protowanie w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-29, 14:31   #1
cherry16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

protowanie w這s闚

hejka dziewczyny ! napewno du穎 z was ma taki problem jak ja..wi璚.. od dawna prostuje w這sy...i nadal chce prostowa ale s ju bardzo zniszczone... znacie moze jaki dobry dzia豉j帷y kosmetyk kt鏎y si nak豉da przed prostowaniem albo cos takiego tylko zeby pom鏬... bo ten kt鏎y mia豉m to nie zabardzo by dobry ..:/ z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi
cherry16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-29, 14:54   #2
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295
Dot.: protowanie w這s闚

cherry, zapraszam do wyszukiwarki. by豉aa masa w徠kow o prostowaniu, napewno znajdizesz odpowiedzi na swoje pytanie. zalaczam Ci link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66095
Stary 2006-08-31, 20:14   #3
cherry16
Przyczajenie

dzi瘯i Mysia_ wla郾ie znalaz豉m fajny kosmetyk ne tej stronce pozdrowionka
Stary 2006-09-06, 18:06   #4
畝bcia01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

ja proponuje jakis krem prostuj帷y osobiscie mam z Joanny lub kup Jedwab w sprayu ( u fryzjera)
畝bcia01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-06, 18:55   #5
Mysia_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 畝bcia01 Poka wiadomo嗆
ja proponuje jakis krem prostuj帷y osobiscie mam z Joanny lub kup Jedwab w sprayu ( u fryzjera)
ja ani jedwabiu ani joanny nie polecam z prostej przyczyny-nie ochraniaja wlosow przed wysoka temperatura prostownicy. myslle ze cherry juz cos odpowiedniego znalazla dla siebie[cos z termoochrona].
Stary 2006-09-06, 20:23   #6
cherry16
Przyczajenie

krem prostuj帷y z Joanny mam.. i jako nie dzia豉 na moje w這sy... ale nie jest najgorszy.. zamierzam sobie kupi L'oreal Hot Liss mysle ze jest dobry.. dzi瘯uje za wszystkie wypowiedzi..) a mam pytanie.. czy wy prostujecie w這sy tak codziennie? je郵i tak to polecam Gliss Kur 19.. jest extra.. i pomaga na zniszczone w這sy.. pozdrowionka**
Stary 2006-09-07, 12:09   #7
Mysia_
Zadomowienie

cherry na mnie tez z joanny nic nie dzialal, a ten hot liss w sumie na mnie tez nie dzialal ale ochrania przed wysoka temperatura wiec przynajmniej to w nim jest dobre. ale wiele dziewczyn hot liss chwalilo, wiec moze akurat dla Ciebie tez bedzie dobry, tymbardziej ze kosztuje poznizej 20 zl.
a co do tego gliss kura o ktorym piszesz, to mozesz cos wiecej o nim powiedziec?to odzywka?jak wlosy po niej wygladaja?
co do prostowania to ja juz nie prostuje od dlugiego zcasu ale prostowalam keidys przez 2 lata i czasem zdarzalo sie, ze codziennie, tzn jeden dzien wyprostowalam na drugi dzien po spaniu mialam powywijane koncowki to je wyprostowalam tylkoszczerze mowiac zaluje etraz tego ze tak czesto je prostowalam bo teraz musze je niezle odzywiac zeby byly zdrowe.
Stary 2006-09-08, 15:04   #8
cherry16
Przyczajenie

te tak.. mam.. prostuje prawie codziennie... a ten Gliss Kur to od篡wka i jak dla mnie jest super... kosztuje tak do 15 z..wi璚 nie jest drogie.. ja mam Gliss Kur 19 ten jest do zniszczonych.. zaraz po umyciu nak豉dam.. i w這sy 軻 takie g豉dsze i bardziej l郾i帷e.. naprawde polecam.. mo瞠 nie dzia豉 odrazu.. ale po kilku uzyciach zobaczysz efekt... pozdrawiam *
Stary 2006-09-08, 15:40   #9
Kasi'A
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377

Ja rowniez mam gliss kur'a 19 i szczerze polecam. Jak narazie nie mialam nic lepszego a stosowalam juz sporo kosmetykow bo wlosy prostuje codziennie. Jak na mnie hot liss nie dzialal. Jedwab tez spektakularnych efektow nie mial. Treatmant Wax rowniez nie... Po gliss kurze wlosy sa mieciutkie, gladkie i lsniace. Po kazdym myciu nakladam, a do samego prostowania uzywam jedwabiu, ten taki czerwony (Chi... cos tam) Frouka specjalny do pracy z prostownica.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.