:52   #13
mandarynka7
Raczkowanie

[/B]
Cytat:
Napisane przez kallinka1 Pokaż wiadomość
Proponuję Loreal Casting!! Nie jest to co prawda farba, tylko szampon, ale mnie utrzymuje się już 2 miesiace i nie zapowiada się na to, że kiedykolwiek się zmyje Dodam, że miałam włosy rozjaśniane kilka razy gęstymi pasemkami
Sama napisałaś sobie odpowiedź na pytania, czemu nie zapowiada sie na to, żeby Casting Ci się zmył. Szampony koloryzujące powinno się nakładać na naturalny kolor włosów, wtedy wszystko idzie zgodnie z planem

Jako że ja przetestowałam już wszystkie firmy brązujące to zrobię ranking

1. Wella Safira (orientalna czekolada w moim przypadku)- któraś dziewczyna zachwalała, a dla mnie porażka tysiąclecia. Jedyna zaleta- ładnie pachnie. Teraz wady - zmywa się z prędkością światła, odświeżacz koloru jest super - ale jak się chce fajne wyglądać jdnego wieczoru - zmywa się już przy pierwszym myciu i to w 100%. No i cena - towar calkowicie nieadekwatny do ceny niestety. Podsumowując nigdy już nie kupię.

2. Decore - nawet w miarę ok, troszkę mnie uczuliła, skóra mnie paliła, ale krtko. Kolorki ładne wychodzą. Mialam aksamitny brąz.

3. L'oreal prefference- jedyna farba, która w ogóle nie podrażniła mi skóry. Miałam wszytskie brązy z tej serii polecam

4. L'oreal casting - również polecam, wydaje mi się, że jest bardzo łagodny, zmył mi się zgodnie z planem, nie miałam żadnych wpadek

5. Szamponetki Marion - czekoladowy brąz - porażka totalna. Po niej i po sunsilku do brązu miałam jedyne w życiu kołtuny na głowie Za Chiny Ludowe nie mogłam rozczesać włosów. A jak mi się już udało to były okropne, matowe i brzydkie Porażka.

6. Palette - mialam tylko szampon koloryzujacy czekoladowy brąz - wrazenia opisalam w innym wątku...powiem tyle...bardzo nieciekawe Skóra głowy swędziała mnie przez tydzień...no i juz się powinna zmyć, jakoś nie widać aby się zmywała

hmm...opisalam chyba wszystko co miałam brązowego na głowie jeśli cos mi się przypomni to dopiszę mam nadzieję, że moja szczera krytyka Ci pomogła w czymś
mandarynka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 07:58   #14
mandarynka7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
L'oreal ale prefference
bardzo dobre fary - deliatne dla włosa,a kolorek wyhodzi jak na opakowaniu.
no i nie wspomne juz o odzywce -megapaka i extra, dla samej odzywki sie oplaca
cena okolo 20zl

Zgadzam się, te odzywki są super ja uzywam ciagle i mam zapas chyba w 6, moja mama tez uzywa prefference'a więc ciągle sa w domu nowe już nawet myslałam czy na allegro nie wystawić
mandarynka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 18:23   #15
nerikka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
tak Joanna Naturia dobre farby sama sie caly czas nimi farbuje paloną kawa
Czy ten odcien nadaje sie dla chlodnego typu? W pierwszej chwili stojac przed ta farba w markecie myslalam, ze tak... jednak przygladajac sie modelce wydalo mi sie, ze jest ona jednak ciepla jestem chlodnym typem i chcialam znalezc dla siebie jakis fajny chlodny braz najlepiej z Joanny?? Moze ktoras z was takim farbowala?
nerikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 20:01   #16
nati-mo
Rozeznanie

GG do nati-mo

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, te odzywki są super ja uzywam ciagle i mam zapas chyba w 6, moja mama tez uzywa prefference'a więc ciągle sa w domu nowe już nawet myslałam czy na allegro nie wystawić
zgadzam sie
casting na moich wlosach spral sie bardzo szybko, ciemny braz wlasnie.

->
nati-mo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 20:25   #17
nebraska
Zakorzenienie

Przetestowałam chyba 95% farb na rynku, ale ideału nie znalazłam

Casting jest dobry i łagodny dla włosów, niestety posiada chyba tylko 2 odcienie brązu, z których żaden mi nie odpowiada

Safira - szmira! Orientelna czekoladda wyszła mi rudawa i raczej dość jasna jak na czekoladę, a ten pseudoodświeżacz koloru, to nie wiem czemu ma służyć...
Palette - wszyscy trąbią jak to niszczy włosy, chciaż kiedy używałam, nie zauważyłam, żeby niszczyła bardziej niż inne.

L'oreal Feria - teoretycznie ładne kolory, ale odkąd kupiłam sobie dość intensywny kolor (taki bordo, juz nie pamiętam nazwy), a nie wyszedł mi na włosach nawet jego cień, omijam te farby szerokim łukiem.

W sumie najlepiej się sprawuje Wella Decore i Viva i na razie ich używam

Fragrantica

nebraska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 14:31   #18
_Nika_
Przyczajenie

Jak narazie kupiłam sobie Casting i jestem bardzo zadowolona jednak jesli sie zmyje szybko tak jak mowicie to napewno siegne po prefference (po tylu dobrych opiniach) ^__^
Stary 2010-09-05, 16:54   #19
fiolusiek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Poszukuje jakiejs ciemnej brazowej farby ktora z czasem nie bedzie schodzila jako rudy. Mozecie cos polecic
fiolusiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 16:10   #20
Freya666
Rozeznanie

Wellaton Jasny brąz 5/0 lub Średni brąz 4/0 - wychodzą piękne, chłodne odcienie brązu i nie schodzą na rudo. Bynajmniej ja o takich przypadkach nie słyszałam.
Freya666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:45   #21
Seona
Moderator

Pomóżcie mi: nie wiem czy w dobrym wątku pytam?

Farbowałam włosy właśnie na brąz w październiku, farbą, która była w limitowanym opakowaniu (kupiona w Rossmanie) i za cholerę nie mogę znaleźć jaka to była farba Opakowanie takie czerwone z serduszkiem. Coś było napisane, Twoje ukochane kolory czy coś takiego.

Czy to była Londa, Garnier, Palette, Wella czy kto tam wie???? Ratunku!!!

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:37   #22
coco121
Przyczajenie

Hej wiecie gdzie mozna kupic ta farbe
http://www.depend.se/admin/picture/20070914112115.jpg
coco121 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości