Jakie kolory lakierów do paznokci lubicie? - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-27, 15:10   #601
TheDarxie
Raczkowanie

Dot.: Czy podobają się wam miętowe paznokcie?

Uwielbiam miętowe paznokcie, zwłaszcza jeśli są fajnej długości i zadbane, to są piękne. Miętowych lakierów mam sporo, aż 5 różnych odcieni i różnych efektów, to jest jeden z moich znaków rozpoznawalnych

02.11.2009

Waga:
Jest: 85kg
Będzie:
80 ----> 75 ----> 70 ----> 65 ----> 60
TheDarxie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 17:01   #602
blackcode1919
Przyczajenie

Błękit, róż, a może bordo? Jaki kolor? Kiedy? Do czego?

Witajcie, mam nadzieję że nie tylko ja mam odwieczny problem z kolorem...a raczej w jego wyborze. wiecznie coś jest nie tak.
Odcień
Kolor
Za dużo błyszczących drobinek
Za mało
Matowy
Błyszczacy.... i mogę wymieniać tak w nieskończoność.
Jestem osobnikiem z rodziny gryzoni i wcinam swoje paznokietki. Wiec już od x czasu robię sobie akryle, zwykłe klasyczne, mleczne, bez frencha.... zazwyczaj maluje je na czerwono, coś ciemnego. Nie ukrywam że "pofazowałabym" z innymi kolorami, tylko pytanie jakimi?
Dodaje iż jestem bardziej krąglejszą dziewczyna wiek okolo 25 lat. Wiecznie ubrana na ciemno, czarno,szaro, jefyne co mam jasne to buty... dziewczyny pomóżcie.
Na jaki kolor wy malujecie paznokcie? Na jakie okazje? A może macie jakieś patenty na paznokciowy wow tylko błagam nie piszcie o hybrydach, żelach.... chodzi mi głównie o kolory, nie o metode
blackcode1919 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:34   #603
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Dot.: Błękit, róż, a może bordo? Jaki kolor? Kiedy? Do czego?

Cytat:
Napisane przez blackcode1919 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam nadzieję że nie tylko ja mam odwieczny problem z kolorem...a raczej w jego wyborze. wiecznie coś jest nie tak.
Odcień
Kolor
Za mało
Matowy
Jestem osobnikiem z rodziny gryzoni i wcinam swoje paznokietki. Wiec już od x czasu robię sobie akryle, zwykłe klasyczne, mleczne, bez frencha.... zazwyczaj maluje je na czerwono, coś ciemnego. Nie ukrywam że "pofazowałabym" z innymi kolorami, tylko pytanie jakimi?
Dodaje iż jestem bardziej krąglejszą dziewczyna wiek okolo 25 lat. Wiecznie ubrana na ciemno, czarno,szaro, jefyne co mam jasne to buty... dziewczyny pomóżcie.
Na jaki kolor wy malujecie paznokcie? Na jakie okazje? A może macie jakieś patenty na paznokciowy wow tylko błagam nie piszcie o hybrydach, żelach.... chodzi mi głównie o kolory, nie o metode

Jestem w podobnym wieku a swoje stroje z reguły określam jako "szare, bure i ponure" więc troche pasuje Mam na wzorniku kilka kolorków, które sobie na przemian stosuje, ale moje ulubione kolorki to kolorki neutralne: jakieś brązy, beże, cieliste, do tego jakieś ładne zdobienia na jednym lub dwóch paznokciach. Aktualnie mam na ręcę ciemny granat(kompletnie nie neutralny ale super) połyskujący na perłowo, w którym przyznam - czuje się świetnie, ale niestety do żadnego ciucha mi nie pasuje na szczęście nie zwracam uwagi na to czy paznokcie pasują do stroju. Następny kolor będę robić pastelowy brzoskwiniowy wiosna jest i paznokcie ładnie wyglądają w pastelach
eM_Ka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:41   #604
blackcode1919
Przyczajenie

A ja dziś postanowiłam zmienić kolor na paznokciach, wpierw był cielisty, później właśnie granat, a co ostatecznie mam na paznokciach ? CZERWONY !!!!!! ;( bo stwierdziłam że nic mi nie pasuje. Ten za jasny, ten za bardzo rzuca sie w oczy... a chce sie przełamać i zaszaleć z różowym, morelowym, czy to już nie modne ?
Stary 2014-04-14, 19:57   #605
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja dziś postanowiłam zmienić kolor na paznokciach, wpierw był cielisty, później właśnie granat, a co ostatecznie mam na paznokciach ? CZERWONY !!!!!! ;( bo stwierdziłam że nic mi nie pasuje. Ten za jasny, ten za bardzo rzuca sie w oczy... a chce sie przełamać i zaszaleć z różowym, morelowym, czy to już nie modne ?

koleżanka ostatnio chodziła w koralowym też ciężko jej było się przestawić ale wytrzymała prawie dwa tygodnie. Dziś wróciła do czerwieni. Ja np bardzo źle się w czerwonych czuje bo mam serdelkowate krótkie paluszki i czerwony je strasznie pogrubia. Ale zauważyłam że tylko ja widze, że coś źle na moich paznokciach wygląda, ludzie w koło i tak chwalą że super kolor czy zdobienie itd. Uznałam że najlepiej będzie zacisnąć zęby i robić taki kolor na jaki akurat mam ochote, po kilku dniach już nie zwracam uwagi co na tych paznokciach nosze czerwone po 7 dniach noszenia mi się dopiero spodobały ale chyba za szybko ich znowu nie zrobie. Marzy mi sie taki głęboki fiolet albo mocna fuksja. Ale wiem, że dwa nastepne kolory jakie kupie to będzie brzoskwinia - pastel i jasna miętka. Potem zakupie albo grafit perłowy albo właśnie fuksje
Stary 2014-04-14, 20:02   #606
blackcode1919
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
dwa nastepne kolory jakie kupie to będzie brzoskwinia - pastel i jasna miętka. Potem zakupie albo grafit perłowy albo właśnie fuksje
A te pastele i miętki to nie przeszłość? Tak wogóle to co będzie modne? Wiosna-lato 2014?
Stary 2014-04-14, 20:50   #607
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
A te pastele i miętki to nie przeszłość? Tak wogóle to co będzie modne? Wiosna-lato 2014?

z tego co zauważyłam to teraz na wiosne bardzo pastele są w modzie - żółte, brzoskwiniowe, błękitne i zielonkawe. Modne są też neony - do łask wraca moda epoki disco. W sklepach głównie właśnie widuje pastele i neony więc skoro w ubraniach taka moda to i w paznokciach
Stary 2014-04-14, 20:54   #608
blackcode1919
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
z tego co zauważyłam to teraz na wiosne bardzo pastele są w modzie - żółte, brzoskwiniowe, błękitne i zielonkawe. Modne są też neony - do łask wraca moda epoki disco. W sklepach głównie właśnie widuje pastele i neony więc skoro w ubraniach taka moda to i w paznokciach
To dziś ćwicze morelowy kolor... zobaczymy
Stary 2014-04-14, 21:06   #609
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
To dziś ćwicze morelowy kolor... zobaczymy

ja bym chętnie porobiła jakieś neony ale nie jestem na tyle odważna żeby się tak "wyraziście" nosić
Stary 2014-04-14, 21:10   #610
blackcode1919
Przyczajenie

Racja neony sa prześliczne, ale widzę wzrok ludzi gdy łapię się poręczy w autobusie
Stary 2014-04-14, 21:18   #611
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Racja neony sa prześliczne, ale widzę wzrok ludzi gdy łapię się poręczy w autobusie

dokładnie ja ostatnio jechałam autobusem, naprzeciwko siedziała dziewczyna właśnie z neonowym różem - mi się osobiście kolor podobał, ale większość osób patrzyła dziwnym wzrokiem moim zdaniem najlepiej teraz wiosną robić delikatne pastele, albo kolory, które nigdy nie wyjdą z mody czyli nude
Stary 2014-04-14, 22:30   #612
Medousa
Anarchitektka

ja tam maluję na wszystkie kolory tęczy i nie przejmuję się jakoś specjalnie tym, czy mi do stroju pasują a czasem mam taką fazę, że im bardziej odblaskowe, tym lepiej
a skoro piszesz, że ubierasz się na ciemno, to tym bardziej możesz poszaleć z paznokciami, ożywią ci imidż trochę

architektura bachata

A jednak dorosłość ma swoje zalety. Buty, seks i nieobecność rodziców mówiących nam, co mamy robić, to cholernie fajna rzecz.

Mimo wszystko życie się dzisiaj nie kończy.
Medousa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 22:36   #613
blackcode1919
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Medousa Pokaż wiadomość
ja tam maluję na wszystkie kolory tęczy i nie przejmuję się jakoś specjalnie tym, czy mi do stroju pasują a czasem mam taką fazę, że im bardziej odblaskowe, tym lepiej
a skoro piszesz, że ubierasz się na ciemno, to tym bardziej możesz poszaleć z paznokciami, ożywią ci imidż trochę
Zawsze stawiałam na klasykę... ale może masz racje ! Trzeba "odmulić" co nieco

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Tylko teraz tak: jak ubieram się klasycznie + sneakersy to czy jak machnę sobie neonowy róż to czy nie będe wyglądać komicznie?? Nie ukrywam iż przy tym czerwonym czuję się tak jak Kobieta przez duże K. Czy nie odejme sobie lat tymi pinkuśnymi pazurami ??
Stary 2014-04-15, 00:16   #614
Medousa
Anarchitektka

Cytat:
Zawsze stawiałam na klasykę... ale może masz racje ! Trzeba "odmulić" co nieco

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Tylko teraz tak: jak ubieram się klasycznie + sneakersy to czy jak machnę sobie neonowy róż to czy nie będe wyglądać komicznie?? Nie ukrywam iż przy tym czerwonym czuję się tak jak Kobieta przez duże K. Czy nie odejme sobie lat tymi pinkuśnymi pazurami ??
czy ja wiem... moja ukochana promotorka śmiga sobie z pazurkami jaskrawozielonymi, a babeczka po 50. i nic jej te paznokcie nie ujmują, wręcz przeciwnie jasne, że na biznesowe spotkania nie chadzam z oczodajnym różem, ale na co dzień, czemu nie czasem tylko panowie na budowie komentują

architektura bachata

A jednak dorosłość ma swoje zalety. Buty, seks i nieobecność rodziców mówiących nam, co mamy robić, to cholernie fajna rzecz.

Stary 2014-04-15, 12:44   #615
blackcode1919
Przyczajenie

Przełamałam sie, zaczełam od morelowych, huk że ni w zab ni w oko ale dłoń wygląda ślicznie
Stary 2014-04-15, 14:26   #616
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Przełamałam sie, zaczełam od morelowych, huk że ni w zab ni w oko ale dłoń wygląda ślicznie

ja bede następne robić w kolorze fuksji, troche mnie to przeraża ale chce na święta wyglądać bardziej kolorowo pokażesz fotke jak wygląda ten morelkowy kolor?
Stary 2014-04-15, 23:39   #617
ninde_
Przyczajenie

Dot.: Czy podobają się wam miętowe paznokcie?

Podobają i to bardzo
Stary 2014-04-17, 18:16   #618
MissChievousTess
Zakorzenienie

Garść porad:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/lakier-do-paznok...suje-do-ciebie
http://www.siewie.pl/jak-dobrac-kolo...sztaltu-palcow
Czerwień to kolor dość uniwersalny, tylko trzeba dobrać odcień pasujący do skóry (ciepły albo zimny).
Stary 2014-04-29, 17:52   #619
agatka36
Zadomowienie

Cytat:
Odcień
Kolor
Za mało
Matowy
ubieram się podobnie jak Ty, czasem dodam coś kolorowego, ale paznokcie noszę w wielu kolorach tęczy, zależnie od nastroju wiadomo, że na jakieś ważniejsze dni nie pomaluję powiedzmy na zielono (co też mi się zdarza), ale skoro nie szalejemy z kolorami ciuchów, to czemu nie szaleć z paznokciami?
agatka36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 23:37   #620
anniamm
Przyczajenie

Ja zazwyczaj mam czerwone, dość bezpieczny ten kolor, właściwie do większości rzeczy pasuje, do pracy na wieczór. I ponoć panowie go bardzo lubią
anniamm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 07:19   #621
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anniamm Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj mam czerwone, dość bezpieczny ten kolor, właściwie do większości rzeczy pasuje, do pracy na wieczór. I ponoć panowie go bardzo lubią
panowie ubóstwiają czerwony kolor na paznokciach i faktycznie bardzo uniwersalny kolor, dużo kobiet go nosi na co dzień na paznokciach, bo jest elegancki i kobiecy
Stary 2014-05-01, 16:35   #622
kamtumi
Raczkowanie

Kolory paznokci- klasyka czy różnie?

Stawiacie na klasyczne kolory lakierow czy róznorodność?

Obecnie tawam na frencha i z tym czuje sie klasycznie i prosto.

Kiedys byly rozne kolory- dziś mowie im stanowcze NIE.

Jak jest u was?
kamtumi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:18   #623
Natt1992
Zakorzenienie

Dot.: Kolory paznokci- klasyka czy różnie?

Czerń i na dłoniach, i na stopach. Praktycznie zawsze

wish
Natt1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 10:57   #624
Medousa
Anarchitektka

wszystkie możliwe kolory, w zależności od nastroju
ale najczęściej jednak czerwone albo różowe

architektura bachata

Stary 2014-05-02, 19:56   #625
Bettina_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Stawiacie na klasyczne kolory lakierow czy róznorodność?
Każdemu co innego w sercu gra

jak nudzą mi się kolorowe wracam do frencha ale grzechem byłoby non stop frenchować bo tak modne teraz pastele są przecudne

Czyli odpowiadając na tytułowe pytanie - różnie !
Monotonia na pazurkach raczej nie dla mnie
Niecierpię jedynie fioletów i brązów, choć u innych czasem mi się podobają
Stary 2014-05-02, 21:28   #626
jonaska
Przyczajenie

Dot.: Lakiery Shellac - dobieranie koloru

Poszukuję hybrydy w kolorze vaniliowym, śmietankowym. Kryjący dobrze. Prawie biały, ale nie biel - ecru? nie wiem jak to opisac bardziej obrazowo.
Znacie taki?
jonaska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 10:02   #627
mc266
Zakorzenienie

Głównie preferuje jednokolorowe pasnokcie. Oczywiście kolory różnorodne, w zależności od nastroju. Czasem ozdabiam serdeczne palce jakimś wzorkiem.

mc266 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 15:37   #628
stars3
Przyczajenie

Ja najczęściej maluję wszystkie paznokcie na jeden kolor po prostu. A kolorki lubię praktycznie wszystkie. No i czasem french
stars3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 18:09   #629
EmiliaBajkowska
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Kolor Paznokci

W jakim kolorze lubicie mieć pomalowane paznokcie?

Ja uwielbiam czerwony...
EmiliaBajkowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 00:33   #630
Emilka020c
Raczkowanie

Dot.: Kolor Paznokci

Ja czerwony mam aktualnie na stópkach
Bardzo lubię wszelakie kolory ciepłe - pomarańcze, róże, nawet fiolety.
Teraz na lato mam dwa lakiery błękitny i neonowy-zielony, ale wiadomo te nie są już tak uniwersalne i nie do wszystkiego pasują.
Ps. ślę pozdrowienia dla mojej imienniczki

Edytowane przez Emilka020c
Czas edycji: 2014-05-27 o 00:35
Emilka020c jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
hybryda, kolor, manicure hybrydowy, paznokcie, shellac

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości