Nie moge rozczesac wlosow!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-25, 12:48   #1
magda_madzia
Raczkowanie

Nie moge rozczesac wlosow!!!

Mam do was ogromna prosbe o pomoc. Moje wlosy sa krecone i nie przetluszczaja sie, dlatego myje je co 2, 3 dni. Tylko problem w tym, ze po myciu i nalozeniu odzywki do splukiwania nie moge ich rozczesac. Sa strasznie pokoltunione i podczas czesania na szczotce zostaja kepy wlosow. Boje sie ze wkoncu zostane lysa. Czy znacie jakis specyfik, ktory naprawde pozwoli mi je rozczesac bez zadnych problemow? Pomozcie!
magda_madzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:38   #2
magda_madzia
Raczkowanie

Dot.: Nie moge rozczesac wlosow!!!

up up
magda_madzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:48   #3
Martulka10000
Raczkowanie

Włosów kręconych raczej się nie rozczesuje szczotką bo robi się siano, sama nie raz tego doświadczylam i teraz czecze włoski dwa razy w tygodniu grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach zaraz po umyciu
Stary 2006-08-26, 14:25   #4
NiUśKa_
Rozeznanie

ja mam włosy lekko falujące, rozczesuje bez problemu, ale moja kumpela robiła tak, że dokładnie rozczesywała włosy przed myciem a po myciu suszyła i układała palcami, już bez rozczesywania. i miała śliczne sprężynki
NiUśKa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:30   #5
fuxia
Raczkowanie

najlepiej jak będziesz rozczesywać przed myciem, bardzo delikatnie,bez szarpania, a przede wszystkim od czasu do czasu zrób sobie maseczkę z olejku rycynowego,naprawde pomaga, ja mam włosy po trwałej, zniszczone i suche i pomógł mi!!! Goraco go polecam
fuxia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:47   #6
magiolka
BAN stały

Moja siostra przeżywa to samo. Jak widze jak ona sie męczy to sama wyszukuję po sklepach coś ułatwiającego rozczesywanie. Ona robi tak, nie rozczesuje przed myciem(bo suchych nie rozczesze) myje, czasami na końcowki daje odżywke DO spłukiwania a na koniec ZAWSZE odżywke bez spłukiwania, mówi że bez tego by nie rozczesała włosów. Chwali sobie Ziaje. Mam ne oku jeszcze taki płyn z Schaumy w czerwonej butelce ułtwiający rozczesywanie, kupie jej go jak spotkam, zobaczymy. Teraz wyszły nowe Pantene bez spłukiwania, także do loków, możesz sprobować.
magiolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:57   #7
magiolka
BAN stały

Aha, ostatnio kupiłam sobie Rigenol, dałam jej połowe tej odżywki i pytałam jak po niej sie rozczesuje, chwaliła że lepiej. Może masz przesuszone włosy i dlatego sie trudno rozczesują, sprónuj je bardziej nawilżać i zobaczysz czy akurat Tobie pomoże. pozdrawiam
Stary 2006-08-26, 16:33   #8
misia22
Raczkowanie

W rossmanie są odżywki firmy swiss o"parr w takim małym prostokątnym foliowym opakowaniu, mi sie bardzo dobrze po nich wlosy roszczesuje i po nich są bardzo mięciutkie
misia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:47   #9
kinga(kinia)
Zadomowienie

Na lokowanych, falowanych wlosach sie nie znam, bo sama mam proste. Jednak to nie znaczy ze nie mam trudnosci z ich rozczesywaniem. Zawsze przed myciem dokladnie je rozczesuje. Natomiast pozniej rowniez (co jest oczywiste), ale grzebieniem. Niedawno kupilam nowy szampon i odzywke Timotei z bamusem i maslem shea do dlugich i poldlugich wlosow(wiecej tutaj --> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...dzie=produkty). Producent zapewnia latwe rozczesywanie wlosow. Ja szampon uzywam razem z odzywka i zeczywiscie jest prosciej (jak na taka cene).
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 18:32   #10
magiolka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Martulka10000
Włosów kręconych raczej się nie rozczesuje szczotką bo robi się siano, sama nie raz tego doświadczylam i teraz czecze włoski dwa razy w tygodniu grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach zaraz po umyciu
Dokładnie! Zmień szczotke na plastikowy grzebień z szeroko rozstawionymi zębami, one są właśnie do kręconych włosów. Chociaz siostra złamała juz 2 takie grzebienie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości