Pigmentacja w這sa :) - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-08-31, 20:45   #1
Kasienka09
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125
Pigmentacja w這sa :)

Hey Mam takie pytanko.Na czym polega zabieg "pigmentacj w這sa" ? I czy wiecie mo瞠 ile taki zbieg kosztuje?
Stary 2006-08-31, 22:32   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Dot.: Pigmentacja w這sa :)

pigmentacja to pokrotce mowiac , wprowadzenie pigmentu do wlosa po rozjasnianiu, czyli pozbawionego pigmentu, przygotowujac go do farbowania pisalismy juz tu o tym , zajrzyj do archiwum
koszt zalezny jest od salonu w jakim sie go wykonuje
Stary 2006-09-01, 10:10   #3
Kasienka09
Raczkowanie

Dzi瘯uj za odpowied Ja mam na w這sach robiony baleja czekolada+blond a m鎩 naturlny kolor to ja郾iutki br您 i chcia豉bym si pozby tego blondu a mo瞠 Pani wie w jakich granicach ok. waha si cena pigmentacji?
Stary 2006-09-01, 16:08   #4
Kasienka09
Raczkowanie

up up i czy w ka盥ym salonie fryzjerskim robi控 pigmentacje w這s闚?
Stary 2008-06-25, 18:10   #5
frida69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132
pigment

witam, mam bardzo rozjasnione wlosy i chiaalbym trche przyciemnic np brazowymi pasemkami ale zawsze jakies blondy mi sie szybko splukiwaly, czy jak zrobie braz paemka to tez sie wyplucza? czy moge kupic jakie farby do pigmentacji wlosow czy nie? gdyz albo chce zrobic ciemne pasemka albo cale wlosy zafarbowac na ciemniejszy blond???
frida69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-03, 21:06   #6
blackcherryx94
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

Witam. S造sza陰m o samodzielnym przeprowadzeniu pigmentacji w這sa. Czy dzia豉 ona je郵i z w這s闚 schodzi kolor po farbie? ( nie ca趾iem ale tak jak zazwyczaj ) Czy nie uszkadza w這sa? Czy po pigmentacji kolor na wlosach ulega zmianie?
Stary 2011-11-04, 15:45   #7
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

blackcherry, nie , kondycja wlosa nie ucierpi bo w這s b璠zie grubszy, wype軟iony pigmentem. taki kolor trzyma sie dluzej niz zwyk豉 koloryzacja
Stary 2011-11-04, 17:06   #8
blackcherryx94
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
blackcherry, nie , kondycja wlosa nie ucierpi bo w這s b璠zie grubszy, wype軟iony pigmentem. taki kolor trzyma sie dluzej niz zwyk豉 koloryzacja
Ah to dobrze ) Pierwszy raz o tym s造sz narawd. Dzi瘯uj za rozwianei moich obaw
Stary 2011-11-08, 15:44   #9
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

mam pytanie czy pigmentacja moze byc tylko natura? np 7.0
czy moge wykonac ja docelowym kolorem np 7.1 i na to 7.1 na wodzie 6%???
Stary 2012-12-04, 14:59   #10
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
mam pytanie czy pigmentacja moze byc tylko natura? np 7.0
czy moge wykonac ja docelowym kolorem np 7.1 i na to 7.1 na wodzie 6%???
Nie wiem, ale sama zamierzam zrobi pigmentacj 8.33, czyli farb docelow, bo natury nie mam
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-04, 15:19   #11
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

witam m鎩 problem rozwiaza cudowny produklt fix color diapo kt鏎y na這zy豉m przed farbowaniem wszystko r闚no z豉pa這 i jak nazrazie pigment siedzi obesz這 si bez pigmentacji.
W moim miescie pigmentacja lub repigmentacja wykonywana jest w 3 salonach ceny kosmiczne ... i fryzjerki nie ch皻ne do zabiegu co mnie bardzo zdziwi這 sama bym sie nie odwa篡豉 bojac sie ewentualnej zieleni
1-2 po farbowaniu na wspomagaczu
3 problem z pokryciem 1 warstwy zawsze wychodzi豉 o wiele ton闚 jasniej farba sp造wa豉 dos這wnie foto ok 3 tyg od farbowania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07512.jpg (139,7 KB, 121 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07513.jpg (97,5 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (151,3 KB, 98 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-04 o 15:40
ifrit jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-19, 21:19   #12
turnupthelove
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Powr鏒 do naturalnego koloru - pigmentacja?

W這sy od kilku lat farbuje, o dziwo jeszcze 篡j . Zacz窸am br您ami sko鎍zy豉m jako blondynka. Mia豉m etapy jasnego blondu kt鏎y z czasem lekko przyciemni豉m. Aktualnie jest to taki 鈔edni blond, ostatni farb jak nak豉da豉m na g這wie by豉 altamoda odcie 7 mi鏚. Na pocz徠ku si przyciemnij ( nawet bardzo ) , ale oczywi軼ie wystarczy這 par my i kolor si wyp逝ka. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki ciemny blond, kiedy by 鈔edni, ale teraz odrosty s bardzo ciemne, zreszt z wiekiem zacz窸y przyciemnia mi si w這sy. Tu pojawia si moje pytanie czy warto wykona pigmentacj? Kolor w這s闚 nie jest r闚nomierny, z przodu ja郾iejszy ni z ty逝 i troch z鄴趾ni皻y.. Chcia豉bym da w這som troch spokoju, wr鏂i do swojego naturalnego odcienia, przede wszystkim chcia豉bym uzyska bardziej ch這dny ni ciep造 odcie, ale je郵i ca造 czas mia豉bym je farbowa ciemnym blondem, kt鏎y wci捫 by si wyp逝kiwa to jaki mia這by to sens.. a z tego co wiem pigmentacja to dobra opcja.
Stary 2014-08-20, 10:29   #13
201607040946
Konto usuni皻e

Po pigmentacji farba nie powinna si tak szybko sp逝kiwa, wi璚 to b璠zie dobra opcja.
Stary 2014-08-22, 05:08   #14
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Po pigmentacji farba nie powinna si tak szybko sp逝kiwa, wi璚 to b璠zie dobra opcja.
Po dobrze wykonanej pigmentacji farba nie powinna si ju praktycznie w og鏊e wyp逝kiwa, m闚ie tutaj o tonie, nie o refleksach

Ps. kaguya - czy ty robisz pigmentacje w這s闚 8.33 bez farby naturalnej? to nic ci nie da jak chcesz 瞠by ci si nie sp逝kiwa豉 farba przecie, chyba 瞠 nie o to ci chodzi?

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2014-08-22 o 05:11
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-22, 10:52   #15
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆
Po dobrze wykonanej pigmentacji farba nie powinna si ju praktycznie w og鏊e wyp逝kiwa, m闚ie tutaj o tonie, nie o refleksach

Ps. kaguya - czy ty robisz pigmentacje w這s闚 8.33 bez farby naturalnej? to nic ci nie da jak chcesz 瞠by ci si nie sp逝kiwa豉 farba przecie, chyba 瞠 nie o to ci chodzi?
M鎩 post by z 2012 roku, nie zrobi豉m wtedy z這t, tylko natur.
Stary 2014-08-22, 10:52   #16
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆

M鎩 post by z 2012 roku, nie zrobi豉m wtedy z這t, tylko natur.
Stary 2014-08-23, 22:40   #17
drapmmniekicia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
problem z ci庵造m wyp逝kiwaniem si w這s闚 farbowanych

Hej, sprawa wygl康a tak, 瞠 naturalnie mam w這sy ciemny blond i jaki czas temu farbowa豉m je r騜nymi br您ami od Garniera, niestety kazda z tych farb si wyp逝ka豉 ca趾owicie zosta造 widoczne tylko rude refleksy w niektorych miejscach ( miedziany refleks czy cos ) potem zdecydowalam sie na 'lepsza' farbe ktora mi polecalo duzo osob byla to farba od loreal prodigy br您 ktory wyszedl bardzo cieemny prawie jak czarny ale z czasem kolor sie wyplukiwal. Dodam tez ze od razu po farbowaniu zrobily mi sie plamy, w niektorych miejscach kolor nie zlapal. Teraz po paru tyg kolor calkowicie sie wyplukal ale nie wrocilam do swoich naturalnych bo to niemozliwe, tylko mam taki jasny bardzo braz ( wyplukany, nie intensywny ) pare dni temu zauwazylam odrosty ktore wygladaja jak siwe doslownie! nie wiem czemu moje wlosy tak sie wyplukuja.. slyszalam juz wiele wersji, ze moglam od razu dac lepsza farbe a nie z takimi gorszymi sie bawic, bo przez nie wlasnie plamy sie potem zrobily albo tez przez moja niby strukture wlosow, oprocz tego sa bardzo suche i zniszczone ( takei byly jeszcze przed peirwszym farbowaniem) nie mam pojecia co zrobic dalej.. fryzjer to troche drogi eksperyment , a nie mam pewnosci ze ich trwalsza farba chyci moje wlosy.. pozostaje pytanie co zrobic z odrostami , bo powinno sie nakladac jedna ta sama farbe ale tamta moja sie zmyla i nie wyobrazam sb nalozenia jej na moje wlosy ( odrosty by byly mega ciemne a reszta wlosow nie ) moze powinnam je zafarbowac inna farba ale tez jaki odcien zeby nie bylo az takiej znaczacej roznicy.. albo isc do fryzjera zrobic lepsza farba braz.. Ten obecny kolor az tak mi nie przeszkadza ,nie przeszkadzalby wgl gdyby nie te plamy w niektorych miejscach ( az tak sie nie rzucaja w oczy teraz ale i tak je widac mimo wszystko ) Wiadomo wolalabym ladny braz ale moze z moimi wlosami jest cos nie tak i nie ma sensu wydawac kase do fryzjera skoro jest opcja zeby i tamta sie zmyla bo slyszalam tez o takich przypadkach. Ktos jeszcze wspominal o pallecie.. ale nie chce az tak sobie niszczyc wlosow.. No to sie rozpisalam. Prosze pomozcie.
drapmmniekicia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-24, 11:01   #18
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060
Dot.: problem z ci庵造m wyp逝kiwaniem si w這s闚 farbowanych

Zr鏏 pigmentacj.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-13, 14:57   #19
for_fun_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Uszanowanko
mam pytanie dotycz帷e rozja郾iania (dok豉dnie zrobienia pasemek rozjasniaczem) na uprzednio pigmentowanych w這sach 7.0 z garniera (dodam 瞠 w這sy by造 rozjasniace ju z tydzie wcze郾iej. Czy ten zabieg rozjasniania wypali mi na tych zapigmentowanych w這sach czy da sobie spok鎩 i poczeka a kolor troche pu軼i?

Czekam z niecierpliwo軼ia na odp i pozdrawiam
for_fun_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-13, 17:52   #20
SceneQueene
Zakorzenienie

Chwil poczekaj, umyj porz康nie szamponem przeciw逝pie穎wym i spokojnie mo瞠sz rozja郾iac.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-08-14, 12:01   #21
for_fun_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

ok dzisiaj rozjasniam
for_fun_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-14, 16:49   #22
SceneQueene
Zakorzenienie

Powodzenia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-25, 11:26   #23
Zutylka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam.
Mam problem w doborze dobrego koloru farby do w這s闚,aby uzyska po膨dany rezultat.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to szatyn.Od wielu lat rozja郾iam rozja郾iaczem do koloru wr璚z bia貫go.Bardzo nie podoba mi si ten sztuczny kolor i chcia豉by uzyska efekt bardzo jasnego koloru w這s闚 jaki jest na opakowaniu farby:
R匚ITAL PR丌仂ENCE 05 ULTRA LIGHT.Trzy dni temu na moje rozja郾ione w這sy po這篡豉m farb Garnier super jasny srebrzysty blond i niestety wyszed szarawy.Teraz moje pytanie jakiego kolor mam u篡 na moje w這sy aby uzyska odcie jaki jest podany przy farbie 05 ULTRA LIGHT? Czyta豉m o tzw."pigmentacji" Prosz o pomoc.
Pozdrawiam,
Busia
Zutylka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-25, 14:17   #24
SceneQueene
Zakorzenienie

A poczeka豉s kilka my? Najcz窷ciej jest tak, 瞠 ta lekko szara Po鈍iata po nich schodzi.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-08-25, 15:26   #25
Zutylka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

My豉m ju cztery razy..Taki zimny kolor jest tragiczny.U篡豉m profesjonalnej p逝kanki w kolorze miedzi i troszeczk z豉godzi這 ten szary kolor.
Zutylka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-25, 15:51   #26
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Cytat:
Napisane przez Zutylka Poka wiadomo嗆
My豉m ju cztery razy..Taki zimny kolor jest tragiczny.U篡豉m profesjonalnej p逝kanki w kolorze miedzi i troszeczk z豉godzi這 ten szary kolor.
Mo瞠sz wstawi zdj璚ia w這s闚?

Spr鏏uj z cyklamenem albo p逝kank z 逝pin cebuli (do garnka z ok. 0,5l wody wrzu jak najwi璚ej dojrza造ch 逝pin cebuli, gotuj na wolnym ogniu przez 20-30 minut, wystud i wyp逝cz w niej w這sy. Dla lepszego efektu mo瞠sz z tak namoczonymi w這sami pochodzi z p馧 godziny, przynajmniej ja tak robi豉m).
Przy nast瘼nym farbowaniu u篡j be穎wego koloru. Polecam 10/23 z CeCe.
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-12, 12:41   #27
krewka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 711

Mia豉m w這sy jasny blond (poziom 10), farbowane tak przez kilka lat z naturalnego ciemnego blondu (poziom pomi璠zy 7 i 6) .

Pofarbowa豉m na rudy, zmiesza豉m dwie farby (鈔edni blond i miedzian czerwie czyli 6,46 i 7) 瞠by uzyska nie za ciemny rudy o naturalnym odcieniu. Kolor wyszed odrobin ciemniejszy, z czerwonym odcieniem, 豉dny.
Ale po 3-4 myciach wyp逝ka si na ni窺zej cz窷ci w這s闚 do burego blondo-rudego, o ch這dnym, buro-r騜owym odcieniu. Mo瞠 to wynika ze szniszczenia ko鎍闚ek.

Przeczyta豉m, o zabiegu pigmentacji. Wst瘼nie my郵 o zrobieniu pierwszego farbowania farb 7.0 a potem po這瞠nia jakiej rudo軼i z poziomu 7.

Czy ma to sens? Cele mam dwa:
-瞠by kolor nie by ciemniejszy ni poziom 7, m鏬豚y by nawet 8.
-unikni璚ie pomara鎍zowego(!), kierowanie si ku czerwieni.

Mog造by軼ie co doradzi?
krewka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-12, 17:17   #28
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
Napisane przez krewka Poka wiadomo嗆
Mia豉m w這sy jasny blond (poziom 10), farbowane tak przez kilka lat z naturalnego ciemnego blondu (poziom pomi璠zy 7 i 6) .

Pofarbowa豉m na rudy, zmiesza豉m dwie farby (鈔edni blond i miedzian czerwie czyli 6,46 i 7) 瞠by uzyska nie za ciemny rudy o naturalnym odcieniu. Kolor wyszed odrobin ciemniejszy, z czerwonym odcieniem, 豉dny.
Ale po 3-4 myciach wyp逝ka si na ni窺zej cz窷ci w這s闚 do burego blondo-rudego, o ch這dnym, buro-r騜owym odcieniu. Mo瞠 to wynika ze szniszczenia ko鎍闚ek.

Przeczyta豉m, o zabiegu pigmentacji. Wst瘼nie my郵 o zrobieniu pierwszego farbowania farb 7.0 a potem po這瞠nia jakiej rudo軼i z poziomu 7.

Czy ma to sens? Cele mam dwa:
-瞠by kolor nie by ciemniejszy ni poziom 7, m鏬豚y by nawet 8.
-unikni璚ie pomara鎍zowego(!), kierowanie si ku czerwieni.

Mog造by軼ie co doradzi?
Zapigmentuj czerwon farb, zamiast natur Mniejsza szansa, 瞠 wyblakn Ci w這sy do jakich burych odcieni.
Jak si obawiasz, 瞠 7.6 lub 7.66 jako pigmentacja wyjdzie 幢e, to zapigmentuj t sam farb, kt鏎 po這篡sz p騧niej
Ja bym da豉 7.6 do pigmentacji i 7.46 przy docelowym farbowaniu
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-13, 13:03   #29
krewka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
Zapigmentuj czerwon farb, zamiast natur Mniejsza szansa, 瞠 wyblakn Ci w這sy do jakich burych odcieni.
Jak si obawiasz, 瞠 7.6 lub 7.66 jako pigmentacja wyjdzie 幢e, to zapigmentuj t sam farb, kt鏎 po這篡sz p騧niej
Ja bym da豉 7.6 do pigmentacji i 7.46 przy docelowym farbowaniu
Dzi瘯uj
Stary 2016-01-24, 23:10   #30
krewka
Rozeznanie

Troche odwlek豉m farbowanie, 瞠by zregenerowa w這sy i kupuj teraz farb.
Na farbowanie docelowe wybra豉m 7.46 (RR line)
Zastanawiam si co wybra na pigmentacj. W palecie mam 7 lub 7.0 lub 7.66. (jest te czerwony kolor rosso).
W這sy od nasady do "wysok軼i" brody s na poziomie 7, z rudym odcieniem, ale ko鎍e s szaro-blond.
Ch皻nie bym zrobi t pigmentacj 7.66 tylko nie wiem czym to dok豉dnie grozi. Czerwie przebije lub docelowy kolor nie z豉pie? I czy powinnam robi pigmentacj od nasady w這s闚 czy od miejsca, gdzie robi si ja郾iejsze?
Odpowiedz

Tagi
farba do wlosow, fryzjer, odrosty

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-23 01:16:28

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.