Kwasy!!!!!! Prosze o pomoc !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 14:17   #1
Malajka_art
Przyczajenie
 
Avatar Malajka_art
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Exclamation

Kwasy!!!!!! Prosze o pomoc !!!


Witam,

zaczęłam uzywać ponad tydzień temu Effaclar K. Po piewszym nałożeniu lekko szczypało ale przeszło po kilku sekundach (mam nadzieje ze nie jest to oznaka iz na mnie ten środek nie działa). Postanowilam zacząć od Effaclaru bo nie miałam olbrzymich problemów z cerą a głównymi moimi problemami był nierównomierny koloryt, przebarwienia. Niestety zauwazylam że na mojej buzi pojawiło sie cos w rodzaju liszajów. Są miejsca gdzie cera zrobiła sie bardzo sucha i wyglada to jak nowe przebarwienia :/ Dodatkowo pod ustami pojawiła się dziwna "kaszka", buzia zrobiła sie w tym miejscu zaczerwieniona. Czy tak powinno być?

P.S. Kiedy mam zacząć używać mocniejszych kwasów (po jakim czasie stosowania E.)? I co wybrać?

Bede wdzieczna za każdą rade. Pozdrawiam
Malajka_art jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:12   #2
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Kwasy!!!!!! Prosze o pomoc !!!

ja uzywalam effaclaru przez miesiac, z tym ze mialam krostki i chcialam sie ich pozbyc...

generlanie mi malo pomogl, wygladzil tylko naskorek i to thx, ale potraktowalam to jako przygotowanie do czegos mocniejszczego i kupilam glyco. naazie spektakularych efektow nie widze, ale staram sie byc cierpliwa.

mnie na szczescie nic nie wysuszylo, co dziwne,
jakos mi sie buzia uodpornila na te wszystkie specyfiki:P
biiibiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 21:04   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 927
Dot.: EffaclarProsze o pomoc !!!

Witam,

zaczęłam uzywać ponad tydzień temu Effaclar K. Po piewszym nałożeniu lekko szczypało ale przeszło po kilku sekundach (mam nadzieje ze nie jest to oznaka iz na mnie ten środek nie działa). Postanowilam zacząć od Effaclaru bo nie miałam olbrzymich problemów z cerą a głównymi moimi problemami był nierównomierny koloryt, przebarwienia. Niestety zauwazylam że na mojej buzi pojawiło sie cos w rodzaju liszajów. Są miejsca gdzie cera zrobiła sie bardzo sucha i wyglada to jak nowe przebarwienia :/ Dodatkowo pod ustami pojawiła się dziwna "kaszka", buzia zrobiła sie w tym miejscu zaczerwieniona. Czy tak powinno być?

P.S. Kiedy mam zacząć używać mocniejszych kwasów (po jakim czasie stosowania E.)? I co wybrać?

Bede wdzieczna za każdą rade. Pozdrawiam

taki wysyp przy uzywaniu kwasów jest normalny, w przerwasz nawilzaj skóę, również na effaclar po godz możesz nałożyć go. mozniejszych wasów mozesz jak skóra przyzwyczai się do effaclara. mozesz ksónczyć tubkę i potem.
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.