Tym razem ja proszę o pomoc-sugestie w makijażu wyjściowym - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-30, 17:14   #121
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Tym razem ja proszę o pomoc-sugestie w makijażu wyjściowym

Cytat:
Pomadko jesli irokez to tylko taki ''grzeczniejszy'' bo rodzina się przestraszy
Skoro tak, to niech taki zostanie.
Stary 2006-08-30, 18:07   #122
yasminek
Raczkowanie

Aga wczoraj na mtv oglądałam jakiś teledysk Shakiry.Na poczatku miała w nim zrobiony taki grecki kok.Upiete dość wysoko włosy, zaczesane gładko i dookoła zamotane wszystko ceinkimi tasiemkami.Coprawda ona miała włosy kręcone, długie,było ich dużo i kok wyglądał okazale, ale mimo wszystko pomyślałam sobie wtedy o Tobie.Dzisiaj wchodzę na MM a tam niespodzianka, w PROSTYM ślubnym makijażu AgaBJ właśnie w takiej fryzurce(gładko zaczesane włoski z białymi tasiemkami,prosto ale nie banalnie i codziennie).Wiadomo, że do Twojej kreacji tasiemki, tudzież cieniutkie opaski musiałyby byc w innym kolorze, ale co byś powiedziała na taką fryzurke?Włoski spięte tak jak chciałaś,prosto, eleganko a zarazem świeżo i delikatnie i bez przepychu i natapirowanych irokezów.Fryzry które pkazałaś, mimo że ładne nie powaliły mnie na kolana,ale jesli ma byc spięta wersja to tamta z MM (z tasiemkami w innej kolorystyce i nieco bardziej dopracowana)to aktualnie mój faworyt
yasminek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:10   #123
Mysia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez yasminek
Aga wczoraj na mtv oglądałam jakiś teledysk Shakiry.Na poczatku miała w nim zrobiony taki grecki kok.Upiete dość wysoko włosy, zaczesane gładko i dookoła zamotane wszystko ceinkimi tasiemkami.Coprawda ona miała włosy kręcone, długie,było ich dużo i kok wyglądał okazale, ale mimo wszystko pomyślałam sobie wtedy o Tobie.Dzisiaj wchodzę na MM a tam niespodzianka, w PROSTYM ślubnym makijażu AgaBJ właśnie w takiej fryzurce(gładko zaczesane włoski z białymi tasiemkami,prosto ale nie banalnie i codziennie).Wiadomo, że do Twojej kreacji tasiemki, tudzież cieniutkie opaski musiałyby byc w innym kolorze, ale co byś powiedziała na taką fryzurke?Włoski spięte tak jak chciałaś,prosto, eleganko a zarazem świeżo i delikatnie i bez przepychu i natapirowanych irokezów.Fryzry które pkazałaś, mimo że ładne nie powaliły mnie na kolana,ale jesli ma byc spięta wersja to tamta z MM (z tasiemkami w innej kolorystyce i nieco bardziej dopracowana)to aktualnie mój faworyt
to ten z makijazu:prosto? mnie tez sie straaaasznie podoba
Stary 2006-08-30, 18:16   #124
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

dziewczyny- ale z tymi tasiemkami będzie za pstrokato chyba zresztą one nie trzymają się dobrze, zsuwają się (nawet po przypięciu wsuwkami)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ePodw2.jpg (81,6 KB, 216 załadowań)

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 18:50   #125
yasminek
Raczkowanie

