Zawsze musi nadejść ten pierwszy raz :] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-23, 19:04   #1
ameska
Rozeznanie

GG do ameska
Red face

Zawsze musi nadejść ten pierwszy raz :]

FIOLETOWE WARIACJE

W związku z tym, że stałam się szczęśliwą posiadaczką telefonu z dość dobrym aparacikiem [buziaki dla TŻ] postanowiłam niezwłocznie "pstryknąć kilka fotek", na pierwszy ogień poszedł dzisiejszy makijaż. Nie jest to może szczyt moich makijażowych marzeń - moja samoocena spadła znacznie po przejrzeniu kilkudizesieciu postow w tym watku - ale zawsze jets to cos i w jakis tam sposob jetsem z niego dumna Przepraszam za kiepska jakosc zdjec ale jak wspomnialam juz powyzej nie posiadam aparatu cyfrowego a tylko jego telefonicnza namiastke, mam jednka nadizeje, ze Wizażanki znające się na temacie beda potrafily wylowic bledy/niedociagniecia i niezwlocnzie mi je wytkna Czekam na konstruktywna krytyke Z gory dizekuje za wszelkie porady

Oto kosmetyki, ktorych użyłam:
TWARZ:
- puder: STAGECOLOR Cosmetics
- puder w kompakcie: ASTOR Natural Fit 2 in 1
- korektor: RIMMEL 004 Natural Beige
- róż: MAYBELLINE 67 Pinky Gold
OCZY:
- cienie: L'OREAL jasny matowy fiolet, MANHATTAN 33 violet, INGLOT 321 opalizaująca czerń, paletka ISA DORA 35 PEARLS, H&M Shiny Silver
- tusze: MAX FACTOR Masterpiece, czarny; L'OREAL Panoramic Curl , Ultra-Violet
- kredka dwustronna RIMMEL
USTA:
- kredka ASTOR 02 kawai pink
- płynna szminka L'OREAL 215 Rosewood
- błyszcyzk RIMMEL

Całosc widoczna na zdjeciach

Edytowane przez ameska
Czas edycji: 2006-12-05 o 19:30
ameska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:15   #2
ameska
Rozeznanie

GG do ameska
Dot.: Zawsze musi nadejść ten pierwszy raz :]

fotki kosmetyków..

Edytowane przez ameska
Czas edycji: 2006-12-05 o 19:34
Stary 2006-08-23, 19:18   #3
madie
Zakorzenienie

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna
Widzę tam jakieś chyba cieniowanie ale zdjęcia są tak niewyraźne że nie da się zobaczyć szczegółów a szkoda bardzo
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:27   #4
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Dziekuje Cieniowanie jest i to spore, na co wskazuje liczba uzytych przeze mnie kosmetykow niestety aparat zezarl wszystkie kolorki.. moz ejakies krytycnze uwagi? ;] na to po cichu licze..;p
Stary 2006-08-23, 19:32   #5
Sweet_21
Zakorzenienie

Telefon zjadł kolorki a więc nie mozna sie całkiem wypowiedzieć na temat Twojego makijazu a więc szkoda wielka.Natomiast moge powiedziec, ze masz bardzo ładną buźke i czekam na kolejne makijaże mam nadzieje, ze bardziej wyraźne No ale gratuluje nowego telefoniku jakby nie było

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:37   #6
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ameska
Dziekuje Cieniowanie jest i to spore, na co wskazuje liczba uzytych przeze mnie kosmetykow niestety aparat zezarl wszystkie kolorki.. moz ejakies krytycnze uwagi? ;] na to po cichu licze..;p

No właśnie zauważyłam ilość kosmetyków użytych do tego makijażu- imponująca i tym bardziej szkoda że niewiele widać na zdjęciach.
Myślę że mejkap spodobałby mi się. Podoba mi się kreska na rzęsami, masz ładny kształt oczu.
Usta ciekawie błyszczą.
Skombinuj aparat następnym razem, bo szkoda marnować tyle pracy i mejkap, kiedy nie możemy się nad nim popastwić ani trochę
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:37   #7
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Cytat:
Napisane przez Sweet_21
Telefon zjadł kolorki a więc nie mozna sie całkiem wypowiedzieć na temat Twojego makijazu a więc szkoda wielka.Natomiast moge powiedziec, ze masz bardzo ładną buźke i czekam na kolejne makijaże mam nadzieje, ze bardziej wyraźne No ale gratuluje nowego telefoniku jakby nie było
Hmm..to moz eprzynajmniej jakies uwagi co do kolorystyki? Nie potrafie tak do konca okreslicz czy jestem latem/zima czy jeszcze jakas inna pora roku i eksperymentuje jak popadnie z kolorami, mas zmoze jakies propozycje? Kolejne makijaze bede chyba robic bardzo wyrazne kolorystycznie zeby mozna bylo cokolwiek dostrzec ;] Dziekuje za komplement <zawstydzony> i za gratulacje
Stary 2006-08-23, 19:43   #8
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madie

No właśnie zauważyłam ilość kosmetyków użytych do tego makijażu- imponująca i tym bardziej szkoda że niewiele widać na zdjęciach.
Myślę że mejkap spodobałby mi się. Podoba mi się kreska na rzęsami, masz ładny kształt oczu.
Usta ciekawie błyszczą.
Skombinuj aparat następnym razem, bo szkoda marnować tyle pracy i mejkap, kiedy nie możemy się nad nim popastwić ani trochę
Zgadzam sie z madie. Niestety nie potrafie dac Ci porad i wskazowek, bo zdjecia sa zbyt male i niewyrazne. Ja podobnie jak Ty bardzo chcialabym dac Ci jakies rady, ale z kapelusza ich nie wyjme niestety.
Na pytania, ktore zadalas znajdziesz fachowa odp, na wizazystce. Ja widze Cie we wszystkich kolorach, masz mocna, ciemna urode, a takiej pasuje wszystko. Pozdrawiam

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:45   #9
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Cytat:
Napisane przez madie

Usta ciekawie błyszczą.
Postaram sie zaopatrzyc w lepszy sprzet W koncu kto nie lubi byc ofiara Wizazanek i masz racje..troche pracy w to wlozylam (stres przed debiutem ) a efektow spektakularnych nie widac.. zlosliwosc rzeczy martwych nastepnym razme bedzie lepiej ;] A blyszczyk juz sie zjadl ;p
Stary 2006-08-23, 19:58   #10
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Cytat:
Napisane przez ryba82
Zgadzam sie z madie. Niestety nie potrafie dac Ci porad i wskazowek, bo zdjecia sa zbyt male i niewyrazne. Ja podobnie jak Ty bardzo chcialabym dac Ci jakies rady, ale z kapelusza ich nie wyjme niestety.
Na pytania, ktore zadalas znajdziesz fachowa odp, na wizazystce. Ja widze Cie we wszystkich kolorach, masz mocna, ciemna urode, a takiej pasuje wszystko. Pozdrawiam
mhm..rozumiem.. szkoida troszke ale wiem, ze zdjecia najlepsze nie sa.. dzikei z aporade jak na razie wiem jendo, czerowne/mocne usta zdecydowanie nie sa dla mnie dziekuje za posta
Stary 2006-08-23, 20:05   #11
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ameska
mhm..rozumiem.. szkoida troszke ale wiem, ze zdjecia najlepsze nie sa.. dzikei z aporade jak na razie wiem jendo, czerowne/mocne usta zdecydowanie nie sa dla mnie dziekuje za posta
Probowalas tej czerwieni na ustach?
Wedlug mnie bylaby idealna do Twojej urody - masz taka wyrazista ja i bardzo ladna buzie
Najlepiej eksperymentowac i sprawdzac w jakich kolorach czujemy sie najlepiej - mi sie wydaje, ze w kazdej kolorystyce bedziesz wygladac korzystnie, choc nie ukrywam, ze napewno sa bardziej lub mniej korzystne kolory pasujace do Ciebie. jakie? - to juz tylko eksperymentowaniem da sie zbadac. Zachecam do skolowania aparatu i robienia nim zdjec swoich eksperymentow

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:05   #12
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

co do zdjec to rob je przede wszystkim w naturalnym swietle i przodem do okna, a nie tylem, bo wtedy wyjda takie ciemne jak twoje albo zolte (w sztucznym swietle)....
czekamy na lepsze fotki

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:09   #13
Sweet_21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ameska
Hmm..to moz eprzynajmniej jakies uwagi co do kolorystyki? Nie potrafie tak do konca okreslicz czy jestem latem/zima czy jeszcze jakas inna pora roku i eksperymentuje jak popadnie z kolorami, mas zmoze jakies propozycje? Kolejne makijaze bede chyba robic bardzo wyrazne kolorystycznie zeby mozna bylo cokolwiek dostrzec ;] Dziekuje za komplement <zawstydzony> i za gratulacje
Alez prosze bardzo!!Zgadzam sie z dziewczynami, że z kolorkami nalezy troszke poeksperymentować i sama zobaczysz w jakich czujesz sie najlepiej i jakie do Ciebie pasują.Pozdrawiam i buziaki

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:15   #14
aga_xy
Wtajemniczenie

GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Cytat:
Napisane przez madie

Usta ciekawie błyszczą.
Zgadzam się z Madie.... ajejejej takich zdjęć też mam trochę, ale nie nadają się na MM. Chyba tylko po to żeby dać się zobaczyć, bo makijaż to nigdy nie wygląda tak jak na żywo.

ja w innym miejscu
aga_xy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:17   #15
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Eksperymenty robie i to bardzo czesto ;] Stad kolekcja kosmetykow co widac na zdjeciach Hmm.. zrobie jutro jakis mocniejszy makijaz - ciemne oczy i czerowne usta- moze i pasowalby ale za 10 lat [mam 19 a nie chce sie niepotrzebnie postarzac..] wyprobuje wiec za jednym zamachem nowa wersje kolorystyczna i wykorzystam porady co do zdjec, ktorych udizelila mi grin_ajz jak na razie najlepiej cuzje sie w brazie/zlocie/zieleniach/fiolecie ale z checia skorzystam z Waszych propozycji
Stary 2006-08-23, 20:21   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez ryba82
dokładnie

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:53   #17
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Cytat:
Napisane przez agabil1
dokładnie
odkad trafilam na Wizaz jestem fanka Twoich [az glupio tak na Ty bo to 10 lat roznicy (bron Boze nie wypominam) i wielka przepasc jezeli chodiz o doswiadczenie ale nie spotkalam sie na forum z forma grzecnzosciowa wiec musze sie przystosowac, mam nadzieje, ze nie popelniam jakiejs gafy..] makijazy, szczegolnie tych przedstawianych kroko po kroku, wlasnie trafilam na *Dymnie i mrocznie* i jutro postaram sie cos takiego wyczarowac i pomecze sie dluzej z aparatem, mam nadzieje, ze efekty choc w polowie beda tak zadowlaajace jak na Twoich zdjeciach..
dziekuje za porady,
aga_xy, Sweet_21
Stary 2006-08-23, 21:08   #18
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez ameska
odkad trafilam na Wizaz jestem fanka Twoich [az glupio tak na Ty bo to 10 lat roznicy (bron Boze nie wypominam) i wielka przepasc jezeli chodiz o doswiadczenie ale nie spotkalam sie na forum z forma grzecnzosciowa wiec musze sie przystosowac, mam nadzieje, ze nie popelniam jakiejs gafy..] makijazy, szczegolnie tych przedstawianych kroko po kroku, wlasnie trafilam na *Dymnie i mrocznie* i jutro postaram sie cos takiego wyczarowac i pomecze sie dluzej z aparatem, mam nadzieje, ze efekty choc w polowie beda tak zadowlaajace jak na Twoich zdjeciach..
dziekuje za porady,
aga_xy, Sweet_21
dziękuję miło mi bardzo
Mów koniecznie do mnie na Ty, tylko spróbuj wyskoczyć z jakąś panią no cholera, młoda jestem, nie?

Czekam niecierpliwie na mocny dymek

Stary 2006-08-23, 21:30   #19
haallka
Wtajemniczenie

mi sie podoba, jestes bardzo ladna i moim zdaniem fiolety jak najbardziej do Ciebie pasuja
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:32   #20
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Cytat:
Napisane przez agabil1
dziękuję miło mi bardzo
Mów koniecznie do mnie na Ty, tylko spróbuj wyskoczyć z jakąś panią no cholera, młoda jestem, nie?

Czekam niecierpliwie na mocny dymek
hehs.. tez glupio byloby mi mowic per Pani do kogos, kto ma lepsza cere ode mnie na avatarku wygladasz na moja rowiesniczke, dopiero niedawno sprawdizlam wiek ;] i z rozmachu przeczytalam wszystko o kwasach/filtrach itp, jak na razie stosowalam maseczke aspirynowa i kupilam wax ;] a z solarium nie korzystam od dawna ;] ale to tylko tak na marginesie, wlasny watek mozna zasmiecac, prawda? ;p
jutro popracuje nad dymkiem ;]
Stary 2006-08-23, 21:36   #21
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

Cytat:
Napisane przez haallka
mi sie podoba, jestes bardzo ladna i moim zdaniem fiolety jak najbardziej do Ciebie pasuja
dziekuje fiolety zawsze "powracaja" u mnie na jesien ;] tj. i rude wlosy ;] wlasnie mysle nad pasemkami ;]
Stary 2006-08-23, 21:46   #22
haallka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ameska
dziekuje fiolety zawsze "powracaja" u mnie na jesien ;] tj. i rude wlosy ;] wlasnie mysle nad pasemkami ;]
ja tez uwielbiam rude wlosy... niestety nie pasuja do mnie, a przynajmniej tak mi sie wydaje
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:06   #23
ameska
Rozeznanie

GG do ameska

ja juz spotkalam sie na wizazu z taka opinia, ze rudy kolor niezbyt mi pasuje ale nie potrafie sie powstrzymac
Stary 2006-08-23, 22:20   #24
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madie

Usta ciekawie błyszczą.

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:22   #25
Aphrodisyack
Zadomowienie

Zdjęcia jakości pozostawiającej wiele do życzenia... ale makijaż wydaje się być fajny następnym razem ukradnij jakiś aparacik i się sfotografuj

Aphrodisyack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 22:52   #26
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez madie
Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna
Widzę tam jakieś chyba cieniowanie ale zdjęcia są tak niewyraźne że nie da się zobaczyć szczegółów a szkoda bardzo
Zgadzam się z Madie.
Stary 2006-08-23, 22:56   #27
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Zgadzam się z Madie.
Ja też
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 09:52   #28
magi81
Zadomowienie

Witam na MM
Szkoda, że zdjęcia sa jakie są bo zapowiada się bardzo ciekawie Makijaż wydaje się być bardzo uroczy
Masz typ urody, który bardzo mi sie podoba
Czekam na kolejne propozycje i bardziej wyraźne zdjęcia (może jednak uda Ci się )
Pozdrawiam, Magda
magi81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 11:14   #29
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

szkoda bardzo tych slabych zdjęć zwłaszcza że ujecia kosmetyków są lepsze

Stary 2006-08-24, 18:08   #30
ameska
Rozeznanie

GG do ameska
Talking "..my eyes are green cause I eat a lot of vegetables.."

witam
aparatu ukrasc jeszcze nie zdolalam ale dostalam w prezencie paletke zieleni z inglota i chcialam sie podizleic efektami ;] wydaje mi sie, ze przynajmniej z dwa zdjecia sa na tyle wyrazne, zeby mozna bylo dostrzec co "zmajstrowlaam"

Edytowane przez ameska
Czas edycji: 2006-12-05 o 19:47
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości