mała prośba.. /jak wyglądać na więcej lat..?/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-26, 10:22   #1
Sweet_Dreams_
Przyczajenie

Lightbulb

mała prośba.. /jak wyglądać na więcej lat..?/

hey dziewczyny
mam do was takie pytanie... a nawet prośbę..
chodzi o to, ze mam młodszą o 2lata siostrę (16lat.), która na każdym kroku żali mi się, że wygląda jak 12-13latka:/ ostatnio płakała przez to całą noc:/i przez to nikt nie traktuje jej poważnie:/ pytała się mnie czy nie wiem co ma zrobić, aby wyglądać na ciut więcej bądź na te 16latek. nie umiałam jej doradzić. nawet umalowana wygląda jak 13latka... jak dla mnei to jest najbardziej extra sis pod słońcem, ale patrzę, że ją to coraz bardziej boli jej przyjaciółka zerwała z nią znajomość bo (jak mi sama powiedziała.) "Kamila wygląda jak smarkula.. wstydziłam się z nią chodzić na mecze moich qmpli z osiedla.. oni wyglądali tak dorośle, zawsze gadali ze mną a ona stała obok i czasem coś mówiła, ale to mnie adorowali" text na maxa chamski nie wytrzymałam i walnęłam dziewczynę w łeb ręką (lekko.) i powiedziałam, żeby zastanowiła się nad sobą. Kamila dowiedziała się o tej przykrej rozmowie :/ nie wiem co mam jej mówić.. jakbyście były takie miłe to weźcie mi poradzcie jak ma się malować/ubierać.. aby wyglądała jak 16> latka... i czy pomogła by w tym zmiana fryzury.. i na jaką jak coś.. (tylko bez farbowania bo nasza matka jest na tym punkcie przeczulona..) z góry wieeeeelkie dzięki za rady bo ja już nie mogę patrzeć na Kamę i jej zamartwianie się. mówiłam jej że to nie ważne jak się wygląda, ale .. to jak jak mów do słupa.. a ten jak stał-tak stoi :/ dlatego proszę o pomoc..
buziaki

Sweet_Dreams_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:45   #2
a1suga
Przyczajenie

GG do a1suga
Dot.: mała prośba.. /jak wyglądać na więcej lat..?/

Hmm.. to jest troche trudne pytanie.

Na poczatku myslalam ze jakies male dziecko chce wygladac na starsze, a tu odwrotnie.

Eh.. moze najpierw troche ja pociesz ze fajnie wygladac na mlodsza jezeli chodzi o starosc

Chociaz wiem ze to moze nic nie zadzialac..

Wiec jakie ona ma wlosy? (proste czy krecone?)

Jezeli nie moze pofarbowac to nic, moim zdaniem krecone wlosy dodaja lat.

Poza tym odpowiedni makijaz.. tutaj akurat jakos trudno doradzic nie wiedzac jak wyglada. (moze troche mocniejszy)

A ubior.. mysle ze taki elegancki.. jakas sukienka albo.spodniczka i fajna bluzkA (sexy heh )

Bo uwazam ze ubior sportowy odmladza.

Pozdrowiam. Pod3muj siostrzyczke na duchu
a1suga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:15   #3
IlonaMarianna
Raczkowanie

po pierwsze, kolory ubrań. jeśli Siostra chce wyglądać poważniej.. niestety trzeba ograniczyć pastelki i "odblaskowe" kolory, nadruki, dżety i plastikową biżuterię. spokojniejsze kolory, mało wzorków. nie mówię, że koniecznie ciemne - ale mniej "żywe": beże, brązy, zielenie, spokojny niebieski.. głęboka czerwień, fiolety.. makijaż - minimum, i zasada podobna jak w ubieraniu się - mniej jaskrawości, brokatu, błysku, "młodzieżowych" kolorów. lekka, jasna pomadka, matowy cień do powiek.
IlonaMarianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:17   #4
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie

hmmm wiesz co gdybys mogla nam jej zdjecie podrzucic uprosciloby to sprawe i to baaardzo
na jej miejscu poszlabym do fryzjera i poprosila o jakas fajna fryzurke nie jakas standardowa ale jakos fajnie pocieniowane wlosy itp juz fryzjer bedzie wiedzial o co chodzi niech tylko powie jakie ma oczekiwania
naprawde wiele to daje nie wiem czy to na tym czy innym forum ale pamietam jak wlasnie jakas 15-16 latka wrzucila swoje zdjatko przed i po na tym pierwszym miala "grzecznie" podciete wlosy a na drugim po wizycie miala super ekstra pocieniowane i wszyscy zgodnie stwierdzili ze teraz wyglada doroslej i ladnie sie prezentuje(a o to pewnie chodzi Twojej siostrze)
co do makijazu nie robilabym z niej "tapeciary" mloda skora powinna byc eksponowana i dobrze zadbana wiadomo ale spokojnie moze sie malowac tylko ciezko doradzic co i jak dokladnie bo nie wiem jak wyglada
no a stroj (tez nie wiem jaki nosi) niech zmieni swoj styl albo go znajdzie przeciez moze pozwolic sobie na wiele gdyz jest nastolatka i nie musi sie ograniczac "bo jej nie wypada" jakies sexowne ciuszki rowniez jak najbardziej! (ale nie przesadzajmy nie chcemy z niej zrobic panny lekkich obyczajow ) a teraz nawet czas promocji i mozna sobie nakupic fajnych rzeczy pamietajcie rowniez o dodatkach
niech sie bawi i poczuje ze moze pozwolic sobie na wiecej bo nie jest juz przeciez tą 13 latka tylko slodka16!
poszukam czegos w necie moze cos znajde do zainspirowania jej
niech rowniez sie otworzy na innych ludzi iz mieni glupie kolezanki ktorym wydaje sie ze nie wiadomo kim one sa nawet nie skomentuje tamtej idiotki
Alice in Wonderland jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:27   #5
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna
po pierwsze, kolory ubrań. jeśli Siostra chce wyglądać poważniej.. niestety trzeba ograniczyć pastelki i "odblaskowe" kolory, nadruki, dżety i plastikową biżuterię. spokojniejsze kolory, mało wzorków. nie mówię, że koniecznie ciemne - ale mniej "żywe": beże, brązy, zielenie, spokojny niebieski.. głęboka czerwień, fiolety.. makijaż - minimum, i zasada podobna jak w ubieraniu się - mniej jaskrawości, brokatu, błysku, "młodzieżowych" kolorów. lekka, jasna pomadka, matowy cień do powiek.
ja bym jej nie postarzala kolorami ograniczeniami w nich bo po co to fajnej szesnastolatce? tylko dodala latek wlasnie dzieki odpowiedniej fryzurce ciuszką stylem makijazem
znam taka jedna dziewczyne ona ma chyba teraz 16lat ale jak ja poznalam(miala wowczas jakos14lat) to wygladala jakby miala 18 to troche bez sensu zabierac sobie ten czas nastolatki, dziewczęcości, a fajna z niej dziewczyna naprawde ale zauwazylam ze wiele mlodych girl teraz tak robi, ma z tym problem a to wszytsko w wyniku wplywu mediow
Alice in Wonderland jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:33   #6
Aphrodisyack
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna
no - pięknie powiedziane. Ponadto, jeśli siostra chciałaby być odbieraną jako "starsza" ... no to może niech się zaangażuje w jakieś akcje, w które 13 latka raczej by się nie zaangażowała... no bo przecież nie tylko wygląd wpływa na to, jak nas odbierają inni! No i niech się nie smuci ja też zawsze wyglądam na młodszą niż jestem ...a mam już trochę więcej niż 16 lat główka do góry

Aphrodisyack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:30   #7
maluuusssiiaa
Raczkowanie

GG do maluuusssiiaa

Hmm..ja mam w sumie podobnie 15 lat skońCz0ne ..oRaz wwiiiieeelllkie maleństwo ponad 15o cm !! Buzia okrąglutka to też wygląda dzieCinnie oD roczq obcinam sie tak samo prawie do rami0n wystrzępi0ne z grzywką..hmm ale od teraz zmiana! zapuSzczam potem moze jakoś fajnie pociieniuje zmieniam image 8) a jak!! Hm a wiec. młodziutka przy niektórych qmpelach wyglądam duużo mlodziej Twojej sis kumpela mówi że faceci od niej się "izolują?" ;o oOo nie!! Tego bym nie powiedziala Wszystko zależy od charakteru jak juz mówiłam wyglądam na te 13 latek a facecci jednak najbardziej do mnie Czuje się dojrzalsza od koleżanek..<hmm> mam faceta 19 latek 4 lata róznicy noi i 3o cm różnicy ponad 5 miechÓw za nami.. przy jego kumplach czuje się jak typowe maleństw0 ..przy m0ich taq samo ale to w niczym nie przeszkadza!! staram się byc sobą i tyle najlepszy patent ..

Matura 2010
maluuusssiiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:44   #8
HELLOKITTY
Raczkowanie

GG do HELLOKITTY

Ja mam lat 20 i wyglądam na 14, może na 15. Muszę mieć zawsze dowód ze sobą. To, że Twoja siostra miała upośledzoną koleżankę, bo przyjaciółką jej nazwać nie można nie znaczy, że powinna się nią przejmować! Moim zdaniem wystraczy zapuścić włosy i zrobić modną fryzurę, zrobić może jakiś balejaż i postawić na srebrną biżuterię. Makijaż nie za mocny, bo wiadomo, że "zmalowane" chodzą tylko dzieciuchy.
Stary 2006-08-27, 12:21   #9
moniŚ001
Przyczajenie

GG do moniŚ001

A ja ma włąsnie odwrotny '' problem '' mam 15 lat skończone w czerwcu.. wybieram sie do trzeciej kl gim. A ludzie którzy mnie nie znaja daja mi 18..19 lat.. ;OO

To dlatego, że szybko sie rozwinęłam.. ''nie mam gabartytów typowo dziecięcych tylko wyglądam na dojrzałą Kobiete..'' [ Tak mówia inni ]

Czesem mi to pomaga, bo nie mam problemów z np. wejściem na dyskotekę czy do pubu, bo nie spiewaja mi '' Dowodzik prosze ''. Ale czasem jest męczące i chciałą bym chociarz przez moment wyglądać niewinnie, jak taka 10 latka

Ubiór dla Twojej siosty hmn.. Może jakiś wyższy obcasik ? dopasowane jeansy ? Bluzeczka z lekkim dekoldem
Lubie taki sty, i bardzo dobrze się w nim czuje

A makijaż.. może ciemna kreska pod oczkiem, ciemna mascara, błyszczyk na usta i tyle

teraz akurat pisze mój styl i makijażu i ubioru, ale może to pomoże, trzeba wszystkiego spróbowac po troszQ, wszystkich rad i może znajdzie coś dla siebie

Powodzenia i pozdrawiam !!

Moje ciUszki na wYminke

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142885

ZaPrAsZaM !!
moniŚ001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 14:00   #10
-Finezja-
Rozeznanie

Nio właśnie ja też mam taki problem tylko nie z wyglądem (uroda) tylko ze stylem ubioru. Bo wyglądam na tyle ile mam latek ale ubieram się za poważnie jak na swój wiek. Moja szafa zaczynała powoli przypominać szafę młodej "kobiety sukcesu", dziewczyny z biura i to mnie już znudziło. Co ja mogę, że lubię eleganckie rzeczy, dodatki itp ? Właściwie to nie jest złe ale chyba dopiero za jakieś 10 lat !
Mam nadzieję, że pokombinujecie coś dziewczynki i Twoja sis będzie lepiej się czuła.
-Finezja- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 14:55   #11
Różyczka_89
Rozeznanie

Hmm ja bym stawila na jakies szpileczki buciki z noskami,niekoniecznie wysoki obcas ale najlepiej szpilka,najlepiej czarny kolor obuwia lub braz..do tego jeansy,hmm bluzeczka z duzym dekoltem np.zawiazywana pod biustem oczywiscie kolor tez lepiej by byl stonowany..jakas bizuteria,zloto lub srebro,bez jakichs gadzetow..fryzura bardziej powazna,dluzsze wlosy,rozpuszczone,bez spinek,gumek itp.Makijaz to blyszczyk na usta,mocno wytuszowane rzesy,brazowy cien,byleby ciemny,postarza..lekko zaakcentowane brwi,czarny jak to mowia postarza..wiec kreska pod okiem lub wewnatrz,oczywiscie powazne zachowanie a nie jakiejs "śmieszki" :/ i chyba na tylePozdrawiam
Różyczka_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 15:32   #12
tripka
Wtajemniczenie

ja też wyglądam na młodszą...mam prawie 20 lat a wyglądam na 16..większośc osob mi tyle latek właśnie daje.Niewiem dlaczego-pewnie dlatego,że jestem niewysoka,drobna,takie rysy twarzy..
tripka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości