Proszę o radę-w jakiej fryzurze będe dobrze wyglądac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-01, 22:49   #1
agaka79
Raczkowanie

Proszę o radę-w jakiej fryzurze będe dobrze wyglądac?

Witam,
bardzo proszę o pomoc w wyborze odpowiedniej fryzury dla mnie. Obecnie zapuszczam włosy-najdłuższe siegają za ramiona (nigdy nie miałam dlugich włosów) i zastanawiam się czy będa mi pasowac długie włosy? czy lepiej je obciąć. Nie chce mieć krótkich-kiedyś mialam i nie najlepiej się czulam. Podobaja mi się proste grzywki ale nie wiem czy taka mi pasuje. Proszę napiszcie w jakiej fryzurze będę
dobrze wyglądać i jaki kolor włosów i pasuje.

pozdrawiam
Agnieszka

p.s. poniezej wkleiłam kilka zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (57,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (71,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (65,9 KB, 66 załadowań)
agaka79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 00:14   #2
agaka79
Raczkowanie

Dot.: Proszę o radę-w jakiej fryzurze będe dobrze wyglądac?

Nikt nie jest w stanie mi pomóc??
Stary 2006-09-03, 08:35   #3
pantofelek
Przyczajenie

Witam,
osobiście uwazam, ze najlepiej prezentujesz sie w kolorze nr 1, oczywioscie usmiech na twarzy a jesli chodzi fryz to ok tylko mogłabys go tyc odswiezyc poprzez lekkie wystopniowanie, bo ta dlugosc jest ok
pantofelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 12:50   #4
dannonova
Raczkowanie

no hej . co do koloru włosow to pasowałby do cibie najbardziej BRąZ ten ktory masz teraz jest ok . włosy mogłby byc ciut dłuzsze. widziałam gdzies taka swietna fruzurke co uwazam ze pasowałaby do ciebie . jak znajde link to ci wkleje . a co do grzywki to uwazam ze to moda sezonowa i nie wartto . mnie osobiscie sie grzywki nie podobaja .
dannonova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 13:48   #5
Finnabair
Rozeznanie

Na tym ostatnim zdjęciu to masz inny kolor włosów, czy tak lampa błyskowa rozjasniła?
W kazdym razie ten jaśniejszy kolor bardziej mi do Ciebie pasuje i do Twoich zielonych oczu. Według mnie nie powinnaś calkowicie pozbywac się grzywki, najwyżej zrobić ja troszeczkę na bok, lub długość niech bedzie taka jak na fotce nr.3. Nie zapuszczaj bardziej, lub jeszcze troszeczkę, tak z 10 cm i będzie dobrze.
Pozdrawiam!
Finnabair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 14:27   #6
novakia
Zakorzenienie

Podoba mi sie w jasnym kolorku. Moim zdaniem skoro nie mialas nigdy dlugich wlosow to w koncu trzeba sprawdzic jak to jest! Ja tez zawsze mialam krotkie, bo wszyscy mi mowili ze w dlugich to mi bedzie źle, że za słabe i cieńkie mam. A zapuscilam i co?! i mam śliczne długie włoskiwystarczy o nie dbać. Grzywka szybko odrasta wiec mozesz raz miec na boczek, raz wycieniowana, raz prosta ja tam sobie sama obcinam i nie jest źle Obcinam jak mi sie podoba, a potem pytają gdzie bylam u fryzjera
Stary 2006-09-03, 20:40   #7
lipiec7
Raczkowanie

W miedzianym kolorze wygladasz bosko ,te ciemniejsze wlosy sa porazka...Twoja twarz wymaga czulosci i tu ani ciemne kolory,ani asymetrie nie dodaja Tobie urody.Twoim punktem strategicznym sa usta podkreslaj je matujaca pomadka w kolorze lososiowym ,w bezu.Co do oczu tu warto abys wyciagala nieco oko usmiechem ale i drobna sztuczka kredka szara badz brazowa,unikaj czerni i tych sportowych topow bo one wlasnie akcentuja brode...tam musi sie cos dziac drobna bizuteria ,stojka itdWlosy po umyciu ugniataj lekko pianka do wlosow kreconych aby nabraly takiej lekkosci i nieco zwinnosci,pozdr
lipiec7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 22:03   #8
agaka79
Raczkowanie

Witam,
dziekuję bardzo za odpowiedzi i rady W tym tygodniu idę do fryzjera więc wkleje fotki nowej fryzury. Piszcie jeszcze, chętnie przeczytam Wasze porady

pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości