ile kosztuje tlumaczenie dokumentow przez tlumacza przysieglego i ile to trwa? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-24, 12:33   #1
Flofferek
Zakorzenienie

ile kosztuje tlumaczenie dokumentow przez tlumacza przysieglego i ile to trwa?

hej. jeszcze nie bylam u zadnego tlumacza ani nie dzwonilam, bo najpierw w ogole chcialabym sie dowiedziec ile to kosztuje, by dzwoniac zbytnio sie nei zaskoczyc. wiem ze to tez zalezy od osoby, do ktorej sie pojdzie, ale tak przecietnie jaki ejst koszt przetlumaczenia dyplomu ukonczenia studiow + suplementu? no i jaki jest okres czekania? 1 dzien czy dluzej/krocej?

z gory dziekuje za pomoc
buziaki
Flofferek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:49   #2
jukol
Zakorzenienie

GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: ile kosztuje tlumaczenie dokumentow przez tlumacza przysieglego i ile to trwa?

Witam.Moja ciotka niedawno tlumaczyla akt urodzenia i adnotacje z UC ze nie jest mezatka wylecialo mi z glowy jak sie to nazywa ale okresle to tak ze za dokumenty potrzebne do slubu za przetlumaczenie na jezyk wloski zaplacila 500 zl i czekala ok tydzien.Nie wiem czy wszyscy sie tak cenia czy tylko ten akurat tlumacz.

Olinek

Paulinka
jukol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:54   #3
karolina2020
Zadomowienie

Dot.: ile kosztuje tlumaczenie dokumentow przez tlumacza przysieglego i ile to trwa?

Najlepiej isc/zadzwonic i sie zapytac, to nic przeciez nie kosztuje, a ceny moga byc zapewne rozne w zaleznosci od miasta, a moze nawet lokalizacji biura. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Przy okazji mozesz od razu zapytac sie o czas oczekiwania, wydaje mi sie, ze zalezy to od ilosci zlecen, ktore ma tlumacz do wykonania na dany czas. Kto pyta nie bladzi
Stary 2006-08-24, 12:58   #4
Flofferek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Najlepiej isc/zadzwonic i sie zapytac, to nic przeciez nie kosztuje, a ceny moga byc zapewne rozne w zaleznosci od miasta, a moze nawet lokalizacji biura. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Przy okazji mozesz od razu zapytac sie o czas oczekiwania, wydaje mi sie, ze zalezy to od ilosci zlecen, ktore ma tlumacz do wykonania na dany czas. Kto pyta nie bladzi
tak wiem. dlatego zalozylam ten watek, bo wole najpierw zrobic wywiad a pozniej sie osobiscie dowiadywac
Stary 2006-08-24, 12:59   #5
lilithin
Wtajemniczenie

za przetlumaczenie 1 strony tlumacz niemieckiego wzial od mojej mamy 40zl
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 13:00   #6
Flofferek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jukol
Witam.Moja ciotka niedawno tlumaczyla akt urodzenia i adnotacje z UC ze nie jest mezatka wylecialo mi z glowy jak sie to nazywa ale okresle to tak ze za dokumenty potrzebne do slubu za przetlumaczenie na jezyk wloski zaplacila 500 zl i czekala ok tydzien.Nie wiem czy wszyscy sie tak cenia czy tylko ten akurat tlumacz.
ło matko jak drogo.. nie wiem czy to ma znaczenie na jaki jezyk tlumaczenie, ale jak tak duzo to chyba przetlumaczy mi tylko dyplom, jutro poszukam cos w ogloszeniach i podzwonie, bo faktycznie moze to dluzej potrwac

dzieki za odpowiedz;*