Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-19, 05:04   #91
Layila
Zadomowienie

Dot.: Fryzjer w STALOWEJ WOLI

Przyjelam do wiadomosci, ze pan MB na wierne i oddane klientki, ktore w razie potrzeby beda go bronic wlasna piersia niczym Rejtan Na przyszlosc upraszam o stosowanie zasad interpunkcji i stosowanie poprawnych struktur gramatycznych pisowni polskiej.

Wracajac do tematu, czy wiecie cos o koloryzacji u tych pan, ktore przyjmuja w akademikach KUL-u? Albo u pani Gosi na Metalowców? Slyszalam, ze bardzo ladnie obcinaja wlosy, ale nie moge znalezc zadnej informacji o tym jak farbuja wlosy i jakich farb uzywają.
Layila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:12   #92
Anemone
Pole Dance Princess

z czystym sumieniem mogę polecić stalowowolski salon fryzur Beata na edukacji
obcinała mnie pani Lucyna i włosy są super, takie jak chciałam i dobrze ścięte
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub będzie 30 grudnia 2017
Anemone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:39   #93
dziefczynka1987
Raczkowanie

hey dziewczyny podbijam pytanie
Szukam dobrego fryzjera. Zależy mi na zafarbowaniu na efekt ombre lub pasemka.

Byłam już w MB-porażka, miałam włosy do ramion chciałam zmienić fryzurę, i to był mój błąd. Pan B. wyciął mi grzywkę jak tulipan i postrzępił włosy, po wyjściu z zakładu płakałam jak dziecko. Nigdy więcej powiedziałam.Dziwię się osobom, które tak zachwalają. Już od niejednej osoby słyszałam negatywne opinie.

Metamorfoza odpada, ponieważ co chwilę zmieniają się tam fryzjerki i jak już jest jakaś fajna to zaraz jej nie ma bo albo na macierzyńskim albo wyjechała. No i ta cena za farbowanie włosów krótkich płaciłam 135zł nie wiem jak teraz.

AWANGARDA - omijajcie szerokim łukiem. Koleżanka farbowała tam włoski. Chciała pasemka blondu i brązu. Niestety kolor brąz wyszedł czerwony. Płakała kilka dni.

Jednym słowem mam pecha do fryzjerek. Jak powiem proszę podciąć minimalnie ciach, 10cm nie ma.
dziefczynka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 12:13   #94
dziefczynka1987
Raczkowanie

up up
Stary 2012-10-17, 16:31   #95
bettinkaroj
Przyczajenie

[QUOTE=Layila;36614893]Przyjelam do wiadomosci, ze pan MB na wierne i oddane klientki, ktore w razie potrzeby beda go bronic wlasna piersia niczym Rejtan Na przyszlosc upraszam o stosowanie zasad interpunkcji i stosowanie poprawnych struktur gramatycznych pisowni polskiej.

Layilo.
a ja panią UPRASZAM o pisanie na forum publicznym TYLKO FAKTÓW a nie przez Panią stworzonych herezji.
jak nisko pani jeszcze upadnie??
wpierw wymyśla pani herezje o podszywaniu się fryzjerów pod klientów.
/dla tych którzy nie są w temacie -post Layila z 2012-09-13, 22:39/

Następnie gdy ja klientka -ujawniając Pani oszczerstwa -wyprowadzam Innych z błędu - wtedy pani, całkiem bez pardonu , brnie dalej .
Tj usuwa swoje wpisy a MNIE UPRASZA o stosowanie zasad interpunkcji ??????????

JEST PANI CO NAJMNIEJ ŚMIESZNA !!!

oczywiste że przy braku argumentów najlepszą obroną jest atak (stąd Pani upraszanie bym stawiała kropki i przecinki)
Kobieto litości ..

Poradzę pani WG JĘZYKA PRAWA (ten język jest mi bliższy niż podręcznik j.polskiego -dla uczennic takich jak pani ??)
Proszę - podczas czytania na internecie -nie posiłkować się podręcznikiem do j.polskiego ( tj nie gramatyke analizowac ..czy też o fonetyce pani coś wspomni??? ) tylko prosze sobie poczytać o polskim prawie karnym.
Jako, że 2 lata pani w Polsce nie było.....to przypominam ,że Polska jest krajem prawa i art 212 KK obowiązuje.
wg niego za podobne oszczerstwa w stosunku do mnie czy do pana MB grozi rok więzienia, kara ograniczenia wolności lub grzywna

usuwanie fragmentu wpisu z dnia 2012-09-13, 22:39 -który jako oszczerstwo , zniesławienie -mógłby panią poprowadzić do sądu...
nic pani nie da, bo oszczerstwa napisane przez panią są zapisane.
Znajdują się w mojjej odpowiedzi do Pani - z dn. 2012-09-14, 20:17

a to pech , prawda???
PRAWDA jest czasem okrutna

Tak więc niech pani nie grzęźnie dalej ..tylko zachowa się honorowo i przeprosi wszystkich , których pani wkoło obraża...atakuje ...

na razie grzecznie upraszam .

PONADTO PROSZE PAMIETAC
ze na publicznym serwisie wolno pani tylko :
-polecić dobrego Fryzjera wg własnej opinii
- ocenić umiejętności złego -tez podając fakty

WTEDY każdy - sam wg obiektywnej oceny -wyciągnie wnioski i wybierze dla siebie fryzjera / bez opierania się na tanich kłamstewkach -jak te podawane przez panią.../

PROSZE POPATRZCIE JAK PANI Layila szkaluje czyjeś dobre imię
nawet nie bacząc na odpowiedzialność karną -szkaluje nie sam zawód a osobowo człowieka ....
ponadto tym samym robi ze mnie samej kłamcę i krętacza.

2012-09-13, 22:39 Layila
Btw. dlaczego prawie wszystkie pozytywne posty o salonie pana MB sa pisane przez nowych uzytkownikow forum, z 1 postem na koncie? Nie jest panu wstyd, panie MB? Gdyby pan rzeczywiscie byla takim dobrym fryzjerem jak pan mysli, to nie musialby pan TEGO robic. Good luck!

2012-09-19, 06:04 Layila
usuwa fragment , którym może jej zaszkodzić za to zaczyna atakowac moją osobę wpisami..i zostawia tyle :

Btw. dlaczego prawie wszystkie pozytywne posty o salonie pana MB sa pisane przez nowych uzytkownikow forum, z 1 postem na koncie? Good luck!

resztę uwag , dane osobowe przekazuje do moderatora serwisu
jeżeli nadal będzie pani brnąc w oszczerstwa to informuję:
wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez właścicieli serwisu -osobom które zgodnie z literą prawa będą chciały od pani Layila spotkania ..
droga pani -nie przy kawie !!!! a w prokuraturze !
sądowano się w Polsce o szyszkę .... więc o dobre imię i zamknięcie ust kłamcy -też można...
bettinkaroj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:51   #96
Sarah1114
Przyczajenie

Fryzjerka w Stalowej Woli.

Witam. Mam pytanko dotyczące dobrej fryzjerki w St. Woli.
Wiem, że istnieją już wątki o fryzjerkach w Stalówce, ale są sprzed kilku lat...
Czy są w Stalowej Woli godne polecenia fryzjerki? Chodzi o ścięcie włosów.
Czy p. Grażyna Trzuskot jest warta uwagi?
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Sarah1114 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:23   #97
Sarah1114
Przyczajenie

Do Pani Bettinkaroj. Upraszam tym razem ja Panią, by pisała Pani odpowiedzi DOTYCZĄCE WĄTKU! Nie interesuję mnie oraz innych, Pani podniesione ciśnienie oraz to, że jest Pani bliższy kodeks karny, aniżeli podręcznik języka polskiego( z którym powinna się pani bliżej zapoznać...). W tym wątku polecamy lub odradzamy fryzjerów, a nie robimy wywody o czyichś "oszczerstwach"... Pani Layila wyraziła SWOJĄ OPINIĘ na temat salonu MB tak jak inne komentatorki tego wątku. Pani OBRAŻA Panią Layilę co zgodnie z polskim prawem jest również karalne. Przetoczę Pani artykuł kodeksu karnego; § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Wracając do tematu, wie ktoś jaki fryzjer jest godny polecenia w Stalowej?
Sarah1114 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:54   #98
dziefczynka1987
Raczkowanie

Dziewczyny podzielcie się opiniami. Szukam już bardzo długo dobrego fryzjera/ki i nic. Póki co jazdy do jednego w Rzeszowie wykańczają mój portfel

Nie wierzę, że w SW nie ma żadnego dobrego.
Help
Stary 2013-10-01, 19:38   #99
dziefczynka1987
Raczkowanie

Nikt nic???
Stary 2013-10-01, 20:03   #100
Anemone
Pole Dance Princess

bardzo sobie chwalę panią Lucynę w salonie BEATA na KEN nieopodal przychodni Piłatów
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub będzie 30 grudnia 2017
Anemone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:17   #101
dziefczynka1987
Raczkowanie

Od 5 miesięcy nie byłam nigdzie u fryzjera. Strach iść w nieznane miejsce.
Póki co sama podcinam końce i farbuję.

W czerwcu mam wesele i szukam kogoś kto uczesze mnie fajnie a nie zrobi hełm na głowie z toną lakieru.

Może któraś z Was ma jakiegoś nowego fryzjera? :r oza:
Stary 2014-05-01, 18:18   #102
iwonsia01
Zadomowienie

Ja polecam BIOLAGE Pracuje tam też wysławiona Cecylia
Stary 2014-05-03, 20:02   #103
eni35
Przyczajenie

No i jestem w rozpaczy. Moja ukochana Agnieszka wyjechała, obcinała mi włosy wielu. Miałam super, krótką fryzurkę, modną, "z pazurem". niestety taka fryzura wymaga częstego podcinania.. musialam to zrobić.. i... jestem... no jest do doopy
Całkowicie stracony fason a miałam włoski, ze kobitki zaczepiały mnie na ulicy z pytaniem kto mi strzyże . Załamka. Czytam wpisy na forum od początku i widze, że jest tu więcej wielbicielek Agnieszki. Moze ktoś wie gdzie mozna obciąc włosy na przyzwoitym poziomie,( bo w to ze ktos zrobi to tak jak Agnieszka juz nawet nie liczę) i by fryzjer wiedział co do niego mówię. Albo chociaż umiał odtworzyć ze zdjęcia. Jak sobie radzicie dziewczyny bez Agi? Pomózcie

Edytowane przez eni35
Czas edycji: 2014-05-03 o 20:16
eni35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:40   #104
magda1706
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 9
GG do magda1706

Szukam fryzjera do kręconych włosów w Stw. Kto będzie słuchał i obetnie tak jak chcę a nie zrobi ze mnie pączka? Ktoś może coś polecić?
magda1706 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości