Odbarwianie w這s闚? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-27, 08:58   #1
bibi22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Lightbulb

Odbarwianie w這s闚?

Witam.jestem naturaln ciemn blondynk,ale od 2 lat farbowa豉m w這sy na czarno i to farb.W te wakacje chcia豉m odbarwi w這sy na blond.Kupi豉m wi璚 odbarwiaczy chyba z 4 roznych firm i zrobi豉m 4 sesje odbarwiaj帷e.Niestety tylko 5 cm od skory glowy wlosy maja kolor blond,ponizej maja kolor silnie pomaranczowy.Prosze o rade i pomoc,czy jest mo磧iwe odbarwienie w這s闚 na ca貫j ich d逝go軼i?Pozdrawiam
bibi22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-27, 09:26   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 076
Dot.: Odbarwianie w這s闚?

Gdy ja mia豉m odbarwiane w這sy (co prawda jestem naturalna brunetk, a wtedy mia豉m jeszcze na w這sach tak瞠 ciemn farb) to tak瞠 na odrostach mia豉m w這sy 鄴速e, a na reszcie w這s闚 - "marchewk". Ale po na這瞠niu farby we w豉軼iwym kolorze wszytkie te "pomara鎍zowa軼i" si schowa豉y. Fryzjerka powiedzia豉 mi wtedy, 瞠 rozja郾ianie trzeba robi stopniowo. Nie da si z czarnego, farbowanego koloru odrazu przej嗆 do zupe軟ie jasnego blondu, niespalaj帷 przy tym w這s闚.
Na zdj璚iu ni瞠j jest dobry przyk豉d tego, jak wygl康a這 przechodzenie z czarnego do jasnego blondu, u Ashlee Simpson.
Btw, czy po u篡ciu dekoloryzatora, farbowa豉 w這sy? Sam dekoloryzator, nie jest farb. Po jego u篡ciu trzeba dopiero ufarbowac w這sy na wybrany kolor. To, 瞠 masz marchewk na g這wie, jest normalne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (81,0 KB, 226 za豉dowa)

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.