Aga zależy jaki kolor użyjesz.One wcale nie muszą jakoś super kontrastować z Twoimi włosami, nie musza byc widoczne na kilometr.Kto będzie chciał to zauwazy.Jesli masz brązowe dodatki to takie satynowe w kolorze ciemnego brązu lub starego złota będą super.Tylko teraz trzeba byłoby pokombinować tak zeby się trzymało.Shakira miała jedną długą,oplecioną kilkakrotnie nie wiem jak Ty to zrobiłaś.Może masz jakąs znajoma fryzjerke która mogłaby ci doradzić co zrobić aby te tasiemki trzymały sie lepiej?Swojego czasu w H&M i w indyjskich sklepikach widziałam takie fajne opaski,tzn.jedna która składała sie chyba z 8 czy 10 takich cieniutkich,które mozna było sobie wedle upodobania rozkladac, albo pojedyncze cieniutkie.Były one metalowe w kolorze srebrnym i stare zloto.Efekt ten sam a stabilność na pewno lepsza.Może uda ci sie coś takiego znaleźć?Koszt niewielki...
Stary 2006-08-30, 19:53   #126
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez yasminek
Aga zależy jaki kolor użyjesz.One wcale nie muszą jakoś super kontrastować z Twoimi włosami, nie musza byc widoczne na kilometr.Kto będzie chciał to zauwazy.Jesli masz brązowe dodatki to takie satynowe w kolorze ciemnego brązu lub starego złota będą super.Tylko teraz trzeba byłoby pokombinować tak zeby się trzymało.Shakira miała jedną długą,oplecioną kilkakrotnie nie wiem jak Ty to zrobiłaś.Może masz jakąs znajoma fryzjerke która mogłaby ci doradzić co zrobić aby te tasiemki trzymały sie lepiej?Swojego czasu w H&M i w indyjskich sklepikach widziałam takie fajne opaski,tzn.jedna która składała sie chyba z 8 czy 10 takich cieniutkich,które mozna było sobie wedle upodobania rozkladac, albo pojedyncze cieniutkie.Były one metalowe w kolorze srebrnym i stare zloto.Efekt ten sam a stabilność na pewno lepsza.Może uda ci sie coś takiego znaleźć?Koszt niewielki...
wiem o jakie Ci chodzi w H&M byłam ostatnio ale nie widziałam. Rozejrzę sie po mniejszych sklepikach. A nie będa sie gryźć z przepychem stroju i kolczykami?

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-08-30 o 21:42
Stary 2006-08-30, 20:16   #127
yasminek
Raczkowanie

Jesli nie będą w jakimś szalonym kolorze to nie, na pewno nie.Mozesz zrezygnowac z satyny, czasami plastikowe matowe maja bardzo ladne kolorki i nie wygladaja tandetnie.Pokombinuj, poprzymierzaj,może lepiej bedzie wygladac u ciebie nie 5 a 3 opaski a moze tylko delikatna odrobine szersza(ok.1 cm)jedna? Masz talent, inwencje i intuicje(widzisz,mimo pozytywnych opinii wizazanek, nie czulas sie w prezentowanych fryzurkach) na pewno cos wybierzesz.Pamietaj nie zastanawiaj sie zbyt długo,pierwsza mysl-najlepsza!
Stary 2006-08-30, 21:41   #128
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez yasminek
Jesli nie będą w jakimś szalonym kolorze to nie, na pewno nie.Mozesz zrezygnowac z satyny, czasami plastikowe matowe maja bardzo ladne kolorki i nie wygladaja tandetnie.Pokombinuj, poprzymierzaj,może lepiej bedzie wygladac u ciebie nie 5 a 3 opaski a moze tylko delikatna odrobine szersza(ok.1 cm)jedna? Masz talent, inwencje i intuicje(widzisz,mimo pozytywnych opinii wizazanek, nie czulas sie w prezentowanych fryzurkach) na pewno cos wybierzesz.Pamietaj nie zastanawiaj sie zbyt długo,pierwsza mysl-najlepsza!
popróbuję choć czasu i sił niewiele bardzo dziękuję że mi tak pomagasz

Stary 2006-08-30, 21:56   #129
Pomadka
Pomadkorator

Jeśli mam być szczera, to nie widzisz mi się w ugrzecznionej fryzie z opaskami na głowie. Takiej jak tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1156954541
Oczywiście nie chcę mącić i psuć planów, ale wyglądasz tak grzecznie, że jak zrobisz przydymiony makijaż [bo takie są plany?] to zwyczajnie może to kontrastować-zderzenie 2 światów.
Stary 2006-08-30, 22:02   #130
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Jeśli mam być szczera, to nie widzisz mi się w ugrzecznionej fryzie z opaskami na głowie. Takiej jak tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1156954541
Oczywiście nie chcę mącić i psuć planów, ale wyglądasz tak grzecznie, że jak zrobisz przydymiony makijaż [bo takie są plany?] to zwyczajnie może to kontrastować-zderzenie 2 światów.
czy ja wiem fryzura jest spokojna ale bardziej szalona za bardzo by podkreśliła drapieżność makijażu , a ta może zrównoważyć . Zresztą... nie wiem co ja w końcu sobie na tej głowie zrobię

Stary 2006-08-30, 22:09   #131
yasminek
Raczkowanie

Ja również się z Tobą zgadzam.Zdecydownaie wolę gładka fryzurę i oko z pazurem niż przesyt w postaci szalonej fryzurki, mocnego oka i intensywnego koloru w ubiorze Szukam Lopezki z przepieknym kokiem z czarna opaską,czarnym golfem,złotymi kolczykami i przydymionym okiem.Dla mnie to cudo,niby nic a jaki efekt, zaraz znajde i wkleje......
Stary 2006-08-30, 22:20   #132
oKarola
Raczkowanie

mi się te tasiemki nie podobają

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 22:23   #133
yasminek
Raczkowanie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1123446275 ,no moze mi sie pomyliło, te cudowne azurowe koła są srebrnehttp://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1123446275
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1123446275
Stary 2006-08-30, 22:23   #134
oKarola
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agabil1
czy ja wiem fryzura jest spokojna ale bardziej szalona za bardzo by podkreśliła drapieżność makijażu , a ta może zrównoważyć . Zresztą... nie wiem co ja w końcu sobie na tej głowie zrobię
najbardziej mi pasuja zwykle, proste, rozpuszczone wloski, ale skoro to odpada, to moze koczek na gladko, przedzialek z boku, grzywka troche na czolo hmmm nie wiem jak to wytlumaczyc czesto sie takie widzi, moze znajde jakas fotke.

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand

oKarola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 00:43   #135
gulczasek
Przyczajenie

wg. mnie to fryzura beyonce (taka jaka wkleiłas wczesniej), do tego długie srebrne kolczyki (nie polecałabym złotych dodatków bo złoto jest ciepłą barwą a turkus raczej zimną i mogłoby sie troche gryźć), na szyje też bym cos zalozyla bo jak wlosy sa spiete to wyeksponowana jest szyja i dekolt a bez naszyjanika albo srebrnej mieniajecej sie obróżki bedzie w tym miejscu pustka, makijaz w przydymiony przechodzacy w turkus transparentny błyszczyk na ustach torebka moze jakas turkusowa a buty wydaje mi sie ze najlepsze bylyby czarne bo za bardzo nie wymyslisz nic innego a czarne sa pewne-zawsze pasuje do wszystkiego na malym obcaskiu, do szpica.Ajak nie to czrna torebka i do tego turkusowe buty ale ciezko bedzie takie znaleźć.no i moze francuski manicure zawsze elegancki i na miejscu.mysle ze taki zestaw bedzie wygladal efektownie i ze smakiem nie przesadzony.I co o tym myslisz?
gulczasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:59   #136
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez gulczasek
wg. mnie to fryzura beyonce (taka jaka wkleiłas wczesniej), do tego długie srebrne kolczyki (nie polecałabym złotych dodatków bo złoto jest ciepłą barwą a turkus raczej zimną i mogłoby sie troche gryźć), na szyje też bym cos zalozyla bo jak wlosy sa spiete to wyeksponowana jest szyja i dekolt a bez naszyjanika albo srebrnej mieniajecej sie obróżki bedzie w tym miejscu pustka, makijaz w przydymiony przechodzacy w turkus transparentny błyszczyk na ustach torebka moze jakas turkusowa a buty wydaje mi sie ze najlepsze bylyby czarne bo za bardzo nie wymyslisz nic innego a czarne sa pewne-zawsze pasuje do wszystkiego na malym obcaskiu, do szpica.Ajak nie to czrna torebka i do tego turkusowe buty ale ciezko bedzie takie znaleźć.no i moze francuski manicure zawsze elegancki i na miejscu.mysle ze taki zestaw bedzie wygladal efektownie i ze smakiem nie przesadzony.I co o tym myslisz?
chyba nie przeczytałaś całego wątku dodatki na pewno złote, to nie jest chłodny odcień turkusu i srebro w/g mnie będzie średnio pasowało. A na pewno turkusowe buty odpadają zdecydowanie zleją się ze spódnicą-zresztą wklejałam tu zdjęcie butów kupionych na tę okazję

dziękuję Wam za sugestie

yasminku, zawsze to uczesanie bardzo mi sie podobało ale ja mam tak okrągłą czaszkę że wszelkie opaski materiałowe zaraz mi się zsuwają w kierunku czubka głowy

Stary 2006-08-31, 09:19   #137
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Chyba wiem o który teledysk Shakiry chodzi Faktycznie bardzo takie upięcie włosków by Ci pasowało Moim zdaniem parę takich opaseczek, w brązie nie powinno wyglądac źle jeżeli by zjeżdżały z włosków to można je dyskretnie podpiąć jakąś małą wsóweczką
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 11:24   #138
dissolved__girl
Zadomowienie

a ja bym była jednak za tym irokezem przynajmniej masz pewność że nic Ci sie nie rozwali,nie zsunie, nie będzie ani zbyt grzecznie ani zbyt przesadzone.W tasiemkach i opaskach wyglądasz bardzo ładnie, ale może lepiej nie ryzykować, bo wiadomo -co za dużo to nie zdrowo
a potem lizać bąble

dissolved__girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:11   #139
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

zgłupieję przez Was

Stary 2006-08-31, 13:46   #140
raniaa
Raczkowanie

irokez!
irokez!
Ale ten "mocniejszy". I wcale caly look nie bedzie przesadzony!
raniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:08   #141
organizm
Zakorzenienie

A ja uważam, że powinnaś zrobić taką fryzurę w jakiej się najlepiej czujesz, bo to podczas wesela najważniejsze Tasiemki są bardzo ładne, ale mogą być kłopotliwe, a chyba nie chcesz przez cały czas myśleć czy przez przypadek jakaś Ci nie spadła Irokez hmm na pewno nie mocniejszy bo może być za "ostro" w połączeniu z makijażem, musimy pamiętać że to wesele, a nie sylwester. Fryzura Beyonce była ładna, ale skoro źle się w niej czujesz, odpada Życzę powodzenia w dobraniu tej właściwiej i licze na fotki
organizm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 15:15   #142
natalia88
Rozeznanie

GG do natalia88

A ja jestem za irokezem, bo wyglądasz w nim tak subtelnie, będzie idealnie pasował. Pozdrawiam
Stary 2006-08-31, 17:10   #143
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

a nie nic bardziej statecznego dla równie statecznej trzydziestki?

Stary 2006-08-31, 17:54   #144
natalia88
Rozeznanie

GG do natalia88

Stateczna trzydziestka w irokezie będzie statecznie wyglądac
Stary 2006-08-31, 18:17   #145
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez natalia88
Stateczna trzydziestka w irokezie będzie statecznie wyglądac
czy ja wiem, pewnie będzie to wyglądać dziwnie, jakbym na siłę chciała być cool, trendy czy inne jazzy

Stary 2006-08-31, 19:51   #146
Voodia
Wtajemniczenie

Mi osobiście gładka fryzura się podoba- tylko bez paseczków Masz piękne, regularne rysy i włosy spięte gładziutko do tyłu (bez irokeza) przy odpowiednim makijażu ( a taki potrafisz zmalować jak mało kto ) świetnie to wyeksponują
Poza tym gładki, klasyczny kok jest zawsze modny i elegancki, pasuje do gorsetu i mało kto się teraz tak czesze- więc do tego zyskuje na oryginalności

O, takie mniej-więcej koki mam na myśli:
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:43   #147
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Voodia
Mi osobiście gładka fryzura się podoba- tylko bez paseczków Masz piękne, regularne rysy i włosy spięte gładziutko do tyłu (bez irokeza) przy odpowiednim makijażu ( a taki potrafisz zmalować jak mało kto ) świetnie to wyeksponują
Poza tym gładki, klasyczny kok jest zawsze modny i elegancki, pasuje do gorsetu i mało kto się teraz tak czesze- więc do tego zyskuje na oryginalności

O, takie mniej-więcej koki mam na myśli:
sądze że po tych wielodniowych kombinacjach prostota sprawdzi się najlepiej

BTW piękny avatar Voodio

Stary 2006-09-01, 21:18   #148
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

kiecka już gotowa, właśnie w niej siedzę nadal myślę nad fryzurą, gładkie uczesanie jest szalenie eleganckie ale wydaje mi sie że teraz mam za małą głowę

Stary 2006-09-01, 22:50   #149
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez agabil1
kiecka już gotowa, właśnie w niej siedzę nadal myślę nad fryzurą, gładkie uczesanie jest szalenie eleganckie ale wydaje mi sie że teraz mam za małą głowę
Aga, to gdzie fotki? Pokaz, pokaż co tam masz...

Ja też idę jutro na wesele. Jeju, ale mi się nie chcę. Czuję się fatalnie od 2 dni...
Stary 2006-09-01, 23:25   #150
Eufemia
Rozeznanie

A moze cos takiego... bo jakos tak calkiem na gladko to mi sie szczerze mowiac nie widzi
Eufemia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości