Jak osiagnac orgazm pochwowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-02, 23:38   #1
madzia00
Przyczajenie

Jak osiagnac orgazm pochwowy?

Witam. Mam problem, poniewaz zaczelam niedawno wspolzyc ze swoim chlopakiem. Jego fizycznosc bardzo mnie podnieca i stosunek tez, ale jednak nie moge osiagnac orgazmu pochwowego. Nie chce mu sprawiac przykrosci, ale tez nie chce udawwac, ze go mialam. Wiele sie mowi o tym, ze trzeba sie go nauczyc...w takim razie jak? prosze o odpowiedzi
madzia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:42   #2
Marishka
Rozeznanie

Dot.: Jak osiagnac orgazm pochwowy?

Polecam wyszukiwarkę znajdującą się u góry strony...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81390
Marishka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:43   #3
madzia00
Przyczajenie

Dziekuje
madzia00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 23:48   #4
Marishka
Rozeznanie

spoko <:
Marishka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 13:44   #5
JanePanzram
Zakorzenienie

heh, nie ma czegoś takiego, jak orgazm pochwowy. Generalnie to jest tak, że kobieta potrafi odczuwać orgazm raz delikatny, raz mocny, o różnej intensywności - i dzieje się to w ten sposób (jeśli mam trochę technicznie to objaśnić, heh) że po stymulacji łechtaczki dochodzi do orgazmu, a wtedy zaciskają się z pewną częstotliwością mięśnie pochwy. Orgazm to współdziałanie tych dwóch miejsc, że tak powiem. Ale by do niego doszło musi być stymulowana łechtaczka. Jeśli nie bezpośrednio - to pośrednio, gdy facet wsuwa się w ciebie, to naciąga ci skórę na łechtaczce. [edit: właśnie dlatego jest o wiele trudniej dojść kobiecie przy seksie od tyłu]

Jak będziesz szukać orgazmu pochwowego to się skończy na tym, ze nie będziesz miała orgazmów w ogóle, bo się skupisz na takich bzdurach i wmawianiu sobie ułomności, a nie na przyjemności. Orgazm pochwowy to wymysł Freuda, przetrwał do dziś i wieeele dziewczyn wciąż wierzy, że takie coś istnieje. Po prostu jak członek jest w pochwie, to przy orgazmie masz inne odczucia, takiego wypełnienia, ale równie dobrze możesz najlepszy orgazm w życiu przeżyć robiąc sobie sama dobrze! --- i przy tym nadal orgazm to orgazm, jeno u kobiet jednego dnia może być jak eksplozja a innego jak "pyk!" i byś raczej rozładowaniem bez fajerwerków. Jeśli uwierzysz w bajki o wilku czyli w orgazm pochwowy, który jest królem wszystkiego, a jak go nie miałaś, to żeś ułomek - to rób sobie taką krzywdę.

Żeby zamotać tym dziewczynom które w pochwowy orgazm wierzą, że to jest coś naj-naj, to napiszę, że nie on daje najlepsze doznania, jak się okazuje, tylko ten przy umiejętnym seksie oralnym. Ale po co ganiać za takimi bajdurzeniami? Pozdrawiam

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2010-12-20 o 13:56
JanePanzram jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:21   #6
Querez
BAN stały

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
heh, nie ma czegoś takiego, jak orgazm pochwowy. Generalnie to jest tak, że kobieta potrafi odczuwać orgazm raz delikatny, raz mocny, o różnej intensywności - i dzieje się to w ten sposób (jeśli mam trochę technicznie to objaśnić, heh) że po stymulacji łechtaczki dochodzi do orgazmu, a wtedy zaciskają się z pewną częstotliwością mięśnie pochwy. Orgazm to współdziałanie tych dwóch miejsc, że tak powiem. Ale by do niego doszło musi być stymulowana łechtaczka. Jeśli nie bezpośrednio - to pośrednio, gdy facet wsuwa się w ciebie, to naciąga ci skórę na łechtaczce. [edit: właśnie dlatego jest o wiele trudniej dojść kobiecie przy seksie od tyłu]

Jak będziesz szukać orgazmu pochwowego to się skończy na tym, ze nie będziesz miała orgazmów w ogóle, bo się skupisz na takich bzdurach i wmawianiu sobie ułomności, a nie na przyjemności. Orgazm pochwowy to wymysł Freuda, przetrwał do dziś i wieeele dziewczyn wciąż wierzy, że takie coś istnieje. Po prostu jak członek jest w pochwie, to przy orgazmie masz inne odczucia, takiego wypełnienia, ale równie dobrze możesz najlepszy orgazm w życiu przeżyć robiąc sobie sama dobrze! --- i przy tym nadal orgazm to orgazm, jeno u kobiet jednego dnia może być jak eksplozja a innego jak "pyk!" i byś raczej rozładowaniem bez fajerwerków. Jeśli uwierzysz w bajki o wilku czyli w orgazm pochwowy, który jest królem wszystkiego, a jak go nie miałaś, to żeś ułomek - to rób sobie taką krzywdę.

Żeby zamotać tym dziewczynom które w pochwowy orgazm wierzą, że to jest coś naj-naj, to napiszę, że nie on daje najlepsze doznania, jak się okazuje, tylko ten przy umiejętnym seksie oralnym. Ale po co ganiać za takimi bajdurzeniami? Pozdrawiam
Mylisz się. Proponuję lekturę książek z zakresu seksuologii. Orgazm pochwowy istnieje. Dowodem na to jest choćby to, że kobiety bez łechtaczki (np. usuniętej w wyniku zabiegu i to nawet bardzo głebokiego - takie zabiegi przeprowadza się u dziewczynek w Afryce w niektórych krajach ) są zdolne przeżywać orgazm. Oczywiście można wierzyć, że nawet głęboki zabieg nie będzie na tyle precyzyjny, żeby wyciąć całe unerwienie łechtaczki, która według niedawnych ustaleń jest dużo większa niż to wygląda z zewnątrz.

Dowodem na to, że pieszczoty łechtaczki nie są koniecznie potrzebne do orgazmu są także orgazmy osiągane podcas seksu analnego w pozycji od tyłu (łechtaczka nie jest wtedy pobudzana) czy u pewnej grupy kobiet wyłącznie w wyniku pieszczot piersi czy nawet ust.

Zapewniam cię, że doznania podczas orgazmu łechtaczkowego i pochowego różnią się ogromnie i nie jest to kwestia tego, że kobieta ma uczucie wypełnienia. Orgazm pochwowy jest zupełnie inny, dużo dłuższy, silniejszy i czasem wielokrotny. Porównanie orgazmów pochwowego i osiągnięto w wyniku pobudzania łechtaczki ustami przez partnera w mojej ocenie zdecydowanie na korzyść pochwowego.

Oczywiście można napisać, że orgazm to reakcja organizmu, w której biorą udział określone obszary mózgu i reakcja ta przebiega podobnie bez wzgledu na pobudzane strefy erogenne, ale gdybyś przeżyła prawdziwy orgazm pochowy a najlepiej orgazm pochwowy wielokrotny, składający się np. z trzech orgazmów pod rząd, trwający nawet 1,5 minuty to byś wiedziała, że orgazm pochowy jest niesamowitym przeżyciem a nie kwestionowała jego istnienie.
Nawet jeżeli przyjąć, że w każdym orgaźmie pochowym uczęstniczą zakończenia nerwowe łechtaczki, doznania są zupełnie inne.

Edytowane przez Querez
Czas edycji: 2010-12-20 o 15:41
Querez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 17:58   #7
ama4
High Quality Since 2007

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
[edit: właśnie dlatego jest o wiele trudniej dojść kobiecie przy seksie od tyłu]
A ja dochodzę głównie przy seksie od tyłu - drogie Bravo, czy to oznacza, że nie jestem kobietą?
ama4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:49   #8
liquefy
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
A ja dochodzę głównie przy seksie od tyłu - drogie Bravo, czy to oznacza, że nie jestem kobietą?
kurde tez chyba nie jestem kobietą no cóż...

We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 15:48   #9
dmuchawcelatawce
November Rain

Cytat:
Napisane przez delatt Pokaż wiadomość
Orgazm pochwowy to wymysł Freuda, przetrwał do dziś i wieeele dziewczyn wciąż wierzy, że takie coś istnieje.
To że czegoś nie przeżyłaś to nie znaczy, że to nie istnieje .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2017-09-05, 23:12   #10
lady666macbeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
To że czegoś nie przeżyłaś to nie znaczy, że to nie istnieje .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
otóż to !!

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości