Panokcie sztuczne czy prawdziwe? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-21, 01:07   #121
Mrs.Lara
Raczkowanie

Dot.: Panokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Zgadza sie
Też mam wielu znajomych , którzy pierwsze co robią gdy się spotykamy to patrzą na pazury i pytają co dziś nowego u nich słychać
I mają ubaw po pachy bo niektórych to nawet naprawde interesuje i nie omieszkają wyrazić swego podziwu i uznania
Ale twierdzenie ,że tipsy sa fee bo faceci wolą naturalne... O kant pupci można rozbić .

A najlepsze jest to ,że często - gęsto pokazuje facetom moje długasne kolorowe szpony a oni ze zdziwieniem pytaja ,jak moglam wyhodować takie długie.
Odpowiadam wtedy po prostu ,że to sztuczne paznokcie....I zazwyczaj mi nie wierzą.
Twierdzą,że to niemozliwe
Nie bardzo rozumiem co mają wtedy na myśli ale sądzę ,że mit o "wadze kobiecych paznokci w życiu męzczyzn ( i ch sztuczności bądz prawdziwosci) " można z łatwościa obalić

I znowu wroce do porownania ze sztucznymi piersiami. To one sie czesciej podobaja facetom niz sztuczne pazury.....Afeeee
Mrs.Lara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 01:10   #122
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Bo sztuczne balony wzbudzają w nich atawistyczne odruchy
Tęsknotę za matczynym sutkiem i chęć possania
To proste istoty są

paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 10:27   #123
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Bo sztuczne balony wzbudzają w nich atawistyczne odruchy
Tęsknotę za matczynym sutkiem i chęć possania
To proste istoty są

Dobre Paula, podoba mi się .

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 17:17   #124
MadziaLena89
BAN stały

GG do MadziaLena89

Zawsze gdy cos robie robie to tylko dla siebie. Gdy scinam wlosy robie to dla siebie, gdy zmieniam cien do powiek robie to dla siebie i nie interesuje mnie co powiedza faceci czy dziewczyny. Wazne jest to zeby mnie sie podobalo.
I jesli bede zakladac sobie sztuczne pazurki ostatnia zecza jaka bedzie mnie interesowala to zdanie facetow na ten temat.

MadziaLena89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 10:05   #125
Margarita
Rozeznanie

Cytat:
Zgadza sie
Też mam wielu znajomych , którzy pierwsze co robią gdy się spotykamy to patrzą na pazury i pytają co dziś nowego u nich słychać
I mają ubaw po pachy bo niektórych to nawet naprawde interesuje i nie omieszkają wyrazić swego podziwu i uznania
Ale twierdzenie ,że tipsy sa fee bo faceci wolą naturalne... O kant pupci można rozbić .

A najlepsze jest to ,że często - gęsto pokazuje facetom moje długasne kolorowe szpony a oni ze zdziwieniem pytaja ,jak moglam wyhodować takie długie.
Odpowiadam wtedy po prostu ,że to sztuczne paznokcie....I zazwyczaj mi nie wierzą.
Mam bardzo podobne doświadczenia Faceci zwracaja uwagę na efektowne pazury i nie wierzą w ich sztuczność.
A jak zrobię sobie jakieś zatapiane zdobionko to analiza efektu jest wnikliwa - z głaskaniem, zdziwieniem, że nic nie wystaje
Nierzadko dostaję propozycje typu "Mmm podrap mnie" - co czynię z przyjemnością bo sztuczne pazurki drapią bardzo delikatnie, mimo, ze groźnie wyglądają
Margarita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 11:53   #126
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
A jak zrobię sobie jakieś zatapiane zdobionko to analiza efektu jest wnikliwa - z głaskaniem, zdziwieniem, że nic nie wystaje
Hehe dokładnie tak
Bob Budowniczy tym razem bierze w nich górę .
Hehe bo niektórze z nich wiedzą jak skonstruować most czy supermarket ale paznokieć ogromnie ich zadziwia
Stary 2006-09-22, 14:30   #127
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Hehe dokładnie tak
Bob Budowniczy tym razem bierze w nich górę .
Hehe bo niektórze z nich wiedzą jak skonstruować most czy supermarket ale paznokieć ogromnie ich zadziwia
Jak widać mężczyźni myślą w skali makro ale potrafią docenić szczegóły
Stary 2006-09-22, 18:25   #128
MadziaLena89
BAN stały

GG do MadziaLena89
Dot.: Paznokcie sztuczne czy prawdziwe?

Cytat:
Napisane przez tajgunia Pokaż wiadomość
ja właśnie również chce swoje własne utwardzić żelem, tylko z powodów łamania się, no i trwałości lakieru. co ciekawsze nawet moj TZ mnie wysyła na zażelowanie pazurków.
Ile kosztuje takie zelowanie paznokci? I czy mozecie opisac jak to wyglad? Czy to przedluza paznokcie?
MadziaLena89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 19:46   #129
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

NIe przedłuza a utwardza.
Resztę opowie wyszukiwarka
Stary 2008-09-26, 09:25   #130
Magdzia0108
Zadomowienie

ja wole swoje naturalne....
kiedyś obgryzałam to zrobiłam sobie tipsy, a potem paznokcie miałam jeszcze gorsze, bo bardzo zniszczone...
teraz juz nie obgryzam i lubię swoje naturalki

Filcowo, biżutowo:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12

06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 22:42   #131
atabe_s
Raczkowanie

GG do atabe_s

ja tam wolę naturalne, zadbane pazurki i podobaja mi się trendy jakie są teraz, paznokieć krótki, kolor ciemny
fajny też jest french bo mniej rzuca się w oczy i np. do mojej pracy bardziej wskazany, ale jak już na imprezkę to np. czerwone lub czarne pazurki
moich paznokci nie zaliczałam nigdy do szczególnie pięknych, ale o dziwo jak o nie trochę zaczęłam dbać to teraz jestem z nich zadowolona i lubię bawić się w malowanie co kilka dni
tipsy miałam i jakoś tak za bardzo dla mnie było widać, że to nie jest naturalny paznokieć, owszem są mniej problematyczne, można je na wiele sposobów ozdabiać, są fajne dla osób które ze względu na pracę nie sa w stanie naturalnych paznokci "utrzymać"
ogólnie rzecz ujmując - każdy ma to co lubi, a gustów jest tyle co ludzi
atabe_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:14   #132
201705042038
Konto usunięte

A ja lubię sztuczne, które wyglądają jak naturalne i naturalne, które wyglądają jak sztuczne .
Co do tipsów - czasami naprawdę trudno poznać, czy to tipsy, czy żel na naturalny, czy pomalowane i perfekt utrzymane naturalki. Tearaz noszę naturalne, ale uwielbiałam też krótkie akrylowe, wszystkim się podobały. Chociaż chętnie bym moje "zakonserwowała" w żelu, żeby miesiące zapuszczania nie poszły na marne przy jakimś uderzeniu.
Co do innych to niech noszą, co chcą. Nie boli mnie to, ze inne mają w kilka chwil taki efekt, na jaki ja muszę miesiącami zapracować (o ile nie lepszy) . Argument finansowy tez średnio się u mnie sprawdza, bo gdyby policzyć ile wydaję na odżywki to starczyłoby na stylistkę co 6 tygodni
201705042038 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:29   #133
lunafly1
Przyczajenie

Niestety na codzień w pracy muszę zakładać rękawiczki ochronne i ni jak się to ma do moich pragnień o dłuższych paznokciach, mam bardzo ładną płytkę paznokciową i niemal naturalnie wyglądają jak po francuskim manicure, ale niestety nie jestem w stanie ich wychodować na dłuższe, zaraz się boję,ze mi się połamią a ponadto nie rosną za szybko.
Stąd moje pytanko, co poradzicie?? Coraz częsciej myślę o ich przedłużeniu, a może jakiś cudowny środek na przyrost płytki paznokciowej ?!
Stary 2008-10-07, 14:39   #134
anna4284
Przyczajenie

Nie ma to jak własne paznokcie, bez żadnych udziwnień. By paznokcie wyglądały zawsze elegancko,zadbanie - wystarczy delikatny french i żeby nie były za długie bo to nie dodaje im wcale uroku,wręcz przeciwnie-odbiera go. A sztuczne paznokcie są dla osób ,które nie są w stanie się dowartościować,nie wieżą we własne piękno.Chociaż sztuczne wcale nie wyglądają złe,są naprawdę ciekawe,nie warto niszczyć dla nich naturalnej,delikatnej płytki paznokcia.
anna4284 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:24   #135
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez lunafly1 Pokaż wiadomość
Niestety na codzień w pracy muszę zakładać rękawiczki ochronne i ni jak się to ma do moich pragnień o dłuższych paznokciach, mam bardzo ładną płytkę paznokciową i niemal naturalnie wyglądają jak po francuskim manicure, ale niestety nie jestem w stanie ich wychodować na dłuższe, zaraz się boję,ze mi się połamią a ponadto nie rosną za szybko.
Stąd moje pytanko, co poradzicie?? Coraz częsciej myślę o ich przedłużeniu, a może jakiś cudowny środek na przyrost płytki paznokciowej ?!
A może problem tkwi w diecie? Żadne smarowanie nie pomoze, jeśli czegoś brakuje.

Cytat:
Napisane przez anna4284 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak własne paznokcie, bez żadnych udziwnień. By paznokcie wyglądały zawsze elegancko,zadbanie - wystarczy delikatny french i żeby nie były za długie bo to nie dodaje im wcale uroku,wręcz przeciwnie-odbiera go. A sztuczne paznokcie są dla osób ,które nie są w stanie się dowartościować,nie wieżą we własne piękno(...)
...albo dla tych, którym szkoda czasu na codziennego frencha . Zauważyłam, że tipsy szczególnie lubią kobiety w moim banku i nie ma się co dziwić - ich dłonie zawsze muszą wygladać nienagannie. A co do długich paznokci, to nasze gusta bardzo się różnią .
Stary 2008-10-07, 22:41   #136
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
,nie wieżą we własne piękno..
A ja wierzę zarówno we wlasne piękno jak i w ortografię.
Niebywałe
Stary 2008-10-07, 22:44   #137
sql
Raczkowanie

Naturalne piekno jest zawsze lepsze od sztuczności i żadne słowa tego nie zmienią
sql jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:50   #138
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Naturalne piekno jest zawsze lepsze od sztuczności i żadne słowa tego nie zmienią
Mówisz jak mój eks, który uważał, że piękne włosy to tylko naturalne, a makijaż to głupi babski wymysł. A oglądał się za pannami z odrostami do ucha i ociekającymi od tuszu rzęsami (i jeszcze mi wmawiał, że one są niefarbowane i bez make-up'u ). Każda przesada jest niewskazana, ale żadna z nas nie jest taka 100% natury. Depilujesz nogi? Malujesz paznokcie? Farbujesz włosy? Każda jakoś próbuje urodę podrasować.
Stary 2008-10-07, 22:57   #139
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Naturalny męski zapach niemytego od X dni ciała jest tysiąc razy lepszy od sztuczności i żadne dezodoranty tego nie zmienią.
Stary 2008-10-07, 22:59   #140
frauhelga
Ordnung muss sein!

a fe!
Pani Paulino! a coz to za brewerie....?
frauhelga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 23:01   #141
sql
Raczkowanie

Nie popadajmy w skrajności. Naturalny zapach męskiego ciała jest lepszy niż dezodorant. Chodzi oczywiści o umyte ciało i o wypielęgnowane naturalne paznokcie.
sql jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 06:15   #142
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

po co sie kłucić co jest lepsze. Ja naprzykład lubię moje naturalki, ale noszę żelki gdyż moich niestety nigdy nie uda mi sie tak ozdobić jak mogę to zrobić z żelkami czy akrylami. I nie chce mi sie ich nak długo zapuszczać.
asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 08:01   #143
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Chodzi oczywiści o umyte ciało i o wypielęgnowane naturalne paznokcie.
A jak powszechnie wiadomo umytym i SWIEŻYM ciałem oraz wypielęgnowanymi, TWARDYMI paznokciami dysponuje 100% populacji, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

Aahh Frau, nie znasz mnie jeszcze od tej strony
Stary 2008-10-08, 08:25   #144
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

A to i ja dorzucę swoję trzy grosze.
Po pierwsze Paula zlituj się. Niemyty facet od X dni. Śniadaniemi się cofa.

A co do paznokci takich czy takich. Co to kogo obchodzi co ja dajmy na to noszę na pazurach? Nie podoba się-popatrzeć przez okno w tramwaju a nie zezować na poręcz gdzie się trzymam. Wolicie naturalki,to proszę bardzo. Ja też czasem takie noszę.
Bo nie to jest ładne co jest ładne,tylko to,co się komu podoba. Wczoraj kupiłam sobie kolczyki do paznokci. Jak sobie taki zamontuję,znowu mi będą zezować na ręce.I pomyślą-taka stara i takie rzeczy....
Szczerze mam to delikatnie mówiąc gdzieś.

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:03   #145
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
A to i ja dorzucę swoję trzy grosze.
Po pierwsze Paula zlituj się. Niemyty facet od X dni. Śniadaniemi się cofa.
Gdybym nie uwielbiała stylizacji paznokci, cofałoby mi się na widok zaniedbanych, obgryzionych, pokrytych fałdami skór ogryzków.
Zresztą gdy widzę takie na ulicy a nie przy stoliku - i tak mi się cofa

Ale kochajmy naturalizm!!
Fe dla żelu, akrylu i chemicznie komponowanych składników mydła!!!!

Kadyrciu montuuujjjjjjjj i pokazuj zdjęciee !!!
Stary 2008-10-10, 17:19   #146
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam sobie kolczyki do paznokci. Jak sobie taki zamontuję,znowu mi będą zezować na ręce.I pomyślą-taka stara i takie rzeczy....
Szczerze mam to delikatnie mówiąc gdzieś.
Super! Też sobie kiedyś zrobiłam coś takiego . Jak Cię spotkam w tramwaju to też będę zezować
Stary 2008-10-11, 14:55   #147
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Możliwe, ze naturalne piękno jest lepsze. Ale ja nie mam naturalnie pięknych paznokci.
A moje akryle- skromny "moherek" są dziesięć razy ładniejsze od moich naturalek.
Kota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 08:59   #148
kasikk12
Raczkowanie

Ja uważam, że jeżeli ktoś ma swoje naturalne paznokcie ładne i zadbane, to niech się cieszy- Fajnie . Ale jeżeli kogoś natura nie obdarzyła takimi pięknymi pazurkami, to dlaczego miałaby nie zrobić sobie sztucznych...nieraz dobrze zrobione paznokcie trudno odróżnić od naturalnych....Swoją drogą ciekawe czy te, co tak krytykują sztuczne paznokcie nigdy nie poprawiały swojej urody( czyt. depilacja, makijaż, regulacja brwi, farbowanie włosów) Wątpię
Stary 2008-10-13, 09:45   #149
maxipazurek
BAN stały

Cytat:
A sztuczne paznokcie są dla osób ,które nie są w stanie się dowartościować,nie wieżą we własne piękno.
Hmmm...znaczy się te z naturalkami to pewne siebie lwice, czy tak...? To ciekawe skąd tyle obgryzionych naturalnych paznokci? Pewnie nadmiar pewności siebie...
Kobieto piękno jest w nas, mamy je w głowie albo nie i paznokcie nie mają na to wpływu, a ktoś kto twierdzi, że paznokciami można się dowartościować, prawdopodobnie sam dowartościowania potrzebuje.
Każdy robi to co lubi i co mu pasuje. Ja uwielbiam mieć sztuczne pazury, makijaż, golę się od stóp do... no dobra, bez głowy i uwielbiam się myć, choć to pewnie dla niektórych szczyt sztuczności
A patrząc na inne kobiety i ich paznokcie, widzę albo estetykę, albo niechlujstwo, nie analizuję czy chciały się dowartościować.
maxipazurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:48   #150
kasikk12
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
Hmmm...znaczy się te z naturalkami to pewne siebie lwice, czy tak...? To ciekawe skąd tyle obgryzionych naturalnych paznokci? Pewnie nadmiar pewności siebie...
Kobieto piękno jest w nas, mamy je w głowie albo nie i paznokcie nie mają na to wpływu, a ktoś kto twierdzi, że paznokciami można się dowartościować, prawdopodobnie sam dowartościowania potrzebuje.
Każdy robi to co lubi i co mu pasuje. Ja uwielbiam mieć sztuczne pazury, makijaż, golę się od stóp do... no dobra, bez głowy i uwielbiam się myć, choć to pewnie dla niektórych szczyt sztuczności
A patrząc na inne kobiety i ich paznokcie, widzę albo estetykę, albo niechlujstwo, nie analizuję czy chciały się dowartościować.

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości