Max factor L'oreal-który podkład? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-25, 18:30   #1
jagoda622
Raczkowanie

Max factor L'oreal-który podkład?

Witam wszystkich baaaardzo gorąco!Mam pytanie dotyczące podkładów.Który z podkładów Max factora lub Loreala najbardziej nadaje sie do cery tłustej tzn.Który matuje superowo .a i jeszcze, który najdłuzej trzyma sie na twarzy i daje efekt jak w filmach.Szczególnie zalezy mi na tych dwóch rzeczach w podkładzie.KWC oczywiście przeglądałam ale caly czas mam dylemat ktory z podkładów tych firm wybrac.Za rady i wyrozumiałość wielkie dzięki!
jagoda622 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:42   #2
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19
Dot.: Max factor L'oreal-który podkład?

Stosunkowo dobrze matuje True Match L'Oreala i Ideal Balance. Oba przeznaczone są do cer mieszanych (w kierunku tłustych) i starają się trzymać w ryzach wydzielanie sebum.
Poczytaj o nich więcej w KWC, a także w archiwum forum. Obie wspomniane przez Ciebie marki są bardzo popularne i często się o nich tu dyskutuje.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:06   #3
Anuska77
Zadomowienie

Jakiś czas temu używałam Max Factor Long lasting Performance i L'Oreal True Match. Oba nadają się do tłustej cery, ale jak dla mnie za ciężkie, szczególnie Max Factor. Fakt, że dobrze krył, ale bardzo wysuszał cerę, poza tym miałam problem z doborem odpowiedniego koloru. L'oreal True Match też nieźle krył, ale za to buzia szybko zaczynała się świecić i miałam wrażenie efektu maski. Muszę przyznać, że długo byłam wierna podkładom oby marek przez Ciebie wymienionych, ale uznałam ze czas na zmianę, i teraz używam Revlon Shine Control Mattifying. Dobrze matuje, ale zupełnie nie kryje. Niestety coś kosztem czegoś. Proponuję Ci poczytać recenzje podkładów i przejrzeć podobne wątki. Może powinnaś spróbować jakiegoś fluidu w kompakcie np. 3 w 1 do cery tłustej. Widziałam na forum pozytywne recenzje Max Factora Face Finity kobietek, które mają tłustą cerę i ten właśnie podkład świetnie się sprawdził. Pozdrawiam
Anuska77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:17   #4
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Ja używam Loreal Perfect Match i jestem bardzo zadowolona dobrze kryje no i matuje - oczywiście po kilku godzinach buzia zaczyna się świecić ale ładnie wygląda.
Poza tym bardzo dobry jest excipial - bardzo dobrze kryje no i matuje
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 19:28   #5
nerikka
Raczkowanie

Polecam Max factor lasting Performance - najlepszy jaki mialam. Mam cere mieszana dosc skrajnie a podklad ten sprawdza sie swietnie. Nie mialam problemu z dobraniem koloru ("Fair"). Jest wydajny i trwaly - nie kluszczy sie a takze łatwo sie nie sciera. Mnie matuje bardzo dobrze - nic sie nie świeci. Mam juz drugie opakowanie i pewnie nie ostatnie
nerikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:22   #6
simonka005
Raczkowanie

jagoda napisala ze juz przegladala kwc, proponuje jeszcze wpisac rozne pytania o podklad lub same nazwy podkaldow i poszukac w wyszukiwarce , po prawej stronie. a juz odpowiadajac na te pytanie to mf lasting jest b. dobry jest taki niezawodny, zawsze jak proboje uzywac innego podkladu to i tak do niego wracam bo jest najlepszy i odpowiada twoim wymaganiom, moja cera sie nie swieci ale efekt matujacy idzie na niej zauwazyc gdyz " sam podklad pozniej nie zaczyna sie swiecic " , drugi podklad ktoty polece to revlon colorstay jest jeszcze lepszy niz lp pod wzgledem matowienia wygladzenia i trwalosci.
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:32   #7
kicia187
BAN stały

Hejka Loreala nigdy nie mialam ,bo slyszalam ze jest po prostu przereklamowany i zadko komu odpowiada akurat podklad z tej o to firmy.Obecnie mam Max Factor Lasting performance i jestem z niego bardzo zadowolona ,dla mnie jest super ,mam cere tlusta sklonna do swiecienia sie i wypryskow ale doskonale sobie znim radzi ,Buzia nie swieci sie przez caly dzien ,drobne krosti zakrywa i weszelkie zaczerwienienia rowniez naprawde sie spisuje ,ten podklad oceniam na bardzo lekki dlatego uzywam go wiosna ,latem.Na zimie polcema doskonaly podklad Revlona Colorstay jest to najlepszy podklad jaki mialam prawdziwe cudenko,twarz wyglada nieskazitelnie czysto i zdrowa ,matuje zajefajnie no jest boski,ponoc modelki i aktorki go uzywaja ale nie wiemczy to sciemia czy tez prawda .Ja jestem zniego bardzo zadowolona jego wady to ze jest malo wydajny max factor starcza mi na 3 miesiace ,revlon na 2 ..,jest naprawde swietny na mrozy ,kiedy jest chlodno latem jest za ciezki .Latem wiec polecam MF lasting performance.A decyzje podejmij sama.. pozdrawiam
kicia187 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:21   #8
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Ja jestem zadowolona z loreala ale chyba się skuszę na tego revlona przypomniało mi się że moja siostra kiedyś miała, a ja jej oczywiście podkradałam no i faktycznie bardzo ładnie wyglądał na buzi - wszystko wyrównywał i buzia była gładziutka
Stary 2006-09-05, 10:49   #9
czuczenka
Zakorzenienie

ja mam mf lasting performance i jestem z niego b. zadowolona, swietnie kryje dlugo sie utrzymuje, nie tworzy maski sztucznej skora mi sie nie swieci chociaz mam mieszna cere

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 11:49   #10
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

ja uzywam loreal infaillible to cos jak true match tylko jeszcze ukrywa oznaki zmeczenia i wygladfza koloryt. Jestem z niego bardzo zadowolona, mialam juz revlon, max factor, tandetne avony i oriflame ale jak narazie loreal jest najlepszy, najsubtelnieszy i daje najleopssze efekty, dlugo sie trzyma nie brudzi ubran (revlon brudzi !!!!!) i ladnie matuje
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 18:37   #11
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
ja uzywam loreal infaillible to cos jak true match tylko jeszcze ukrywa oznaki zmeczenia i wygladfza koloryt. Jestem z niego bardzo zadowolona, mialam juz revlon, max factor, tandetne avony i oriflame ale jak narazie loreal jest najlepszy, najsubtelnieszy i daje najleopssze efekty, dlugo sie trzyma nie brudzi ubran (revlon brudzi !!!!!) i ladnie matuje
Revlon brudzi?? Zresztą chyba tak jak każdy podkład
Stary 2006-09-07, 20:47   #12
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Tak, l'oreal lepiej sie trzyma i jest tanszy
Stary 2006-09-07, 21:31   #13
lilithin
Wtajemniczenie

l'oreal infallible na mojej twarzy po 1,5h zaczyna sie swiecic
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 21:43   #14
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
l'oreal infallible na mojej twarzy po 1,5h zaczyna sie swiecic
u mnie po 3 godzinach zaczyna lekko blyszczaec ale takim zdrowym dyskretnym blaskiem ale zeby sie swiecic to wogole
to chyba jednak zalezy od indywidualnych cech skory + podkladu, ja np po revlonie swiecilam sie migusiem a inni nie ... a cerę mam mieszaną i bez podkladu sie swiece jak maślaczek ( wybaczcie skojarzenie, ale czyscilam dzis grzyby i maslaki sa wlasnie takie ochydne ) infaillible jak narazie jest dla mnie najlepszy z tych podkladow ktore uzywalam
Stary 2006-09-07, 21:55   #15
yedanna
Zakorzenienie

L'oreal Ideal Balance - moim zdaniem matuje znakomicie choć może troszkę wysuszać skórę. Nie będę się powtarzać oto moja opinia na KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=101654

Dawno temu używałam Max Factora Lasting Performance
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=100899
efekt był podobny ale zrezygnowałam, bo strasznie wysuszył mi skórę i podkreślał skórki. Poza tym IB jest mniej widoczny i łatwiej mi było znaleźć odpowiedni kolor.

P.S. Zresztą KWC to bezcenne źródło informacji, wystarczy porównać opinie

P.S. Superowo matują obydwa, myślę że obydwa dobrze się trzymają, jednak IB jest mniej widoczny.
Efekt jak w filmach to chyba Infallible L'oreala ale ten z kolei chyba najszybciej przestaje matowić.
Stary 2006-09-08, 18:38   #16
lilithin
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
u mnie po 3 godzinach zaczyna lekko blyszczaec ale takim zdrowym dyskretnym blaskiem ale zeby sie swiecic to wogole
to chyba jednak zalezy od indywidualnych cech skory + podkladu, ja np po revlonie swiecilam sie migusiem a inni nie ... a cerę mam mieszaną i bez podkladu sie swiece jak maślaczek ( wybaczcie skojarzenie, ale czyscilam dzis grzyby i maslaki sa wlasnie takie ochydne ) infaillible jak narazie jest dla mnie najlepszy z tych podkladow ktore uzywalam
. ja tez mam cere jak maslaczek. i to podklad na pewno nie dla mnie. od indywidualnych cech skory chyba zalezy wszystko, a nasz przyklad to potwierdza. juz nie uwierze w zadne recenzje z kwc
lilithin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 19:00   #17
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Chyba najlepiej potestowac na probkach, oby nie za wiele bo skora moze wszystkiego nie wytrzymac Ja jak narazie jestem zadowolona, moze kiedys wpadne na cos jeszcze lepszego swoja droga producent zapewnia ze moj l'oreal matuje na 16 godz....ale takich cudow to nie bylo i nie bedzie
Stary 2006-09-09, 08:55   #18
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Praktycznie każdy producent zapewnia o tylu godzinach matowienia a co z tego wychodzi w praktyce każda z nas wie
Stary 2006-09-09, 19:40   #19
Kasienia
Raczkowanie

GG do Kasienia

hejka Ja od chyba 3 lat używam Max Factora Lasting Performance i jestem zadowolona Moja buźka czasem potrafi się nieładnie zaświecić jednak ten podkład sprytnie to matuje i w porównaniu z niektórymi innymi długo się utrzymuje. Ja go uwielbiam
Kasienia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości