chce zmienić coś w swoim wyglądzie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-28, 18:25   #1
panterka214
Raczkowanie

chce zmienić coś w swoim wyglądzie...

... może fryzure? a może powinnam zacząć się innaczej malować zazwyczaj ograniczam się tylko do korektora i podkładu czasami używam tuszu a na wyjścia jasne cienie + czarna kreska pod okiem. nie mam żadnego pomysłu na zmianę może wy na coś wpadniecie będe bardzo wdzięczna za każdą radę jak mi się uda to dołącze fotke a jak nie to wezwę kogoś komu to wyjdzie jutro rano ...
panterka214 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 19:02   #2
201707171556
Konto usunięte

Dot.: chce zmienić coś w swoim wyglądzie...

Ja mysle, że warto zmienić fryzurke - na zdjęciu masz związane włosy? Jeśli tak to rozpuśc je, pocieniuj, raczej nie wiąż w kucyk bo masz okragłą buzię i myślę, ze ładniej Ci bedzie w rozpuszczonych. Myślałaś nad zmianą koloru? Uważam, tez że powinnas bardziej podkreślić oczy bo wydają sie ale i są mało widoczne na tle twarzy
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 19:11   #3
201606210931
Konto usunięte

hmm ... pierwsze co mi sie zucilo w oczy to brwi, niestety jeestem przewrażliwiona na tym punkcie mają chyba minimalnie nierówną linię, może wybierz sie do kosmetyczki i zrób z nimi porządek fryzurka, owszem świeza lekka, oryginalna, poszukaj na fryzjerskim inspiracji napewno cos znajdziesz ... moze delikatnie podkreśl oczki, kolorowe cienie, nie bój się ich troszkę kolorku na poliki orzywi buźkę, chociaż i tak jest ładna \

Pozdrawiam
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 19:31   #4
dottta
Zakorzenienie

Faktycznie - z brwiami coś trzeba zrobić... Włoski koniecznie wycieniuj, jakieś pazurki może przy buzi aby "wyszczuplić" optycznie twarz Możesz również zmienić ich odcień ale nie zmieniaj ich przypadkiem na ciemny kolor!!!!!! W kwestii makijażu to na wieczór polecam przydymiony makijaż oczu w odcieniach szarości (np. grafitowy) lub brązu (np. czekolada) a na codzien jakieś lekkie i jasne kolorki
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:59   #5
panterka214
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Durga
Ja mysle, że warto zmienić fryzurke - na zdjęciu masz związane włosy? Jeśli tak to rozpuśc je, pocieniuj, raczej nie wiąż w kucyk bo masz okragłą buzię i myślę, ze ładniej Ci bedzie w rozpuszczonych. Myślałaś nad zmianą koloru? Uważam, tez że powinnas bardziej podkreślić oczy bo wydają sie ale i są mało widoczne na tle twarzy

tak mam związane włoski sięgają mi do ramion i są pocieniowane. w wakacje miałam robione blond pasemka ale już ich nie widać większość farb spływa ppo mnie jak po kaczce Zastanawiałam się nad pofarbowaniem włosów na jakiś kolor brązowy ale z rudym połyskiem, ale z tym musze się wstrzymać do wakacji, albo chociaż do studniówki bo moja mama zgadza się na farbowanie tylko w wakacje a z fryzur to podobają mi się te znalezione na fryzjece tylko nie wiem czy będą mi pasować. postaram się dodać zdjęcie z rozpuszczonymi włosami
Stary 2006-08-28, 21:10   #6
panterka214
Raczkowanie

o znalazłam takie a brwi mam dziwne bo po tacie odziedziczyłam końcówki wywinięte do góry i szczerze mówiąc nawet kosmetyczka nie wiedziała co z nimi zrobić
Stary 2006-08-28, 22:14   #7
ewa make-up
Raczkowanie

moim zdaniem jesteś wiosenką jak ja czyli typ ciepły i cienie o takim odcieniu bym ci polecała -brązy,beże,łososie,brudna zieleń-takie khaki +granatowa lub brązowa kredka ,masz lekko opadające kąciki zewnętrzne /kredka tylko na dolnej powiece odpada/więc ciągniemy kredkę od 3/4 długości powieki lekko do góry i np.rozmazujemy ,ciepły odcień różu -różne brzoskwinki .Mówisz ,że masz brwi takie podkręcoone-dobra kosmetyczka przycina brwi -mały grzebyk i to co wystaje niefortunnie-przycina,możesz też zastosować taki bezbarwny żel-odżywka do brwi i rzęs.powodzenia.
Stary 2006-08-28, 22:32   #8
panterka214
Raczkowanie

taa kosmetyczka powiedziała że ona nic nie będzie ruszać i tylko wyrwała mi kilka wloskow przy nosie i to wsio a moje brwi w marnym zbliżeniu wyglądają tak....
Stary 2006-08-28, 22:52   #9
braf
Raczkowanie

GG do braf

według mnie jeśli kosmetyczka nie pomogła to z brwiami możesz pobawić się trochę sama .. jeśli potrafisz :-) , jak nie to może inna , bardziej doświadczona kosmetyczka coś z nimi zrobi , bo powinna . co do fryzurki to nie jest taka zła , choć bardziej wyobrażam sobie ciebie w ciemniejszych włoskach . nie mówię o jakiś bardzo ciemnych brązach , ale o kilka tonów przyciemnić ? , hm ? . no i napewno makijaż . jeśli nie lubisz mocnego makijażu ( tak wynika z twoich wypowiedzi ) to po prostu co dziennie używaj jakiegoś rozświetlającego pudru bądź różu , aby podkreślić naprawdę ładną twarz . poza tym podkreślaj bardziej oczka na codzień . zaznacz same kąciki oczek kredką ( kolor zależy od twoich upodobań i tego co ci pasuje) , podkręć oczka zalotką i wytuszuj dokładnie . będą napewno wyraźniejsze . na usta błyszczyk z drobinkami i powinno być super :-) .

kizia mizią ! .
braf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 23:03   #10
ewa make-up
Raczkowanie

myśle,że powinnaś zagryżć ząbki i zapuścić brewki /jakieś 2-3 tyg/znależć nową kosmetyczkę,która na pewno ci pomoże
Stary 2006-08-30, 12:27   #11
panterka214
Raczkowanie

ehhhhh... to będzie trudne zapuścić bo nie lubie mieć niewyskubanych brwi no ale spróbuje
Stary 2006-08-30, 12:43   #12
Mysia_
Zadomowienie

Mysle, ze gdybys pokombinowala cos z fryzurka-inne sciecie, kolor] to zmiana juz bylaby bardzoo wyrazna. Moze jakies jasniejsze pasemka?i np.prosta grzywka? co do makijazu to moze powinnas bardziej podkreslac oczy, np. ciemniejszymi cieniami?brazy, fiolety, zielenie?cos zeby nadac Twojej buzi bardziej wyrazisty kolor, zebys nie byla taka szara. daj znac co postanowilas
Stary 2006-08-30, 18:13   #13
panterka214
Raczkowanie

smoke eyes próbowałam zrobić chybna już z 1000 razy ale wyglądam później jak słodki miś panda :/ z włosami potruje mamie żeby mi pozwolila przyciemnić kłaki powinna się zgodzić
Stary 2006-08-30, 18:33   #14
ewa make-up
Raczkowanie

delikatne pytanko-dlaczego wszystkie wizażanki "prą " tak na makijaż typu przydymione oko?Uniwersalizm/przecież nie pasuje wszystkim/ czy moda ?
Stary 2006-08-30, 19:42   #15
Mysia_
Zadomowienie

Ja nie napisalam o przydymionym ale o ciemniejszych, bardziej zywych, wyrazistych cieniach panterko dlaczego chcesz je przyciemnic?ja mysle, ze to nie ejst dobry pomysl, dlatego nie dziwie sie ze mama nie chce sie zgodzic. ja bym zrobila cos jasniejszego, chocby tylko pasemka, balejaz. mysle ze ciemne wlosy nie beda tak dobrze pasowac do twoich delikatnych rys jak jasne. pozdrawiam
Stary 2006-08-30, 19:51   #16
asia^^
Zadomowienie

zmien fryzure
moze nie za ciemny ale taki cieplo brazowy kolor?
asia^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 23:57   #17
aprzybyla
Wtajemniczenie

GG do aprzybyla
Arrow Dot.: chce zmienić coś w swoim wyglądzie...

Jestes śliczna złotowłosa z cudownymi oczkami - twój atut IMHO to uśmiech - on jest najlepszym twoim wizerunkiem

Moje propozycje makijazu dla ciebie wstawiam poniżej

Masz 17 lat (co wynika z twojego profilu) wiec makijaż nie musi byc zbyt mocny piekne duże oczy warte są jednak zaakcentowania

Proponuje wiec zajać sie oczami tzn. masz IMO szeroko-rozstawione duże jasne oczy, załączam wiec jak w teorii takie oczy powinn być malowane

Co do fryzury - polecam rozjaśnienie ryzury pasemkami i cieniowanie

Co ty na to panterko?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6f7c8a18759f1634327cf2972d4c23b1.jpg (22,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200.JPG (20,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makija¿02.jpg (37,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny5.jpg (54,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.jpg (26,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy4.jpg (22,3 KB, 8 załadowań)
aprzybyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 20:37   #18
panterka214
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Ja nie napisalam o przydymionym ale o ciemniejszych, bardziej zywych, wyrazistych cieniach panterko dlaczego chcesz je przyciemnic?ja mysle, ze to nie ejst dobry pomysl, dlatego nie dziwie sie ze mama nie chce sie zgodzic. ja bym zrobila cos jasniejszego, chocby tylko pasemka, balejaz. mysle ze ciemne wlosy nie beda tak dobrze pasowac do twoich delikatnych rys jak jasne. pozdrawiam
ja mam zrobione pasemka ale ich nie widać nie wiem czemu w zeszłym roku mialam rude i po miesiącu się zmyly teraz mialam prawi biale rozjaśniane i to samo :/ a wloski chcialam "przyciemnić" na jakiś cieplejszy kolorek taki cieply braz jak znajde takie zdjecie to wkleje........
a makijaż przydymiony?? hmmmmm poprostu mi sie bardzo podoba

a jeżeli nie powinnam nosić włosów spiętych w kucyk to jak??
Stary 2006-08-31, 20:49   #19
panterka214
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez panterka214
ja mam zrobione pasemka ale ich nie widać nie wiem czemu w zeszłym roku mialam rude i po miesiącu się zmyly teraz mialam prawi biale rozjaśniane i to samo :/ a wloski chcialam "przyciemnić" na jakiś cieplejszy kolorek taki cieply braz jak znajde takie zdjecie to wkleje........
a makijaż przydymiony?? hmmmmm poprostu mi sie bardzo podoba

a jeżeli nie powinnam nosić włosów spiętych w kucyk to jak??
o z tym kolorem to o coś takiego mi chodzi

aprzybyla bardzo podoba mi się druga fryzurka

Edytowane przez panterka214
Czas edycji: 2006-08-31 o 21:23
Stary 2006-09-20, 17:25   #20
panterka214
Raczkowanie

brewki zrobione wydaje mi sie ze sa rowne
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości